Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

עצרתי ברוטר, אני עוד מתאושש.

• מצחיק 2
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, אז מי פה הכי עשיר בפורום? תעשו לי סיכום...

רוצים נגדי תלוש מול תלוש או חוששים?

🤑

• מצחיק 1

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, Shmelov כתב:

רגע, אז מי פה הכי עשיר בפורום? תעשו לי סיכום...

🤑

אם אתה רוצה לבדוק עושר אז זה הצהרת הון מול הצהרת הון, תלוש מול תלוש לא ממש יעזור לך. 

בעיקר שאתה רוצה לבדוק מול מישהו שהוא עצמאי או "בעל עסקים" רבים בתחום שהמזומן שולט בו. 

איפה יועץ המס שצריכים אותו?   
דרך אגב, שיש לך הרבה מזומן לא מוצהר,

אז אחת הדרכים לשרוף אותו זה שכירות יקרה במזומן למישהו אחר ובחו"ל על איזה חוף באי יקר.

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לבנט

בסוף עוד כמה שנים ישלחו לנו הקלטות שלו מישיבות של הקבינט  מאשר שמי שלא מתחסן ובוחר למות שימות

אני חושב שהמתנגדים הטמבלים האלה מביאים על עצמם גזרות קשות

כשנגיע למצב שיותר ויותר מהם מסרבים לטיפול זה יתן לגיטימציה להתחיל לאשר לתעדף חולים

בתקווה שיקרה בקרוב

לפני 3 שעות, יבגניפ כתב:

כל מה שאני אמרתי לך הוא שזה מופרך שפעם כשמתאים לך אתה שולח אנשים ללמוד רפואה כדי לגבש דיעה על הליך רפואי ומתייג אותם כ"ביטוח לאומי", וכשלא נח לך פרופסורים לרפואה הופכים ל"עכברבשים", שאתה מבין יותר טוב מהם. אתה פשוט לא מבין את זה, אתה אפילו לא מבין שמדובר באותם האנשים בדיוק, שאתה מהלל ויורד עליהם בהפרש של משפט. כי אתה חי בעולם שבו הוכחה לנכונות של כל דבר נגזרת מהאם הוא בא לך בטוב או לא. ואתה לא תבין את זה גם אם זה יכתב עוד 20 פעם. שזו כנראה אחלה תכונה בשבילך. אבל היא לא אומרת דבר על העולם האמיתי. ואתה מצליח לסלף את הדברים שלי אפילו פה במשפט וחצי. הרי כתבתי במפורש שאני מכיר אנשים שמרוויחים 30 ברוטו וחיים בשכנות איתך, ושזה לא כזה הישג - זוכר?

ונשבע לך שאם הייתי מקנא בהצלחה כלכלית של אנשים אז אני יכול לחשוב על כמה קצת יותר מוצלחים. הם פשוט לא פה בפורום לספר לכולם איזה אדירים והם ואיך כל מי שלא מסכים איתם הוא ביטוח לאומי מסומם מפלורנטין. קצת צניעות, לפעמים, לא הורגת.

אתה יכול להמשיך לכתוב את אותו דבר

לא מדובר באותם אנשים כי אני מדבר על אנשים שכבר שנה וחצי אומרים (עד היום) שצריך מגבלות, סגר ועוד דברים הזויים

ועובדה שבממשלה צוחקים עליהם

זה לא עניין של אם אני חושב שאני צודק או לא. תפתח N12 זה כתוב שם.

אתה מכיר אנשים שמרוויחים 30 ברוטו וגרים פה ? 

אני יודע ש 30 ברוטו משאיר בערך 15-17,000 ביד

שכ"ד ממוצע כאן לדירה לא גדולה עומד על בערך 15,000 כולל דמי ניהול

מעניין אם לאנשים שאתה מכיר יש חשמל בבית ומאיפה הם משלמים אותו עם משכורת של 30 ברוטו

אבל העיקר אתה מכיר

האנשים שאני מכיר כאן מרוויחים קצת יותר מ 30 ורובם גם קצת יותר ממני

לפני 32 דקות, korola כתב:

איפה יועץ המס שצריכים אותו?   
דרך אגב, שיש לך הרבה מזומן לא מוצהר,

אז אחת הדרכים לשרוף אותו זה שכירות יקרה במזומן למישהו אחר ובחו"ל על איזה חוף באי יקר.

בתחום שלנו אני לא חושב שזה משהו שאפשר לעשות בעשור פלוס האחרונים

כל מקום שאתה דורך בו אתה ממלא הצהרה שלך ושל הסוכן ביטוח שלך ורוב הזמן אתה גם מוצהר בתסקיר של מהנדסי בטיחות.

זה לא קיוסק פה

לפני 3 שעות, Giant_TA כתב:

״אני לא מליונר, אין לי 10 רכבי יוקרה בחניה, מספיק לי פרייבט אחד שאני נהנה לנהוג עליו״

תאמין לי שאם היית מדבר ככה 90% מהזמן אנשים(לפחות כאן בפורום) היו מתייחסים אליך אחרת. 

אני לא חושב שאני חייב דין וחשבון למישהו פה אם יש לי 10 רכבים או 1  או 3 סובארו ישנות

ואתה יודע מה,

אם הייתי עודד שריקי הייתי מחזיק 10 רכבים כמו שלו בכיף ומראה אותם בטלוויזיה לכל מי שבא לעשות עליי תוכנית.

במה יש להתבייש לא הבנתי?

אני לא מבין למה כשאנשים מספרים שאין להם כסף זה בסדר לצלם את המקרר שלהם ריק

אבל כשמישהו מספר שהוא מצליח אז אוי ואבוי אם הוא יכניס אנשים הבייתה ויראה להם את הבריכה, הפרארי והרולס רויס והריהוט היקר.

על מה הוא צריך להתנצל בדיוק על זה שהוא נהנה מכסף שעבד קשה בשבילו ? 

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Shmelov כתב:

🤑

Neil deGrasse Tyson Reaction | Know Your Meme

• מצחיק 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, BloodFist כתב:

קטע... דווקא רוב האנשים שיצא לי להתקל בהם שיש להם באמת הרבה כסף ("שוחים בכסף") דאגו תמיד להצניע את הנושא...

money talks, wealth whispers

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, BloodFist כתב:

קטע... דווקא רוב האנשים שיצא לי להתקל בהם שיש להם באמת הרבה כסף ("שוחים בכסף") דאגו תמיד להצניע את הנושא...

דווקא נתתי פה שמות של כמה אנשים שיש להם הרים של כסף ולא רק שלא מצניעים אלא מצלמים בלי הפסקה את מה שיש להם גם באינסטגרם וגם בתקשורת

יש אנשים שמפחדים מעין הרע או שיש להם מה להסתיר, ויש כאלה שגאים במקום שהגיעו אליו ומרשים לעצמם להראות את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, Transporter כתב:

יש אנשים שמפחדים מעין הרע או שיש להם מה להסתיר, ויש כאלה שגאים במקום שהגיעו אליו ומרשים לעצמם להראות את זה

ומה נראה לך שיש יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאתם עונים לו כאילו יש באמת איזה עולם בו מישהו מנהל איתו ויכוחים מפוזיציה של קנאה, ו they see me ridin, they hatin

טרנספורטר, אם תהייה מספיק עשיר להופיע בטלויזיה ולספר על אוסף המכוניות שלך או משהו - באמת, מכל הלב, שתף פה, אשמח לראות. מאחל לך רק הצלחה.

בינתיים אתה לא שם. אבל זה אפילו לא העניין. העניין הוא שאתה מדבר על אנשים אחרים ראשון וכל הזמן כאילו אתה איזה אציל שיורש עוד רגע את הכתר האנלגי, ויש לך שלושה דוקטורטים מאוניבריסטאות ה-Ivy league. וזה קצת פחות.. עובד לך.

ולגבי הקורונה - אתה ממשיך לטעות. קבינט המומחים מייעץ כרגע לממשלה להטיל מגבלות בטענה שהאפקט של החיסונים הגיע למיצוי. עכשיו פה יש בעיה קשה. הרי אתה שולח אנשים ללמוד רפואה בשביל הזכות להביע דיעה על החיסון. אז אנשים שלמדו רפואה ואחראים על התחום באקדמיה, במשרד הבריאות, בקופות החולים, אומרים שהיכולת של החיסונים בלבד להושיע אותנו מוגבלת, וצריך מגבלות מעבר. אז מה עושים עכשיו? בעצם אני יודע. לא נורא.

• אהבתי 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, flytomars כתב:

ומה נראה לך שיש יותר?

אני לא יודע, אבל אם אתה חושב שמעטים האנשים שיש להם כסף והם מסתירים את זה אתה חי בסרט

הם לא חייבים לעמוד בערוץ 12 ולהראות את הרכבים שלהם כדי להיות כאלה.

יש אנשים שמסתובבים עם שעונים של 200-300 אלף שח על היד, נשים עם תיקי הרמס ששווים 50,000, מבחר צמידים ממותגי על שעולים כמה אלפי שקלים כל אחד, רק הבגדים  והתכשיטים שלהם עולים כמו רכב יוקרה.

אז בשבילך "זה סתם בנאדם צנוע שלא מספר איזה רכב יש לו"

ובשביל מי שמבין, זה בנאדם שיוצא מהבית ומעמיס עליו כמה מאות אלפי שקלים כי לא מפריע לו שידעו מה יש לו.

ושוב

הוא לא צריך להתבייש בזה

לפני 4 שעות, יבגניפ כתב:

חבל שאתם עונים לו כאילו יש באמת איזה עולם בו מישהו מנהל איתו ויכוחים מפוזיציה של קנאה, ו they see me ridin, they hatin

טרנספורטר, אם תהייה מספיק עשיר להופיע בטלויזיה ולספר על אוסף המכוניות שלך או משהו - באמת, מכל הלב, שתף פה, אשמח לראות. מאחל לך רק הצלחה.

בינתיים אתה לא שם. אבל זה אפילו לא העניין. העניין הוא שאתה מדבר על אנשים אחרים ראשון וכל הזמן כאילו אתה איזה אציל שיורש עוד רגע את הכתר האנלגי, ויש לך שלושה דוקטורטים מאוניבריסטאות ה-Ivy league. וזה קצת פחות.. עובד לך.

אני לא צריך להופיע בטלוויזיה טוב לי איפה שאני.

ואת הבודדים שהופיעו בטלוויזיה אתה לא הכרת עד שהם הופיעו בטלוויזיה, כמוהם יש עוד עשרות אלפי אנשים אנונימים שאתה לא מכיר. זה לא הופך אותם לפחות עשירים

ד"א לאף אחד  מאלה שהזכרתי אין דוקטורט, ועדיין היית מת להיות עשירית מהם.

זה בדיוק הנקודה

אנשים הצליחו בחיים. זה לא משנה מי זה. הם , אני , מישהו אחר

במקום להודות בזה אתה מסתכל על איזה תואר יש להם.

אין להם תואר. הם לא יודעים לקרוא ולכתוב, אבל עדיין הם הגיעו הרבה יותר רחוק ממך

ואם אתה רוצה לשמוע את זה אז גם אני כנראה הגעתי יותר רחוק ממך

עצם זה שאתה יושב פה ימים שלמים ומדבר איתי על מה יש לי או אין לי, וכמה הדירה של השכן שלי שווה יותר משלי, מראה כמה היית רוצה להיות במקום הזה.

אני מוכן לעושת איתך דיל

כשאתה תגור בשכונה כמו שלי או דומה

נשב ונעשה השוואות אם הדירה שלי יכולה להתחרות בדירה בצפון הישן או לא.

בינתיים אתה עוד פתאט כמו אלה שנוסעים למפגשי רכבים על קורקינט וצוחקים על ההוא שיש לו רק אאודי ואין לו קורבט

וכמו אלה שחושבים שמי שאוכל בשילה לא נהנה מהאוכל רק בא לשם כדי לצלם

הלוואי שיום אחד תלמד להנות ממה שיש לך בלי להסתכל בצלחת של אחרים.

לפני 4 שעות, יבגניפ כתב:

ולגבי הקורונה - אתה ממשיך לטעות. קבינט המומחים מייעץ כרגע לממשלה להטיל מגבלות בטענה שהאפקט של החיסונים הגיע למיצוי. עכשיו פה יש בעיה קשה. הרי אתה שולח אנשים ללמוד רפואה בשביל הזכות להביע דיעה על החיסון. אז אנשים שלמדו רפואה ואחראים על התחום באקדמיה, במשרד הבריאות, בקופות החולים, אומרים שהיכולת של החיסונים בלבד להושיע אותנו מוגבלת, וצריך מגבלות מעבר. אז מה עושים עכשיו? בעצם אני יודע. לא נורא.

אני דברתי על אנשים ממשרד הבריאות

שעד לרגעים האלה ראש הממשלה לא מוכן להקשיב להם כי הם לא הוכיחו שההגבלות האלה ישנו את המצב

ושרים בממשלה אומרים שהם פשוט מקובעים על אותה דעה כבר שנה וחצי בלי להסתכל על מה שקורה.

וכן יש גם אנשים שלמדו רפואה והיו מנכלי משרד הבריאות שטוענים שלא צריך לעשות בדיקות ולא צריך לשים מסכות ורק מי שבסיכון צריך להתחסן

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, Transporter כתב:

ד"א לאף אחד  מאלה שהזכרתי אין דוקטורט, ועדיין היית מת להיות עשירית מהם.

זה בדיוק הנקודה

אנשים הצליחו בחיים. זה לא משנה מי זה. הם , אני , מישהו אחר

במקום להודות בזה אתה מסתכל על איזה תואר יש להם.

אין להם תואר. הם לא יודעים לקרוא ולכתוב, אבל עדיין הם הגיעו הרבה יותר רחוק ממך

נראה לי שפה הטעות שלך, יש אנשים בעולם שמעריכים גם דברים שהם לא כסף.

כן, אני יודע, קשה לעכל, אבל הם קיימים.

הנה סיפור של מישהו ש"הגיע הרבה יותר רחוק ממך" :

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני רק אניח את זה כאן:

https://www.haaretz.co.il/health/corona/.premium-1.10194711

ציטוט

מחקר: מחלימים שהתחסנו במנה אחת מוגנים בדומה למחוסנים בשלוש מנות [...]
בעקבות הממצאים ממליצים חברי הצוות להימנע מלחסן מחלימים בשתי מנות חיסון

אופס!  too late...    אז מה אתם אומרים?  נשרוד?

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...