Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

תשמע, כשראיתי שהגבת חשבתי לעצמי ״YYY לאן הכנסתי את עצמי״ אבל לא… חוץ מה״6 קוביות״ 😂, הדוגמה עם השמן היתה רק דוגמה, לא באמת התכוונתי שהיית הילד השמן… 

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובחזרה לקורונה: מתנגדי החיסונים מסרבים גם לקבל רג'נרון. פשוט לא יאומן. אני קורא לזה רולטה רוסית עם מאג. על חשבון כולנו.

• מצחיק 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Transporter כתב:

דווקא אמרת משהו נכון ומאוד חשוב

אני מעריך אנשים שהצליחו בכוחות עצמם יותר מכאלה שקיבלו את העסק  והדירות של הסבא בלי לעבוד

״אני לא מליונר, אין לי 10 רכבי יוקרה בחניה, מספיק לי פרייבט אחד שאני נהנה לנהוג עליו״

תאמין לי שאם היית מדבר ככה 90% מהזמן אנשים(לפחות כאן בפורום) היו מתייחסים אליך אחרת. 

בשורה התחתונה, כאן אתה בפורום של אנשי מקלדת. יכול להיות שמישהו שכותב כאן כמו מלך, לא יכול לחבר במציאות משפט וחצי בדיבור. או מישהו שכותב שהוא ״עשיר״, נמצא בחובות ואין לו שקל על התחת. זה כל היופי. 

תהיה אמיתי(אני בטוח שאתה עמיד, למקרה ולקחת את הדוגמה על הכסף וחשבת שאני מדבר עליך), ותציג טענות, המלצות ודעות לגופו של עניין, בלי קשר לחשבון העו״ש שלך. 

ספריאל, מחזיר את השרביט לדיון הקורונה, אל תלחץ הכול טוב. ממשיכים באפוקליפסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, sperial כתב:

ובחזרה לקורונה: מתנגדי החיסונים מסרבים גם לקבל רג'נרון. פשוט לא יאומן. אני קורא לזה רולטה רוסית עם מאג. על חשבון כולנו.

שמעתי מהבן של חנוש השכנה שאקמו זה ממש מ-מ-ש כיף, אתם לא תיקחו לי את זה, אני משלם מיסים במדינה הזו ומגיע לי שיחברו גם אותי! 

מה הקשר אתה רופא? אני ראיתי ביוטיוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, Transporter כתב:

ואף פעם לא הייתי שמן...יש לי 6 קוביות

Pics or It Didn't Happen | Know Your Meme

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, Transporter כתב:

אנשים כמו יבגני מצחיקים, אני נתקל בהרבה כאלה בכל מיני מקומות, בעיקר אנשים שמעיברים ביקורת על כל מי שהצליח יותר מהם. זה לא משנה אם יש לו רכב, או בית

הרי אם הוא גר במגדל יוקרה הוא בטח עבריין ואם יש לו פורש הוא בטח סוחר סמים, והוא לא נהנה מהחיים כי בחורות הולכות איתו רק בגלל הכסף

כל מה שאני אמרתי לך הוא שזה מופרך שפעם כשמתאים לך אתה שולח אנשים ללמוד רפואה כדי לגבש דיעה על הליך רפואי ומתייג אותם כ"ביטוח לאומי", וכשלא נח לך פרופסורים לרפואה הופכים ל"עכברבשים", שאתה מבין יותר טוב מהם. אתה פשוט לא מבין את זה, אתה אפילו לא מבין שמדובר באותם האנשים בדיוק, שאתה מהלל ויורד עליהם בהפרש של משפט. כי אתה חי בעולם שבו הוכחה לנכונות של כל דבר נגזרת מהאם הוא בא לך בטוב או לא. ואתה לא תבין את זה גם אם זה יכתב עוד 20 פעם. שזו כנראה אחלה תכונה בשבילך. אבל היא לא אומרת דבר על העולם האמיתי. ואתה מצליח לסלף את הדברים שלי אפילו פה במשפט וחצי. הרי כתבתי במפורש שאני מכיר אנשים שמרוויחים 30 ברוטו וחיים בשכנות איתך, ושזה לא כזה הישג - זוכר?

ונשבע לך שאם הייתי מקנא בהצלחה כלכלית של אנשים אז אני יכול לחשוב על כמה קצת יותר מוצלחים. הם פשוט לא פה בפורום לספר לכולם איזה אדירים והם ואיך כל מי שלא מסכים איתם הוא ביטוח לאומי מסומם מפלורנטין. קצת צניעות, לפעמים, לא הורגת.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 27 דקות, sperial כתב:

"הם מספרים שמופעל עליהם לחץ כבד בקהילה ובמשפחה להימנע מהטיפול."

כנראה אנשים שממש אף אחד לא אוהב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איפה כאן הסקופ? אם הוא מתנגד לחיסון, למה שיסכים לתרופה… זה כמו שתופתע אם מישהו שמפחד לטוס במטוס, לא ישתכנע לטוס במסוק…

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, Giant_TA כתב:

לא הבנתי איפה כאן הסקופ? אם הוא מתנגד לחיסון, למה שיסכים לתרופה…ולהנשמה. ול-ECMO. ולתרופות שתומכות בלב ופותחות את דרכי הנשימה ומטפלות בכל שאר הבעיות שגורם הנגיף. זה כמו שתופתע אם מישהו שמפחד לטוס במטוס, לא ישתכנע לטוס במסוק…

אולי להחתים אותם על כתב וויתור כללי ?

נו, באמת. אף אחד מאתנו לא חושב כך באמת, הם יקבלו מה שאפשר, וכולנו ננשוך שפתיים ונשלם. גם בחיי אדם (ע"ע הבחור עם התקף הלב השבוע).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Transporter כתב:

בתור ילד קניתי מאזדה 2

ריסקו לי אותה בתאונה וקניתי גולף.  הבנתי שהרכבים האלה קטנים לי מדי לעבודה וקניתי סיאט

קניתי נגרר, נגרר יותר גדול, עד שהגעתי למשקלים שהסיאט לא יכולה לסחוב והוספתי גם

רנו מאסטר קטנה,

פיאט דוקאטו,

איבקו ענקית.

לאט לאט מכרתי את הנגררתי ועברתי למשאיות.

לפני כשעה, Transporter כתב:

לפני החג שריינתי לעצמי E300 חדשה

רגע,

אז אף פעם לא היה לך טרנספורטר?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, יבגניפ כתב:

אני מכיר אנשים שמרוויחים 80 ברוטו פאסיבי וחיים בשכנות איתך

תיקנתי לך.

[אני ממש מצטער שאני סוחט את המיץ מהגאג הזה, אבל אני פשוט לא מצליח להתאפק.]

• מצחיק 2
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שומע הפגנה בחוץ, פותח רוטר, מסתבר שפרופ' ברבש גר לא רחוק מפה, ובאו לכאן מפגינים נגד התו הירוק או משהו.

ואללה, בחיים לא הרגשתי כזה ביטוח לאומי.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...