Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 11 דקות, Transporter כתב:

ברור שזה לא החיסון

ברור. אם היית צריך לבחור בין לתת לכל המגיבים פה בשרשור למות מקורונה לבין לעצור את העסקים שלך ליום וזה היה תלוי בך - היינו צריכים לחפור לעצמנו קבר אחרים בשלב הזה. 

לפני 12 דקות, Transporter כתב:

כשאני מגיב על החיסון מגיב עם השוואת מחירי דירות שגויים בין השכונה שלי לצפון הישן כאילו אתה יכול לגור כאן או שם

כשאתה מגיב על החיסון אתה שולח אחרים ללמוד רפואה כי הם "ביטוח לאומי". "ביטוח לאומי" לא הגיע לפורום הזה ממני. אבל עזוב. למדת רפואה? למדת משהו? אה לא צריך. שכחתי. זה אתה. וחזרנו לנקודת ההתחלה.

וצר לי שזה שבר לך את הלב שאתה לא גר בשכונה הכי יקרה בתל אביב. אבל זה לא קשור אלי. קוראים לזה "סטטיסטיקה". נראה לי לומדים את זה ברמה כלשהי גם בלימודי רפואה. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, פינדר כתב:

בינתיים פה מתעקשים לגרום לילדים שלנו להשתתף בניסוי שבו מדביקים אותם בוירוס בבתי הספר.

וכל זה כשהאישור לחסן מעל גיל 5 נמצא ממש מעבר לפינה.

הניסוי הזה כבר קורה תרצה או לא (קניונים , פאנג'ויה, הופעות ועוד)- לא צריך בתי ספר. הסיכון מקורונה לילדים הוא נמוך במיוחד כמו כל מחלה ויראלית. 

הסיכון מחיסון לעומתו - לא יודעים מה ההשפעה שלו בכלל . וממה שרואים יש להרבה נערים דלקת בקרום הלב שהתאשפזו ואושפזו.

אז ספר לנו איך נראים החיים בעדר ?.

עריכה אחרונה על ידי netanel1014
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 25 דקות, Transporter כתב:

אני רואה אנשים שמתלוננים על זה שהמדינה עושה כל מה שצריך כדי לא להגיע לסגר

עדיין מותר לאנשים להתלונן. כמו שעדיין מותר להחליט בעצמך אם להתחסן או לא.

אל תשכח שאתה בעצמך כתבת שאתה מתלבט אם לעשות חיסון שני או לא, תמיד נחמד שיש בחירה חופשית גם אם די ברור מה כדאי לעשות.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, netanel1014 כתב:

הניסוי הזה כבר קורה תרצה או לא. הסיכון מקורונה לילדים הוא נמוך במיוחד כמו כל מחלה ויראלית. 

הסיכון מחיסון לעומתו - לא יודעים מה ההשפעה שלו בכלל . וממה שרואים יש להרבה נערים דלקת בקרום הלב שהתאשפזו ואושפזו.

אז ספר לנו איך נראים החיים בעדר ?.

מפליא אותי שאתה "לא יודע" מה ההשפעה של החיסון לטווח הארוך, אבל לגבי הוירוס האמיתי אתה כל כך בטוח שאין לו סיכון.

מסוג ההטיות הלוגיות שקיימות רק במחילות העמוקות.

מספר הנערים שלקו בדלקת קלה בשריר הלב, הוא ידוע ונמוך.

לגבי "כל מחלה ויראלית":

וירוס הפפילומה גורם לסרטן.

וירוס אבעבועות רוח גורם בהמשך החיים לשלבקת חוגרת.

וירוס החצבת גורם לכ 1 מ1000 ילדים לחלות במחלה קטלנית בשם SSPE, שנים אחרי שהחלימו.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, פינדר כתב:

מפליא אותי שאתה "לא יודע" מה ההשפעה של החיסון לטווח הארוך, אבל לגבי הוירוס האמיתי אתה כל כך בטוח שאין לו סיכון.

מסוג ההטיות הלוגיות שקיימות רק במחילות העמוקות.

מספר הנערים שלקו בדלקת קלה בשריר הלב, הוא ידוע ונמוך.

לגבי "כל מחלה ויראלית":

וירוס הפפילומה גורם לסרטן.

וירוס אבעבועות רוח גורם בהמשך החיים לשלבקת חוגרת.

וירוס החצבת גורם לכ 1 מ1000 ילדים לחלות במחלה קטלנית בשם SSPE, שנים אחרי שהחלימו.

מה הגיע קודם? הוירוס או החיסון? . האם לא יותר הגיוני שיהיה יותר מידע על התופעות הנלוות לוירוס מאשר לחיסון?.מה הבהלה לחסן ילדים ונוער שהסיכון שלהם אפסי?.

אל תשווה לי פפילומה או אבעבועות לקורונה.זה כמו להשוות את הממשלה הזאת לממשלה הנאצית, תיהיה רציני..

שוב, אני לא מתנגד לחיסון אני בעצמי עשיתי. אני מתנגד לכל המהלכים שהממשלה מובילה נגד ה"לא מתחסנים".

עריכה אחרונה על ידי netanel1014
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, netanel1014 כתב:

אל תשווה לי פפילומה או אבעבועות לקורונה

אתה עשית את ההשוואה כשאמרת:

לפני 22 דקות, netanel1014 כתב:

סיכון מקורונה לילדים הוא נמוך במיוחד כמו כל מחלה ויראלית. 

אז הראתי לך שיש מחלות ויראליות נפוצות מאוד, עם סיכונים לטווח ארוך.

לפני 3 דקות, netanel1014 כתב:

מה הבהלה לחסן ילדים ונוער שהסיכון שלהם אפסי?.

כאמור, אתה החלטת שהסיכון שלהם אפסי. על סמך מה החלטת את זה?

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, sperial כתב:

@raidenהנתונים שעליהם התבסס משרד הבריאות הובאו כאן כבר כמה פעמים, ואם תחפש בגוגל תמצא את המצגת שהיתה הבסיס לדיון.

לגבי ה-FDA - הנתונים בארה"ב שונים מאצלנו, עם אחוזי חיסון נמוכים ותאריכי חיסון מאוחרים בגילים הצעירים.

ודרך אגב, באנגליה פתחו את הבוסטר לכל בני 50 ומעלה, כנראה שאצלם העקומות מראות את הצורך בכך. צריך להוסיף שמבצע  החיסונים הראשון באנגליה החל באיחור בגלל קשיים באספקת החיסונים, אבל פעם שהצליחו להתניע אותו הוא היה מוצלח מאד.

ה FDA אמור לתת אישור על סך מסמכים מהניסויים והמידע של פייזר, לא על סמך סקר עם של האמריקאים.

לפני 50 דקות, yor2 כתב:

לפי חדשות 13 אתמול. אמרו שכול מי שחוסן. חיסון שלישי.

יקבל תוקף חצי שנה מהחיסון.

ב 3.10.2021 צריך להוציא תו ירוק חדש.

גם מי שחוסן מנה שניה. ולא חלפה חצי שנה. יקבל תו ירוק.

לחצי שנה. ויצטרך לקבל חיסון שלישי.

5 חודשים. כל מי שעבר חמישה חודשים מהחיסון השני, חייב לקבל שלישי, אחרת לא יהיה לו תו ירוק. כאשר בFDA אמר שרק מי שחלף שישה חודשים מהחיסון השני יכול לקבל את השלישי. יש הפרש של חודש.

לפני 42 דקות, gbguy כתב:

אני מצליח לראות פילוח מדדים לפי גיל. 

Screenshot_20210930-125647__01.thumb.jpg.7a13f1b17bd68ea4b0fa67aa358b5024.jpg

זה כן, אני דיברתי על "מאומתים יומי - התחסנות" ו "חולים קשה - התחסנות". שאלתי כי אני זוכר בבירור ש @korolaהביא פה גרף שהראה שאין שינוי מהותי בין מאומתים (או חולים קשה, לא זוכר בדיוק) בטווח גיאלים של 20-40 בין אלה עם שתי מנות ואלה עם שלוש מנות. ואז הוקוס פוקוס והמידע הזה נעלם. לא מאמין בתיאוריות קונספירציה, אבל מוזר שהיה אפשר לפלח על פי עשור ועכשיו חילקו את האוכלוסיה ל "עד 65" ו "מעל 65". במיוחד לאור העובדה שהמידע הזה קיים פה, רק בצורה שאף אדם שפוי לא ישב ויתחיל לפלח אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, פינדר כתב:

אתה עשית את ההשוואה כשאמרת:

אז הראתי לך שיש מחלות ויראליות נפוצות מאוד, עם סיכונים לטווח ארוך.

כאמור, אתה החלטת שהסיכון שלהם אפסי. על סמך מה החלטת את זה?

במקרה אתמול ראיתי את הסרט שעשו אורלי וגיא על החיסונים. מופיעים בו כמה רופאים ופרופסורים בכירים שאומרים זאת. ממליץ לך לראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורלי וגיא הם פשוט חארות. אין לי מילה אחרת לתאר אותם.

הם בעצמם התחסנו, אבל בשביל להרגיש "מיוחדים, חכמים, שלא הולכים עם הזרם" הם "רק שואלים שאלות", וגורמים לאנשים אחרים לא להתחסן ולסכן את הבריאות שלהם.

יש כבר כמה סיקורים על השטויות וההטיות בסרט החדש שלהם.

זה אחד מהם, ממליץ לך לקרוא את כל השרשור:

• אהבתי 2

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, פינדר כתב:

אורלי וגיא הם פשוט חארות. אין לי מילה אחרת לתאר אותם.

הם בעצמם התחסנו, אבל בשביל להרגיש "מיוחדים, חכמים, שלא הולכים עם הזרם" הם "רק שואלים שאלות", וגורמים לאנשים אחרים לא להתחסן ולסכן את הבריאות שלהם.

יש כבר כמה סיקורים על השטויות וההטיות בסרט החדש שלהם.

זה אחד מהם, ממליץ לך לקרוא את כל השרשור:

עזוב חארות או לא. לא הם אלו שטוענים את הטענות אלה הרופאים  שיש בסרט....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, netanel1014 כתב:

אלה הרופאים  שיש בסרט....

רובם לא רופאים, אבל בא באמת נתייחס לזה שיש רופאים שטוענים כאלו טענות.

על כל רופא שאומר שהקורונה לא מסוכנת, יש מאות רופאים שאומרים הפוך.

ועל כל רופא שאומר שהקורונה לא מסוכנת לילדים, יש מאות רופאים שאומרים שיש סכנה לילדים (פחות מלמבוגרים) ושעדיין לא ידוע מה יהיה הסיכון לטווח הארוך.

עכשיו תשאל את עצמך למה גיא ואורלי (וגם אתה) בוחרים להאמין למיעוט הרופאים שאומרים את מה שאתה רוצה לשמוע, ומתעלמים מהרב הגדול של הרופאים שאומר את ההיפך.

רופאים הם בני אדם. יש להם חסרונות, יש להם מגבלות, יש להם אגו.

לכן ברפואה אף פעם לא הולכים לפי דיעה של רופא או שניים, חכמים ככל שיהיו, אלא לפי ידע מצטבר, שנחקר ומקובל על רוב הרופאים ועל הגופים האחראיים.

לפי מהירות התגובה שלך, אני מניח שלא קראת את השרשור שצירפתי.

תיקרא. תראה שמדען כמו קימרון (לא רופא, פרופסור בפקולטה לרפואה), נתן הערכות שגויות שוב ושוב, אבל האגו שלו מעולם לא נתן לו להודות בטעות.

רוב הרופאים שמופעים בסרטון שלהם טעו בעבר, אבל מעולם לא חזרו בהם ומעולם לא חישבו מסלול מחדש.

לא רופאים שאני הייתי סומך עליהם.

לפני 10 דקות, netanel1014 כתב:

לא הם אלו שטוענים את הטענות

הם רק עורכים אותם בצורה מגמתית, ומפיקים סרט שכל מטרתו למנוע מאנשים להתחסן ולחסן ילדים.

עריכה אחרונה על ידי פינדר
  • אהבתי 1
  • מעניין 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Transporter כתב:

אם מותר להחרים רכב של 2 מליון לנהג ששתה אלכוהול (במקום פשוט לשלוח אותו הבייתה ולשלול לו את הרישיון)  למה אי אפשר להחרים לו דמי אבטלה של 7000 שקל?

חבר אם כבר לבנאדם עם ברבוס לא מזיז אם תחרים לו את הרכב.

הוא יכול להזמין מונית E-Class רק בשביל לא ללכת ברגל כדי לחרבן בשירותים.
לבנאדם עם סוזוקי אלטו לעומת זאת כנראה יכאב הרבה יותר אם יחרימו לו את הרכב. אבל למי אכפת משבורים שחיים מביטוח לאומי ונוסעים באלטו.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא היה סיכון לילדים לא היה בארה"ב משבר של מקומות ביחידות לטיפול נמרץ בילדים - היחידות שנסתמות עם ילדים במצב קשה בגלל הקורונה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש מקצוע שצריך להחליף אותו דחוף עם AI, זה רופא.

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...