Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני שעה, Transporter כתב:

אני לא  רואה פרופסורים מתראיינים בטלוויזיה ואומרים לא להתחסן

כן, זה לא מה שנאמר. מה שנאמר הוא שאותם הפרופסורים שקוראים להתחסן הם בדיוק אותה הנבחרת שאתה ירדת עליה פה במשך חודשים. מפתיע שאתה לא שם לב.

תראה לי מתי כתבתי שאני לא מתחסן או לא שם מסכה או לא לוקח תרופה או טיפול רפואי "בגלל שלא נתנו לי את כל המידע" ?

אירחת אנשים והתגאת בזה כשהיה סגר. התאמצת להמצא שם "מצחיק" לכל רופא בכיר שהתראיין בטלויזיה ("עכברבש"... זוכר? מצלצל מוכר?) כי ההמלצות שלהם לא באו לך בטוב.

לא אמרתי שאתה לא מתחסן. אמרתי שכזה מסתדר לך אז לא צריך לפקפק ברופאים ומי שעושה את זה הוא ביטוח לאומי. כשלא נח לך אז אתה מספר איך הרופאים לא מבינים כלום.

אתה יודע, אני נהנה לפעמים להתווכח על דברים שאני יותר או פחות מאמין בהם בגלל מי שעומד מולי בויכוח. זה כיף. אבל אתה הבן אדם היחיד בעולם כנראה שמסוגל בהפרש זמן כל כך קצר גם לרדת על רופאים ורפואה כשהם ממליצים על משהו שלא מסתדר לך, וגם לספר איך כל מי שמפקפק בהחלטה רפואית שאתה כן מאמין הוא "ביטוח לאומי" וכנראה גם באמת לא להבין את האירוניה.

אתה מוזמן לבוא לגור פה

אני מעדיף לגור בחריש ולא במגדלים שלך.

לפני שעתיים, vadim6385 כתב:

כמה עולה? יש חניה שתכיל את העונדה? יש בסביבה חנויות מכולת שמוכרות בירה 3 ב10? ניתן לבשל במטבח %מה שעניים אוכלים%? יש אוטובוס לביטוח לאומי ולשכת אבטלה?

אתה יכול למצוא 2.5-3 חדרים (70+ מטר) ב-9000. לא רחוק משם על מנחם בגין יש אפילו יותר זול. אחזקה וועד אני מניח באזור העוד אלף שקל בחודש. כולל חניה לעונדה, כן.

נראה לי שיש שופרסל בשכונה של טרסנפורטר. זה מרחק הליכה מרכבת מרכז ומסוף האוטובוסים שם. 

אבסולוטית המחירים גבוהים. יחסית הם לא שונים מדי ממחירי דירות דומות בצפון הישן). מה שכן מעניין הוא שבמחיר למטר, אם אתה כבר יוצא מהביטוח הלאומי, המגדלים בפארק צמרות זולים כמעט פי 2 ממגדלי יוקרה במרכז העיר או בצפון הישן, וגם לפחות בכמה אלפי שקלים מדירות בצפון הישן (אין לי רפרנס עדכני, חוץ מזה והצצה במדלן שגם מראה את זה לפי עסקאות מהשנתיים האחרונות ומה שמפורסם כרגע). כנראה שלכל ביטוח לאומי יש ביטוח לאומי גדול יותר, ללא הגבלת הכלליות

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, יבגניפ כתב:

כן, זה לא מה שנאמר. מה שנאמר הוא שאותם הפרופסורים שקוראים להתחסן הם בדיוק אותה הנבחרת שאתה ירדת עליה פה במשך חודשים. מפתיע שאתה לא שם לב.

ממש לא

אלה שאמרו שחייבים לעשות סגר עדיין אומרים את זה

ואני עדיין חושב שהם בדיחה. אתמול אפילו פרסמו שאם זה היה תלוי באותם פרופסורים לא היה בוסטר כרגע

זה רק מוכיח כמה שמדובר בלייצנים שנעולים על אותה דעה כבר שנה וחצי 

הדעה שלהם לא השתנתה בכלל, רק שהיום הממשלה לא מקבלת את השטויות שהם אומרים

אירחת אנשים והתגאת בזה כשהיה סגר. התאמצת להמצא שם "מצחיק" לכל רופא בכיר שהתראיין בטלויזיה ("עכברבש"... זוכר? מצלצל מוכר?) כי ההמלצות שלהם לא באו לך בטוב.

לא אמרתי שאתה לא מתחסן. אמרתי שכזה מסתדר לך אז לא צריך לפקפק ברופאים ומי שעושה את זה הוא ביטוח לאומי. כשלא נח לך אז אתה מספר איך הרופאים לא מבינים כלום.

אתה יודע, אני נהנה לפעמים להתווכח על דברים שאני יותר או פחות מאמין בהם בגלל מי שעומד מולי בויכוח. זה כיף. אבל אתה הבן אדם היחיד בעולם כנראה שמסוגל בהפרש זמן כל כך קצר גם לרדת על רופאים ורפואה כשהם ממליצים על משהו שלא מסתדר לך, וגם לספר איך כל מי שמפקפק בהחלטה רפואית שאתה כן מאמין הוא "ביטוח לאומי" וכנראה גם באמת לא להבין את האירוניה

גם היום יוצא שאני מארח קצת יותר ממה שמותר

אבל אני לא פותח קבוצות פייסבוק וקורא לאנשים לעשות את זה

ולא מספר לאנשים שאני עושה את זה "כי אין בכלל קורונה ואין תמותה וזאת המצאה של מדינה שמנסה להתעלל באזרחים שלה"

יש הבדל עצום בין לשבת עם אנשים בלי מסכה או ללכת למסיבה או להופעה בהיכל מנורה  שלא כולם שמים שם מסכות

לבין להחליט שאני לא מתחסן ומספר תירוצים מטומטמים  ומשקיע מהזמן שלי בלשכנע הרבה אנשים לעשות כמוני

אתה יכול למצוא 2.5-3 חדרים (70+ מטר) ב-9000. לא רחוק משם על מנחם בגין יש אפילו יותר זול. אחזקה וועד אני מניח באזור העוד אלף שקל בחודש. כולל חניה לעונדה, כן.

נראה לי שיש שופרסל בשכונה של טרסנפורטר. זה מרחק הליכה מרכבת מרכז ומסוף האוטובוסים שם. 

אבסולוטית המחירים גבוהים. יחסית הם לא שונים מדי ממחירי דירות דומות בצפון הישן). מה שכן מעניין הוא שבמחיר למטר, אם אתה כבר יוצא מהביטוח הלאומי, המגדלים בפארק צמרות זולים כמעט פי 2 ממגדלי יוקרה במרכז העיר או בצפון הישן, וגם לפחות בכמה אלפי שקלים מדירות בצפון הישן (אין לי רפרנס עדכני, חוץ מזה והצצה במדלן שגם מראה את זה לפי עסקאות מהשנתיים האחרונות ומה שמפורסם כרגע). כנראה שלכל ביטוח לאומי יש ביטוח לאומי גדול יותר, ללא הגבלת הכלליות

אני מתבאס שלא יהיה לי שכן כמוך זה יכל להיות מצחיק, מעניין כמה זמן היית שורד כאן

אם היית מכיר את השכונה כאן היית יודע שכל מגדל  שונה ביוקרה שלו ובתמחור שלו. לא בכל מגדל יש את אותם פסיליטיז

ולא בכל מגדל כל הדירות חדשות ונוצצות ומשופצות כאילו נבנו אתמול

גם בבריגה נתניה יש דירות שעולות כמו הדירות כאן. אם אני זוכר נכון 3500 דמי ניהול, זה יותר יקר מחלק מהמגדלים כאן. בריגה יותר חדש ומשקיף לים ויש אחלה פסיליטיז. אבל אני מעדיף לגור כאן.

בדיוק מצאתי ביד 2 טויוטה שעולה יותר ממרצדס  אני  הולך לקנות לפי שיחטפו לי אותה

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, Transporter כתב:

זה רק מוכיח כמה שמדובר בלייצנים שנעולים על אותה דעה כבר שנה וחצי 

לא הבנתי. למדת רפואה לאחרונה ולא סיפרת לנו?

אתה מבין (אני יודע שלא, אבל שואל) שההבדל בין הדעות הרפואיות שאתה מתייחס אליהן כ"בדיחה" לבין כאלו שלא נובעות אך ורק מהפוזיציה שלך, כן?

וזה בלי ללכת לבדוק מי מהפרופסורים אומר מה - גם בזה אני בטוח שאתה טועה.

לפני 14 דקות, Transporter כתב:

לא הייתי שורד גם שעתיים. 

לפני 15 דקות, Transporter כתב:

אם היית מכיר את השכונה כאן היית יודע שכל מגדל  שונה ביוקרה שלו ובתמחור שלו. לא בכל מגדל יש את אותם פסיליטיז

ברור. סוד גדול למביני עניין - מה אגיד לך.

לפני 15 דקות, Transporter כתב:

בדיוק מצאתי ביד 2 טויוטה שעולה יותר ממרצדס  אני  הולך לקנות לפי שיחטפו לי אותה

אתה יודע מה זה ממוצע כן?

בממוצע השכונה היוקרתית שלך זולה מהצפון הישן. עם כל הכיף שבמסיבות דירה והנוף מהמרפסת :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, יבגניפ כתב:

לא הבנתי. למדת רפואה לאחרונה ולא סיפרת לנו?

אתה מבין (אני יודע שלא, אבל שואל) שההבדל בין הדעות הרפואיות שאתה מתייחס אליהן כ"בדיחה" לבין כאלו שלא נובעות אך ורק מהפוזיציה שלך, כן?

וזה בלי ללכת לבדוק מי מהפרופסורים אומר מה - גם בזה אני בטוח שאתה טועה.

אני לא צריך ללמוד שום דבר כדי לראות  שיש אנשים שלא משנים את הדעה שלהם  גם כשכל המצב במדינה משתנה ולא מסתכלים על שום דבר

לפני 13 דקות, יבגניפ כתב:

אתה יודע מה זה ממוצע כן?

בממוצע השכונה היוקרתית שלך זולה מהצפון הישן. עם כל הכיף שבמסיבות דירה והנוף מהמרפסת :)

לא מאמין לך אני חייב לעבור לצפון הישן

תבדוק גם בפלורנטין דירות 2 חדרים שמושכרות ב 9000 שקל

לא מאמין שאני גר כאן ולא מצליח לעבור לפלורנטין לחיות עם נרקומנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Transporter כתב:

אני לא צריך ללמוד שום דבר

ברור.

אף אחד לא פקפק בזה.

זה פשוט מצחיק לראות פעם בחצי שנה את ההודעות שלך, ולהבין כמה כל העולם שלך הוא בערך "אם זה מסתדר לי ומתאים לי אזי נכון, טוב וקסום. אם לא אזי ביטוח לאומי ואנשים שהם לא טייקונים". ולשנות את הדעה שלך בהתאם למצב ולנתונים זה תמיד טוב. זה קצת פחות טוב לחשוב שהעולם צריך להקבע על פי מה שמסתדר לך באותו הרגע.

לא מאמין לך אני חייב לעבור לצפון הישן

בדקתי. פלורנטין שכונה יותר זולה מהשכונה שלך. הצפון הישן לא. תהייה מאושר איפה שבא לך, אם אתה יכול. אבל בהתחשב בזה מה שחשוב לך זה לספר כמה כל דבר עולה ואיזה מוצלח אתה - אולי זה הזמן להשתדרג? 

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, Transporter כתב:

thug life in da hood

thug life bro. DEAL WIH IT - Cats cigars | Meme Generator

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • מצחיק 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, יבגניפ כתב:

ברור.

אף אחד לא פקפק בזה.

זה פשוט מצחיק לראות פעם בחצי שנה את ההודעות שלך, ולהבין כמה כל העולם שלך הוא בערך "אם זה מסתדר לי ומתאים לי אזי נכון, טוב וקסום. אם לא אזי ביטוח לאומי ואנשים שהם לא טייקונים". ולשנות את הדעה שלך בהתאם למצב ולנתונים זה תמיד טוב. זה קצת פחות טוב לחשוב שהעולם צריך להקבע על פי מה שמסתדר לך באותו הרגע.

לא 

זה מצחיק שפעם קראתי להם ליצנים והיום גם ראש הממשלה והשרים נלחמים באותם אנשים ולא סופרים אותם

זה מה שמצחיק

לפני 35 דקות, יבגניפ כתב:

בדקתי. פלורנטין שכונה יותר זולה מהשכונה שלך. הצפון הישן לא. תהייה מאושר איפה שבא לך, אם אתה יכול. אבל בהתחשב בזה מה שחשוב לך זה לספר כמה כל דבר עולה ואיזה מוצלח אתה - אולי זה הזמן להשתדרג? 

ההבדל בנינו שאתה בודק במדלן ואני מכיר את השטח

בפלורנטין יש דירות 2 חדרים 60 מטר שמושכרות ב 8500

כי יש שם אוכלוסיה שרוצה לגור רק שם ויש מחסור בדירות

אז נדחסים 3-4 אנשים בדירה של 60 מטר משלמים ביחד 8500

הם לא משלמים ניהול 2500-3500 כמו פה ואין להם בריכה קונסיירג' וכו', ובפלורנטין כל יום פורצים עשרות רכבים והנרקומנים המגעילים שמסתובבים שם רק הולכים ומתרבים.

כאן אפשר להשאיר אסטון מרטין חונה ברחוב ואף אחד לא יגע מקסימום יצלם 

בוא תמצא לי דירות בצפון הישן שנראות כמו שלי ועולות כמו הדירות שנראות טוב כאן.

במקסימום אתה יכול להשוות את הדירות שמצאת לדירות ביו 1 ו 2 עם פרקט דהוי 

נכון שזה עדיין יו ובאחד מהם יש בריכה ואחלה נוף, אבל הדירות הזולות שם ממש לא נראות כמו הדירות המטופחות שבמגדלים האחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרנספורטוש, ההבדל ביניכם הוא שבכל דיון אתה קודם כל צודק, ואז משם הדיון רק יכול -להתחיל-, זה לא באמת משנה מה המציאות אומרת. עכשיו בנוגע לטענה ההזויה שלך מהעמוד הקודם, חלק ממעוזי האנטי-חיסונים העקשנים ביותר בארץ נמצאים במקומות מבוססים מאוד (אותן אוכלוסיות שמאמצות את כל הבולשיט ניו אייג', קריסטלים, טיפולים ברייקי ומה לא.)

האמת שזו לא רק מגמה של הארץ, בארה"ב למשל תנועת ה anti vaxxers ממש מזוהה עם אנשים מבוססים כלכלית, כמעט עד כדי סטריאוטיפ. 

ועכשיו אם נשים לרגע את המצב הכלכלי בצד, בישראל יש 3 אוכלוסיות בעייתיות מהבחינה הזו שאחוזי החיסון אצלן נמוכים, או כי הן רואות את עצמן מופרדות מהממסד או כי יש בהן חוסר אמון מושרש-

חרדים, ערבים ויוצאי ברה"מ. 

החרדים מקשיבים באופן אוטומטי למה שהרבי אומר, אם הרבי אמר לא לסמוך על המדינה זה אוטומטית גורר אלפים עד עשרות אלפים שלא יתחסנו.

אצל הערבים יש את עמדת הנגד התמידית, הם לא רוצים להכפיף את עצמם למה שהממסד של מדינת היהודים אומר

יוצאי ברה"מ- זו כבר תעלומה. סה"כ מדובר בציבור די משכיל בממוצע, עם נוכחות משמעותית במגזר הרפואי. ועדיין, הם לא סומכים על החיסונים ויתווכחו איתך עד קצה העולם שהחיסון גורם לתופעות לוואי שקשות יותר מהמחלה. עובד איתי אדם בדיוק כזה, רחוק מלהיות טיפש, אבל מסרב באופן עיקש להתחסן ומרצה לכולם על מיוקרדיטיס למרות שהתופעה הזו נדירה ברמה של מאית האחוז וגרמה בדיוק ל 0 מקרי מוות או אשפוז קשה.

לך תבין.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, Transporter כתב:

לא 

זה מצחיק שפעם קראתי להם ליצנים והיום גם ראש הממשלה והשרים נלחמים באותם אנשים ולא סופרים אותם

זה מה שמצחיק

תפסיק להמציא מציאות אלטרנטיבית. אותם עשרה הפרופוסרים בדיוק מתראיינים מזה שנה וחצי סביב הקורונה. המציאות האמיתית היא שכשהם דיברו על מגבלות או על סגר הם לא הבינו כלום ואתה היית המומחה לרפואה מספר אחד בארץ. ועכשיו כשיש חיסונים, והם מטיפים להתחסן פתאום כל מי ששואל שאלות הוא "ביטוח לאומי", ואיך אנשים בכלל מעזים לפקפק במשהו שרופאים אומרים. 

...

הפרופסורים לא השתנו, רפואה לא השתנתה, אקדמיה לא השתנתה. פשוט היום נח לך עם ההחלטות שלך ולפני שנה לא היה לך נח. זה הכל. 

לפני 38 דקות, Transporter כתב:

ההבדל בנינו הוא שאני יודע מה זה ממוצע. ואני גם מכיר את השטח. בדיוק כמוך. וכמו כל אחד אחר שגר כאן. 

לפני 39 דקות, Transporter כתב:

בוא תמצא לי דירות בצפון הישן שנראות כמו שלי ועולות כמו הדירות שנראות טוב כאן.

אם אתה מדבר על קנייה אז אני לא יכול כי הצפון הישן יותר יקר במחיר למטר. זו בדיוק הנקודה שלי. יש לך עוד לאן להשתפר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 5 שעות, vadim6385 כתב:

כמה עולה? יש חניה שתכיל את העונדה? יש בסביבה חנויות מכולת שמוכרות בירה 3 ב10? ניתן לבשל במטבח %מה שעניים אוכלים%? יש אוטובוס לביטוח לאומי ולשכת אבטלה?

יש חניה אבל להיכנס עם עונדה לא יתנו לך כי זה פגיעה ברגשות הדיירים. המטבח זה תפאורה לצילומי סלפי עם האוכל שהזמנת ממסעדות של שפים, המיקרוגל זה בעצם טאבלט שמקושר לוולט והכיריים לא מחוברות לגז. אסור להדליק אש לבישול בדירה, רק במרפסת ורק בגריל שעולה יותר מ20 אש"ח. אם אתה מכניס לדירה גריל זול יותר זה הפרת חוזה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידעתי שמערכת החשמל שם לא תתמודד עם כירה חשמלית של שיומי.

טוב, אני נשאר בכפר סבא.

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

תפסיק להמציא מציאות אלטרנטיבית. אותם עשרה הפרופוסרים בדיוק מתראיינים מזה שנה וחצי סביב הקורונה. המציאות האמיתית היא שכשהם דיברו על מגבלות או על סגר הם לא הבינו כלום ואתה היית המומחה לרפואה מספר אחד בארץ. ועכשיו כשיש חיסונים, והם מטיפים להתחסן פתאום כל מי ששואל שאלות הוא "ביטוח לאומי", ואיך אנשים בכלל מעזים לפקפק במשהו שרופאים אומרים. 

...

הפרופסורים לא השתנו, רפואה לא השתנתה, אקדמיה לא השתנתה. פשוט היום נח לך עם ההחלטות שלך ולפני שנה לא היה לך נח. זה הכל. 

אנחנו לא מדברים לא על החיסונים ולא על זה שהם אומרים לשים מסכות כי אף פעם לא אמרתי שזה טעות

אנחנו מדברים על זה שהם מהתחלה ועד היום אומרים שצריך הגבלות

והנה היום אנחנו רואים שהממשלה צוחקת עליהם

אתה צודק הם לא השתנו, היחס אליהם השתנה

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

ההבדל בנינו הוא שאני יודע מה זה ממוצע. ואני גם מכיר את השטח. בדיוק כמוך. וכמו כל אחד אחר שגר כאן. 

תכלס רואים שאתה מכיר את השטח

כמו שאני מבין בשמאות רכב אחרי שטיילתי קצת ביד2

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

אם אתה מדבר על קנייה אז אני לא יכול כי הצפון הישן יותר יקר במחיר למטר. זו בדיוק הנקודה שלי. יש לך עוד לאן להשתפר.

אתה יכול להמשיך להשוות בין דברים שלא דומים אחד לשני לבריאות. דירה כמו שלי תעלה שם פחות אין שום דירה בצפון הישן ששווה שאני אעזוב את השכונה כדי לגור בה

לא עוזב כאן תמורת שלום לפחות כרגע

אתה בנאדם מצחיק

מזכיר לי שהיינו ילדים היינו הולכים למפגשים של הרכבים והיו שם טמבלים שבאו עם אופניים וצחקו על כאלה להם אאודי ישנה כי זה לא קורבט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אני חושב שאתם נכנסים בטרנספורטר יותר מדי. הפורום זוכר הכול ומבדיקה של 5 דקות אפשר לראות שהבנאדם קפץ מ-״שיפורים לסיאט טולדו 2013״ לפני חמש שנים, ועוד שרשורים בסגנון של ירחמיאל,  למגדלי יוקרה בתל-אביב. נכון, חמש שנים זה זמן, אבל כנראה הרקע שממנו הוא מגיע שונה(עושה הימור על המעמד הנמוך).

טרנספוטר הוא כמו הילד השמן שאף אחת לא רצתה להיות איתו, אבל נהיה מיליונר וזיין בחסד שיזכיר לכל בחורה כמה סבל הוא עבר בחיים.

טרנפורטר, אני מוריד את הכובע על הדרך שעשית והמקום עליו הגעת. מצד אחד אני חושב שאולי החסכים האלה גורמים לך להראות מצחיק, אבל כנראה שהאמונה שאתה כל כך ״עשיר ומוצלח״  זה מה שנותן לך את הדרייב. 

יבגני, אתם מגיעים מעולמות שונים, שחרר לו קצת. 

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MPbX6OD.jpeg (600×438)

• מצחיק 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Giant_TA כתב:

חברים, אני חושב שאתם נכנסים בטרנספורטר יותר מדי. הפורום זוכר הכול ומבדיקה של 5 דקות אפשר לראות שהבנאדם קפץ מ-״שיפורים לסיאט טולדו 2013״ לפני חמש שנים, ועוד שרשורים בסגנון של ירחמיאל,  למגדלי יוקרה בתל-אביב. נכון, חמש שנים זה זמן, אבל כנראה הרקע שממנו הוא מגיע שונה(עושה הימור על המעמד הנמוך).

טרנספוטר הוא כמו הילד השמן שאף אחת לא רצתה להיות איתו, אבל נהיה מיליונר וזיין בחסד שיזכיר לכל בחורה כמה סבל הוא עבר בחיים.

טרנפורטר, אני מוריד את הכובע על הדרך שעשית והמקום עליו הגעת. מצד אחד אני חושב שאולי החסכים האלה גורמים לך להראות מצחיק, אבל כנראה שהאמונה שאתה כל כך ״עשיר ומוצלח״  זה מה שנותן לך את הדרייב. 
יבגני, אתם מגיעים מעולמות שונים, שחרר לו קצת. 

אתה צודק לגמרי

אני בתור ילד קניתי לעצמי בלי עזרה מאף אחד מאזדה 2 חדשה מהחברה (בזמנו כל מי ששמע שאני רוצה לקנות אמר לי שזה בסדר לדמיין אבל אבל חשוב להיות מציאותי ולא לחלום סתם)

יום אחד ריסקו לי אותה בתאונה וקניתי גולף.  ואז הבנתי שהרכבים האלה קטנים לי מדי לעבודה וקניתי סיאט שהיה לה יחסית הרבה מקום בתא מטען..מהר מאוד זה לא הספיק וקניתי נגרר, נגרר יותר גדול, עד שהגעתי למשקלים שהסיאט לא יכולה לסחוב והוספתי גם רנו מאסטר קטנה, פיאט דוקאטו, איבקו ענקית.

את האיבקו קניתי בכ"ס, בתקופה שכבר גרתי במרינה בהרצליה.

לאט לאט מכרתי את הנגררתי ועברתי למשאיות.

אני לא מליונר, אין לי 10 רכבי יוקרה בחניה, מספיק לי פרייבט אחד שאני נהנה לנהוג עליו, ואף פעם לא הייתי שמן...יש לי 6 קוביות  וגם בתקופות קשות מקפיד על אימונים ושומר על פחמימות

וכל מה שיש לי או היה או יהיה השגתי מעבודה קשה

לפני החג שריינתי לעצמי E300 חדשה

אנשים כמו יבגני מצחיקים, אני נתקל בהרבה כאלה בכל מיני מקומות, בעיקר אנשים שמעיברים ביקורת על כל מי שהצליח יותר מהם. זה לא משנה אם יש לו רכב, או בית

הרי אם הוא גר במגדל יוקרה הוא בטח עבריין ואם יש לו פורש הוא בטח סוחר סמים, והוא לא נהנה מהחיים כי בחורות הולכות איתו רק בגלל הכסף

אני בתור ילד ראיתי אנשים מצליחים והערצתי אותם. עד היום אני רואה סיפורים כמו ישראל אור, עודד שריקי, אשר בן עוז ומעריץ אתהבנאדם. כל הכבוד לו. למה לדבר רע? גנב ממני? פגע בי ?

שיסע על הרכב  הכי יקר בארץ ויחנה אותו באמצע הרחוב כדי שכולם יראו. זכותו. הגיע לזה בכבוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...