Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

אם יש דבר שמגיע לו למות, זה מקומות שלוקחים 250 ש"ח על שני רולים של סושי.

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכותם לבקש מה שהם רוצים וזכותנו לשלוח אותם לחפש את החברים שלהם. כנראה שהם מצאו כמה.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, vadim6385 כתב:

שאתה מגיע למסעדה ומשלם 100 שח על רול סושי

אתה לא משלם רק על האצה והחומרי גלם ששמים בתוכו, שיכולים להיות גם כבד אווז או כמהין 

אתה משלם גם על מרכיב מאוד חשוב שנקרא חוויה

יש לבוא לג'פניקה, לאכול סושי בינוני מינוס במקום רועש וצפוף ולחכות רק לסיים את המנה ולברוח

ויש לנו לאכול סושי במקום "פרימיום", שבלי קשר לסושי שהטעם שלו הרבה יותר טוב אתה רוצה להשאר במקום כי יש ווייב טוב, אווירה של בר, שילוב מדוייק בין תאורה להחשכה של המקום, דיג'יי שפוגע בסגנון הנכון, קהל יפה

הדברים האלה עולים כסף.

העיצוב של המקום, המוזיקה, הקוקטיילים המיוחדים, הצוות שעושה לך וייב טוב, הדברים האלה עולים כסף

קח את מסעדת ARIA דוגמא

בקומה העליונה מסעדת שף

בקומה  התחתונה בר מסעדה חשוך (לא רואים כמעט שום דבר) מ 23:00

ימי שלישי שישי מוצש היו ערבי נושא בבר, היית צריך להזמין מקום שבועיים שלוש מראש

מינימום שולחן ל 4 אנשים בבר מותנה ב-2500 שח +-. הבר בכל הימי נושא היה מלא עד אפס מקום

היית יכול להגיע לשם ב 12 בלילה לראות תור של כמה עשרות אנשים שרק בודדים מהם יכנסו כי המקום כבר מלא

למה באים כולם? אווירה, קהל יפה, קהל טוב. לא אנשים שבאים לריב לעשות בלאגן ולריב.

עשו שם קונספט יפה של בויילר רום וזה שואב קהל שמוכן לשלם ונשאר נטו בשביל האווירה והמוזיקה עד 3 בלילה

לפני 28 דקות, Night Driver כתב:

זכותם לבקש מה שהם רוצים וזכותנו לשלוח אותם לחפש את החברים שלהם. כנראה שהם מצאו כמה.

המקומות האלה מלאים עד אפס מקום כשאין קורונה

היום כשעושים משלוחים זה פחות אטרקטיבי כשאנשים מכינים לבד או מתפשרים על גפניקה, או סוהו שהסושי שלהם מעולה.

כשאתה עושה משלוח עניין האווירה פחות רלוונטי וזה פוגע בהרבה מקומות כאלה.

בשביל אווירה משלמים

קשה לייצר מקום עם אווירה טובה , מוזיקה טובה וקהל טוב

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, זכותם לבקש גם 10,000 שקל על פחית קולה. זה עסק שלהם ואני האחרון שאכנס לשיקולים שלהם. באותה המידה אני עושה את השיקולים שלי ומחליט אם שווה לי או לא ובטח שאין לי שום זכות לבוא אליו בטענות או להכריח אותו למכור במחיר שאני קובע.

יש מקרים שאחליט שכן (אם אני למשל באמצע המדבר וזו הפחית היחידה עם משהו רטוב וקר או אם יחד עם הפחית באה הופעה פרטית של להקה שאני אוהב) ויש שלא. זו מדינה חופשית גם מצד הלקוח וגם מצד הספק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Night Driver כתב:

שוב, זכותם לבקש גם 10,000 שקל על פחית קולה. זה עסק שלהם ואני האחרון שאכנס לשיקולים שלהם. באותה המידה אני עושה את השיקולים שלי ומחליט אם שווה לי או לא ובטח שאין לי שום זכות לבוא אליו בטענות או להכריח אותו למכור במחיר שאני קובע.

יש מקרים שאחליט שכן (אם אני למשל באמצע המדבר וזו הפחית היחידה עם משהו רטוב וקר או אם יחד עם הפחית באה הופעה פרטית של להקה שאני אוהב) ויש שלא. זו מדינה חופשית גם מצד הלקוח וגם מצד הספק.

אז שוב, לא כל אחד הוא קהל יעד של כל מקום

לאבא שלי אין מה לחפש בבר שמנגנים בו טכנו ובאים למינגלינג ולהכיר בחורות

אבל מי שמתחבר לקונספט של לבוא לאכול משהו טעים, לשבת לדרינק עם חברים ואז גם מסיבה טובה עם קהל טוב למה לא?

השילוב של כל אלה ביחד עולה כסף. במיוחד כשאין באמת מועדונים בת"א וברוב המועדונים הגיל הממוצע זה 19

בגלל זה מקומות כאלה בנויים ל 150-200 איש

ולא 3000

פחות רלוונטי עכשיו מי כאן מוכן  להלחם בשביל למצוא שם מקום או לא

אבל שאתה תוהה למה סושי יכול לעלות 100 שקל לרול (או 89 זה לא משנה) זאת התשובה, שאתה לא מקבל במקומות כאלה רק רול

אתה לא מגיע לשם למטרת ארוחה על הדרך ולברוח כמו שאתה מגיע לעזרא ובניו (שאני מאוד אוהב).

למקומות כאלה אתה מגיע למטרת בילוי של ערב שלם

ולהם יש בעיה קשה עם לתת את אותו באנדל של אוכל + אווירה בטייק אווי

אגב גם המקומות של טום אביב כאלה. קוקו במבינו נניח. אני בא לשם נטו בשביל האווירה. לא בשביל החוסר חניה ולא בשביל האוכל

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, Night Driver כתב:

התחלת טוב וסיימת רע.. כי אם יש פחית ב-10000 שקל באמצע המדבר האפשרות השנייה שלך היא שלא תהיה פחית ותשאר צמא. היצע וביקוש.
אלא אם אתה רוצה שהמדינה איכשהו תבזבז 10 אלף שקל להביא את הפחית לאמצע המדבר למכור לך אותה ב3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיון זה בכלל לא על מי היה משלם בשביל להכנס לבר

המקום מראש לא מכוון  ל 9 מליון אזרחים אלא לקהל מאוד מצומצם ואכן כל ערב שהמקום פתוח תמיד מגיעים אנשים מעבר לאלה שהזמינו ולרשימת המתנה.

השורה התחתונה שלא כל מקום יכול פשוט להעביר את כל מה שהוא מוכר לשקית טייק אווי ויש מקומות שאם אתה לא יושב פיזית ונמצא במקום זה לא אותה חוויה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, vadim6385 כתב:

why like this?

יצא או יוצא לך ללכת למסעדות יקרות יותר?

אני מסכים שיש מקומות שהם overpriced ובחלקם אני גם לא מבין על מה בדיוק משלמים, בטח כשמתלווה לזה התחושה שמצפים ממך להזמין יותר ממה שאתה רוצה. אבל אוכל טוב זו חוויה, גם אסטתית בחלק מהמקרים. וגם בחומרי הגלם יכול להיות הבדל. ובין הסושיות בטווחי המחירים השונים יש לרוב הבדל עצום בטעם והרמה של הדגים, של האורז ומה לא.

אגב השרדות של מסעדות: יש כמה מסעדות וגם פאבים שפרסמו שהיום יש להם מארזי משלוח מיוחדים לנובי גוד. המחירים ממה שראיתי הם בין 350 ל-1000 שח לזוג. אני די בטוח שבכולן הכל ימכר, וזה רעיון די מגניב.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שבמסעדה אתה לא קונה קילו אוכל אלא אוירה ובילוי. מפה כל אחד עושה את החשבון שלו כמה כל מקום שווה לו (יש מסעדות מאוד יקרות שאהיה מוכן לשלם את הפרמייה ויש מקומות יותר זולים שלא אהיה מוכן כי לי אישית זה לא שווה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

איך אתם מדברים על אווירה במסעדות, אני כבר לא זוכר מה זה מסעדה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המקום הזה שאליו הולכים כל חסרי עמוד השדרה, במקום להכין חביתה בבית ולשתות מים מהאסלה.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Transporter כתב:

יש לבוא לג'פניקה, לאכול סושי בינוני מינוס במקום רועש וצפוף ולחכות רק לסיים את המנה ולברוח

ויש לנו לאכול סושי במקום "פרימיום", שבלי קשר לסושי שהטעם שלו הרבה יותר טוב אתה רוצה להשאר במקום כי יש ווייב טוב, אווירה של בר, שילוב מדוייק בין תאורה להחשכה של המקום, דיג'יי שפוגע בסגנון הנכון, קהל יפה

אני מת לברוח דווקא ממקומות מהסוג השני, אחרי שאני רואה את המחירים בתפריט, וכבר לא אכפת לי וייב/אווירה/קהל/דיג'יי, כי אני, עם ג'ינס, נעלי אדידס, שעון קסיו והונדה 2002, בכל מקרה לא מרגיש קשור לשם, ואני ניהיליסט מדי כדי שיהיה אכפת לי מכל המסביב.

בג'פניקה לפחות מקבלים סיבוס.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • מצחיק 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יבגניפ כתב:

אגב השרדות של מסעדות: יש כמה מסעדות וגם פאבים שפרסמו שהיום יש להם מארזי משלוח מיוחדים לנובי גוד. המחירים ממה שראיתי הם בין 350 ל-1000 שח לזוג. אני די בטוח שבכולן הכל ימכר, וזה רעיון די מגניב.

יש אולבייה? תביא אוליבייה.

לפני כשעה, vadim6385 כתב:

ניהיליסט

מילים כאלה מקומן הוא לא בדיון הזה. פה זה לא יתפוס. 

------------------------------------

מה שמעניין זה שמדינות אחרון מישראל, גם מסעדות יוקרה יכולות לשלוח לך אוכל גורמה הביתה, וחיות על זה. מוצאות דרכים. 

בארץ כנראה חייבים להפוך לחתוליה.

מקווה שלפחות התקופה הזאת של המשלוחים והטייקאווי תגרום לזה שיזמים ימצאו עוד דרכים לפתוח מסעדות/סניפים של מסעדות, שעובדות על טייק אווי או משלוחים.

• רעיון טוב! 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, vadim6385 כתב:

אני מת לברוח דווקא ממקומות מהסוג השני, אחרי שאני רואה את המחירים בתפריט, וכבר לא אכפת לי וייב/אווירה/קהל/דיג'יי, כי אני, עם ג'ינס, נעלי אדידס, שעון קסיו והונדה 2002, בכל מקרה לא מרגיש קשור לשם, ואני ניהיליסט מדי כדי שיהיה אכפת לי מכל המסביב.

בג'פניקה לפחות מקבלים סיבוס.

אז אל תלך לשם ותכין לעצמך פיתה על הגז.

בין זה לבין לאחל למקומות שיסגרו? 

באמת לא מצליח להבין את השנאה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אני מאשר שלא יסגרו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...