Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום 2000 ק"מ עם הונדה s2000 שנת 2000

Stevenkler
שימו לב! השרשור הזה בן 1247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באופן טבעי עלו ההשוואות לעומת רכישת BRZ ומיאטה.

מהזוית היבשה (ופחות מעניינית לטעמי) - אני מאמין שבפרק הזמן שחלף מאז שנמדדו זמני מסלול ל S2000, הייתה התקדמות במה שהסוליות יכולות לתרום. כך שיתכן וההשוואה מחטיאה.

מי שקונה מכוניות כאלו מקריב קורבן לא קטן בציפיה שיקבל תגמול - ולפחות מאיך שאני רואה את זה מחלקות השיווק והכספים במאזדה וסובארו היו מעורבות בהרבה יותר חזק כדי להפוך את המוצר שלהן לאכיל יותר.

אפשר לראות את זה באפשרות לגיר אוטומאטי, גרסת RF למיאטה, צמיגים משעשעים ב BRZ, נוחות לשימוש יומיומי (שגובה את מחירה בזוית גוף בפניה במיאטה), וכמובן טווח המחיה של המנוע.

בהונדה, הקורבן גדול ואתה לא תשרוד איתה אם אתה לא יודע למה נכנסת. אני מאמין שזו מערכת יחסים בהרבה יותר מרגשת.

ונחזור לפתיחה - בשביל להוריד 2 שניות במסלול אפשר לקחת הוטאצ' מוצלחת. 

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 190
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מאוד נהנתי לקרוא, אחלה סיכום. מאחל לעצמי שיום אחד אוכל לאפשר לעצמי Weekend car שכזו, לגמריי מעורר קנאה :)

מיותר לציין גם שהרכב פשוט הצגה. איזה כיף!

אגב, 3500 סל''ד ב100 קמ''ש נשמע קצת הרבה, אין לי היכרות עם שום דבר שקשור להונדה אבל זה לא קצת גבוה?

2005 VW Passat B5.5 2.0l 115hp 
1991 VW Golf Mk2 1.3l 55hp 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר תישאר עם הסיוויק. זה גבול הגיזרה שלך. אתה יכול לפזול לג׳אז אם צריך רכב שני, אבל אל תתפרע.
אתה חמוד .אם היה לך מושג איזה רכב יש לי היית מדבר קצת אחרת.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 2 שעות, מיץ פטל כתב:

כך שיתכן וההשוואה מחטיאה

בהחלט. כ"כ הרבה עבר על עולם הרכב בין תהליך הפיתוח של הרכבים האלה, שזה כמו ההשוואה המייאשת בין ג'ורדן ללברון.

זה לא אותו משחק. אז אותו דבר מכוניות, זה לא אותו דבר. הצמיגים כמו שאמרת, בקרות, התקדמות בפיתוח השלדות ומכלולי המתלים ועוד פרמטרים.

מי שרוצה המחשה יותר ברורה, שיחפש סרטונים של רכבים ספורטיביים סביב ה-80s-90s. גם הקשיחים והקיצוניים שבהם

היו מייצרים זויות גלגול שהיום נראות דימיוניות גם ברכבים יותר דיילי.

ההשוואה לא רק שמחטיאה אלא לא מעשית.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, itaysamurai כתב:

שיחפש סרטונים של רכבים ספורטיביים סביב ה-80s-90s. גם הקשיחים והקיצוניים שבהם

היו מייצרים זויות גלגול שהיום נראות דימיוניות גם ברכבים יותר דיילי.

מזכיר לי סרטון שראיתי שמתחיל עם שוט של המקלארן F1. יש לה זוויות גלגול של טויוטה סיינה. 

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, SmallbutClean כתב:

מאוד נהנתי לקרוא, אחלה סיכום. מאחל לעצמי שיום אחד אוכל לאפשר לעצמי Weekend car שכזו, לגמריי מעורר קנאה :)

מיותר לציין גם שהרכב פשוט הצגה. איזה כיף!

אגב, 3500 סל''ד ב100 קמ''ש נשמע קצת הרבה, אין לי היכרות עם שום דבר שקשור להונדה אבל זה לא קצת גבוה?

לרכב שמגיע לסלד 9000, זה שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיוויק 98 לא?
, כן כשהיית בן 10 ,לא?

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, נהנתי לקרוא. תהנה ממנה כמה שאתה יכול כרכב סופ"ש/מסלול ושימותו הקנאים.
ההיכרות שלי עם ה s2000 גובלת בכלום ושום דבר, וכנ"ל לגבי המיאטה והברז - אבל אני מתרשם שה s2000 היתה פלא לזמנה והיום יושבת על משבצת אחרת לגמרי, כזו מוכוונת רגש ולא בטיחות/זמנים במסלול/פרקטיות וכו' - קצת כמו הוט האץ' ישנות או מיאטות NA.

עריכה אחרונה על ידי nadavd4
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו , לי אין בעיה עם קורולה/אלמרה וכל השכונה הזו כאשר הן בנות 20 כי הן כבר איבדו 90 אחוז מהיכולת שלהם . אבל אחת כמו s2k שגם אני חלמתי עליה לפני 20 שנה כשהייתה חדשה זה לא אותו הדבר. רכב כזה היום הוא כלום ושם דבר . אלא אם פירקו אותו ועשו לה שחזור מלא אז וואללה כן חלום. מצטער אבל לחלום על פח שבור זה לא בשבילי. עצם עובדה שכל פעם להניע אותה זה רולטה של מה יכול להתקלק או להשבר , לא בשבילי .תודה. עבור חלק ממכם זה מקובל אז הכל טוב. טסטרוסה שבורה שלא שוחזרה עד הבורג האחרון לדעתך זה רכב לחלום עליו?

רגע רגע, כלום ושום דבר? בטוח שאתה בפורום הנכון?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ברור, ההטרלות האלה לא היו עובדות בפורום חובבי קונדיטוריה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מדהים. מדגדג את בלוטות העונג.

מענייו אותי במידה וניתן להשוות, איך היא בהשוואה לNA/NB? ואיך המיאטות באופן כללי לידן. עושה הרושם שהמיאטות נחשבות לזולות יותר ולא בעלות אותו סטטוס אגדי כשל הs2k

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...