Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום 2000 ק"מ עם הונדה s2000 שנת 2000

Stevenkler
שימו לב! השרשור הזה בן 1246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, Stav132 כתב:

לא יודע לכמה אנשים פה היה אוטו ספורט/ספורטיבי ישן אבל מנסיון זה לא זה.

היה לי, והוא אפילו היה צרפתי ואטמוספרי ואמין בצורה בינונית ומשהו בלבד.
להחליף כזה לGTI מודרנית? רק כדיילי.
ברכב סופ"שים אין למולטימדיה, צריכת דלק ובידוד בתא הנוסעים משמעות.
חווית הנהיגה במכונית שלא מנתקת אותך הרבה יותר 'אמיתית' כי בשביל להגיל לאותן רמות כיף לא צריך להגיע למהירויות מפגרות.
הקרב של ההוט האצ' על זמנים ברינג הרג את הפאן, ואג מודרנית למשל מספקת חויית נהיגה של פלייסטיישן בערך.

• אהבתי 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 190
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא מזלזל במה שאתה אומר במיוחד עוד שאני מנוסה רק עם "הוט האצ'" אחת (אם בכלל אפשר לקרוא לה ככה). אבל נראה לי שלהגיד פלייסטיישן זה קצת הגזמה... 

2005 VW Passat B5.5 2.0l 115hp 
1991 VW Golf Mk2 1.3l 55hp 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, David32 כתב:

מה זה "זה"?

לא יודע איזה רכב ישן היה לך.

לטעמי זה מה זה זה. כאילו אחושרמוטמוטמוטה זה. אין מצב שיצא רכב סדרתי כיום שיתן לי את כול הזה הזה. 

אולי לוטוס, לא יודע, לא נהגתי.

רכב ספורטיבי שמרגיש פחות "רכב" ויותר מבצע, יותר כיף. כן. בשבילי זה "זה". אני אוהב כשאותו ישן מרגיש קצת ישן. שמרגישים שהוא קל יותר, שהוא מרותך קצת אחרת או לא יודע מה, שהוא פחות קורולה/גולף 2020 (או לצורך העיניין גם 2010). 

כן נו, שיהיה קצת אוטו פח כול עוד מכנית הוא מה שהוא היה לפני 20-30-40 שנה אם לא יותר טוב. [לא מעניין אותי לנהוג על משהו שהוא באמת מתפרק עם חופשים וגומיות קורועת]

אם הכיף שלכם לשלם הרבה יותר ולקבל הרבה פחות לכו על זה.

כמו אימפרזה GT, ו קליאו "ספורט" ( ואו זאת הייתה עגלה ועוד כמעט קניתי בהמלצת הפורום הזה) , איביזות ולאונים ושאר הרכבים שכיכבו לפני 20 שנה - אלא אם תוחזקו ברמת גבוהה לא נשאר מהם כלום.

לא אכנס עכשיו לתחזוקה שנדרשת לאוטו ספורט/ספורטיבי אבל היא הרבה יותר מחמירה מתחזוקה רגילה כי אין מה לעשות המכלול של הרכב זה לא רק מנוע וגיר יש עוד המון דברים שצריכים להיות מתוחזקים ברמה.

כל אחד יעשה מה שהוא רואה לנכון

אישית הייתי מעדיף 135/140 באיזה שנה שלא תהיה במקום ההונדה

😈Seat Leon Cupra 280😈

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, 98civic כתב:

הונדה הזו זה פח יד 7000 גמור מכל הכיוונים. זה לאאאאאא רכב חדש , הוא לא ללאאאא מתנהג כפי שתכננו שיתנהג.

זה לא הטרלה? 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, SmallbutClean כתב:

אני לא מזלזל במה שאתה אומר במיוחד עוד שאני מנוסה רק עם "הוט האצ'" אחת (אם בכלל אפשר לקרוא לה ככה). אבל נראה לי שלהגיד פלייסטיישן זה קצת הגזמה... 

קח סיבוב על כל אאודי חדשה, ואז קח סיבוב על איזה קליאו ספורט מתחילת שנות ה2000 או מיאטה.
אחרי זה קח סיבוב בסימולוטור איכותי, מהנסיון שלי - החוויה באאודי מזכירה הרבה יותר את הסימולטור.
אתה מפנה את ההגה - והאוטו מבצע, ממך - לא נדרש כלום.
אני מצדיע למתכננים - הם קרובים לשלמות של מה שאפשר להוציא היום ממכונית וליומיום זה נהדר.
כאוטו כיף לסופ"שים - זה חרא בפיתה.

עריכה אחרונה על ידי shellcase
  • אהבתי 3
  • מצחיק 1

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Stav132 כתב:

לא נשאר מהם כלום.

מה זה אומר?

לפני 1 דקה, Stav132 כתב:

היא הרבה יותר מחמירה מתחזוקה רגילה

לא ממש. 

לא הייתי רוצה לנהוג גם על רכב רגיל שלא תוחזק כראוי. תפוחי הגה חופשיים זה לא כיף לא בקליאו ספורט ולא ב140.

אני אפילו לא רוצה להיכנס ל "לקבל פחות". 

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, SlowRide כתב:

זה לא הטרלה? 

במיוחד שהשם משתמש זה הפח הכי אובר-רייטד בתחום הרכב.

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מעדיף את האלפא הזקנה שלי על פני רכבים רגילים חדשים. 
אז כן, היום כל משפחתית חדשה עם טורבו עוקפת אותי. אבל זה רק בקו ישר [emoji48]
דווקא פה אני חולק עליך. האלפא הישנה תהיה כיפית פי מליון, אבל זמנים נטו, במסלול, כנראה שהמשפחתית החדשה תעשה זהים ואפילו טובים יותר.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהדור החדש לא חווה מעודו מכוניות בלי אלקטרוניקה, חשמל ושומנים שנובעים מבטיחות הכרחית.

חווית נהיגה שונה לחלוטין. 

כאינדקציה לכיף - זמנים זה פייק!

לא הייתי רוצה ספורטיבית ישנה לדיילי - אבל לכיף של סופ"ש...הלוואי. תנו אותה קלה, רועשת, מחברת וסומכת על הנהג.

לפני 24 דקות, SmallbutClean כתב:

ממש לא הגזמה.

אגב, פלייסטשן יכול להיות כיף. אבל עדיין זה משחק אלקטרוני.

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, David32 כתב:

מה זה אומר?

לא ממש. 

לא הייתי רוצה לנהוג גם על רכב רגיל שלא תוחזק כראוי. תפוחי הגה חופשיים זה לא כיף לא בקליאו ספורט ולא ב140.

אני אפילו לא רוצה להיכנס ל "לקבל פחות". 

על קצה המזלג

הפלסטיקה רועשת/מקרקשת/שבורה כי פירקו והחזירו אותה פעם אחת יותר מידי - ואל תספרו לי שזה סבבה כי עד המסלול/נס הרים או וואטאבר צריך לנסוע מנהלית עם הרעש

אם לא בוצע רענון לצינורות אז אחרי 20 שנה מתחילים להתפורר ולהסדק מהחום.  בהצלחה עם הריחות של הצינורות דלק והוואקומים

חלקי היגוי למינהם, פעם צירייה ימין פעם שמאל , פעם מסרק הגה וכו וכו כיף להגיע על גרר למוסך

אגזוז - דליפה מהגמיש, ממיר סתום, חלק שנרקב לו עד שנהיה חור

חישנים למינהם שמתפגרים 

בושינגים מתים ששוברים את הגב

תקלות ש 90% מהאנשים לא מכירים בכלל כי זה בלאי של זמן

אינשאללה שפותח השירשור יעדכן רק על טיפולים שוטפים זה מה אני מאחל

😈Seat Leon Cupra 280😈

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Stav132 כתב:

על קצה המזלג

הפלסטיקה רועשת/מקרקשת/שבורה כי פירקו והחזירו אותה פעם אחת יותר מידי - ואל תספרו לי שזה סבבה כי עד המסלול/נס הרים או וואטאבר צריך לנסוע מנהלית עם הרעש

חמוד.

פעם אם לא היתה לך מרצדס היה לך רעש. זה היה הסטנדרט.

לפני 30 דקות, shellcase כתב:

קח סיבוב על כל אאודי חדשה, ואז קח סיבוב על איזה קליאו ספורט מתחילת שנות ה2000 או מיאטה.
אחרי זה קח סיבוב בסימולוטור איכותי, מהנסיון שלי - החוויה באאודי מזכירה הרבה יותר את הסימולטור.
אני מצדיע למתכננים - הם קרובים לשלמות של מה שאפשר להוציא היום ממכונית וליומיום זה נהדר.

במקרה היו לי גם וגם בו"ז במשפחה. קליאו ספורט -A3 2.0TFSI עם DSG.

אני מוכן, גם היום, לחיות עם הקליאו (לא במצב אספנות, במצב חדש) כל יום, כל היום, ובסופשים, ולא עם ה-Audi. וצריך לזכור, החוויה הזו של מנוע טורבו שסוחב מטורים נמוכים + DSG6 (יענו תיבה אוטומטית סופר מהירה עם גז ביניים), היתה אז עניין חדשני וחוויה יוצאת דופן.

עדיין...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים לגמרי שרכב חדש עדיף על רכב מתפרק.

או רכב שעוד לא הספיק להתפרק עדיף על רכב מתפרק.

אני לא רוצה להיכנס לויכוח על תחזוקה, אבל צינורות דלק, בושינגים וכו צריכים להיות תקינים בכול אוטו, בלי קשר לאם הוא בן 2 או 20. אף אחד פה לא משווה רכב מוזנח ושבור לרכב שעוד לא הספיק להתפרק.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא רוצה להכנס לזה.

אני רק אומר שזה נזק מצטבר של שנים ובסדר אי אפשר להחליף הכל לחדש ויש דברים שנוסעים איתם שהם שחוקים ועייפים ובאוטו רגיל זה בסדר גמור

אבל באוטו ספורט זה בא לידי ביטוי הרבה יותר

דעה שלי אישית- אם תאורטית היה אפשר לקנות את הרכב הזה ב 40K שזה המחיר שלהם בחול אז היה סביר יותר ליישר קו ברמה גבוה

אבל אם מראש קונים במחיר גבוה מאוד , לא יודע עד כמה זה שווה

😈Seat Leon Cupra 280😈

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בפן הכלכלי - ירידת הערך לא קיימת, כלכלית יש מצב שהרכב הזה זול יותר לאחזקה מכל מאזדה 3 מהשנים האחרונות.

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, מיץ פטל כתב:

חלק מהדור החדש לא חווה מעודו מכוניות בלי אלקטרוניקה, חשמל ושומנים שנובעים מבטיחות הכרחית.

חווית נהיגה שונה לחלוטין. 

כאינדקציה לכיף - זמנים זה פייק!

לא הייתי רוצה ספורטיבית ישנה לדיילי - אבל לכיף של סופ"ש...הלוואי. תנו אותה קלה, רועשת, מחברת וסומכת על הנהג.

ממש לא הגזמה.

אגב, פלייסטשן יכול להיות כיף. אבל עדיין זה משחק אלקטרוני.

לפני כשעה, shellcase כתב:

לא אתווכח, נסיונכם גדול משלי, אולי אני באמת "הדור החדש" כמו שנאמר, בנוסף לא יצא לי לנהוג על אוודי אף פעם ככה שאין לי מושג במה מדובר או איך זה מרגיש, אבל ללא ספק פניי מוארות לעניין, אנסה באמת לחוות איזה משהו ישן. ה-פח בן 30 שלי אני קצת מפחד לעלות איתו למסלול, אבל עם משהו אחד אני חושב שכולנו נסכים, אין על ריח של בנזין מקרבורטור ישן בשבת על הבוקר, ואת זה לא תקבל מרכב חדש :) 

עריכה אחרונה על ידי SmallbutClean

2005 VW Passat B5.5 2.0l 115hp 
1991 VW Golf Mk2 1.3l 55hp 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...