Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום 2000 ק"מ עם הונדה s2000 שנת 2000

Stevenkler
שימו לב! השרשור הזה בן 1240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע לכמה אנשים פה היה אוטו ספורט/ספורטיבי ישן אבל מנסיון זה לא זה.

אין מה לעשות הזמן והבלאי עושים את שלהם, אני מתחבר למה שהבחור רשם לגבי השיפוץ מהייסוד. אלא אם באמת התחזוקה הייתה ברמה גבוהה ביותר המקסימום שיש לרכבים האלה זה חסד נעורים.

מספיק להשוואת ל911 2002 ו 911 2020 רכבי ספורט ברמה אחרת לחלוטין ולא משנה כמה טובים הם היו לפני 20 שנה. הסטנדרט עלה בכל הפרמטרים.

שוב בזמנו זה היה רכב על חלל אבל ביחס לרכבים היום. 

חסד נעורים.

לשלם 175K על רכב כזה הזוי לחלוטין בכל קנה מידה קיים.

• אהבתי 1

😈Seat Leon Cupra 280😈

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 190
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון
לפני 9 שעות, Potato כתב:

ספציפית בקבוצות של טבעונים זה מצחיק.

גם אני לא בדיוק טבעוני אבל הטיעונים והרטוריקה ההזויה שלהם משעשעת.

גם מי שלא מעניין אותו נהיגה ספורטיבית ישתעשע מטיעונים ורטוריקה של אנשים שקונים רכב ספורט בן 20 במחיר של משפחתית חדשה. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מצחיק ההיפך--אנשים שמשלמים 150k על משפחתית חדשה כשבסכום הזה אפשר לקנות מכוניות מדהימות שנמצאות, שומו שמיים, מס' שנים על הכביש..

(לא מדבר דווקא על ספורטיביות. מכונית 'מנהלים' בגרסא חזקה בת 3-4 שנים במחיר של משפחתית חדשה למשל..)

• אהבתי 4
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 4

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

דווקא לא מפתיע כלל, אנשים רוצים לנצל את תנאי המימון המצוינים לרכבים חדשים ולהנות מאחריות למשך כל תקופת האחזקה. בנוסף, לקנות רכב יד2 בארץ זה לא תענוג כזה גדול, אפילו אם הוא רק בן 3-4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא חושב שמישהו באמת בא לסוכנות ונותן צ'ק על 175000 שקל. גם אם יש לך את כל הסכום זה סתם מיותר, אתה לא הולך להחזיק את האוטו לנצח. אפשר היום לעשות תשלום חודשי בלי מקדמה ובלי שטויות לx שנים ובסוף או לשלם את היתרה או פשוט לעשות טרייד על אוטו חדש ולהמשיך עם התשלומים החודשיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר בין התקופת החזקה לאופן התשלום/מימון? או שיש לך את הכסף, או שאין לך את הכסף. או שיש לך אפיק השקעה שיותר מעניין אותך לשים את הכסף או שאתה מעדיף את הריבית המוצעת (הרבה פעמים אתה משלם ככה מחיר גבוה יותר על הרכב אילו היית בא לסגור בלי צורך במימון, בלי קשר לריבית אותה אתה משלם). אין שום קשר בין מה שאמרת לאופן התשלום הנכון/מועדף. (אישית עד כמה שאפשר, מעדיף לקנות ללא מימונים)

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

@Nico62 תכלס צודק. אם אין לך את כל הסכום זה לא שיש לך ברירה. הם פשוט גורמים לזה להראות כ"כ אטרקטיבי שאתה לא חושב בהיגיון 😀

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את האפשרויות שמיץ פטל רשם. ויש גם האפשרות של לקחת הלוואה מהבנק שמתאימה לך בתנאים טובים (אם אתה לא יכול לקבל כזו, כנראה שאתה ממש לא אמור לקנות את הרכב במימון) ואז להנות מהנחה בקניה בלי מימון. או באמת לקנות משהו אחר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הכוונה אם אתה רוצה רק חדש ואין לך את כל הסכום. אם הלוואה מהבנק יותר משתלמת המימון למה אנשים הולכים למימון בכלל? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואה מהבנק מקבל רק מי שיכול לקבל, זאת אומרת על בסיס תלושי שכר וכו'. הלוואה לרכב בדרך כלל אם זה רכב חדש אז פורסים להלוואת "בלון" שבה משלמים תשלום נמוך ונוח X זמן, ואז בסוף תקופת התשלומים נשאר לך Y כסף להחזיר. הלוואה לרכב יד שניה תנתן בדרך כלל אך ורק עד גובה 85% משווי הרכב וגם הרכב חייב להיות עד 4 שנים על הכביש. לא משנה איך אני "הופך את הקובייה" בראש שלי, זה לא משתלם בשום צורה לקנות רכב חדש. אולי זו רק דעתי אבל יש לי טיפה נסיון עם קניית רכב חדש במימון, ואיך נגיד את זה....ברוך שפטרנו.

• אהבתי 1

2005 VW Passat B5.5 2.0l 115hp 
1991 VW Golf Mk2 1.3l 55hp 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אין ספק שמשתלם זה לא, אבל הנה אנשים עושים את זה. למה ברוך שפטרנו? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה משהו שלי (אז) בתור ילד טמבל בן 21 שהשתחרר מהצבא ועכשיו הוא מאבטח עם תלוש שכר שמן, היה נראה לגיטימי ובסדר ונוח, ואז שאתה מבין שאתה לא משלם רק את ההלוואה, אלא גם את הביטוח וגם את הדלק וגם את התחזוקה השוטפת זה לא באמת יוצא אטרקטיבי כמו שהחברה שמכרה לך את הרכב הבטיחה לך. ואז אתה מתחיל לחשוב אם זה בכלל היה שווה את זה, והידיעה שיכולת לשים את הכסף שאתה מוציא על ההלוואה המטופשת הזאת בצד ולנסוע על משהו קצת ישן יותר הייתה עוקצת לי את הלב עד שנפטרתי מהאוטו הזה והחזרתי את ההלוואה. (שלא נדבר גם שהאוטו עצמו לא היה שווה את זה, אבל לא משנה אני לא גאה בצד הזה של הסיפור :) ).

• אהבתי 1

2005 VW Passat B5.5 2.0l 115hp 
1991 VW Golf Mk2 1.3l 55hp 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, אליה כתב:

אותי מצחיק ההיפך--אנשים שמשלמים 150k על משפחתית חדשה כשבסכום הזה אפשר לקנות מכוניות מדהימות שנמצאות, שומו שמיים, מס' שנים על הכביש..

(לא מדבר דווקא על ספורטיביות. מכונית 'מנהלים' בגרסא חזקה בת 3-4 שנים במחיר של משפחתית חדשה למשל..)

מכוניות המנהלים הנ"ל לא מציעות לרב שום יתרון פרקטי. לעומת זאת, הן יקרות יותר לאחזקה ו... לא באחריות. יש למחיר שלהן סיבה, הן לא כדאיות.

אתה יושב היום, למשל, בגולף בת 3. מה חסר לך בה?

כלום.

ביצועים טובים מאוד, מערכות בטיחות, מולטימדיה מספקת, נוסעת יפה.

מכונית מנהלים תהיה יותר מהירה, יותר מרווחת, אולי כמה פרטי אבזור זניחים... אבל פרקטית, לא הרווחת כלום.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...