Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיוע בבניית מפרט למחשב גיימינג

Ragnar
שימו לב! השרשור הזה בן 512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים יקרים, לקחתי מה שכולכם אמרתם ורוב החלקים מהמפרט של (חוץ מ-AMD :)  )@ChemGuy85

ככל הנראה המחשב יירכש בחנות של TMS באילת, ולכן אפשר להוציא יותר מהתקציב.

https://www.tms.co.il/130479

ניסיתי בעזרתכם לבנות את המפרט האופטימלי בתקציב ועל כן נבחר בעצתכם כונן SSD PCIEX4 (לא מצאתי של סמסונג בתקן הנ"ל אז הלכתי על קרוסר בהמלצת כימיגיא)

את הלוח אם בחרתי ללא יותר מדי ידע, משום שהלוחות אם שהוצעו פה מתאימים רק ל-AMD (?), לכן אשמח לעזרתכם בבחירת לוח אם אופטימלי בתקציב, שידע לנצל 1GB גלישה ללא בעיה, איכותי ואמין

למרות הכל נשארתי עם כמה קושיות:

- ראיתי שלכרטיס מסך הנ"ל יש מס' גרסאות שונות במחירים שונים (לא בהכרח סופר). מה ההבדלים בין זה שנבחר לבין זה למשל? OC לא חשוב לי כי אני לא יודע להתעסק בזה אם זה ההבדל היחידי 

- חשוב לי מאוד שהאוורור במארז יהיה איכותי ושקט ולא טוסטר רועש וחמים כמו הנוכחי. האוורור למעבד יספק את הסחורה? ממליצים על אחד אחר במחיר דומה?

- באשר למארז שהומלץ על ידי ChemGuy, יש לי ניסיון טוב עם NZXT, אבל ראיתי שהוא יכול להכיל רק 2 מאווררים וזה מדאיג אותי. יספק את הסחורה? גם מבחינת שקט? (כיום אני עם 4 במארז גדול יותר והמחשב כמו מפזר חום)

- כנ"ל בנוגע לספק כוח. האוורור שלו נחשב שקט? 

תודה רבה רבה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 613
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הקירור של bequiet הוא אחד הטובים בשוק. 

לפני 19 דקות, Ragnar כתב:

למרות הכל נשארתי עם כמה קושיות:

- ראיתי שלכרטיס מסך הנ"ל יש מס' גרסאות שונות במחירים שונים (לא בהכרח סופר). מה ההבדלים בין זה שנבחר לבין זה למשל? OC לא חשוב לי כי אני לא יודע להתעסק בזה אם זה ההבדל היחידי 

גוף קירור יותר רציני + אולי OC מהמפעל. לא מהותי. 

- חשוב לי מאוד שהאוורור במארז יהיה איכותי ושקט ולא טוסטר רועש וחמים כמו הנוכחי. האוורור למעבד יספק את הסחורה? ממליצים על אחד אחר במחיר דומה?

- באשר למארז שהומלץ על ידי ChemGuy, יש לי ניסיון טוב עם NZXT, אבל ראיתי שהוא יכול להכיל רק 2 מאווררים וזה מדאיג אותי.

2 מקדימה + 1 מאחורה. ישנם מארזים יותר גדולים עם זרימת אוויר יותר טובה, אבל הם יותר יקרים. (וגדולים)

יספק את הסחורה? גם מבחינת שקט? (כיום אני עם 4 במארז גדול יותר והמחשב כמו מפזר חום)

זה שחם בחדר זה מעולה זה אומר שהחום יוצא החוצה מהמארז. אין מה לעשות מחשב מחמם. בחורף זה נחמד (תנור קטן לרגליים), בקיץ פחות, אבל זה מה יש. 

- כנ"ל בנוגע לספק כוח. האוורור שלו נחשב שקט? 

כן זה אחלה ספק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, Ragnar כתב:

חברים יקרים, לקחתי מה שכולכם אמרתם ורוב החלקים מהמפרט של (חוץ מ-AMD :)  )@ChemGuy85

ככל הנראה המחשב יירכש בחנות של TMS באילת, ולכן אפשר להוציא יותר מהתקציב.

לא מבין מה האנטי שלך כלפי AMD. ה-3300X מעבד מעולה והלוח אם תומך בכל התקנים הכי חדשים ויתן לך אפשרות לשדרג לדור הבא של AMD עוד 2-3 שנים. אינטל מחליפים תושבות כמו גרביים. תשכח מאפשרות לשדרוג עתידי בלי החלפת לוח אם וכנראה גם זיכרון.  

https://www.techradar.com/reviews/amd-ryzen-3-3300x

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Ragnar

חשב מסלול מחדש המפרט שלך די מקרטע , דוגמית למה אתה צריך עם מעבד אינטל זכרונות 4000HZ?

אין לך שום צרוך ב NVME PCI 4 לאינטל אין תמיכה בכלל.

AMD ייתן לך את התמורה הטובה ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, Ragnar כתב:

חברים יקרים, לקחתי מה שכולכם אמרתם ורוב החלקים מהמפרט של (חוץ מ-AMD :)  )

תשחרר מזה, באמת...

אינטל מייצרים היום מעבדים נחותים בכמה וכמה רמות מ-AMD. אני כל החיים שלי עם מעבדי אינטל ולשדרוג הקרוב אני אפילו לא מוכן לשקול אותם לרגע.

אגב, אם חשוב לך שהמחשב לא יהיה חם - אל תקנה אינטל. הם מתחממים (הדור הנוכחי) הרבה יותר. זה בכלל מצחיק מה שקורה היום, כי זו תמונת מראה מדויקת של מה שהיה לפני 15 שנה בערך. אז היו mems על זה שאתה יכול לקנות מעבד של AMD וכרטיס מסך של ATI (עוד לפני ש-AMD קנו אותם) במקום תנור לבית. כל מיני כאלה:

This Is Fine Meme - ImgflipCan this build run BeamNG Drive >60fps? | Page 2 | BeamNGAmd MemesI used to heat my room in winter with my AMD Gaming Comp Now that ...

היום כל הבדיחות הפוכות, ואינטל גם יותר חמים, גם יותר יקרים, וגם יותר איטיים ב-99% מהמטלות. פשוט חבל לשים שם כסף.

לפני 1 שעה, ramik33 כתב:

גרפיקה מעולם לא הייתה issue עבורי, ובכנות גם fps לא ממש. 30 יציב מספיק לי ב90 אחוז מהמקרים (כמובן לא במשחקים תחרותיים, לא רואה את עצמי משחק dota 2 או counter strike בפחות מ60).

אני לא מאמין שנהייתי סנוב של קצב רענון, אבל אחרי התנסות עם מסך 165hz אני לא מבין איך אפשר להנות ממשחק ב-30fpS. זה מרגיש יותר כמו לראות מצגת מאשר חוויה אינטראקטיבית. במיוחד במשחקים שדורשים תגובות מהירות יחסית כמו משחקי נהיגה, פלטפורמרים וכו'. קונסולה זה טוב אולי לדברים כמו קנדי קראש :lol: 

יוצא לפעמים לשחק על מסכים עם 60hz ואני ממש מרגיש כאילו העיניים שלי נעקרות מהמקום. על 30hz אני בכלל מפחד לחשוב.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@ChemGuy85

תודה אלוף, מעריך מאוד.

אז להישאר עם הכרטיס מסך הנ"ל בגרסה שבמפרט? (הנוכחי שלי - GTX670 עם שלושה מאווררים WINDFORCE)

לא כדאי להוסיף 200 ש"ח ולשדרג למארז זהה לשלך? כיום יש לי NZXT Phantom 410 הוא חתיכת מפלצת גדולה. יש הבדלים בגדלים לטובה? אעדיף שיהיה קטן במעט מהפאנטום

אם אתה חושב שה-H510 מספיק ודי אז אל תיתן לי לעוף.

באשר לזיכרונות ראם (צבעוני משהו), ספק כוח וכונן הלכתי איתך. כונן קשיח אני חושב שהוא בסדר לפי מה שבדקתי (?)

רק באשר ללוח אם עוד נשאר לי לטפל ואני לא מסתדר עם מה עדיף יותר, מה פחות, מה יתאים יותר ופחות... תיתן לי יד? הדגם שתגיד מבחינתי יהיה האופטימלי לתקציב ולדרישות.

לפני 19 דקות, ChemGuy85 כתב:

לא מבין מה האנטי שלך כלפי AMD

יותר חשש מהלא נודע, ניסיון טוב רב שנים עם אינטל ואבא של החברה מהנדס בכיר במרכז שלהם בפ"ת, אז הכל מכור :) 

בדקתי בכל זאת בBenchmark ביניהם ועל פניו נראה שהI5 חזק יותר

לפני 22 דקות, save כתב:

מעבד עם מאוורר מקורי, סטוק עובד דיי טוב ושקט. הרעש יגיע בכלל מהכרטיס מסך . הוא מתאמץ.

המעבד מגיע עם מאוורר? ממתי? 😯 או שלא הבנתי אותך ויצאתי פיתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Ragnar כתב:

@ChemGuy85

תודה אלוף, מעריך מאוד.

אז להישאר עם הכרטיס מסך הנ"ל בגרסה שבמפרט? (הנוכחי שלי - GTX670 עם שלושה מאווררים WINDFORCE)

לך על ה-2060 הכי זול ב-1,500 שקל. 

ציטוט

לא כדאי להוסיף 200 ש"ח ולשדרג למארז זהה לשלך? כיום יש לי NZXT Phantom 410 הוא חתיכת מפלצת גדולה. יש הבדלים בגדלים לטובה? אעדיף שיהיה קטן במעט מהפאנטום

אם אתה חושב שה-H510 מספיק ודי אז אל תיתן לי לעוף.

צריך לקרוא לעומק. מה התקציב שלך למארז? 

ציטוט

באשר לזיכרונות ראם (צבעוני משהו), ספק כוח וכונן הלכתי איתך. כונן קשיח אני חושב שהוא בסדר לפי מה שבדקתי (?)

זכרונות תיקח מהמפרט השני, לא הראשון. 

ציטוט

יותר חשש מהלא נודע, ניסיון טוב רב שנים עם אינטל ואבא של החברה מהנדס בכיר במרכז שלהם בפ"ת, אז הכל מכור :) 

בדקתי בכל זאת בBenchmark ביניהם ועל פניו נראה שהI5 חזק יותר

i5 הוא מסדרה יותר גבוהה של אינטל. ה-i5 יהיה יותר חזק בשימוש כללי, אבל הוא גם יותר יקר. במשחקים לא תרגיש הבדל. 

אם אתה מתעקש על אינטל (לא יודע למה) תקנה מעבד דרך אבא של חברה שלך. לעובדי אינטל יש אחלה הנחות. 

אבל שוב המפרט של AMD פשוט יותר טוב. 

ציטוט

המעבד מגיע עם מאוורר? ממתי? 😯 או שלא הבנתי אותך ויצאתי פיתה

מגיע עם מאוורר זבל'ה שנועד רק למנוע מהמעבד להישרף. תקנה מאורר נורמלי שיהיה גם יותר שקט וגם ישמור על המעבד קריר יותר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@eyali23 @פבל

היי היי, מה עשיתי רע? סה"כ תעדפתי מפרט של אינטל וניבידיה

אולי אתם צודקים, אבל כאחד שלא הכי בקיא בתחום ורוצה ראש שקט מבחינת חומרה (יותר מבין בסדרות ובדרייברים של ניבידיה) זה נראה לי פסדר..

זה קצת כמו לבחור בין מי עדן לנביעות (פחות או יותר אותו הדבר, קצת יותר יעילות לפה, קצת יותר כוח לשם)

נניח והמפרט של AMD חזק יותר ב-10%, בחלוף הזמן אני נוטה לחשוב שהמעבד של אינטל יישאר רלוונטי ליותר זמן, אבל קטונתי 

אולי אני מדבר שטויות אבל לשימושים שאינם בהכרח משחקים, המעבד של אינטל ייתן תמורה טובה יותר

לפני 25 דקות, eyali23 כתב:

דוגמית למה אתה צריך עם מעבד אינטל זכרונות 4000HZ

אין לי מושג. 4000 יהיה מהיר יותר מ-3200, זה כל מה שאני מניח.

בכל אופן אשנמך לאלו בעצת כימגיא

לפני 26 דקות, eyali23 כתב:

אין לך שום צרוך ב NVME PCI 4 לאינטל אין תמיכה בכלל

אתה מדבר איתי סינית

בתגובות הרבות בשרשור המליצו פה אחד על כונן SSD מהסוג הנ"ל ונבחר הבא בגלל הבדל משמעותי במהירויות וזה כל מה שהבנתי.

איך קשור לאינטל?

לפני 28 דקות, פבל כתב:

תשחרר מזה, באמת...

בנוסף לסיבות שהזכרתי למעלה, כפי שציינתי אבא של החברה נמצא במרכז החברה בפ"ת, אולי יוכל להוציא לי את המעבד הנ"ל במחיר טוב מאוד

לפני 19 דקות, ChemGuy85 כתב:

צריך לקרוא לעומק. מה התקציב שלך למארז? 

אין מושג. לא הקצבתי לכל חלק סכום ספציפי אלא סכום כללי (שחרגנו ממנו, אבל משלים עם התיאבון שלי).

NZXT מצוינים מבחינתי. כל עוד ה-H510 מתאים לכל הרכיבים במארז, נותן אופציה לשדרוג עתידי ומאוורר בצורה איכותית הכל טוב. אם תגיד.

לפני 21 דקות, ChemGuy85 כתב:

זכרונות תיקח מהמפרט השני, לא הראשון. 

הם פחות מהירים, לא? (מבין רק שאחד כתוב בו 3200 ואחד 4000, לא מעבר)

ועדיין זקוק לעזרתך בבחירת לוח אם מתאים למפרט ואופטימלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונה שם מוצר דגם כמות מחיר יחידה סה"כ
AMD Ryzen 3 3300X AM4 Box AMD Ryzen 3 3300X AM4 Box 100-100000159BOX

₪ 640 ₪ 640
Asus TUF GAMING B550M-PLUS WiFi Asus TUF GAMING B550M-PLUS WiFi ATB550MPW

₪ 745 ₪ 745
Gigabyte GeForce RTX 2060 OC GV-N2060OC-6GD 2.0 Gigabyte GeForce RTX 2060 OC GV-N2060OC-6GD 2.0 N2060OC6GD2.0

₪ 1,555 ₪ 1,555
Corsair DDR 4 16G (8Gx2) 3200 CL16 VENGEANCE LPX Black CMK16GX4M2E3200C16 Corsair DDR 4 16G (8Gx2) 3200 CL16 VENGEANCE LPX Black CMK16GX4M2E3200C16 CMK16GX4M2E3200C16

₪ 355 ₪ 355
Corsair SSD 500GB MP600 NVMe PCIEx4 M.2 Corsair SSD 500GB MP600 NVMe PCIEx4 M.2 CSSD-F500GBMP600

₪ 590 ₪ 590
NZXT H510 Matte Black/Red NZXT H510 Matte Black/Red CA-H510B-BR

₪ 377 ₪ 377
Corsair RM550x 550W PSU 80+ Gold Modular Corsair RM550x 550W PSU 80+ Gold Modular CP-9020177-EU

₪ 443 ₪ 443

סה"כ: ₪ 4,707

לפני 2 דקות, Ragnar כתב:

הם פחות מהירים, לא? (מבין רק שאחד כתוב בו 3200 ואחד 4000, לא מעבר)

ועדיין זקוק לעזרתך בבחירת לוח אם מתאים למפרט ואופטימלי

אין לזה באמת משמעות בשימוש יומיומי. סתם גימיק שיווקי. 3200 יותר זול ויהיה כנראה יותר יציב. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Ragnar כתב:

היי היי, מה עשיתי רע? סה"כ תעדפתי מפרט של אינטל וניבידיה

אולי אתם צודקים, אבל כאחד שלא הכי בקיא בתחום ורוצה ראש שקט מבחינת חומרה (יותר מבין בסדרות ובדרייברים של ניבידיה) זה נראה לי פסדר..

זה קצת כמו לבחור בין מי עדן לנביעות (פחות או יותר אותו הדבר, קצת יותר יעילות לפה, קצת יותר כוח לשם)

נניח והמפרט של AMD חזק יותר ב-10%, בחלוף הזמן אני נוטה לחשוב שהמעבד של אינטל יישאר רלוונטי ליותר זמן, אבל קטונתי 

אולי אני מדבר שטויות אבל לשימושים שאינם בהכרח משחקים, המעבד של אינטל ייתן תמורה טובה יותר

מבחינת כרטיס מסך, גם אני מעדיף את אנווידיה - בעיקר כי יש להם כרטיסים חזקים יותר. הכרטיס הכי חזק של AMD (ה-5700XT) פחות או יותר שווה ערך לכרטיס השלישי הכי חזק של אנווידיה (2070). אבל גם כי הדרייברים של כרטיסי המסך שלהם פחות יציבים (לא שאנווידיה לא עושים איזו שטות ששוברת משחקים בערך פעם בחודש) וכי הם שומרים על הערך שלהם טוב יותר ובמעבר מדור לדור אפשר למכור את הכרטיס (לפני שהדור החדש יוצא) ואז לקנות דגם עם ביצועים מקבילים מהדור החדש בפחות כסף.

מבחינת מעבד, אינטל פשוט לא טובים כרגע. אפילו אם שמים את עניין המחיר בצד. לגבי ה"שטויות", זה דווקא הפוך - מעבד של AMD ייתן תמורה וביצועים טובים יותר בשימושים שאינם בהכרח משחקים, ולאינטל עדיין יש יתרון קטן בביצועים במשחקים (כי הם מביאים את המעבדים למהירות בוסט ליבה יחידה גבוהה יותר).

מבחינת רלוונטיות, אין דבר כזה - מה שחשוב זה המספרים של הרכיב. אם הם טובים יותר, הוא יהיה טוב ליותר זמן. 

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא מבין למה אתה צריך כונן NVME אתה מרנדר או עורך וידאו ?

לגיימינג אין לך שום צורך ב-NVME תשקיע בכרטיס מסך.

מספיק טוב לך כונן SSD SATA רגיל.

אינטל לא רלוונטית כרגע ה VFM נמצא ב AMD.

לא מדבר על עלות לוחות אם שיקרים מאוד הוספה של קירור למעבד.

כמה כסף אתה רוצה להשקיע אבשל משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצטרף לחברים, אינטל כיום כבר לא קונים במחשבי DIY, אין כמעט שום סיבה חוץ מאשר גיימרים מקצועיים שמשחקים על מסכי 240HZ+ עם RTX 2080TI ולכן קונים 9900KS או 10900K בשביל עוד 5%~10% FPS(ההבדל  רק עם 2080TI).

יש לשים לב שביגלל ששוק הDIY רובו קונה רק מעבדי AMD ומכיוון שהדור ה"חדש" בתושבת LGA1200 זה פשוט אותו הדבר ללא שום חידוש טכנולוגי- יצרני הלוחות אם החלו ממש לזלזל באיכות הלוחות החדשים של Z490 בתקציב הנמוך שאפילו היו מביישים לוחות ברמת בסיס מסידרה H, מומלץ להעיף מבט בGAMERS NEXUS, HARDWARE UNBOX וכו', המצב בתחום הDIY באינטל ממש עצוב ומקווה מאוד שבשנה הקרובה כן יצליחו להוציא משהו טוב כי כיום AMD מתחרים רק בעצמם.

פותח השירשור- מה שמנסים להגיד לך זה שהמעבדים של אינטל פשוט מיושנים- והם בעצם מבוססים על SKYLAKE  i7-6700K  שיצא בסוף 2015! וכל מה שאינטל יכלה לעשות בשנים האחרונות זה פשוט להגדיל את הטורבו ולידחוף עוד ועוד מתח\זרם כדי לידחוף את התדרים עוד קצת ועוד קצת ולהוסיף עוד ליבות עד שהגיעו לקצה היוכלת עם ה10900K, והעתיד לא ניראה וורוד עדיין.
בקיצור מי שזוכר חזרנו לימי P4 Prescott של אינטל לעומת ATHLON של AMD(אוף מרגיש זקן חח).

בקיצור, מומלץ לוח B550 + מעבד 3300X או 3600 ואתה מסודר להרבה שנים מבחינת התמיכה בדורות חדשים שיצאו בסוף השנה וגם תמיכה בPCIE GEN4.

נ.ב: לדעתי שווה לשדרך מסך גדול יותר עם תמיכה לפחות בFREE SYNC 75HZ, מה שווה מחשב גיימינג עם RTX 2070 עם משחקים על מסך ישן מלפני 7 שנים?
בנוסף בשביל 1080P 60HZ אפשר להיסתפק בכרטיס זול ולישמור כסף לדור הבא או מסך טוב יותר.

@Ragnar

מבחינת VFM אני ממליץ על המסך הבא שפשוט נימכר במחיר בדיחה לעומת מה שמציע:

"31.5 AOC LED QHD IPS Q3279VWFD8

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=27712

אחיין שלי קנה לפני כחודיים ושבוע שעבר גם אח שלי קנה לילדים שלו, שווה כל שקל ויש המון ביקורות עליו ברשת והמלצות.

spacer.png

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • מעניין 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שאני מנסה להגיד מאתמול. הוא רוצה מחשב גיימינג וכל הזמן דוחפים לו דברים יקרים (וטובים) על חשבון כרטיס מסך. הוא צריך לתעדף כרטיס מסך במקומות 1+2+3. אחר כך מעבד, לוח, ראם ואז להתפלפל על החיבור של SSD, כמה ארטיקים אפשר לקרר על המאווררים או כמה אורות זוהרים לו מהמארז.

מה גם שפתאום הוא שם מפרט של 5300 שקלים ומפרט של 4800 שקלים, זה קצת אחרת מ4000.

ראגנר, אל תהיה ילד אתה ויקינג.

שאבא יבדוק לך בחנות של אינטל כמה יעלה i5 שאתה רוצה. לוח אם ב750 שקל קצת קפיצה מדי.

אני הייתי עושה 3300x + 2070 או 2060 סופר. 

סתם לדוגמה, 1770 שקל עד הבית כולל מסים, עם אחריות בין לאומית של MSI.

https://www.newegg.com/global/il-en/msi-geforce-rtx-2070-rtx-2070-armor-8g/p/N82E16814137366?Item=N82E16814137366

או אם אתה באמת מוציא 5000 על המחשב, אז ב220 עד הבית יש לך את זה

https://www.newegg.com/global/il-en/asus-geforce-rtx-2070-super-dual-rtx2070s-o8g-evo/p/N82E16814126332?Item=N82E16814126332

אני השקעתי בזמנו 150 ש"ח יותר וקניתי כרטיס של EVGA, כי קראתי שהוא שקט יותר, אחריות שלהם טובה ובגדול היה מומלץ. לא הכרתי את MSI אבל עושה רושם שהם אחלה.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, ניקו פ. כתב:

זה מה שאני מנסה להגיד מאתמול. הוא רוצה מחשב גיימינג וכל הזמן דוחפים לו דברים יקרים (וטובים) על חשבון כרטיס מסך. הוא צריך לתעדף כרטיס מסך במקומות 1+2+3. אחר כך מעבד, לוח, ראם ואז להתפלפל על החיבור של SSD, כמה ארטיקים אפשר לקרר על המאווררים או כמה אורות זוהרים לו מהמארז.

מה גם שפתאום הוא שם מפרט של 5300 שקלים ומפרט של 4800 שקלים, זה קצת אחרת מ4000.

ראגנר, אל תהיה ילד אתה ויקינג.

שאבא יבדוק לך בחנות של אינטל כמה יעלה i5 שאתה רוצה. לוח אם ב750 שקל קצת קפיצה מדי.

אני הייתי עושה 3300x + 2070 או 2060 סופר. 

סתם לדוגמה, 1770 שקל עד הבית כולל מסים, עם אחריות בין לאומית של MSI.

https://www.newegg.com/global/il-en/msi-geforce-rtx-2070-rtx-2070-armor-8g/p/N82E16814137366?Item=N82E16814137366

או אם אתה באמת מוציא 5000 על המחשב, אז ב220 עד הבית יש לך את זה

https://www.newegg.com/global/il-en/asus-geforce-rtx-2070-super-dual-rtx2070s-o8g-evo/p/N82E16814126332?Item=N82E16814126332

אני השקעתי בזמנו 150 ש"ח יותר וקניתי כרטיס של EVGA, כי קראתי שהוא שקט יותר, אחריות שלהם טובה ובגדול היה מומלץ. לא הכרתי את MSI אבל עושה רושם שהם אחלה.

בוא נעשה ניסוי. 

לוח אם - הכי זול שיש עם שבב B550 

זיכרון אותו דבר

כונן - SSD  במקום PCI-E 4.0 

מארז - צ'אנג צ'ונג 

לאן זה הביא אותנו? לכרטיס מסך קצת יותר חזק שזורק יותר פריימים שהוא ממילא לא מנצל ב-1080P. 

AMD Ryzen 3 3300X AM4 Box AMD Ryzen 3 3300X AM4 Box 100-100000159BOX

₪ 640 ₪ 640
Gigabyte B550M DS3H Gigabyte B550M DS3H gb550mds3h

₪ 466 ₪ 466
Corsair DDR 4 16G (8Gx2) 3000 CL16 VENGEANCE LPX Black CMK16GX4M2D3000C16 Corsair DDR 4 16G (8Gx2) 3000 CL16 VENGEANCE LPX Black CMK16GX4M2D3000C16 C16G3000C16VLBD

₪ 354 ₪ 354
Samsung SSD 500GB 860 EVO 2.5 Samsung SSD 500GB 860 EVO 2.5" SATA III MZ-76E500B

₪ 390 ₪ 390
Gigabyte GeForce  RTX 2070 GV-N2070WF2-8GD 3.0 Gigabyte GeForce RTX 2070 GV-N2070WF2-8GD 3.0 n2070wf28gd3.0

₪ 2,062 ₪ 2,062
ANTEC Gaming Case NX210 ANTEC Gaming Case NX210 NX210

₪ 176 ₪ 176
Corsair RM550x 550W PSU 80+ Gold Modular Corsair RM550x 550W PSU 80+ Gold Modular CP-9020177-EU

₪ 443 ₪ 443
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...