Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיוע בבניית מפרט למחשב גיימינג

Ragnar
שימו לב! השרשור הזה בן 512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זאת ההצעה שלי אם אתה קונה באילת אתה יוצא 4K שח:

lrg16015.jpg

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח AMD

מעבד AMD: מעבד AMD Ryzen 5 3600 3.6Ghz AM4 - Box - Box 1
      מאוורר למעבד: קירור למעבד Antec A40 Pro 1
      לוחות אם למעבדי ‏AMD: לוח אם Asus PRIME B550M-K AM4, AMD B550, DDR4, PCI-E, VGA, DVI, HDMI 1
      זכרונות: זיכרון למחשב Corsair Vengeance LPX 2x8GB DDR4 3200MHz CL16 Kit 1
      כרטיסי מסך: כרטיס מסך EVGA RTX 2060 SUPER SC ULTRA GAMING 8GB GDDR6 DVI HDMI 2xDP 1
      כונני SSD: כונן קשיח Crucial P1 CT1000P1SSD8 1TB SSD PCIe NVMe M.2 2280 1
      ספקי כוח: ספק כח אקטיבי Corsair 650W 80+ White VS650  1
      מארזים: מארז ללא ספק Sharkoon VG5-W ATX - צבע שחור 1
  הרכבה: הרכבת מחשב שלם - מחלקים של קיי.אס.פי

מחיר החבילה: 4824 שקל
עמוד מוצר

קי.אס.פי מתחייבים למחיר הזול ביותר
שימו לב! אם תמצאו מחשב או חלק זהה/ים (במלאי של חנות ממשית) במחיר נמוך מהמחירון שלנו באינטרנט ובאותם תנאי אספקה ואחריות, תוכלו לרכוש את המוצר במחיר הנמוך יותר ובהנחה נוספת, או תקבלו תשלום של 50% מההפרש בהצגת חשבונית והמוצר שנרכש לאחר רכישתו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 613
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 6 דקות, AUDIO KING כתב:

זאת ההצעה שלי אם אתה קונה באילת אתה יוצא 4K שח:

lrg16015.jpg

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח AMD

מעבד AMD: מעבד AMD Ryzen 5 3600 3.6Ghz AM4 - Box - Box 1
      מאוורר למעבד: קירור למעבד Antec A40 Pro 1
      לוחות אם למעבדי ‏AMD: לוח אם Asus PRIME B550M-K AM4, AMD B550, DDR4, PCI-E, VGA, DVI, HDMI 1
      זכרונות: זיכרון למחשב Corsair Vengeance LPX 2x8GB DDR4 3200MHz CL16 Kit 1
      כרטיסי מסך: כרטיס מסך EVGA RTX 2060 SUPER SC ULTRA GAMING 8GB GDDR6 DVI HDMI 2xDP 1
      כונני SSD: כונן קשיח Crucial P1 CT1000P1SSD8 1TB SSD PCIe NVMe M.2 2280 1
      ספקי כוח: ספק כח אקטיבי Corsair 650W 80+ White VS650  1
      מארזים: מארז ללא ספק Sharkoon VG5-W ATX - צבע שחור 1
  הרכבה: הרכבת מחשב שלם - מחלקים של קיי.אס.פי

מחיר החבילה: 4824 שקל
עמוד מוצר

קי.אס.פי מתחייבים למחיר הזול ביותר
שימו לב! אם תמצאו מחשב או חלק זהה/ים (במלאי של חנות ממשית) במחיר נמוך מהמחירון שלנו באינטרנט ובאותם תנאי אספקה ואחריות, תוכלו לרכוש את המוצר במחיר הנמוך יותר ובהנחה נוספת, או תקבלו תשלום של 50% מההפרש בהצגת חשבונית והמוצר שנרכש לאחר רכישתו.

מה עשית בזה? 

מעבד יותר יקר שלא נותן שום יתרון בגיימינג

קירור מיותר כאשר קירור STOCK שמגיע עם AMD לא רע בכלל (הרבה יותר טוב מקירור STOCK של אינטל)

לוח אם נטול פצ'רים

Crucial P1 NVME גרוטאה

מארז צ'אנג צ'ונג

ספק צ'אנג צ'ונג עם דירוג Bronze במקום Gold 

וסה"כ יותר יקר מהמפרט הקודם 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק הערה קטנה, 
לגבי מארז- מארזי SHARKOON לעומת מארזי אנטק הזולים עדיפים בהרבה מניסיון עם מס' מארזי אנטק עד 200 שקניתי (NX100\200)- אנטק פשוט היו זבל מבחינת האיכות\תיכנון.

מארזי SHARKOON באותו המחיר (S25-V)היו בכמה רמות מעל באיכות, תיכנון, מסננים ועוד. 
אז לגבי מארז לא הייתי משתמש בתיאור "צ'אנג צ'ונג" :-), אפילו מה שהוא הציע עדיף לפחות מבחינת האיורור.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@eyali23 לא זה ולא זה. לפי מה שראיתי ההבדלים הם של 150-200 ש"ח ומבחינת הביצועים זה הבדל גדול, אני מניח ש-200 ש"ח לא יתרמו רבות לתקציב עבור הכרטיס מסך

התקציב עומד על 4,000 ש"ח וכימיגיא בנה מפרט שנראה די טוב ויושב קרוב לתקציב, נותר לגבש רק באמת החלטה רק סביב הלוח אם והמעבד

@ניקו פ. כרגע המפרט שגיבשתי בעזרת כימיגיא אחרי כל ההמלצות כאן עומד על 4,300 באילת, שם ככל הנראה ארכוש את המחשב. שזה לא רחוק מדי מהתקציב.

מאחר ואני קונה באילת המחירים לא כ"כ רחוקים מהחנויות בחו"ל ששלחת לדוגמה, ואעדיף שירכיבו את כל הרכיבים באותו המקום (לא אדע לעשות זאת לבד)

@פבל @ניקו פ. @hwgeek @ChemGuy85

אוקיי, ניצחתם. נניח ואני הולך על המעבד של AMD שאין לי מושג בהם בשיט, בטח שלא בסדרות. מדובר על ה-Ryzen 3 3300X

הוא יעבוד טוב בשילוב כרטיס מסך של אנבידיה? מצפה שלכל הפחות ישתו כוס תה ביחד.

בקשר ל-Asus TUF GAMING B550M-PLUS WiFi שהומלץ בחום לבבי על ידי כימיגיא, זרקתם לי הרבה סינית כאן. אין לי מושג בזה.

- מה הפיצרים המיוחדים שיש בו שמצדיקים את המחיר?

- מניח שמהשם שלו אפשר לגלוש גם על WIFI או שאני סתם אידיוט? אם כן אז זה נחמד למרות שאני לא רואה את עצמי משתמש בזה

- יעבוד בשלום והרמוניה גם עם מעבד של אינטל או AMD בלבד?

- יכיל 1000 מגה גלישה בקלילות?

- במה הוא שונה למשל מ-Gigabyte B550M DS3H?

כמה כתבו כאן הערות בקשר למסך: אני מסכים איתכם, אבל מאוד ארצה לדעת איפה אני עומד מבחינת הוצאה פר המחשב, לאחר שיהיה מפרט סופי אהיה חכם יותר.

בכל אופן אפתח שרשור חדש בנושא מסך במידה ויהיה רלוונטי כי הנוכחי כבר מגיע לאורך הגלות (לא מתלונן, אתם מתוקים)

נ.ב, במידה ואני הולך על המעבד של AMD, אין צורך בקירור עבורו? (במפרט המצורף לעיל יש קירור כחלק מהמפרט)

עריכה אחרונה על ידי Ragnar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה עם מעבדי AMD וכרטיסי NVIDIA, הם בעצם חברים מצויינים היום ובחרו במעבדי AMD EPYC בשביל מחשבי העל החדשים שלהם :-).

בקצרה הפלטפורמה של AMD מתקדמת יותר היום לעומת אינטל וה3300X מעבד מצויין למחיר- זה כמו ה7700K החדש בעקרון.

בלוח מומלץ להשקיע טיפה יותר כי תחשוב על זה שכבר היום הפלטפורמה תומכת בעד 16ליבות, בסוף השנה יצא דור חדש שגם יגיע ל16 ליבות, אז שווה להשקיע בלוח כי יש לך אפשרויות שידרוג רבות בעתיד, מה גם שהמחירים של הדור הקודם צונחים כמו אבן כי הייצור שלהם לא מפסיק כי הם בעצם מיוצרים מעודפים של מעבדי השרתים EPYC, שים לב שכבר עכשיו הRYZEN 7 3700X צנח ל260$ ויצנח עוד יותר עד השנה הבאה (ה2700X צנח לכ150$ לאחר יציאת 3700X).

לוח יקר בעל תכנון טוב יותר, יתמודד בקלות עם מעבדי 12~16 ליבות בקלות ללא התחממות, לרוב כרטיסי קול אכותיים יותר ופיצרים כמו WIFI מובנה בחלק מהדגמים שגם כיף למי שצריך.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • אהבתי 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ChemGuy85 כתב:

בוא נעשה ניסוי. 

לוח אם - הכי זול שיש עם שבב B550 

זיכרון אותו דבר

כונן - SSD  במקום PCI-E 4.0 

מארז - צ'אנג צ'ונג 

לאן זה הביא אותנו? לכרטיס מסך קצת יותר חזק שזורק יותר פריימים שהוא ממילא לא מנצל ב-1080P. 

AMD Ryzen 3 3300X AM4 Box AMD Ryzen 3 3300X AM4 Box 100-100000159BOX

₪ 640 ₪ 640
Gigabyte B550M DS3H Gigabyte B550M DS3H gb550mds3h

₪ 466 ₪ 466
Corsair DDR 4 16G (8Gx2) 3000 CL16 VENGEANCE LPX Black CMK16GX4M2D3000C16 Corsair DDR 4 16G (8Gx2) 3000 CL16 VENGEANCE LPX Black CMK16GX4M2D3000C16 C16G3000C16VLBD

₪ 354 ₪ 354
Samsung SSD 500GB 860 EVO 2.5 Samsung SSD 500GB 860 EVO 2.5" SATA III MZ-76E500B

₪ 390 ₪ 390
Gigabyte GeForce  RTX 2070 GV-N2070WF2-8GD 3.0 Gigabyte GeForce RTX 2070 GV-N2070WF2-8GD 3.0 n2070wf28gd3.0

₪ 2,062 ₪ 2,062
ANTEC Gaming Case NX210 ANTEC Gaming Case NX210 NX210

₪ 176 ₪ 176
Corsair RM550x 550W PSU 80+ Gold Modular Corsair RM550x 550W PSU 80+ Gold Modular CP-9020177-EU

₪ 443 ₪ 443

אל תכעס אדון כמגיא. ההבדל העיקרי הוא לא הפריימים.

ההבדל העיקרי הוא מה יהיה השדרוג הבא, אחרי שלמשל הוא יקנה מסך נורמלי.

אם ישקיע עכשיו בכרטיס מסך, השדרוג הבא יהיה מה שתרצה (לוח עם "פיצ'רים" או מארז עם אורות או כונן שיחסוך לו 2 שניות בלואודינג של משחק). זה עניין של כמה מאות שקלים שאפשר להוסיף בעתיד. רבאק כונן יזמין מאמאזון בכלום כסף.

במחשב שאתה בנית לו השדרוג הבא יהיה כרטיס מסך, עסק יקר יותר מכל לוח/ספק/כונן. 

ברור שתמיד כדאי לוח טוב ומארז טוב וספק כוח טוב והכל טוב. אבל בסוף תקציב מוגבל, מקשה בעיקר על התכנון העתידי. כלומר, מה ישאף לשפר בחוויה שלו או לכמה זמן הוא רוצה שהמחשב שלו יסחוב את הפריימים.

אם לא מתכנן לקנות מסך טוב יותר מתי שהוא בשנים הקרובות וכל מה שהוא רוצה זה מחשב שיריץ לו 2-3 שנים משחקים ב-60 פריימים, אז הוא לא צריך לא 3300x ולא 2060. יכול גם עם פחות. אבל בסוף תמיד רוצים לשדרג ולכן אני חושב גם הלאה. 

• מעניין 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, Ragnar כתב:

אוקיי, ניצחתם. נניח ואני הולך על המעבד של AMD שאין לי מושג בהם בשיט, בטח שלא בסדרות. מדובר על ה-Ryzen 3 3300X

זה מאוד פשוט בסך הכל.

המספר אחרי ה-Ryzen זה הסדרה (לא כל כך מבין למה צריך את זה כי יש את זה גם במספר עצמו אבל שיהיה), מקביל לסדרה באינטל (במקרה של ה-3300X - מקביל בערך ל-i3).

אחרי זה:

3xxx זה הדור, כרגע זה דור שלישי. בדיוק כמו אצל אינטל.

x3xx זו הסדרה. בחלק מהמקרים יש גם 6 או 8, אבל הסדרה היא עדיין 5 או 7 בהתאמה. תחשוב על זה קצת כמו הג'יפונים/קופה-ים של במוו - סדרה 4 זה סדרה 3 קופה, X6 זה X5 קופה. אז פה זה אותו דבר.

שני המספרים האחרונים הם בדרך כלל (במעבדים הביתיים) 00. ברייזן 9 (מקביל ל-i9, או במילים אחרות, סדרת הדגל) יש דגם 3900 (דור 3, סדרה 9) ו-3950 שזה דגם "יותר טוב" (מיותר להיכנס כרגע ללמה). במעבדי הת'רדריפר המטורללים לגמרי יש עוד סיומות אבל הן כאמור לא רלוונטיות. 

הסיומת (X) לא ממש רלוונטית. לפני איזה שבוע יצא גם "חידוש" של הסדרה שקיבל את הסיומת XT, אבל הם מציגים שיפור זניח.

אם משווים את זה לסכמת השמות של אינטל, היא מאוד פשוטה. אצל אינטל אני מקבל שבץ רק מלנסות להבין מה ההבדל בין 10875 ל-10900 ל-1083G ל-10563.17XHPO... וזה עוד לפני שדיברנו על האותיות שלהם, שגם עושות לי לחץ בחזה.

• אהבתי 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, תצאו מנקודת הנחה שאיני הולך בשנים הקרובות (אם בכלל) לשדרג אותו לדעתי.

כפי שציינתי, אני רוכש אותו לתקופה הקרובה (שאלוהים יודע מה אורכה) של החל"ת על מנת להנעים את הזמן שלי. בשגרת עבודה, אשחק אולי יום בשבוע. כן נחמד לדעת שיהיה אבל מחשב חדיש בבית ולא בן 7.

אני מעדיף שיהיה כרגע עם רכיבים טובים ויכולות טובות מאוד, מאשר לבסס רכיבים על שדרוג עתידי. מסך ככל הנראה כן אחליף בעקבות התגובות שלכם (מעצבן לדעת שיש לך מפרט שיכול יותר ואתה לא מנצל), אך על כך אעדיף לדבר בשרשור נפרד בעתיד הלא רחוק כי כאן אני כבר מסתבך עם עצמי גם ככה :)

@פבל חייב להבין משהו. אתה הקבלת עכשיו את ה-3300X ל-i3?! אתה רוצה להרוג אותי? גם ככה זה נושא רגיש. תסביר את עצמך

@hwgeek מכך אני יכול להבין שהלוח אם שכימיגיא הציע מצוין ועם אפשרויות רבות לשדרוג עתידי (אם יהיה)

@ניקו פ. אני מבין מה אתה אומר. האם כדאי כבר עכשיו לנשוך שפתיים ולשלוף עוד 300 ש"ח עבור 2070? 

עוד כמה קושיות שמטרידות אותי:

- הלוח אם של אסוס יעבוד גם עם מעבד של אינטל? באתר שלהם מופיע שהוא תומך ב-AMD

- הסבר בעברית על ההבדלים בין Ryzen 3 ל-5? ה-5 מקביל לסדרה של i5? אם כן אולי כדאי להשקיע במעבד יותר חזק של AMD

- במקרה תאורטי בו אקח 2070, יהיה צוואר בקבוק עם ה3300?

- ספק כוח של 550W יספיק למפרט כזה?

- במקרה של רכישת המעבד של AMD, לוותר על קירור עבורו?

וסופית, בואו נדבר תכלס. אם נשים ראש מול ראש את ה-Intel Core i5 10400F מול ה-3300X

בכל מבחן ביצועים ראיתי שהi5 חזק יותר, בעל יותר ליבות ועוד שוטיות שאני לא מבין בהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, Ragnar כתב:

חייב להבין משהו. אתה הקבלת עכשיו את ה-3300X ל-i3?! אתה רוצה להרוג אותי? גם ככה זה נושא רגיש. תסביר את עצמך

כן. זה מה שזה. אבל אתה צריך לזכור שבדור הזה ה-i3 וה-3300X הם מעבדים עם 4 ליבות ו-8 Threads (איך קוראים לזה בעברית...?), שזה מקביל למה שהיה ב-i7 לפני שני דורות (או שלושה, לא זוכר בדיוק).

הנה השוואה בין ה-i3 ל-3300X. לפי הדרישות שלך, אתה פשוט לא צריך יותר מזה.

בהשוואה ל-3500X, ל-3300X יש יתרון במשחקים על פני ה-3500X במשחקים כי יש לו מהירות טורבו-ליבה-אחת גבוהה יותר, ומשחקים לרוב (או בכלל) לא מנצלים יותר מ-4 ליבות (כי, כאמור, זה קונספט חדש יחסית במחשבי גיימינג). במשימות שדורשות יותר כוח מעבד, ה-3300X מין הסתם יהיה פחות טוב, אבל במצב שלך של משימות יומיומיות זה לא יורגש. באופן כללי, ממנה שאני רואה ה-3300X הוא סוג של פנינה למחשבי "רק גיימינג ומשימות יומיומיות"  ומציע סוג של sweet spot בין מחיר, מהירות, וכמות ליבות. 

הנה השוואה של השניים (וגם 3600, אבל אנחנו נתעלם ממנו באלגנטיות).

לפני כשעה, Ragnar כתב:

- הלוח אם של אסוס יעבוד גם עם מעבד של אינטל? באתר שלהם מופיע שהוא תומך ב-AMD

לא. זו תושבת אחרת לחלוטין. באייבורי/KSP כשאתה מחפש לוח אם, אתה תראה שיש לך בחירה בין לוחות ל-AMD ולוחות לאינטל. בדרך כלל כשמחליפים מעבד מחליפים גם לוח אם. AMD שברה את החוק הזה עכשיו עם ההבטחה שהלוחות הנוכחיים יתמכו עד הדור הרביעי של רייזן (זה שאמור לצאת בקרוב) ואצל אינטל אני לא יודע מה המצב. 

לפני כשעה, Ragnar כתב:

- הסבר בעברית על ההבדלים בין Ryzen 3 ל-5? ה-5 מקביל לסדרה של i5? אם כן אולי כדאי להשקיע במעבד יותר חזק של AMD

כן ולא. כן, מקביל, לא, לא כדאי לך. הוא לא יתן לך שיפור משמעותי (כפי שאתה יכול לראות מהסרטונים למעלה).

• אהבתי 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@פבל השתכנעתי. אזנח את אינטל הפעם.

זה רק אני או שבחלק מהמקרים הוא עקף ואף השתווה ל-3600? מכך אני מניח שאין טעם להוסיף 100 ש"ח ל-3600 (?)

אם תמצא השוואה דומה מול המעבדים של אינטל זה בהחלט יהיה מעניין

מדוע אם ככה אתה סולד מכרטיסי המסך של AMD?

נראה שדי סיכמנו את הרוב פה בצורה טובה ונשארו רק כמה קודקודים כי אני חפרן אמיתי

פשפשתי קצת וה-5700XT ASUS חזק יחסית משמעותית מה-2060 (גם עולה יותר). מתאים ללוח אם (אתם גרמתם לי להתפזר, אל תאשימו אותי). למה לא לסגור את הסיפור איתו לצד חריגה סופית של כמעט 700 ש"ח אבל עם מפרט שבבירור יהיה יותר ממצוין גם ברזולוציות יותר גבוהות?

@ChemGuy85 התעמקתי קצת יותר במארז. הוא יפיוף, אבל פאק, מאיפה מגיע האוויר? הוא אטום מלמעלה וקדימה, זה לא חתיכת סאונה? אם תגיד לי שאין ממה לפחד אשתוק.

- יש צורך בקירור למעבד?

תודה רבה!

מעבדים:
AMD Ryzen 3 3300X AM4 Box
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 547
קירור למעבדים:
be quiet! CPU Cooling Pure Rock 2 Black
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 152
לוחות אם:
Asus TUF GAMING B550M-PLUS WiFi
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 637
זכרונות RAM:
Corsair DDR 4 16G (8Gx2) 3200 CL16 VENGEANCE LPX Black CMK16GX4M2E3200C16
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 304
מארזים:
NZXT H510 Matte Black
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 323
ספקי כוח:
Corsair RM550x 550W PSU 80+ Gold Modular
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 379
כונני SSD:
Corsair SSD 500GB MP600 NVMe PCIEx4 M.2
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 504
כוננים קשיחים:
WD HDD 1.0TB 7200 64MB SATA3 Blue 3.5
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 153
כרטיסי מסך:
ASUS RX 5700 XT TUF 3-RX5700XT-O8G-GAMING
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 1806
סה"כ: ₪ 4806
מחיר באילת: ₪ 4806

עריכה אחרונה על ידי Ragnar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלה שנשאלה קודם threads בעברית בקונוטציה של מעבדים = נימים.

כל השרשור הזה עושה לי חשק לשדרג :) תפסיקו אותו לפני שיהיה מאוחר מדי!

עריכה אחרונה על ידי ramik33
  • מצחיק 1
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, ChemGuy85 כתב:

ספק צ'אנג צ'ונג עם דירוג Bronze במקום Gold 

מסכים עם הכל, אבל משהו כאן הפריע לי. 

לא שאני בא לטעון שהספק הזה הוא חוד החנית של ספקי הכוח (כי הוא לא), אבל דירוג כזה או אחר של ספק כוח לא מעיד על טיבו.

כלומר, עצם העובדה שספק מוגדר כ-Gold לא הופך אותו אוטומטית לטוב יותר מספק Bronze. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, Ragnar כתב:

@ChemGuy85 התעמקתי קצת יותר במארז. הוא יפיוף, אבל פאק, מאיפה מגיע האוויר? הוא אטום מלמעלה וקדימה, זה לא חתיכת סאונה? אם תגיד לי שאין ממה לפחד אשתוק.

- יש צורך בקירור למעבד?

האוויר נכנס מהצדדים. (יש רשת) 

אם אתה רוצה מארז עם זרימת אוויר ממש טובה חפש מארז עם רשת פתוחה מקדימה כמו Coolermaster H500. (המארז הספציפי הזה מגיע עם 2 מאווררים של 200MM מקדימה + 120MM מאחורה) 

https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&product_id=103492

בנוגע לקירור למעבד אם אתה לא עושה OC חבל על הכסף. המעבד שבחרת מגיע עם קירור והוא סבבה לגמרי. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה בוחר ב5700XT אז רק לא אסוס, הם לא מוצלחים בכרטיסי AMD, למרות שיש עידכון לTUF, עדיין מומלף SHAPPHIRE או GB ממה שיש בTMS.

הכי מומלץ ל5700XT:
https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&product_id=103375
ואם אין במלאי אז כל אחד מהGBטים יהיו סבבה:
https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&product_id=19305
https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&product_id=19874

מבחינת ביצועים נטו ה5700XT משתווה ל2070SUPER, אבל יש כאלה שימליצו NV כי יש דיווחים על Micro Stuttering לחלק מהאנשים, לא ממש ידוע למה.
מה גם שיש את עניין הRTX אם זה חשוב לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...