Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביוב עולה באסלה לאחר מס' שעות/יום

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר בקומה הראשונה בבניין.

המים יורדים כמו שצריך.  לאחר מס' שעות ביוב (כנראה מהבניין) עולה בחזרה לאסלה+סרחון.

מה זה יכול להיות? סתימה באחת מבריכות הביוב/ביקורת בבניין?

בכל הבית מבדיקה זריזה ,לא נראה שיש בעיה של סתימה והמים יורדים היטב בכיורים וב-2 האסלות.

טרם הוזמן אינסטלטור יוזמן לאחר שהמצב בחוץ ירגע.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג מה הסיבה. אבל אל תדחה את האינסטלטור, המצב עלול להחמיר (מקווה שלא תגיע לגלישה והצפת הדירה). לכן הזמן שרברב כבר היום. מדובר בשירות חיוני והוא יגיע.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המים עולים, מניסיוני, תזמין דחוף (היום, עכשיו!) אינסטלטור שיבדוק ניקוזים בבניין (מטעם הועד)

לרוב זה קורה שהניקוז של הבניין חסום, ובגלל שאתה קומה ראשונה זה מצליח לעלות קודם אליך.

ברגע שהניקוז יהיה חסום לגמרי, כל החרא של השכנים יצא אצלך.

זה יכול להגיע במהרה למצב שתצטרך לעזוב את הדירה ולהכנס לשיפוץ.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

• רעיון טוב! 4

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^ לא בהכרח. יש הפרש גובה בין הדירה בקומה הראשונה, לבין גובה המפלס של המנהול הראשון. המנהולים הרחוקים יותר עמוקים יותר (בגלל השיפועים), ומתמלאים ראשונים. 

מה שקורה אצל פותח השרשור, זה שהמנהול הקרוב אליו כבר כמעט מלא. תזמין אינסטלטור דחוף.

לצערי, נכתב מתוך ניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בהכרח, זה תלוי במבנה הצינור ואופי התקלה.

מצטרף לאזהרות שמעלי. מקסימום הועד הזמין שרברב לתקלה שהייתה יכולה להיות חמורה והתבררה כקלה.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, pasat04 כתב:

^^^ לא בהכרח. יש הפרש גובה בין הדירה בקומה הראשונה, לבין גובה המפלס של המנהול הראשון. המנהולים הרחוקים יותר עמוקים יותר (בגלל השיפועים), ומתמלאים ראשונים. 

מה שקורה אצל פותח השרשור, זה שהמנהול הקרוב אליו כבר כמעט מלא. תזמין אינסטלטור דחוף.

לצערי, נכתב מתוך ניסיון.

לפני 8 דקות, pasat04 כתב:

לצערי, נכתב מתוך ניסיון.

אם השוחה מתמלאת (גם אם זו הכי קטנה בקוטר 60) כבר מזמן הבית שלו היה מוצף. אם הסתימה היא ביציאה מהשוחה אז יש גלישה ממכסה השוחה (אלא אל איזה אידיוט ריצף מעלין) ואם היא בכניסה לשוחה אז היא לא שייכת לבעיה.

יש סיכוי לסתימה חלקית שמצליחה לעמוד בספיקה של הדחה אח. אבל לא כמה במקביל.

בינתיים נמתין לתשובת השואל אם זה דבר חדש או שהחליף אסלה לא מזמן.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוד לא מתגורר שם, כל המעבר שלי אל הדירה נדחה בגלל ענייני הקורונה.

ובדיוק שרציתי לטפל בזה לצערי, כל הבלאגן והגבלות ומגבלות התנועה התחילו.

לא מדובר בבניין חדש ולא החלפתי אסלה (נראית יחסית חדשה אבל כנראה שהוחלפה מתישהו בשנים האחרונות).

אין לי מושג מה היה לפני, אבל  זה כבר לפחות חודש ככה +/-, מאז ששמתי לב לזה לראשונה.

חשבתי להזמין אינסטלטור לבדיקה ראשונית בדירה לבדוק שהכל תקין, ובהתאם לצורך להזמין אינסטלטור לבניין על חשבון הועד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכתב gsi16v, עכשיו ודחוף, גם אם אתה לא גר שם עדיין!

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למשיבים.

אינסטלטור הוזמן היום, מבדיקה שהוא ערך בריכות הביקורת/ניקוז גדושות ומלאות.

הוזמנה ביובית למחר אני מקווה מאוד שלאחר מכן הבעיה תפתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגבונים האלה עושים שמות במכוני הטיהור ותחנות השאיבה. הם לא מתפרקים ונארגים לגושים של עשרות קילגרמים שמסובכים במגובים ובדחסנים עד כדי גלישת ביוב.

תעשו טובה לאנושות וזרקו אותם לפח ולא לאסלה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...