Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביוב עולה באסלה לאחר מס' שעות/יום

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האיש מהביובית המליץ לעשות שטיפה מלאה של כל הקו + צילום .

כנראה שזה יעשה בהמשך כטיפול מונע, 

זה בטח יחזור מתישהו.

שהסגר ייגמר אני אסע לשם שוב בשביל לבדוק אם זה פתר את הבעיה. 

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה שם כשהוא מבצע את הצילום. הוא יגיד מה יש שם שגרם לסתימה.

קח בחשבון שזה חלק מהרכוש המשותף ולכן הועד/דיירים ינסו לא לעשות טיפול יסודי כי הוא עלול להיות יקר.

• רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותווודא שלועד הבית יש ביטוח צד ג', למקרה שהביוב יהרוס לך את הדירה ותכולתה. במקביל דאג לבטח את עצמך.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שהוא התפספסה לי שורה או שניים.

הבניין צמוד לחורשת אקליפטוסים.  הפועל פתח את הסתימה והראה שיצא שורש.   (ככל הנראה של אקליפטוס)

אני אחזור לשם אחרי שהסגר ייגמר ואני אבדוק את עכירות המים באסלות, מקווה לטוב.

במקרה שלא תהייה ברירה אני אתנתק מהביוב המרכזי של הבניין.

לגבי הצילום ושטיפת הקו - זה כבר תלוי בהחלטת הועד/שאר הדיירים ואני לא בטוח שזה יקרה, אבל איש הועד דווקא היה בעד ונוצר הרושם שהוא כן רצה לבצע זאת בתור תחזוקה מונעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש שורש שחדר זה הולך להיות סיפור לא זול.

לא הבנתי מה הכוונה להתנתק מהביוב. תחפור בור ספיגה או שתלך לחרבן בחורשת האקליפטוסים?

• מצחיק 4

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זה לא להתנתק אלא לסלול 

קן נפרד שלך.

שכח מהמחירים שכתובים שם. אף אחד לא יעשה לך קו כזה ב 1500 שקל ואף אחד לא יעשה לך קו מים אפורים ב 1200. 

תבדוק אפשרות לעשות קו גלישה לקו הראשי של הבניין יותר נמוך מגובה האסלות בבית (אם עושים סיפון אין ריחות) ואז אם יש סתימה הגלישה תהיה בחוץ 

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהזדמנות הזו, אני רוצה להתייחס לבעלי המקצוע באתר "מדרג" תחת נוהל של כבדהו וחשדהו.

האינסטלטור שהוזמן הופיע באתר "מדרג" ודורג שם בדירוג גבוה.

קבענו וסוכם בטלפון שבדיקה תעלה 250 ש"ח.

קבענו מהיום-להיום יש לציין.  האינסטלטור עלה אליי לדירה, העיף מבט התחיל להגיד שכנראה שזו בעיה רצינית כי מדובר בקומה ראשונה וייתכן שאיאלץ לסבול או להכנס לשיפוצים כבדים.

לאחר מכן ירדנו אל בריכות הביקורת , והוא הרים מס' מכסי ביוב והתגלה שיש סתימה רצינית.

טלפנתי לועד הבית ועדכנתי אותו בהתפתחות, האינסטלטור רצה כ1100 ש"ח על פתיחת הסתימה.   אמר והוסיף שזה התעריף עכשיו, ואחרי הערב התעריף יהיה יקר יותר.

ועד הבית נפנף אותו ולא הסכים.  בכל מקרה, האינסטלטור התחיל להגיד שהוא הולך לקראתי ובגלל שזה לא בעיה אצלי בדירה (ואני הלקוח שלו ולא ועד הבית) הוא יקח ממני רק 200 ש"ח (בעניין הזה לפחות יצא הוגן).

"אתה יודע , רק בשביל לפתוח את המכסים בחוץ היו לוקחים ממך עוד כסף. אתה יודע איזה כבד זה להרים את זה?"

"ואם אתה צריך משהו - להחליף ברזים, וכו' וכו' אני כאן בשבילך".

לאחר מכן בררתי 2 הצעות מחיר של שירותי ביובית ובאישור ועד הבית קבעתי עם הזולה מהן.

500 ש"ח + מע"מ.  בסה"כ 585 ש"ח.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Benor כתב:

בהזדמנות הזו, אני רוצה להתייחס לבעלי המקצוע באתר "מדרג" תחת נוהל של כבדהו וחשדהו.

האינסטלטור שהוזמן הופיע באתר "מדרג" ודורג שם בדירוג גבוה.

קבענו וסוכם בטלפון שבדיקה תעלה 250 ש"ח.

קבענו מהיום-להיום יש לציין.  האינסטלטור עלה אליי לדירה, העיף מבט התחיל להגיד שכנראה שזו בעיה רצינית כי מדובר בקומה ראשונה וייתכן שאיאלץ לסבול או להכנס לשיפוצים כבדים.

לאחר מכן ירדנו אל בריכות הביקורת , והוא הרים מס' מכסי ביוב והתגלה שיש סתימה רצינית.

טלפנתי לועד הבית ועדכנתי אותו בהתפתחות, האינסטלטור רצה כ1100 ש"ח על פתיחת הסתימה.   אמר והוסיף שזה התעריף עכשיו, ואחרי הערב התעריף יהיה יקר יותר.

ועד הבית נפנף אותו ולא הסכים.  בכל מקרה, האינסטלטור התחיל להגיד שהוא הולך לקראתי ובגלל שזה לא בעיה אצלי בדירה (ואני הלקוח שלו ולא ועד הבית) הוא יקח ממני רק 200 ש"ח (בעניין הזה לפחות יצא הוגן).

"אתה יודע , רק בשביל לפתוח את המכסים בחוץ היו לוקחים ממך עוד כסף. אתה יודע איזה כבד זה להרים את זה?"

"ואם אתה צריך משהו - להחליף ברזים, וכו' וכו' אני כאן בשבילך".

לאחר מכן בררתי 2 הצעות מחיר של שירותי ביובית ובאישור ועד הבית קבעתי עם הזולה מהן.

500 ש"ח + מע"מ.  בסה"כ 585 ש"ח.

רק הביקור שלו והביובית הכי זולה שמצאתם זה כ 900 שקל. ההפרש לא גבוה.

עכשעו השאלה היא אם ההצעה שלו דיברה על שטיפה בלבש כמו שביובית עושה או ניקוי הגורם לסתימה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקלה לא נפתרה.

אני אשמח לקבל המלצה לאינסטלטור מקצועי ומיומן שיאבחן את התקלה מא' ועד ת'. 

שיגיע לאיזור חדרה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיעה ביובית ששחררה את הסתימה בבריכות הביקורת של הבניין, זה לא פתר את התקלה בדירה.

בלי שום קשר אני צריך לעשות איזה ביקורת בבריכות ולראות שהסתימה אכן נפתחה.  אולי יש סתימות נוספות במוקדים אחרים, ולכן אני צריך אינסטלטור מקצועי שיאבחן ולא יחרטט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...