Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בתינוקת (ביקורת משתמש מפי אחד שלא רצה ילדים)

oryo
שימו לב! השרשור הזה בן 666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מזל טוב, כל מה שתיארת מאוד דומה לשיקולים ולצורת החשיבה שלנו (הילדה בת שנתיים בקרוב). לגבי ההמשך, הניסיון המצומצם שלי הוא שמגיל חצי שנה בערך, כשהם מתחילים להרדם לבד, הכל נהיה יותר קל ככל שהזמן עובר והם מתפתחים, למעט איזה שבוע-שבועיים שהם מתחילים להעמד וצריכים השגחה צמודה שלא יפלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 145
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לגבי חווית בלידה לא יודע מה קורה בחול אבל מעבר לתנאים אני חושב שזוג שיולד את הילד הראשון זקוק לא רק לתנאים פיזיים אלא בעיקר לתמיכה נפשית ועזרה. אתה פתאום מוצא את עצמך עם יצור עדין שאתה לא יודע איך מתפעלים אותו וחוסר האונים הזה לא פשוט.

לגבי זה שפרסמת בכללי, מקווה שלא קראתם לה פורשיה (מי שלא מבין שילך לראות fish called wanda).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב אוריו. אם היה לך זמן לכתוב 1909 מילים (בדקתי) מצבך כנראה לא רע.

נראה שהמזל שיחק לכם בכל כך הרבה מישורים. שימשיך כך. אנחנו קיבלנו שניים במכה, כיום הם בני חמש וחצי, לקח לנו בערך ארבע שנים עד שהתחלנו להתאושש.  אני משוכנע שיש לנו נזקים נוירולוגיים בלתי הפיכים מהתקופה הזו.

אני יכול להזדהות עם חלק ניכר מהדברים שכתבת. אהבתי את עניין "הילד לא במרכז". בלי סרקזם. הלוואי שהייתי יודע קצת יותר איך ליישם את העקרון הזה.

שיהיה בהצלחה, מפה והלאה זה בעקרון הופך להיות רוב הזמן קל יותר וכיף יותר. (למעט פרק זמן קצרצר יחסית של הגמילה, שבו המונח "ילד קקה" מתפרש פשוטו כמשמעו).

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר
  • מצחיק 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזק בלתי הפיך, ללא ספק...

אגב, לגבי "הילד לא במרכז" - מה שקצת עזר לי זה לעשות סוויץ' בראש מזוג (שזה תכל'ס צמד שותפים עם טובות הנאה) ל... משק. משק כזה של חיות, חווה.

בחוות פרות (או דיר חזירים) אין לשום מרכיב בחווה חשיבות מרכזית עליונה מעל השאר, הטרקטור חשוב בדיוק כמו ערימת התבן או העגל שנולד אתמול, לכל מרכיב במשק יש תפקיד.

מצד אחד אסור להזניח שום דבר מכיוון שאז הכול מתמוטט, ומצד שני הטרקטור לא חייב להיות מצוחצח ואין שום צורך בסדנת יוגה לעגלים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 4 שעות, oryo כתב:

אני לא חוויתי לידה בישראל, אבל יש לי המון חברים שעשו זאת - ונשמע שההבדל תהומי.

באמת הבדל תהומי ממה שאתה כותב.
הצוות הרפואי מעולה, אבל כל השאר ברמה של טירונות 03 בשיבטה.
ממש ניכר חוסר רציני בכ"א בבתי חולים. צריך להמתין שעות כדי שמישהו מהצוות יגש אליך, כי הם עמוסים מעל הראש.
בית החולים עצמו נראה כמו המעברים התפעוליים בקניון מאחורי החנויות והשירותים, וכדי להתמצא שם צריך GPS.
אין גם מספיק מחלקות ליולדות. לוקחים חדר אשפוז רגיל, שמים בו 3 מיטות, כיסא הנקה ועמדת החתלה ודוחפים 3 יולדות עם התינוקות שלהן.
הכל טוב ויפה עד שמשפחות מתחילות להגיע לראות את התינוקות, ואז all hell breaks loose. 

הגישה שהילד אינו מרכז העולם זה מצויין. אמרו לי משפט יפה - לילד טוב כשלהורים טוב. כרגע נראה שזה נכון, אבל עברנו בסך הכל רק 3 חודשים אז הכל יכול להיות.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, SlowRide כתב:

ממש ניכר חוסר רציני בכ"א בבתי חולים. צריך להמתין שעות כדי שמישהו מהצוות יגש אליך, כי הם עמוסים מעל הראש.

כנראה שזה מאוד תלוי בית חולים.

יצא לי "לבלות" כמה אשפוזים בברזילי כולל אחד במסדרון ומעולם לא קרה שקראתי לאחות ולא ניגשה כמעט מיד (בשניים מהם הייתי מרותק למיטה. לא הייתי זקוק לאף אחד לידי).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, SlowRide כתב:

הגישה שהילד אינו מרכז העולם זה מצויין. אמרו לי משפט יפה - לילד טוב כשלהורים טוב. כרגע נראה שזה נכון, אבל עברנו בסך הכל רק 3 חודשים אז הכל יכול להיות.

די! מזל טוב!!!

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו אחרי צלקות קרב של תאומים, אוטוטו בני 5. התכוננתי נפשית לתאומים (התכוננתי לכך שאני לא יודע למה להתכונן) כך שלא היו לי הפתעות

השלישי בדרך, לקחנו הפסקה ארוכה כי בכל זאת תאומים אבל מבחינתי שעכשיו יהיה לי את השלישי בידיים, אני יודע מה מצפה לי אבל בכל זאת רוצה את זה כאן ועכשיו.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Night Driver כתב:

צא לי "לבלות" כמה אשפוזים בברזילי כולל אחד במסדרון ומעולם לא קרה שקראתי לאחות ולא ניגשה כמעט מיד

למה לכל הרוחות אישפזו אותך במחלקת יולדות??? עזוב, לא רוצה לדעת. 

• מצחיק 2

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב, אכן חפירה אבל בסדר, ההורמונים...

העיצה הכי טובה שאני יכול לתת - תביאו לה אחאים כמה שיותר מהר כל עוד אתם יכולים, מנסיון מר מאד.

• רעיון טוב! 2

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, discoTD5 כתב:

למה לכל הרוחות אישפזו אותך במחלקת יולדות??? עזוב, לא רוצה לדעת. 

יולדות עוד לא. 

הפופולאריות אצלי זה אורטופדית וכירורגית.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב, העניין עם השינה יכול להשתנות בפתאומיות בחודש מסויים. מקווה שאצלך זה ישאר בסדר.

אשתי לא לקחה אפידורל כי הלידה הייתה מהירה מאוד - המתנה עם צירים מתחזקים, שעתיים בחדר לידה והחוצה.

יש דברים פחות טובים כמו קקי על האצבעות (לא קקי של החודשים הראשונים אלא כמו שלנו, אחרי המעבר לאוכל מוצק) וגזים מכאיבים. מצד שני יש דברים טובים ואכן זו תוספת משמעותית לחיים, גם למישהו כמוני שחייב את השקט שלו מידי פעם (חייב פיזית, ויסות חושים וכו').

שלנו תהיה בת 9 חודשים עוד כמה ימים וכבר מבינה לא מעט, אומרת אבא ואמא ומתכוונת לזה (פונה אלי בעיקר) וזוחלת למקומות.

• מעניין 1

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שעכשיו קיבלת כלים רגשיים חדשים?

חכה שהיא תגדל, תתחיל לעשות עוד דברים חוץ מקקי ופיפי.

תכף תתחיל לדבר איתה בגובה עיניים, תמצא את עצמך במקומות וחוויות שאתה אומר "וואלה, איזה באסה שהם לא איתי כדי לראות את זה".

כשמביאים ילדים מהסיבה הנכונה ויודעים למה נכנסים, זה אחלה.

רק לזכור, ילדים הם כמו פלוצים, כל אחד אוהב רק את שלו.

• רעיון טוב! 1

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...