Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

מקסימום ישים את האוטו בתוך שק אורז אחר כך

• מצחיק 3

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הקפיצו את המחיר שוב בעשיריה, משהו כמו חודש אחרי ההעלאה הקודמת. חמודים אלה. מענין אם יש קפיצות דומות בחו"ל, לא בדקתי, תחושת בטן שלא. מזהים אובססיה ונענים בכיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, רועי5 כתב:

הקפיצו את המחיר שוב בעשיריה, משהו כמו חודש אחרי ההעלאה הקודמת. חמודים אלה. מענין אם יש קפיצות דומות בחו"ל, לא בדקתי, תחושת בטן שלא. מזהים אובססיה ונענים בכיף.

תפסיק להקשיב לכל מה שתומר הדר (חבר פורום?) כותב, בדגש על טסלה, מניח שקראת על כך בכלכליסט? זה לא בריא.

המחיר אותו מחיר, פשוט הברירת מחדל באתר של טסלה ברגע זה ג'נטים 19 אינץ' - הגעה במרץ, לעומת ה18 הגעה ביוני אם זה אני זוכר נכון. אם תכנס לאתר ותשנה ל18 אינץ' המחיר יהיה אותם 201 מהפעם האחרונה. 211 זה עבור ג'נטים 19 אינץ'.

עריכה אחרונה על ידי Opel Astra GSI
  • אהבתי 1

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק. מתנצל בפני החבר'ה הנחמדים מטסלה, סתם מעלילים עליהם ואני הפתי קונה את זה ( אכן מכלכליסט ). כולו 20K נומינלית ועוד איזה 10K ריאלית ( שער הדולר לשקל ). כלום כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט יתר היבואנים רצו להוריד מחירים כשהדולר והיורו היו בשפל...

עריכה אחרונה על ידי Opel Astra GSI
  • מצחיק 1

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין טסלה ליבואנים האחרים, הראשונה משווקת את כלי הרכב שלה ישירות, התמחור הוא של היצרן באופן בלעדי. אצל היבואנים האוטו עובר עוד יד בדרך לקונים, בדרך כלל מתכון למניפולצית מחירים אגרסיבית יותר. והנה טסלה מתעקשת כנראה להלחם בתזה הזו ומקפיצה מחירים כמו עיזים עליזות על ההרים, לא חושב שקיים לחברה הזו מתחרה בארץ ב"הקפצות" הללו, ככל שמדובר בדגמים קיימים. שאפו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, eitanuch כתב:

כנראה שתנאי הקבלה לעבודה בתור כתב בקילקוליסט זה IQ של 80 ומטה.

אני נשבע שעד שהם לא יאכלו תביעה ויצטרכו לשלם סכום שמן כולל לפרסם התנצלות בכל כלי המדיה של הקבוצה הם לא ירגעו. 

כמובן שאחרי פרסום הכתבה הזו 90% מהשיח הוא על ההתייקרות ורק 10% על זה שזו אשכרה הייתה hit piece. 

• אהבתי 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה דווקא לטובת טסלה. איך אומרים - אין דבר כזה פרסום שלילי ובינתיים זה פועל להם לא רע. פרסום בחינם...

* אני לא מומחה לפירסום אז קחו את מה שכתבתי פה בעירבון מוגבל :)

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש להיפך. איתי אישית דיברו כמה וכמה אנשים ש"החליטו לוותר על קניה של מודל 3 כי כבר אי אפשר עם כל ההתייקרויות האלה".

הלכתי לבדוק האם הכתבה הזו עדיין באוויר, אבל נראה שהם גידלו מספיק יושרה כדי להשאיר באוויר רק את הכתבות שבאמת מתבססות על המציאות (ט.ל.ח וזה. מצד שני, אם להם מותר אולי גם לי מותר).

image.thumb.png.81470041813cae2aa04c9178e7afd6a8.png

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני מקווה שהחברה תתחיל לפעול בכיוון. כלכליסט לא מתביישים לפרסם שטויות גם בתחומים אחרים ואני מרחם על אנשים שקוראים את הזבל הזה ולוקחים החלטות על סמך זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, רועי5 כתב:

צודק. מתנצל בפני החבר'ה הנחמדים מטסלה, סתם מעלילים עליהם ואני הפתי קונה את זה ( אכן מכלכליסט ). כולו 20K נומינלית ועוד איזה 10K ריאלית ( שער הדולר לשקל ). כלום כסף.

טסלה מודל 3 התייקרה בארה"ב ביותר מ 20% במהלך השנה הנוכחית (גרסת ה lr התייקרה אפילו ביותר בארה"ב). בישראל מודל 3 התייקרה בפחות מ 10% (העלאה מ 180 ל 186 אלף הייתה בעקבות טעות בחישוב המיסים של טסלה ישראל, כשרק הגיע לארץ, שלזכותה יאמר שהיא סיפקה את המכוניות ב 180 אלף לכל מי שהזמין בזמן, למרות שלפי החוזה היא יכלה לגלגל את זה ללקוח).

כך שלמען האמת טסלה הוזלה בארץ לעומת מחיר טסלה מודל 3 בארה"ב. כך שכן, כלום כסף בהתחשב שהיבואנים מעלים מחירים לרוב המכוניות למרות התחזקות השקל וגם בלי קשר אם הייתה התייקרות בחו"ל.

וכן, אם אתה עושה החלטות לפי כלכליסט מצבך רע ולא רק בתחום הרכב. 

עריכה אחרונה על ידי Uri-G
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...