Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, galbh כתב:

חברים אני חדש בשרשור הזה. ולצערי אין ביכולתי לעבור על 329 עמודים כדי לקבל את הרושם שאני צריך.

האם מנסיונכם ה-standard range מהווה אלטרנטיבה ראויה לרכב משפחתי למי שלא בהכרח מחפש את הביצועים ואכן צריך להשוות מבחינת הוצאות overall לתקופה של מספר שנים לרכב בנזין של 150-160 אלף ש״ח (שזה קצת מעל המינימום לרכב בגודל נורמאלי בישראל)?

מה לגבי האמינות והשירות? חשוב לי לציין שאני מחיפה עם כל מה שמשתמע לגבי המרחק מהמרכז שירות בפתח תקווה.

את בעיית המזגן פתרו באופן גורף או שלכל רכב יש סיכוי להתקע באוגוסט בלי מזגן? יש עוד ״מחלות״ ידועות שכדאי להכיר?

תודה!

אצלי ה sr החליף ג'יפון משפחתי ללא בעיה, גם לטיולים ארוכים. הגודל הפנימי עבורי יותר ממספק כאשר החיסרון היחיד  הוא העובדה שהרכב לא בתצורת האטצ'בק. באופן כללי הכוח משכר, אבל אפילו אשתי שנוסעת במצב chill (מוריד את הרכב ל 200 וקצת כ"ס) טוענת שזה הרכב הכי טוב שהיה לנו. כאשר היתרונות עבורה זה האבזור (הכל אוטומטי רק להכנס ולנסוע), היציבות של הרכב פשוט מטורפת (והיה לנו אאודי a6 שהיא רכבת בפני עצמה) והקלות(חוסר מאמץ) שבה הרכב מתנייד. החסכון בהוצאות הוא משמעותי.

לגבי השירות...הוא לא משהו, אבל ההרגשה שיש שיפור. אם בחודשים הראשונים הקבוצות געשו ושצפו מחוסר השירות, המצב די התייצב. יש עדיין פה ושם בעיות אבל לא שונה בהרבה ממה ששומעים פה על חלק מהיבואנים. ניידות השירות של טסלה מטיילות בארץ ופותרות בעיות קטנות שיש לאנשים. 

הבעיה היחידה שקיימת עדיין, הוא מחסור בחלקי מרכב לרכבים שעשו תאונה (למיטב הבנתי זו בעיה שיש היום לעוד יבואנים) ואנשים מחכים כמה שבועות עד שמגיעים חלקים לתיקון הרכב. חסרון נוסף זה העובדה שכל השירות מתבסס על 2 מוסכים (אחד לתקלות ואחד לפחחות) שניהם באיזור המרכז(טסלה הודיעו לפני כמה שבועות שהם מודעים לבעיה והולכים להגדיל את מספר מרכזי השירות). כך שאם יש בעיה שדורשת מוסך ולא ניידת שירות זה יכול להיות מבאס.

לגבי מחלות, חוץ מהמזגן שנראה לי שעבר אחרי שניידות נסעו ללקוחות לחזק את הצינור הדפוק. יש עוד 2 תקלות נפוצות. רעש תיקתוקים מהגלגלים בג'אנט 18, הבעיה נפתרת תוך 30 דקות במוסך ע"י שיוף התושבת, ובעיות הרכבה אצל חלק מהאנשים, נפתרות בעזרת ניידות השירות או מוסך. כלומר, אם יש בעיות, הם בעיקר קטנות וקלות לתיקון.

יתרון נוסף לרכב הם קבוצות בעלי הרכב המאוד פעילות. זו גם אחת הסיבות שקל לענות על מצב השירות והתקלות של הרכב, שאצל רכבים אחרים קשה לך לדעת אם זו בעיה פרטנית ברכב שרכשת או בעיה נפוצה.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אקראי. טסלה ביצעה טיפול מונע. ניידות שירות נסעו לחזק את הצינורית הסוררת ברכבים שיש חשד לבעיה בצינורית(כנראה הייתה להם סדרה דפוקה). כך שהיום לא אמורה להיות בעיה. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.12.2021 בשעה 10:36, Ameer.86 כתב:

נסעתי היום בפרפורמנס,

ביצועים דמיוניים ונוח יחסית, אך מרגישים את הנוקשות ואת החתך הנמוך

אני משאיר את ההזמנה שלי על הLR עם ג'אנט 18 בדיוק בגלל זה. השקט והנוחות מורגשים (ובשביל דיילי זה בעיקר הכי חשוב)

כמו כן, בעולם ישנה אפשרות לרכוש BOOST UPGRADE דרך האפליקיציה ל LR אם יהיה זמין ויהיה צורך ארכוש אותו

אגב משהו שחסר לי מאד בכל הגרסאות זה שהכסא "קצר" ואין את החלק שתומך ברגליים עד הסוף (מה שקיים ברכבי יוקרה ואפילו בפאסאט אצלי)

אפשר תאורטית לשים צמיג עם חתך שמן יותר בפרפורמנס? בגלגלי ה20"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.12.2021 בשעה 21:31, Uri-G כתב:

אצלי ה sr החליף ג'יפון משפחתי ללא בעיה, גם לטיולים ארוכים.

יוצא לך להטעין מחוץ לבית בנסיעות כאלה?

אנחנו גרים בחיפה. פעם אחרונה שנסענו לאילת הייתה לפני 5 שנים. יש סיבה לחשוש מהטווח של sr לשימוש משפחתי ״רגיל״?

וגם, יש לי מתקן אופניים לוו גרירה. יש פה מישהו עם ניסיון מה ההשפעה של אופניים על מתקן כזה על הטווח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי להטעין בשני טיולים לצפון בשיא הקיץ. ממש לא הייתה לי בעיה, זה כן דורש תכנון אם רוצים לתזמן את הטעינה בזמן מסעדה או קניות(מה שאני עושה), אבל יש אנשים שפשוט נשארים עם המשפחה באוטו ורואים נטפליקס או משחקים(יש אפליקציות מובנות במסך הרכב בשהיל זה). לאילת תצטרך להטעין במצפה רמון. זו לא ממש בעיה אבל בשיא הקיץ יכולים להיווצר שם תורים. אבל זה בעיקר שההטענות של טסלה בחינם אז אנשים מעדיפים לחכות בתור. תוכל במקום זה לעצור לטעינה  בבאר שבע או בשדה בוקר בכסף(בחברות טעינה צבוריות) ולחסוך את התור (באפליקציה של הרכב כבר תוכל לדעת אם העמדות של מצפה פנויות או לא).  אם אתה פעם ב 5 שנים נוסע לאילת (ואפילו פעם בשנה) זו בטח לא צריכה להיות בעיה.מעבר לכך טסלה תציב עוד 6 עמדות מהירות בבאר שבע בתחילת 2022, שבכלל ישפר את המצב.

בשביל וו גרירה צריכים להזמין טסלה טלפונית, לא ניתן לבצע הזמנה כזאת באתר (לא ניתן להתקין וו גרירה לאחר קבלת הרכב). אנשים עם נגררים(נגרר מלא) טוענים שהטווח יורד משמעותית, לא שמעתי תלונות כאלה מבעלי אופניים. אבל תוכל לבדוק את זה בקבוצות הטלגרם.

עריכה אחרונה על ידי Uri-G
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Turbulence כתב:

אפשר תאורטית לשים צמיג עם חתך שמן יותר בפרפורמנס? בגלגלי ה20"

עקרונית כן, בהתאם למרווחים מחלקי המתלה ובית הגלגל. כמובן שתהיה לזה השפעה על הביצועים והצגת המהירות אך זה זניח אם לדוגמה בוחרים בצמיג 245/45 במקום 235/45. בארה"ב זה אפשרי, בישראל יש כמובן להיצמד למה שמופיע בהוראת הרישום לדגם ולמיטב ידעתי טסלה רשמה רק גודל אחד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידעתי ניתן להתקין את כל מידות הצמיגים הקיימות לטסלה 3 הרגילות גם על הפרפורמנס (כמובן עם האישורים הנדרשים). עד לפני כמה שנים ניתן היה להזמין בארה"ב  פרפורמנס עם ג'אנט 18.  אני לא יודע אבל מה המשמעויות של זה בכביש או מה זה אומר מבחינת שרידות צמיג כזה על הרכב. (טסלה שידרגה את הכוח של מודל 3 מלפני כמה שנים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע

מתי המפעל בגרמניה מתחיל ליצר מודל3 (אם בכלל)?

וכמה זה ישפיע על כמויות האספקה שלהם בארץ?

יש הטוענים שמיסי הרכישה המופחתים מאירופה יורידו את המחיר🤑,

אבל מאידך נראה שהמחיר נגזר מהביקוש (4 העלאות....)

יותר מאשר מהעלויות😞

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, galbh כתב:

מה הסיכוי להקדמת רכב שזמן האספקה המשוער שלו ביוני?

תלוי.

כמה כליות יש לך?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, race driver כתב:

מישהו יודע

מתי המפעל בגרמניה מתחיל ליצר מודל3 (אם בכלל)?

וכמה זה ישפיע על כמויות האספקה שלהם בארץ?

יש הטוענים שמיסי הרכישה המופחתים מאירופה יורידו את המחיר🤑,

אבל מאידך נראה שהמחיר נגזר מהביקוש (4 העלאות....)

יותר מאשר מהעלויות😞

לא הייתי בונה על זה. בסופו של יום מס הרכישה הנמוך יתקזז עם עלויות הייצור הגבוהות יותר, בדיוק כמו שהיה עם הרכבים מארה"ב.

לפני שעתיים, galbh כתב:

מה הסיכוי להקדמת רכב שזמן האספקה המשוער שלו ביוני?

סיכוי סביר. בד"כ טסלה מקדימה כשהיא יכולה (והיא בן החברות הפחות נפגעות ממשבר השבבים). אבל, מהצד השני, יש הרבה שדחו רכבים מדצמבר לפבואר/מרץ כדי להרוויח שנה, כך שיש סיכוי שיהיה להם לחץ בפבואר/מרץ.

עריכה אחרונה על ידי Uri-G
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...