Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

שלחתי מייל לטסלה על רכבים זמינים עם וו גרירה. יש להם SR אדום/19/ריפודים שחורים.   אני לא מעוניין בתוספות לצבע אדום וגלגלים 19 :-)

בקיצור על מה הייתם מהמרים כדי לקבל יותר מהר.. SR לבן שרשום יוני או SR בצבע שרשום מרץ.?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תזמין את שניהם כל הסיפור עוד 500 ₪ ואחר כך תבטל איזו הזמנה שתרצה.

או שלא תבטל ותקבל בפועל את שני הרכבים ותמכור אחד מהם במחיר יקר יותר ב- 30 אלף ₪ ממחיר המחירון של רכב חדש, זה כבר קרה זאת לא אגדה....

עריכה אחרונה על ידי evc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, galbh כתב:

אפשר לשאול אותם על זה במייל או שלא מנדבים מידע כזה עד שיש הזמנה?

וגם, ה-SR של עכשיו גם עם הסוללה היותר גדולה או רק ממרץ?

הדגם של דצמבר הוא דגם בלעדי שבוודאי ישמור ערך יותר מיתר הsr.

זה דגם עם סוללה מוגדלת ומהירות זהה של 5.6 שניות למאה. יתר המשלוחים של הsr יגיעו עם סוללה מוגדלת אבל עם מנוע חלש יותר שתסכם את התאוצה מ0 ל100 ב6.1 שניות.

מצד שני, במרץ אתה מרוויח שנתון 22 וכנראה רכיבי חומרה חדשים.

עריכה אחרונה על ידי Opel Astra GSI
  • מעניין 1

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפי שקלים על שטיפת רכב ומעקב אחרי ספינות בלב ים: אלה מעריצי טסלה הכבדים ביותר בישראל

״אוהדי טסלה בישראל״, שכיום חברים בה יותר מ-2,000 משתמשים.   במשך כמה שעות, יכולות בקלות להצטבר מאות הודעות של משתמשים ששואלים שאלות, נותנים טיפים, מתייעצים, פותרים בעיות ברכב ולא מעט כועסים על אופי הסיקור של טסלה בישראל על ידי כלי התקשורת.

https://www.geektime.co.il/the-most-die-hard-fans-of-tesla-in-israel/

האמנם?

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

איזה הגזמות, אלפי שקלים לשטיפה. מדובר על ציוד דיטיילינג.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפי שקלים אפשרי - אם קנה גרניק יקר בסדר גודל של 1600 שקל ומעלה   אם הוציא עוד על חומרים כמה מאות טובות עבר את ה 2000 שקל, אז כן אלפי שקלים. 

מצטט מהכתבה - כחלון מעריך את שווי אביזרי הניקיון שרכש לטסלה שלו בכ-1,000 דולר

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.12.2021 בשעה 15:33, galbh כתב:

שלחתי מייל לטסלה על רכבים זמינים עם וו גרירה. יש להם SR אדום/19/ריפודים שחורים.   אני לא מעוניין בתוספות לצבע אדום וגלגלים 19 :-)

בקיצור על מה הייתם מהמרים כדי לקבל יותר מהר.. SR לבן שרשום יוני או SR בצבע שרשום מרץ.?

אותי מעניין לדעת, אם אין בכך הפרת הקודש, מה קודם למה: הרצון לקנות טסלה, או השאיפה להשיג רכב חשמלי רציני מוקדם ככל האפשר?

או במילים אחרות: אם כל ההיצע בשוק במותגים השונים היה זמין למסירה מיידית, האם היית בוחר להשקיע רבע מיליון שקל בטסלה LR?

עריכה אחרונה על ידי Cadillac58
  • אהבתי 1

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

Still refueling: Cadillac Fleetwood 1958

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, Cadillac58 כתב:

אותי מעניין לדעת, אם אין בכך הפרת הקודש, מה קודם למה: הרצון לקנות טסלה, או השאיפה להשיג רכב חשמלי רציני מוקדם ככל האפשר?

או במילים אחרות: אם כל ההיצע בשוק במותגים השונים היה זמין למסירה מיידית, האם היית בוחר להשקיע רבע מיליון שקל בטסלה LR?

אני צריך רכב כמה שיותר מהר. שוק יד2 בטירוף ואני לא מוכן לשלם מחירים קרובים לחדש על רכב בן 2-3.

הכי ״קל״ לקנות מאזדה חדשה יש במלאי ואולי גם טרייד אין. לפי החישובים שלי רכב חשמלי ב-200 אלף יותר משתלם מבנזין ב- 150-160 אלף שזה פחות או יותר המינימום לרכב נורמלי במחירי מדינת ישראל.

הרכב כרגע יהיה יחיד אצלנו אז טווח הוא פרמטר חשוב, מה שפוסל כל מני אופציות חשמליות ב 160 אלף ש״ח ומטה.

איוניק5 של יונדאי אולי הייתי שוקל אבל אספקה לפי האתר יולי-אוגוסט. לא רלוונטי מבחינתי. הצורה שלו כנראה יותר שימושית למשפחה מצורת סדאן.

הזמנתי SR עם אספקה למרץ. LR עם וו גרירה (252 אלף ש״ח) זה הרבה יותר ממה שדמיינתי להוציא על רכב והתוספת של כ-40 אלף ש״ח מעל SR לא בטוח ששווה לי.. למרות שזה רכב יותר טוב. הטווח יספיק ל-95% מהנסיעות.

עריכה אחרונה על ידי galbh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החישובים שלך נכונים ומדויקים. 

אל תחשוש יותר מדי מהטווח, כל עוד יש לך עמדת טעינה פרטית.

אם ה"מוזריות" של טסלה הן מבחינתך יתרונות מרגשים, אתה תהיה מרוצה מאוד מהקנייה. בהצלחה

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Cadillac58 כתב:

החישובים שלך נכונים ומדויקים. 

אל תחשוש יותר מדי מהטווח, כל עוד יש לך עמדת טעינה פרטית.

אם ה"מוזריות" של טסלה הן מבחינתך יתרונות מרגשים, אתה תהיה מרוצה מאוד מהקנייה. בהצלחה

אישתי גם נוהגת ברכב. מבחינתה שיהיה SUV ושאפשר לקנות מאזדה 🤣

אבל היא לא מתדלקת, לא הולכת למוסכים ולא רבה עם יבואנים על טובות ל-״רצון טוב״

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזדהה איתך מאוד. ממה שאני מכיר, זה שהן לא הולכות למוסכים לא אומר שאין להן דעה נחרצת על מה הן רוצות... 

מקסימום, אם יתברר שהגברת לא מתחברת למסך ששולט בתא הכפפות ולא מתאימה לה הישיבה הנמוכה, אז כמו ש-evc אמר, תוכל למכור בקלות ולעבור למשל לאיוניק 5 שהזכרת או לאנייאק. המהדרין אפילו היו פותחים הזמנה עכשיו על אחד מהם.

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי מאוהבת בטסלה אפילו יותר ממני והתבאסה מלקבל את האיוניק 5 או האניאק וביקשה שאני אקח אותם וישאיר לה את הטסלה(שקלנו לקנות אותם כרכב שני). הבעיה היחידה שלנו היא הגודל (שהאיוניק 5 והאניאק לא ממש פותרים), אנחנו צריכים גם רכב עירוני קטן בנוסף. נכון להיום היא עדיין מחכה שטסלה יודיעו על הטסלה 2, אבל אם לא תהיה ברירה אז נכון להיום הפיאט 500e והיונדאי קונה על הפרק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...