Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

מה זה הדבר החמוד הזה? מיני רובוט של הרכב?

image.thumb.png.13e8ce95c9fa5fdbf12b4c98ca82f766.png

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתאריך 20.12.2021 בשעה 11:03, zaf כתב:

האם זה נכון מה שכתבו כאן, שכופים על לקוחות לקבל את הרכב בסוף דצמבר ולא מאפשרים להמתין שבועיים לרישוי 2022?? ולמה, כדי לטפס בטבלת נתוני המסירות של 2021 או סתם כי אין שום כח שיגרום להם להתגמש טיפה?

אם כן, מה אגיד לכם... התנהגות כזו מוציאה הרבה אוויר חם מהבלון. אני יודע (עדיין) להעריך את המהפיכה שטסלה עשתה כאן השנה ואני חסיד של חשמליות, אבל אם אין מינימום של תקשורת בין הלקוח ל... ספק הרכב אפשר לקרוא לזה? - זו בעיה. בעיה שתתומחר לקוני דצמבר בסכום של 5 ספרות.

עריכה אחרונה על ידי Cadillac58
  • אהבתי 1

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

Still refueling: Cadillac Fleetwood 1958

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שלא יודע, ניתן לפתוח את הטסלה באמצעות ה NFC, מקרבים את הטלפון לעמוד הרכב ליד הנהג -Pillar B 

כמובן צריך להפעיל את ה NFC, אצלי עובד עם אנדרואיד 8

טוב בהמקה ויש תקלה ב בלוטות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Cadillac58 כתב:

האם זה נכון מה שכתבו כאן, שכופים על לקוחות לקבל את הרכב בסוף דצמבר ולא מאפשרים להמתין שבועיים לרישוי 2022?? ולמה, כדי לטפס בטבלת נתוני המסירות של 2021 או סתם כי אין שום כח שיגרום להם להתגמש טיפה?

אם כן, מה אגיד לכם... התנהגות כזו מוציאה הרבה אוויר חם מהבלון. אני יודע (עדיין) להעריך את המהפיכה שטסלה עשתה כאן השנה ואני חסיד של חשמליות, אבל אם אין מינימום של תקשורת בין הלקוח ל... ספק הרכב אפשר לקרוא לזה? - זו בעיה. בעיה שתתומחר לקוני דצמבר בסכום של 5 ספרות.

אכן צודק,

הזמנתי בנובמבר, היה רשום מועד מסירה משוער מרץ 22

לאחר שבוע התאריך התעדכן לאמצע דצמבר כי בדיוק התפנה רכב שמתאים לקונפיגרציה שלי.

עד כמה שלא ניסיתי בכל דרך יצירתית או לא יצירתית לא הייתה גמישות לדחות את המסירה בשבוע - כדי שיירשם שנתון 2022

בסוף סירבתי להקדמה והתעקשתי שאקבל במועד שהיה מופיע בעת ההזמנה ורק אז הסכימו לדחות לי כך שאקבל ב2022 אבל כאמור במרץ (במקרה הטוב)

עריכה אחרונה על ידי Ameer.86
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Cadillac58 כתב:

טסלה פשוט חוסכת כסף על חשבון הלקוחות שלה. אין לה בונדד משלה, היא משלמת על כל יום אחסון של הרכב בנמל ולכן דורשת מהלקוחות שלך לקחת את הרכב כאן ועכשיו. אבל המעריצים ימשיכו לומר איזו חברה קדושה טסלה ואיזה יופי זה שאין יבואן באמצע, למרות שהמחירים עלו יותר מכל שוק הרכב והשירות לא משהו. 

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את הטיעון. אנשים שהזמינו רכב בידיעה שיקבלו אותו בדצמבר רוצים להפר חוזה ושטסלה תספוג עלויות אכסנה על חשבונה כדי שהם יקבלו אותו בינואר בניגוד למה שהם הסכימו עליו. איך טסלה יוצאת לא בסדר בסיפור?! בלי אפילו להזכיר שעלויות הייצור עלו וטסלה העלתה מחירים(בכל העולם) לרכבים שמוזמנים עכשיו ויתקבלו ב 2022. 

נכון שמאוווד נחמד עם טסלה הייתה עושה דבר כזה, אבל מה היא אשמה שאנשים מזמינים רכבים לדצמבר. וכדרך אגב. אנשים שהזמינו sr אפילו יזכו ביוניקורן רכב עם מנוע חזק וסוללה גדולה דבר שלא יהיה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראוי גם להזכיר שאפשר פשוט להציע את הטסלה למכירה כבר בשער הנמל ולקבל יותר מהמחיר שלה כחדשה. בתנאים כאלו להתבכיין שהרכב ירשם כמודל 2021 ולא כמודל 2022 זה פשוט מגוחך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, Cadillac58 כתב:

בא ננסה רגל להסביר:

1) בטסלה ישראל התכוונו למסור את המשלוח הזה עד תחילה דצמבר. בשל בעיות בתקינה הם נאלצו להשיט את המכוניות מדגם ה-SR חזרה לחו"ל, והמכוניות הגיעו (שוב) רק לפני מספר ימים.

2) הכנה של מכוניות למסירה דורשת לא מעט כח אדם זמני שזמין עכשיו ויהיה פחות זמין בינואר (בגלל מסירות של יבואנים אחרים)

3) סביר להניח שמתחם המססירה דרוש לנמל בינואר למטרות אחרות, וכשרת מתחם מסירה אחר (+אכסון כלי הרכב) היתה עולה לחברה הרבה מאד כסף.

4) בשוק הרכב הישארלי קיים "כשל שווק" שאולי הגיע הזמן לטפל בו. הרכב שהלקוח מקבל בסוף דצמבר הוא אותו רכב שהוא מקבל בינואר - אם יש הפרש של חמש ספרות (לאותו מוצר עם הפרש שימוש של ימים) זה כשל שוק. ואם תשאל אותי גם הקומבינה של אפס ק"מ וההורדה במחירון על רישום שאין לו שום השפעה על המוצר עצמו היא בעייתית

5) נכון לכתיבת שורות אלה נמסרו החודש 3700 כלי רכב כמעט מחציתם טויוטה בייבוא סדיר של יוניון. טסלה מסרו עד כה פחות מ-500. כך שהם ממש לא היחידים. אגב - רבע מכלי הרכב שנמסרו הלכו לציי הרכב, שהם כידוע - לא פראיירים. 

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא באתי לכאן על תקן קטגור של טסלה, לא פוסל את Y כרכב הבא שלי ואני מסכים שמי שמראש הזמין לדצמבר אין לו מה להלין ולטסלה בטח אין מחויבות להיענות לבקשת דחייה. גם מקבל שיש כשל שוק בעצם האבחנה המוגזמת בארץ בין דצמבר לינואר.

הנקודה שלי היא זו: בין שלל המשמעויות של העובדה שטסלה לא נעזרת, לטוב ולרע, בשירותי יבואן/סוכן, צפה כעת משמעות נוספת - חוסר יכולת להיענות לבקשה שכל יבואן היה נענה לה בטבעיות: לא לעשות רישוי לרכב בסוף דצמבר. זה הכל. וכפי שנאמר בכתבה הנ"ל בגלובס, זה אכן "שבירת טאבו" (יקרה) בשוק הישראלי. לגיטימי מאוד בעיני אם טסלה הייתה מאפשרת לאכסן את הרכב בנמל לשבועיים על חשבון המזמין (עניין של בערך 500 שקל מניסיוני), אבל אל תספרו לי שזה בלתי אפשרי אם באמת רוצים. כל הסימנים מראים שינואר הקרוב יהיה הינואר החלש ביותר במסירות מאז 2008 וכנראה שהנמלים לא מפוצצים.

בכך טסלה ישראל לקחה את נוסחת ה-Take it or leave it צעד משמעותי נוסף קדימה. יהיה מי שיקבל את זה ויהיה מי שלא.

(נ.ב כמי שעשה יבוא אישי בגלל חזירות היבואנים הסדירים אני ממש לא סניגור שלהם)

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

Still refueling: Cadillac Fleetwood 1958

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח לעדכן שלאחר שהזמנתי רכב עם זמן אספקה משוער מרץ (בצער רכב בגלל שיכול לעלות לי בהשכרת רכב. אפילו שיניתי צבע בשביל שיהיה רשום מרץ) התפנה רכב למסירה מיידית עם וו גרירה כמו שהזמנתי ואני אוסף אותו היום! לי באופן אישי אין התלבטות על שנת הרישום כי הירידת ערך התאורטית לא משתווה לבעיית התחבורה שעשויה להיות לי בקרוב (רכב יחיד גוסס שאני לא מתכוון לתקן, ועוד עם טסט בקרוב).

נראה ששברתי את משבר שרשראות האספקה העולמי. 7 ימים מהזמנת רכב חדש לאיסוף.

עריכה אחרונה על ידי galbh
  • אהבתי 5
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, galbh כתב:

אני שמח לעדכן שלאחר שהזמנתי רכב עם זמן אספקה משוער מרץ (בצער רכב בגלל שיכול לעלות לי בהשכרת רכב. אפילו שיניתי צבע בשביל שיהיה רשום מרץ) התפנה רכב למסירה מיידית עם וו גרירה כמו שהזמנתי ואני אוסף אותו היום! לי באופן אישי אין התלבטות על שנת הרישום כי הירידת ערך התאורטית לא משתווה לבעיית התחבורה שעשויה להיות לי בקרוב (רכב יחיד גוסס שאני לא מתכוון לתקן, ועוד עם טסט בקרוב).

תתחדש 😁

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, Cadillac58 כתב:

לאכסן את הרכב בנמל לשבועיים על חשבון המזמין (עניין של בערך 500 שקל מניסיוני)

500 לשבועיים ?

החניה הזולה בארץ🤩

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, galbh כתב:

אתה חייב לשתף - איך מרכב גוסס קופצים לטסלה?

זה שיקוף של חשיבה כלכלית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שנוסע הרבה,

בהחלט חשיבה כלכלית,

שילוב של עלויות דלק ואחזקה,

עם ירידת ערך נמוכה בסבירות גבוהה.

אבל אולי ג'ילי זה חשיבה עוד יותר כלכלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...