Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, nurusz כתב:

איזה קבוצות ? קישור למדריכים האלה ?

תודה מצאתי. זה לא מעניין אותי כי אני צריך למסור את פרטי החשבון שלי בטסלה לצד שלישי וזה לדעתי מסוכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני שעתיים, nurusz כתב:

תודה מצאתי. זה לא מעניין אותי כי אני צריך למסור את פרטי החשבון שלי בטסלה לצד שלישי וזה לדעתי מסוכן

בשימוש "נכון" אמורים ליצור חשבון טסלה "ראשי", ואח"כ באמצעותו ליצור חשבון שונה לכל משתמש ברכב. כך גם לאפליקציה כזו, אפשר ליצור חשבון נוסף של משתמש ברכב (עם gmail כלשהוא).

אם אתה רוצה לבטל את זה, אתה פשוט מוחק את חשבון המשתמש (של האפליקציה) בטסלה ונגמר הסיפור 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, OF כתב:

בשימוש "נכון" אמורים ליצור חשבון טסלה "ראשי", ואח"כ באמצעותו ליצור חשבון שונה לכל משתמש ברכב. כך גם לאפליקציה כזו, אפשר ליצור חשבון נוסף של משתמש ברכב (עם gmail כלשהוא).

אם אתה רוצה לבטל את זה, אתה פשוט מוחק את חשבון המשתמש (של האפליקציה) בטסלה ונגמר הסיפור 

חשבונות משניים לא פותרים את הבעיה כי עדיין בעזרת החשבון המשני ניתן לאתר את הרכב, לפתוח את הנעילה, להניע ואז לסוע לשלום. ברגע שאתה נותן כזו הרשאה לצד שלישי אתה סומך פשוט עליו שלא יעשה את זה.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ששאלתי מהרגע הראשון ששמעתי על טסלה

מה יקרה אם יצליחו לפרוץ למערכת?

בעצם אפשר לקחת לך את הרכב?

https://www.ice.co.il/digital-140/news/article/841053

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההאקר לא פרץ דרך הטסלה אלא דרך תוכנת צד שלישי שהמשתמשים נתנו לנ גישה לרכב. אתה לא חייב להתקין תוכנות צד שלישי ולתת להם תוקן לאפליקצית הרכב זו בחירה שלך. הדבר דומה שתשמור את סיסמאות הבנק שלך בדפדפן, זה משהו שאתה לא אמור לעשות וחלק עושים בשביל הנוחות ומסכנים את עצמם. בכל מקרה, האקרים כבר פרצו לרכבי בנזין בקלות גדולה יותר והשביתו רכבים תוך כדי נסיעה (לך אחורה בשרשור, כבר פרסמתי פעם) ועשו את זה דרך אפליקציות התקשורת המקוריות של הרכב ולא דרך צד שלישי. כלומר, למשתמש אפילו אין דרך להגן על עצמו.

בכל מקרה לטסלה יש תוכנת מעקב בילט אין וכל עוד לא נתת את התוקן של המשתמש הראשי לתוכנת צד שלישי תוכל להשבית את הרכב.

עריכה אחרונה על ידי Uri-G
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש קישור לחדשות ששידרו את זה. הבנתי שאתמול

אולי אני מבלבל בין 2 מקרים שונים

למה בכלל נותנים גישה להשתלט על ההגה  \ בלמים מרחוק?

חלונות \ מזגן \ אורות אני מבין. 

דברים אחרים לא

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.1.2022 בשעה 17:18, Transporter כתב:

כדי "לזמן" את הרכב (לאפשר לו לצאת מחנייה ולהגיע אלייך) וכדי לאפשר "לנהוג" בו מרחוק (כדי להכניס אותו לחניות צרות וכו') באמצעות האפליקציה. 

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דברים אחרים לא

לא נותנים... איפה ראית שמישהו השתלט על זה?

ה"פריצה" המדוברת היתה ל API דרך אפליקצית צד שלישי (בד"כ לטלפון, יש הרבה כאלה) שאנשים יכולים לתת להן גישה לרכב. הגישה הזו מוגבלת לשליטה על פתיחה, שליטה על אורות וכו'. יש הרבה מאד דברים שאפשר לעשות רק כשהרכב עומד.

אין שליטה על ההגה, בלמים או כל דבר אחר שקשור לנהיגה עצמה או בטיחות, כי ה API לא מאפשר את זה ממילא. 

בסוף השבוע סטלה הוציאה מספר עדכונים בדחיפה. לא יודע אם זה קשור אבל אולי סגרו כל מיני דלתות שהיו פתוחות בעקבות המקרה הזה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דברים אחרים לא

בסופו של דבר, זו המהות של רכב אוטונומי מלא. העניין העיקרי ברכב אוטונומי זה לא שאתה תכניס יעד לניווט, תלחץ על כפתור ותגיע ליעד, העניין הוא ניהול והפעלה של צי רכבים אוטונומיים שמעבר לאפשרות לספק תחבורה אישית לפי דרישה או לתפעל תחבורה ציבורית 24/7 בלי נהג אנושי תאפשר ניהול יעיל יותר של כלל כלי התחבורה על הכביש כך שמדובר גם בניצול טוב יותר של התשתיות, פחות פקקים, תאונות וכו'. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, OF כתב:

ה"פריצה" המדוברת היתה ל API דרך אפליקצית צד שלישי (בד"כ לטלפון, יש הרבה כאלה) שאנשים יכולים לתת להן גישה לרכב. הגישה הזו מוגבלת לשליטה על פתיחה, שליטה על אורות וכו'. יש הרבה מאד דברים שאפשר לעשות רק כשהרכב עומד.

אין שליטה על ההגה, בלמים או כל דבר אחר שקשור לנהיגה עצמה או בטיחות, כי ה API לא מאפשר את זה ממילא. 

הבנתי

מעולה

נקווה שעד שהרכב שלי יגיע לא נתעסק בזה

למרות שפריצות תמיד יהיו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לחברים- תגידו, רק לי זה ממש צועק לעין וממש מכוער וניראה כמו PIMP MY RIDE להוסיף ככה מסכים מודבקים בצורה לא קשורה אצל היצרנים הוותיקים?

image.thumb.png.6f06a49dd9a7f6ccff47ab1d90f50e87.pngזה ם

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BMW שעבר הסבה לחשמלית:

זה כניראה מסביר את הפער העצום ביעילות לעומת הטסלה לפי המבחן שלהם ( גם שוקלת 400KG יותר):

2.3miles/kWh BMW

3.4mils/kWh TESLA Model 3

image.thumb.png.33ba68d56794f6027bd87a7160815782.png

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...