Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לפני 13 דקות, hwgeek כתב:

הבנתי שככה זה גם אצל יצרנים אחרים, יבקשו מבעל הרכב להגיע בעתיד שהחלקים החסרים יהיו זמינים.

נכון, כולם מושפעים מהבעיות העולמיות. כולם

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 2 דקות, teslainvestor כתב:

אני עשיתי דרך הפניקס שהיא נותנת את הביטוח של טסלה בישראל, לא חושב שיש עוד חברות ביטוח בארץ שמבטחות טסלה

אני די בטוח שיש, גם קראתי בכמה מקומות שביטוח טסלה  https://getwiser.co.il/insurance/tesla-insurance/

כתוב שהפניקס נותנת את המחיר הכי זול, אבל אין שם את כולם, הרכב האחרון שלי היה ניסאן מקסימה והיה מבוטח בליברה, השאלה היא אם ליברה גם מבטחים טסלה?

כל ההצעות שאני מקבל מהם תמיד הכי נמוכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבנתי יש גם ביטוח של 9 מיליון. לא סגור על ההבדלים.

יש את הכתבה הזאת:

https://m.icar.co.il/טסלה/טסלה_בישראל:_סיפורה_של_מהפכה/

שמסבירה את סיפור ההצלחה של טסלה בארץ בצורה די טובה.

וגם מבחן טווח שנעשה כמו שצריך:

https://m.icar.co.il/רכב-חשמלי/מבחן_השוואתי:_מה_באמת_הטווח_של_הרכבים_החשמליים/

בין הרכבים החשמליים עם טווחים נורמאליים.

עריכה אחרונה על ידי Uri-G
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, Uri-G כתב:

להבנתי יש גם ביטוח של 9 מיליון. לא סגור על ההבדלים.

יש את הכתבה הזאת:

https://m.icar.co.il/טסלה/טסלה_בישראל:_סיפורה_של_מהפכה/

שמסבירה את סיפור ההצלחה של טסלה בארץ בצורה די טובה.

וגם מבחן טווח שנעשה כמו שצריך:

https://m.icar.co.il/רכב-חשמלי/מבחן_השוואתי:_מה_באמת_הטווח_של_הרכבים_החשמליים/

בין הרכבים החשמליים עם טווחים נורמאליים.

מעולה אני אבדוק עם 9 מיליון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

image.thumb.png.7a2d922b243da91c7d6cea9fe2c5aef0.png

לפני 12 שעות, Opel Astra GSI כתב:

הגיע העדכון החגיגי לארץ.

כולל תצוגת שטח מת ממצלמת כנף בזמן איתות.

תפריט חדש עם יכולת שינוי גישה מהירה לאפליקציות בתפריט הראשי .

יכולת כריזה.

עכשיו נפגוש מתחזים כורזים לרכב לעצור בצד?  😮

או פשוט קללות עם חלונות סגורים. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, David32 כתב:

רק מה, מביאים רכבים בלי שקעי USB כי אין. אבל כן כן, טסלה כול יכול.

רק כדי לשים דברים על דיוקם... ממה שאני יודע אין אף אחד בארץ שקיבל רכב עם חוסר כלשהו.

היו דיווחים ברדיט על רכבים בארה"ב שנמסרו בתחילת נובמבר ללא USB פורטס וטעינה אלחוטית. טסלה תיקנה להם את זה עוד במהלך נובמבר. לא ברור אם זו תקלת הרכבה/איכות או מחסור ברכיבים. הסיפור (חלקו הראשון...) הגיע לתקשורת שאוהבת כאלו דברים. כמו שרשמו חוסרים יש לכולם, אני שמעתי שבחברות אחרות הורידו גם ציוד בטיחות...

עריכה אחרונה על ידי OF
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"כמו שרשמו"
אני רשמתי.

גם רשמתי את אותו הדבר לגבי ציוד הבטיחות בשירשור על הסקודה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 31.12.2021 בשעה 12:43, race driver כתב:

רגע של עברית:

או "מתקפת הסיניות"

או "המתקפה הסינית"

אין חיה כזאת "מתקפת הסינית"

בטח שיש - מצרכים:

אישה סינית

דרך לעצבן אותה עד שתתקוף.

לנער היטב עד שהסינית תוקפת

• מצחיק 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח ישיר גם מבטחים טסלה. אני העדפתי את הפניקס.. ההבדל הכי משמעותי שבמקרה של טוטאל לוסט ישיר נותנים מחירון+15% והפניקס חדש תמורת ישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, galbh כתב:

ביטוח ישיר גם מבטחים טסלה. אני העדפתי את הפניקס.. ההבדל הכי משמעותי שבמקרה של טוטאל לוסט ישיר נותנים מחירון+15% והפניקס חדש תמורת ישן.

עם מחירי המשומשות של טסלה נראה לי שעדיף מחירון + 15% לפחות בשנה הראשונה.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שעברו כמה ימים אני רואה שזה טרם דווח כאן

אז לידיעת גולשי הפורום, נמצאה פרצה להפעלת סנטרי מוד בישראל - מה שאומר שאנשים צריכים להיזהר כשהם נכנסים "בטעות" בטסלה ברוורס, משפשפים בלי להשאיר פרטים וכדומה ושאר הרעות החולות הנהוגות בישראל.

הפרצה עובדת ע"י הפעלה של הסנטרי מוד דרך אפליקציות צד ג שמשתמשות בAPI של טסלה, אותן אפליקציות משגרות לרכב פקודה להפעלת הסנטרי מוד - והיא פועלת. מאות מכוניות אם לא אלפי מכוניות טסלה בישראל מצלמות כעת 24/7 לא רק את כל המתרחש סביבן בעת הנסיעה אלא גם בעת החניה של הרכב בכל זמן נתון, במקרה שיש נגיעה ברכב, הצצה בחלון שלו ואפילו עמידה חשודה למול הרכב - הרכב מצלם את האירוע כולו ובעת הגעה של בעל הרכב הוא יתריע בפניו על האירועים וישלח אותו לצפות בתיעוד שלהם שנשמר כמובן.

יש חסרון קטן לפרצה, היא מחייבת את בעל הרכב להפעיל את המערכת בכל פעם מחדש לאחר שהוא מסיים נהיגה. יש פתרונות גם לזה באמצעות אפליקציות אוטומציה שמשגרות פקודה לאותן אפליקציות צד ג לשגר לרכב את אותה פקודה להפעלת הסנטרי מוד בכל פעם שאתה מתנתק מהבלוטוס של הטסלה. פורסמו בקבוצות מדריכים מפורטים כיצד להפעיל את המערכת בצורות שונות שאינן רשמיות כמובן.

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, בוני03 כתב:

למרות שעברו כמה ימים אני רואה שזה טרם דווח כאן

אז לידיעת גולשי הפורום, נמצאה פרצה להפעלת סנטרי מוד בישראל - מה שאומר שאנשים צריכים להיזהר כשהם נכנסים "בטעות" בטסלה ברוורס, משפשפים בלי להשאיר פרטים וכדומה ושאר הרעות החולות הנהוגות בישראל.

הפרצה עובדת ע"י הפעלה של הסנטרי מוד דרך אפליקציות צד ג שמשתמשות בAPI של טסלה, אותן אפליקציות משגרות לרכב פקודה להפעלת הסנטרי מוד - והיא פועלת. מאות מכוניות אם לא אלפי מכוניות טסלה בישראל מצלמות כעת 24/7 לא רק את כל המתרחש סביבן בעת הנסיעה אלא גם בעת החניה של הרכב בכל זמן נתון, במקרה שיש נגיעה ברכב, הצצה בחלון שלו ואפילו עמידה חשודה למול הרכב - הרכב מצלם את האירוע כולו ובעת הגעה של בעל הרכב הוא יתריע בפניו על האירועים וישלח אותו לצפות בתיעוד שלהם שנשמר כמובן.

יש חסרון קטן לפרצה, היא מחייבת את בעל הרכב להפעיל את המערכת בכל פעם מחדש לאחר שהוא מסיים נהיגה. יש פתרונות גם לזה באמצעות אפליקציות אוטומציה שמשגרות פקודה לאותן אפליקציות צד ג לשגר לרכב את אותה פקודה להפעלת הסנטרי מוד בכל פעם שאתה מתנתק מהבלוטוס של הטסלה. פורסמו בקבוצות מדריכים מפורטים כיצד להפעיל את המערכת בצורות שונות שאינן רשמיות כמובן.

איזה קבוצות ? קישור למדריכים האלה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...