Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

התייעצות בנוגע לקבלת טסלה מודל 3 בדצמבר2021 או בשנת 2022

לפני שבועיים ביצעתי הזמנה למודל 3 LR, כשמועד האספקה היה רשום מרץ2022

לפני מס ימים התעדכן מועד המסירה לדצמבר 2021 (כנראה שיש פעימה של מסירות בדצמבר והתפנה לו רכב שמתאים. מישהו ביטל או כל סיבה אחרת)

האם כדאי לי לקבל בדצמבר והרכב יירשם כשנתון 2021

או שכדאי להמתין למועד המסירה המקורי, מרץ 2022 (בתקווה שיוקדם, מי יודע).

ברור לי שמה שקובע הוא חודש העליה על הכביש אך מבחינה פסיכולוגית, וגם כי אני מתכנן להחזיק את הרכב לתקופה ארוכה אז חושב על להמתין ל2022.

מה אתם הייתם עושים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה כלכלית כנראה כדאי לחכות במקרה שלך.

מבחינת תצורה, לרכבים של דצמבר יהיה מאפיין אטרקטיבי. הם הולכים להיות עם המנוע החזק 325 כס וגם עם הסוללה הקצת יותר גדולה. בדגמי 2022 הרכב יגיע עם המנוע הישן 287 כס ולכן יאיצו חצי שניה לאט יותר. ברמת הפרקטיקה זה לא הבדל גדול, אבל ברמת החוויה סביר להניח שכן. אני עם המנוע של ה 325 כס ויכול להעיד שזה הגבול התחתון לדעתי בין רכב שמאיץ בצורה פסיכית (מאוד כיף) לבין  רכב שמרגיש מאוד מאוד חזק(כיף אבל פחות).

בנוסף,  בגלל מחסור השבבים טסלה התחילו להוריד אבזור. בינתיים טסלה הודיעו שהם יורידו שני שקעי usb (ישארו 2 שקעי usb והטעינה האלחוטית) ותמיכת מותניים בכסא הנוסע שליד הנהג (תבדוק עם בגרסת דצמבר מקבלים אותם), ויכול להיות שעד מרץ יורידו עוד, כך שזה עוד סיבה לקבל את רכב דצמבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, Uri-G כתב:

מבחינת תצורה, לרכבים של דצמבר יהיה מאפיין אטרקטיבי. הם הולכים להיות עם המנוע החזק 325 כס וגם עם הסוללה הקצת יותר גדולה. בדגמי 2022 הרכב יגיע עם המנוע הישן 287 כס ולכן יאיצו חצי שניה לאט יותר. ברמת הפרקטיקה זה לא הבדל גדול, אבל ברמת החוויה סביר להניח שכן. אני עם המנוע של ה 325 כס ויכול להעיד שזה הגבול התחתון לדעתי בין רכב שמאיץ בצורה פסיכית (מאוד כיף) לבין  רכב שמרגיש מאוד מאוד חזק(כיף אבל פחות).

בנוסף,  בגלל מחסור השבבים טסלה התחילו להוריד אבזור. בינתיים טסלה הודיעו שהם יורידו שני שקעי usb (ישארו 2 שקעי usb והטעינה האלחוטית) ותמיכת מותניים בכסא הנוסע שליד הנהג (תבדוק עם בגרסת דצמבר מקבלים אותם), ויכול להיות שעד מרץ יורידו עוד, כך שזה עוד סיבה לקבל את רכב דצמבר.

אתה מדבר על הLR?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, Uri-G כתב:

אם אני מבין נכון, אתה מדבר עם דגם הSR

אני הזמנתי את ה LONG RANGE ושם בגזרת המנועים לפחות אין שינוי

אני מפספס משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עוד יותר מבלבל עכשיו,

האם שווה לקבל רכב 2022 עם פחות שקעי USB או לבלוע את הצרפדע שלקבל רכב 2021 לקראת סוף השנה

יש לך סימוכין וודאי לגבי הורדת האבזור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, Ameer.86 כתב:

זה עוד יותר מבלבל עכשיו,

האם שווה לקבל רכב 2022 עם פחות שקעי USB או לבלוע את הצרפדע שלקבל רכב 2021 לקראת סוף השנה

יש לך סימוכין וודאי לגבי הורדת האבזור?

זה לא היה הורדת אבזור רשמית לפי מה שאני יודע. אבל עדיף לשאול את השירות לקוחות בצורה פרטנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז האם לדעתכם משתלם להמתין ולקבל את הרכב ב2022?

אשמח לשמוע דעות

במיוחד מאלו שמקבלים בדצמבר. ישנו גל מסירות לא מבוטל במהלך החודש הנוכחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול כדאי להמתין בגרסת lr פחות בגרסת ה sr.

הורדת ה usb יכולה להיות מעצבנת. שם אני מחבר את ה usb עם השירים שלי, אבל יכול להיות שניתן לעקוף את זה ע"י שימוש בזכרון יותר גדול בתא כפפות (דרושה בדיקה). בנוסף שם מחברים את הבקרים למי שמעוניין לשחק עם הילדים ברכב. יכול להיות שניתן לעשות את זה מה usb האחוריים(שוב בדיקה).

לפני 25 דקות, Turbulence כתב:

זה לא היה הורדת אבזור רשמית לפי מה שאני יודע. אבל עדיף לשאול את השירות לקוחות בצורה פרטנית

מנסיון העבר, שירות הלקוחות הישראלי לא יודע יותר מידי. במקרה הטוב הם יודעים מה מגיע בדצמבר, על האבזור של מרץ לא הייתי סומך עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי בקבוצת טלגרם של אוהדי טסלה בא אני חבר, לא יודע כמה זה נכון, אבל אם יגיעו דגמים עם איבזור חסר, האיבזור יושלם בהמשך ע"י ניידת שתגיע אליך/מוסך.

שווה בכל זאת לבדוק מול שירות לקוחות של טסלה במייל. לפחות תהיה לך אסמכתא באם תשובתם לא תהיה נכונה

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Ameer.86 כתב:

אז האם לדעתכם משתלם להמתין ולקבל את הרכב ב2022?

אשמח לשמוע דעות

במיוחד מאלו שמקבלים בדצמבר. ישנו גל מסירות לא מבוטל במהלך החודש הנוכחי

זה כבר שיקול שלך. על הנייר אמור להיות לך 2 חיבורי USB B ואם לא יביאו לך אותם, ניתן לבקש שיתקנו בretrofit. זה כבר בוצע לכמה חברה שקיבלו ככה את הרכב בחו"ל, ואז הMOBILE SERVICE בא והתקין להם את החיבורים האלה.

בקיצור אם החיבורי הUSB האלו זה מה שמעכב אותך אז הייתי אומר לא לחכות

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Uri-G כתב:

שקעי ה-USB הקדמיים היו חסרים במכוניות שנמסרו בארה"ב בתחילת נובמבר, אבל הובטח לרוכשים שיכשיגיעו הרכיבים החסרים הם יזומנו למוסך להתקנת השקעים.

https://electrek.co/2021/11/12/new-teslas-delivered-with-surprise-missing-usb-ports-due-to-parts-shortages

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...