Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Falken ZE914 Made in Turkey

Renaultrap
שימו לב! השרשור הזה בן 1959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדוק ארצות ייצור.

אני מאוד מרוצה מגודייר אפיגריפ פרפורמנס תוצרת גרמניה.

גם הסחורה מפולין וסלובניה צריכה להיות טובה מאוד.

ייצור טורקי של הגודייר - תתרחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כרגע יש לי good year effigrip והיה לי פרימסי 3 בעבר והמישלין טובים בהרבה יותר.

יותר שקטים,יותר אוחזים ויותר נוחים.

לפי דעתי בגלל שהם קוד עומס קטן יותר 89 הם פחות נוקשים, אבל בשבילי זה יתרון

עריכה אחרונה על ידי roy007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות והספיריט מכוילת לקשיחות לא יזיק משהו נוח, אשקול בחיוב את הפרימסי למרות שהם יקרים יותר.

אם יש לעוד מישהו או שניים דעה לגבי שני הסוגים אשמח לשמוע 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרה להתייעצות עם החברים בפורום:

המידה המבוקשת - 205/50/17 89W.

בצמיגיה הקבועה שלי מציעים את המישלין פרימסי 4 93W (טוענים שאין במידה שלי פרימסי 3) ב 2,800 ש"ח לרביעיה. זה המון.

הם ממליצים לי לקחת את הפאלקן ZE914 93W תוצרת טורקיה ב 1,500 ש"ח. כמעט חצי מחיר מהמישלין.

התקשרתי לטייר קלאב - אמרו שמייבאים מטורקיה בחודשים האחרונים, שמבחינתם הצמיגים זהים ועומדים בתקן של היצרן היפני SUMITOMO. המפעל הטורקי מוזכר גם באתר העולמי של פאלקן. האם יכול להיות שהיצרן העולמי מתיר ייצור נחות יותר בטורקיה?

מעבר לכך - יש שני דגמים שאני לא מבין במה שונים מה ZE914:

1. ZE914A - לא ברור לי אם מוכרים אותו בכלל.

2. ZE310 - כנראה עוד לא הגיע לארץ.

מה עושים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עושים? קונים דנלופ בלוריספונס או גודייר אפיגריפ פרפורמנס בפחות מ- 600 ליחידה.

כנס לאתר טיירדיל. יש שם המון מבחר במידה הזו. במחיר של פרימסי שהוצע לך יש שם את הפיילוט ספורט...

בצע סינון לפי קוד מהירות כדי לא לטבוע בדגמים לא מתאימים.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בלוריספונס עם קוד מהירות מתאים.

לגבי הפרימסי 3 שהם טוענים שאין, זה מוזר כי ביד 2 הצמיג מופיע במידה המבוקשת עם 89w.

חפש ביד 2 את הפרימסי ותתקשר לאחד מבתי העסק שהוא נותן לך בתוצאות ותשאל.

גם בטייר דיל מופיע הפרימסי 3 במחיר 595₪ עם הנתונים המתאימים

עריכה אחרונה על ידי roy007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר האירופי של דנלופ הוא קיים. 93w.

בטיירדיל הוא עולה 681 עם התקנה.

במחיר טעיתי עם הגרסה ב-89v שעולה 100 שקליםפחות.

בכל זאת מופיע שם גודייר אפיגריפ פרפורמנס בפחות מ600 כולל התקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרה להתייעצות עם החברים בפורום:

המידה המבוקשת - 205/50/17 89W.

בצמיגיה הקבועה שלי מציעים את המישלין פרימסי 4 93W (טוענים שאין במידה שלי פרימסי 3) ב 2,800 ש"ח לרביעיה. זה המון.

הם ממליצים לי לקחת את הפאלקן ZE914 93W תוצרת טורקיה ב 1,500 ש"ח. כמעט חצי מחיר מהמישלין.

התקשרתי לטייר קלאב - אמרו שמייבאים מטורקיה בחודשים האחרונים, שמבחינתם הצמיגים זהים ועומדים בתקן של היצרן היפני SUMITOMO. המפעל הטורקי מוזכר גם באתר העולמי של פאלקן. האם יכול להיות שהיצרן העולמי מתיר ייצור נחות יותר בטורקיה?

מעבר לכך - יש שני דגמים שאני לא מבין במה שונים מה ZE914:

1. ZE914A - לא ברור לי אם מוכרים אותו בכלל.

2. ZE310 - כנראה עוד לא הגיע לארץ.

מה עושים?

אבא שלי שילם על מישלין פירמסי 4 טריים מאוד מאוד לסיטרואן קקטוס (מידה די דומה לשלך 205/55/16) 1650 שקלים.

לא יודע מאיפה הקריצו את המחיר שאמרו לך. או שהגיוני שאינצ' נוסף וקוד מהירות שונה (אולי) יגררו כזה הבדל משמעותי במחיר?

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון של כבר כמה החלפות סטים, המידה של חתך 50 על קוטר 17 מאוד מייקרת את הצמיגים.

הפרימסי 3 במידה הזו כנראה כבר לא קיים. קיבלתי הצעה לפרימסי 4 93W ב 2400 ש"ח לסט כולל הכל. מחיר סביר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי שילם על מישלין פירמסי 4 טריים מאוד מאוד לסיטרואן קקטוס (מידה די דומה לשלך 205/55/16) 1650 שקלים.

לא יודע מאיפה הקריצו את המחיר שאמרו לך. או שהגיוני שאינצ' נוסף וקוד מהירות שונה (אולי) יגררו כזה הבדל משמעותי במחיר?

על קקטוס באותה מידה שילמתי 1350 לרביעיית גודייר אפיגריפ פרפורמנס תוצרת גרמניה.

אבל זה לא קשור. בכלל.

החתך 50 עם קוטר חישוק 17 זה עולם אחר לעומת 55 כשקוטר החישוק 16, ואכן אלו המחירים.

וזה למה עדיף מידה צנועה ומקובלת, ואז זול וקל לקנות גודייר או מישלן על מידת שופוני שאנשים משלמים יותר וההתלבטות שלהם בין צ'יינה לטורקיה.

2400 לפרימסי החדש במידה הזו, ממה שראיתי (וכמו שלמדנו אין ממש מלאי) זו עסקה הגיונית מאוד.

ואין ספק שהצמיג כמה רמות מעל פאלקן 914.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו בהחלט הבדל משמעותי. מזל שסייגתי את דברי ברגע האחרון.

1350 מחיר נהדר לגודייר גרמניים, עסקה טובה בהחלט!.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על קקטוס באותה מידה שילמתי 1350 לרביעיית גודייר אפיגריפ פרפורמנס תוצרת גרמניה.

אבל זה לא קשור. בכלל.

החתך 50 עם קוטר חישוק 17 זה עולם אחר לעומת 55 כשקוטר החישוק 16, ואכן אלו המחירים.

וזה למה עדיף מידה צנועה ומקובלת, ואז זול וקל לקנות גודייר או מישלן על מידת שופוני שאנשים משלמים יותר וההתלבטות שלהם בין צ'יינה לטורקיה.

2400 לפרימסי החדש במידה הזו, ממה שראיתי (וכמו שלמדנו אין ממש מלאי) זו עסקה הגיונית מאוד.

ואין ספק שהצמיג כמה רמות מעל פאלקן 914.

1. אכן שופוני עולה יותר - אני תוהה כמה יעלו צמיגים למזדה 3 פרימיום דור 3 - 215-45-18.

2. מקווה שאכן ארכוש את הפרימסי החדש ויהיה לי בסיס להשוואה מול הפאלקן 914 שאני נוסע עליהם היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...