Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - רנו גרנד קופה (מגאן סדאן) בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רק שאלה. רכבים כדוגמת הגרנד קופה הם רכבים שזכאי הרכב מהעבודה לרוב רשאים לבחור מתוך מבחר של כמה דגמים משפחתיים. העובד, גם כך משלם שווי שימוש לפי ערך הרכב כחדש אז מדוע עובד כזה מסכים לקבל רכב באבזור נחות כאשר בהפרש זניח הוא יכול לקבל רכב מאובזר הרבה יותר? או שזה "אתה רוצה דלק חינם? זה מה יש"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ההפרש בשווי השימוש זניח, ההפרש במחיר החכירה יכול להגיע למאות שקלים לחודש כך שההפרש אינו זניח כלל וכלל.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה. רכבים כדוגמת הגרנד קופה הם רכבים שזכאי הרכב מהעבודה לרוב רשאים לבחור מתוך מבחר של כמה דגמים משפחתיים. העובד, גם כך משלם שווי שימוש לפי ערך הרכב כחדש אז מדוע עובד כזה מסכים לקבל רכב באבזור נחות כאשר בהפרש זניח הוא יכול לקבל רכב מאובזר הרבה יותר? או שזה "אתה רוצה דלק חינם? זה מה יש"?

הנה,

תיקח דוגמאת רנו קלאסית - הקליאו שלי, ברמת גימור הגבוהה יותר המחיר שלה במחירון של רנו הוא 103,000 לערך - של הרמת גימור שקיבלתי בליסינג? 101,000.

ההפרש באבזור לרעת הרמת גימור של הליסינג(life) -

- אין חלונות חשמל מאחורה

- החלונות חשמל מקדימה לא עולים אוטומטית

- במקום מולטמדיה מערכת פשוטה

- אין keyless

- 2 רמקולים במקום 4

- פלסטיקה פשוטה יותר והגה בלי ציפוי עור.

אם תחפש ב0 קילומטר את הקליאו life תגלה שהמחיר שלה בפועל לחברת ליסינג הוא פחות 79 אלף שקל - שלא יהיה לך ספק אגב, חישוב המס לשווי השימוש לי? לפי המחירון של ה101,000 ולא במחיר שבפועל מגיע הרכב לליסינג.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפרש בשווי השימוש זניח, ההפרש במחיר החכירה יכול להגיע למאות שקלים לחודש כך שההפרש אינו זניח כלל וכלל.

זה ברור לי שהמחיר למעביד זול משמעותית שכן הפרש המחיר בין רמות הגימור מלאכותי, אך העובד עצמו משלם בכל מקרה 3.5% ממחיר המחירון כחדש כך שזה לא ממש משתלם. או שאני מפספס פה משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא משלם 2.48٪ מהמחירון, אבל בזה הוא "לקוח שבוי" במחיר הליסינג יש לו קצת שליטה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ברור לי שהמחיר למעביד זול משמעותית שכן הפרש המחיר בין רמות הגימור מלאכותי, אך העובד עצמו משלם בכל מקרה 3.5% ממחיר המחירון כחדש כך שזה לא ממש משתלם. או שאני מפספס פה משהו?

כן, אכן מפספס. המחיר מחירון לא רלוונטי למחיר בפועל.

אם הרכב נמסר לך על ידי המעסיק ככלי עבודה ולא כהטבה, המעסיק לא ירצה להוציא מכיסו עוד 300 ש"ח בחודש נניח כדי לחכור לך את רמת האבזור הגבוהה, ולכן יתן לך לבחור רק רכבים שמתאימים לתקציב שהוא הגדיר - נניח רמת האבזור הבסיסית.

אם הרכב נמסר לך בליסינג "כהטבה" שאתה משלם עליה, המעסיק יתמחר לך את העלות הגבוהה משמעותית בסכום שהוא מוריד ממשכורתך. כלומר אולי תשלם כמעט אותו דבר בשווי מס בדרגת האבזור הגבוהה, אבל המעסיק יגבה ממך את העלות הגבוהה משמעותית שהוא משלם לחברת הליסינג.

אז אתה משלם או מכאן או מכאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 2489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...