Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - רנו גרנד קופה (מגאן סדאן) בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2488 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה זה משנה. הצהרות יצרן הן בנצ'מרק בלבד בתנאים ספציפיים ומיטביים (אם תיסע בתנאים דומים תוכל לשחזר את הנתון). בפועל הרנו תהיה חסכונית מהמזדה בכ-30%-40% לפחות, וזה מה שחשוב.

כמה קילומטרים הרכב עבר? אם הרכב חדש, יש סיכוי שהצריכה תשתפר מעט בהמשך.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה זה משנה. הצהרות יצרן הן בנצ'מרק בלבד בתנאים ספציפיים ומיטביים (אם תיסע בתנאים דומים תוכל לשחזר את הנתון). בפועל הרנו תהיה חסכונית מהמזדה בכ-30%-40% לפחות, וזה מה שחשוב.

כמה קילומטרים הרכב עבר? אם הרכב חדש, יש סיכוי שהצריכה תשתפר מעט בהמשך.

3000 ק"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובלי קשר אני מחכה לגרסת הסטיישן.

במחיר הנכון ובאבזור הנכון היא יכולה להפוך ללהיט מכירות.

בהתחשב בכך שקרסו התחילו שיווק מגאן 3 אסטייט רק ב-2013 (שנים לאחר הפלואנס וההאצ'בק), I Wouldn't hold my breath.

באופן תיאורטי, אם הייתה אפשרות לחבילת בטיחות בתשלום נוסף של עד 10K, אני מזמין מחר.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

dor_xd - "אני ממש לא לוחץ חזק על הגז ( בדרך כלל בבין עירוני מהירות מותרת + 15-20 קמ"ש)"

צריכת הדלק בהתאם לתצוגת מחשב הרכב מעולה בהתחשב במהירות הנסיעה שציינת.

בבדיקת צריכה במהלך מילוי דלק תיבחך שמחשב הרכב מראה יותר אופטימיות

מאשר צריכת הדלק בפועל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, מניסיון עם רנו מחשב הדרך לעיתים מזייף והוא פסימי, קרה לי גם בקליאו וגם במגאן III.

מציג 1:11, בפועל 1:13. (קליאו, נסועה עירונית בלבד)

מציג 1:19 בפועל 1:21. (מגאן, נסועה שרובה בינעירונית)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, מניסיון עם רנו מחשב הדרך לעיתים מזייף והוא פסימי, קרה לי גם בקליאו וגם במגאן III.

אני מאשר. אצלי בפלואנס כנ"ל, תצוגת צריכת הדלק מזייפת כלפי מעלה כ-6% באופן עקבי מאוד.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המגאן יתחיל להגיע בשנה הבאה עם אבזור בטיחות אקטיבית כסטנדרט, הוא יהיה אחלה אלטרנטיבה להחלפת הקליאו שלי.

אם לא, למה לא לקחת פשוט משהו אחר באותו מחיר?

חוץ מאיך שהוא נראה והתנהגות כביש קלאסית של רנו, מה היתרונות שלו אל מול מאזדה 3 או איוניק?

ובלי קשר אני מחכה לגרסת הסטיישן.

במחיר הנכון ובאבזור הנכון היא יכולה להפוך ללהיט מכירות.

קרסו אלופים בהתחלת שיווק של דגמים בדיליי רב לעומת השיווק באירופה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלו. מנסיוני המחשב מעט אופטימי.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלואנס 2013 יוצאת ליסינג ו 210 א' ק"מ על השעון מגיעה ל 1:19 אצל חבר עם רגל במשקל בטונדה צה"לית..

סיפורים פה, עם רגל בטונדה הצריכה בקושי 10 ק"מ לליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה אם לא הובנתי, מדובר על פלואנס דיזל עם תיבה רובוטית.. הרכב שנת 2013 נקנה במחיר נמוך ממגרש בצפון עם 205 אלף על השעון..

אין מה לדבר על היסטוריית טיפולים, ומצבו החיצוני סביר.. אבל הרכב נוסע כמו שד. התיבה הרובוטית חלקה להפליא, המנוע מושך מסל"ד נמוך, ובכלל איכות הנסיעה טובה מאוד. צריכת הדלק לפי מחשב הרכב כ 19 ק"מ לליטר.

נכון שמדובר במנוע ותיק ומיושן יחסית, אבל בנינו מי צריך חדשנות וטכנולוגיה שכאפשר לחסוך בדלק יחד עם אמינות מצויינת??

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2488 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...