Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך ה-SSDים של סאנדיסק בכלל? ולעומת ה-850EVO של סמסונג בפרט? יש למישהו מושג?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפרא טבא

ערן תודה על הלינק ראוטר רק שים לב אמזון לא שולחים לארץ אלא החנות בעצמה ייעצר במכס.

מוטי אמש היה דיל בגרמניה על ה PS4 אם אני זוכר נכון היה ב1500 שח עם משחק 1. אחפש לך עוד.

אהלן חבר, זה בערך המחיר בארץ לא? גרמניה הכוונה אמזון גרמניה?

היי נקמצי, יש קישור? מה לחפש?

יש בארה"ב דילים על PS4 ב-299.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הSSD של סאנדיסק:

בעקרון פחות טוב מהסמסונג, אבל לא רע ועדיין טוב. 300₪ זה מחיר טוב יחסית, אבל בKSP ניתן להשיג קורסאייר 240GB ב400₪ או טרנסנד 256GB ב375₪. (היתרון המרכזי הוא כמובן האחריות והאספקה המיידית)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיום ה SSD של סמסונג ואינטל לשוק הביתי נחשבים לטובים ביותר סמסונג מייצרת בעצה את השבבים.

ו-micron שמייצרת גם בן השאר לאינטל. ישנם עוד כמה חברות טושיבה, hynix כל אלו מייצרות את שבבי ה NAND.

כמובן שצירך את הבקר ושאר ירקות.

עריכה אחרונה על ידי eyali23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי בזיכרון למחשב

יש לי בדיוק כזה (2 סטיקים של 4GB) כרגע על המחשב.

שווה להזמין ב230 ש"ח? או להישאר עם ה8GB שיש לי עכשיו.

הכוונה כמובן להוסיף כדי שיהיה 16GB

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו ראה מבצעים על מצלמות? אני מחפש לקנות מצלמה Canon 700D או Nikon D3300. תודה!

חכה ליום שישי ותעקוב בB&H ובאמאזון. ייתכן ששם תמצא את מבוקשך.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דור

יש סיכוי שמחירי עדשות ירדו גם?

ספציפית מתעניין ב-canon 10-18 stm. אם מישהו מוצא דיל על העדשה אני אשמח אם תכתבו לי ובמקרה שאני מזמין מה קורה עם מכס,מס מע"מ ושאר הדברים

תודה רבה בוקי

אין כמו הבית (קארס פורום) :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...