Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכב 7 מקומות 2010 ומעלה

guy244
שימו לב! השרשור הזה בן 3351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

במזל טוב גדלנו והג'אז שלנו קצת קטן עלינו

מחפש 7 מקומות אמין וחסכוני בסביבות 80K+

אני שוקל להשאיר את הגאז לנסיעות שלא מצריכות 7 מקומות היא חסכונית וטובה

אבל כשיוצאים כל המשפחה צריך משהוא אחר מה דעתכם על מיצובישי אאוטלאנדר ? יש הצעות נוספות ?

אל נא תאמר מחר כי לא תדע מה יילד יום 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תריץ פה שאילתה בפורום. תמצא הרבה מידע.

לא פרטת גלאי ילדים, נסועה שנתית ובאיזה הרכבים וגם העדפות אחרות.

אם אתה באמת נוסע בתפוסה של קבועה של 7 מקומות אז כנראה שמיקרו ואן (כמו זה של מיצובישי) לא יתאים לך כי אז אין מקום לציוד (בעיקר שיש עגלות ותיקים). אולי אתה מוכן להעמיס את הציוד על הגג (אזהרה: פחות מומלץ בחורף)?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילאי הילדים 10,6,3 ותינוק סה"כ 6

ברגע שיהיו 2 מכוניות אולי פעם פעמיים בשבוע נסיעה של כולם יחד.

אחת המכונית כנראה הג'ז תהיה בעיקר לנסיעות הארוכות היומיות.

ה7 מקומות הערך 5-6 ק"מ יומי +נסיעות משפחתית יציאות טיולים וכו.

אשמח להמלצות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי ואני ננהג +4 ילדים גילאי הילדים 10,6,3 ותינוק סה"כ 6

ברגע שיהיו 2 מכוניות אולי פעם פעמיים בשבוע נסיעה של כולם יחד.

אחת המכונית כנראה הג'ז תהיה בעיקר לנסיעות הארוכות היומיות.(2004 חסכונית מאוד)

ה7 מקומות הערך 30-40 ק"מ בשבוע +נסיעות משפחתית יציאות טיולים וכו.

אשמח להמלצות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה באאוטלנדר היא שהשורה השלישית היא מושב מוארך שמיועד לשני נוסעים. מה שאומר שכאשר אתה צריך רק 6 מושבים, אתה חייה לפתוח 7 ואז לא נשאר תא מטען.

ממליץ על טויוטה וורסו. שם המושבים האחוריים נפרדים, המנוע חזק וחסכוני וכנראה גם אמין. אומנם גם שם תא המטען לא גדול, אבל עדיף על האאוטלנדר.

אופציה נוספת, גדולה ומרווחת הרבה יותר, היא המיצובישי גרנדיס.

שם תצרוכת הדלק גבוהה מאוד אבל מדובר במיניוואן המרווח ביותר ולו גם אמינות מצויינת.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה יצא לי לראות הבוקר את הורסו אצל אחד ההורים בבית הספר

א. לא התרשמתי מהבגאז'

ב. בעל הרכב אמר שיש מיזוג רק לנהג ולנוסע מימינו

ג.לטענתו צריכת הדלק 1/11 שזה ממה שהבנתי פחות או יותר הממוצע של רכב 7 מקומות.

לגבי האאוטלנדר בתקציב שלי זה כנאה 2010 מה יכולות השטח שלו (הבנתי שאין ממש)

שוב הדרישות שלי מהרכב הם 7 מקומות ,אחזקה נמוכה (מוסך ביטוח טסט )צריכת דלק נמוכה ככול שניתן (רני לר מצפה ל1/17 כמו הג'אז שלי אבל שיהיה חסכוני ככל שניתן ) אני רוצה להיות מסוגל לנסוע עם המשפחה לטיולים אז צריך גם בגאז ואם שפשר קצת לרדת לשטח גם טוב (כבישי קקל גם פרייבט רגיל עושה )

שוב תודה על העזרה

אשמח לעוד המלצות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתך על האאוטלנדר?

יש המלצות ל7 מקומות אחר (יש אפשרות שאני אעלה את התקציב עד ל100 גג ועדיף פחות אם אין אופציות אחרות בטווח שציינתי) כמובן ש2010 שנתון מינימום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את ה"רגיל", הלא הוא מזדה 5.

אותו סגנון של הורסו, 3 צפופים במושב האמצעי ו2 גמדיים בשורה השלישית ולא נשאר בגאז'. ניתן לפתוח מאחור רק מושב אחד וש מקום ל-6 ותא מטען.

זריז, מתנהג היטב, בטוח, אמין, צריכת דלק סבירה.

חביב הפורום הוא C4 פיקאסו של סיטרואן, לא מכיר אותו היטב, אבל הוא מרווח מהמאזדה, זול ממנה ועם גיר רובוטי מעט חסכוני ממנה.

אני רואה שהנסיעות השגרתיות הולכות להיות קצרות מאוד ולכן אולי כדאי לשקו משהו מרווח אך בזבן יותר כמו מיצובישי גרנדיס או פורד אסמקס/גלקסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לחשוב קצת מחוץ לקופסא, מעניין אותך מרווח, אמינות וחסכון, חפש טרנספורטר 1.9 דיזל. יש מלא רכבים כאלו מנכים עם 30-40 אלף ק"מ אחרי 5 שנות שימוש. תוסיף לו עוד זוג מושבים (לפעמים כבר יש) וקיבלת אחלה וואן, אמין, חסכוני, מאוד מרווח, ותתפלא - גם יחסית גבוה עם עבירות טובה והנעה אחורית. בדגמים המאובזרים יש מיזוג לכל הנוסעים ומושבים נוחים (קראוול, מולטיוואן)

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה בוחר ללכת על הסיטרואן, באם מדובר במנוע ה2 ליטר אז אין בעיות מיוחדות. אם מדובר במנוע ה1.6 ליטר תוודא שהרכב טופל כל 15 אלף ק"מ לפחות ושטופל ביד אוהבת!

אחרת אתה תאכל לא מעט מרורים מהמנוע הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על C4 פיקאסו.

לא מצטרף להמלצה הפיקסאו - דורש הרבה יותר תשומת לב ואחזקה מאשר הרכבים האחרים בסגמנת,

אחרי ההמלצה על הטרנספורטר עוד רכב לא מוערך אמין וטוב הוא הסניאנג רודאוס ענק מרווחת ויחסית חסכוני, אמינותו מצויינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...