Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה לפרגן למאור30 (וגם למתן, אסף, רועי ושאר חברי כנופיית הטיפולים, שירשור מאוחד)

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 3380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברות "שירותי דרך" עוברים על החוק כשהם מתקנים את הרכב בשטח (כמו החלפת מצבר, חגורה, צינור, צמיג)?
על רישיון למוסך נייד שמעת ?ו המטרה בתיקון זה רק חילוץ ולא שום דבר אחר
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 301
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

^

לא, החוק מתיר במפורש תיקוני דרך על מנת להביא את הרכב למצב תנועה, גם באמצע הדרך (עד כמה שניתן במגבלות הבטיחות).

דן, עם כל הכבוד, אני לא חושב שחברי הכנופיה חייבים לך דין וחשבון. אמרת את שלך, התייחסת למה שנוח לך להתייחס, תן לקורא הבגיר לקחת אחריות למעשיו ולעשות את שיקול הדעת האישי שלו.

לפי הפרשנות שלי, מדובר בסיוע חברי (ומבורך!) לתיקון עצמי, ובפירוש לא בעסק מסחרי.

שים לב שמדובר בתופעת שוליים בפורום ולא במשהו שיגדע את מטה לחמם של המוסכים (בניגוד לתופעת ההחכר התפעולי ההולכת ומשתלטת על השוק).

אני לא משלה את עצמי וברור לי כי אך אחד כאן לא חייב לי דין וחשבון כמו שאני לא חייב לאף אחד כאן דין וחשבון

העלתי כאן על סדר היום סוגיה חשובה וזוית אחרת להסתכל על הדברים מעבר לתודות על המתנות חינם וקרה כל מה שרציתי שיקרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על השאלה הישירה . דני דין האם יש לך מוסך או קשר כלשהוא לאחד כזה ?

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאסור גם להחליף שמן לא במוסך. המציאות בשטח חזקה מכל חוק יבש שבעיקרון נועד להגן בעיקר כנגד רכיבים בטיחותיים שייתכן שתיווצר בעיה.

לא שבמוסך זה לא יכול לקרות -ממש לא ,אבל המוסך כביכול מכוסה. לדעתי כל עוד לא מדובר ברכיב בטיחות אין שום בעיה מקסימום יילך מנוע ואף אחד לא יעניין אותו,אבל ייתכן שלקבוצה לא כדאי לטפל בדברים שהם בטיחותיים....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על השאלה הישירה . דני דין האם יש לך מוסך או קשר כלשהוא לאחד כזה ?

דהה חשבתי שזה דיי ברור

מגיל צעיר מאוד ועד היום אני עובד במוסכים מסודרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דהה חשבתי שזה דיי ברור

מגיל צעיר מאוד ועד היום אני עובד במוסכים מסודרים

אוקיי. אני חושב שהבהרת את הנק׳. אני חושב שפעילות החברים היא ברוכה , ומעריך אנשים שלא חושבים רק על התחת שלהם. מה הבעיה במה שהם עושים ? חוסכים לאנשים ללכת ולשלם במוסכים מחירים מופקעים על כל דבר? הלוואי והיה לי הידע שלהם הייתי חוסך המון כסף. למה החלפת שמנים צריכה לעלות כל כך יקר ? כל אחד שיעשה את השיקול שלו. יש מספיק מוסכים וכנראה שיש להם מספיק לקוחות.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...זה לא עומד במבחן החוק בשום פרמטר

מעבר לזה עדיין לא קיבלנו פה תשובה

כן, איזה חוק עוסק בזה ? איזה מבחן מציע החוק ? זוהייר, מי הבקיע את השער ?

אני פה כדי ללמוד ואודה לך אם תשתף מנסיונך.

אני מדבר על חוק שקשור לרכב, מכלוליו ובטיחותו.

יש הגיון בדבריך לגבי חוק כלשהו שעוסק בכך, אני לא מכיר אותו :

אם אני נגר ומזמין מי שרוצה לסדנת התרשמות בה אני מסייד לאחותו חינם,

או אם אני שחיין טוב ומנקה למישהו את האקוואריום כדי ללמד אותו,

או אם אני ספץ בהחלפת שמנים ופלאגים לרכב ומזמין אותך להתרשם ולהחליף,

איזה חוק אוסר עלי ?

איזו הכשרה מקצועית עובר הנער שמחליף שמנים במוסך בגיל 15 ?

איזה פיצוי תקבל אם שבוע אחרי טיפול במוסך הלך מנוע ? ממי ? על סמך מה ?

מה, אני אבוא אליך למוסך, אגיד לך שלפני שבוע החלפת אצלי שמן והשארת אטם ריקון דולף, ו... מה תעשה?

תחליף לי מנוע ?

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה שוב למאור30 ואספאספ על הטיפול שבוצע אתמול בפונטו תחת גשם שוטף .

לא היו שום פשרות והנחות בנושא מקצועיות ובטיחות .

פשוט תענוג ללמוד

"החיים קשים. הם קשים יותר אם אתה טיפש"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכנופיה מברכת על הצטרפותם של שני חברים חדשים: KFC ו- SHAI-SPORTWAGON

וחוגגת עם אתר חדש המרכז את רשימת החברים לפי איזורים, וכולל גלריית תמונות שתתעדכן בהמשך, לכניסה לחצו כאן.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...