Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה לפרגן למאור30 (וגם למתן, אסף, רועי ושאר חברי כנופיית הטיפולים, שירשור מאוחד)

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 3379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני נמנה על קהל לקוחותיו המרוצים של אסף חבר הכנופיה 8)

הטיפול האחרון כלל החלפת מנגנון נעילה מרכזית ביונדאי גטס 2003.

מדובר על חלק בעייתי בדגמים הללו. תיקון כזה במוסך נע סביב אלף שקלים, רק החלק עולה 600 שח.

עלות הנזק בכנופיה - 150 שח!

מדובר על חלק חדש ומקורי שהוזמן מקוריאה והוחלף על ידי אסף במהירות ובמקצועיות (ובאדיבותו האופינית).

ממליץ בחום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 301
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תמונות מהעבודה על הגטס של אביעד ניתן לראות באתר הכנופייה

בשקט בשקט, בלי ששמתם לב, נוסף עוד חבר לכנופיה, תגידו שלום לג'ובני! נציגינו בפתח תקווה.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מהכנופיה יודע להתעסק עם תאורת מזגן 206 ויש לו זמן וסבלנות ?

אשמח לעזרה.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבלנות יש לכל חברי הכנופייה.

כנראה אף אחד מהם לא התנסה בעבודה הספציפית הזאת. מוזמן ליצור קשר עם חבר הכנופיה הקרוב לביתך, מקסימום יגיד לך שהוא לא יכול לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב,

מאיפה אתה בארץ?

אני מלוד.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מלוד.

סידרתי תאורת מזגן במגאן, אני מאמין שב206 זה לא שונה בהרבה. אם בא לך לקפוץ לרחובות בשבת אז אני אסתכל

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יצא למישהו מחברי הכנופיה להתעסק עם תאורת מזגן ב-206? כנראה שנשרפו שם הנורות .

היום היה אצלי חבר עם 206 קבריולט, סיפר שתאורת המזגן לא פועלת אז החלטנו בספונטניות להחליף את הנורות.

נוספו לאתר הכנופיה תמונות מההחלפה. קצת יותר מעצבן מלהחליף בפונטו אבל לא מסובך, אני בטוח שכל אחד מחברי הכנופיה יוכל לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לשתף אותכם בטיפול ש2 חברים מהכנופיה עשו לי ביום שישי.

אני גר בפתח תקווה, אסף (נתניה) ויגאל (רחובות) הגיעו עד אלי.

ועשו לי חתיכת טיפול כולל טיימינג + משאבת מים ורצועות אביזרים, כיוון שסתומים (מי עושה דברים כאלה בכלל?!) , והחלפת שמן ופילטר מנוע, ושטיפת רדיאטור.

מיותר לציין שהעבודה הייתה מקצוענית ביותר, עד לפרטים הקטנים, וכמובן הסגירה המדוייקת של כל בורג ובורג עם מפתח מומנט, ומעקב צמוד לספר..

כל העבודה הזאת, והם לא היו מוכנים לקחת כסף אפי' על הדלק..

ולא רק זה, בגלל שהייתי קצר בזמן (כניסת שבת) לא סיימנו את כל הטיפול שתיהם הציעו את עצמם להמשך הטיפול.

החבר'ה האלה פשוט מדהימים.

בהזדמנות זו אני אודה להם שוב.

תודה רבה חברים.!

תמונה אחת (מרוב עבודה לא היה פנאי לצלם).

znmnmjz3jlju.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשרשור המלא אודות הטיפול ברכבו של Uriya nagar ניתן לראות כאן: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?550879

ליצירת קשר עם חברי הכנופיה ניתן לבקר באתר הכנופיה, בסרגל שבצד ימין יש רשימת חברים מחולקת לפי איזורים בארץ: https://bitly.com/knufia

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיף לראות שיש בפורום חברה ברמה כזו שמוכנים להתנדב ולעזור למי שאין לו את האופציה לעשות לבד, שאפו ותמשיכו ככה כל הכבוד!

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לאחר לבטים רבים הוחלט לבצע טיפול החלפת שמן + פילטר שמן אצל הכנופיה ובאמת שיצא לי לפגוש 3 חבר'ה מדהימים - אסף מאור ורועי.

הרכב טופל במקצועיות הכל לפי הספר, באמת שלא ראיתי שום מוסך עובד בצורה כזו ופה מדובר על אנשים שמוכנים לנדב את הידע והכלים שברשותם לעזור לאנשים אחרים ועושים זאת בחיוך למרות כל השגעונות שהפלתי על אסף :)

תודה לכם מקרב לב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...