Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אושריקו

רוצה לפרגן למאור30 (וגם למתן, אסף, רועי ושאר חברי כנופיית הטיפולים, שירשור מאוחד)

שימו לב! השרשור הזה בן 1988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Recommended Posts

הגעתי אליו עם טויוטה קורולה 99 שפרסמתי כאן עליה http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?548234-%D7%91%D7%A2%D7%99%D7%94-%D7%91%D7%94%D7%92%D7%94-%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%9C%D7%94-99

אני חייב לציין לטובה את היחס שלו את הרצון לעזור, היה איתו עוד בחור בשם אסף שאיני יודע את שמו כאן בפורום אם הוא פה (לא זוכר כבר:-D).

מסתבר שהרצועה החמודה מחליקה וצריך רק למתוח אותה (את הפולי שלה). בנוסף הציע לי לעזור בטיפולים ואני מודה שאני לא חסיד ללכת למקומות שאני בכלל לא מכיר אבל ראיתי שהוא מומלץ כאן בפורום ואני שמח שהלכתי. תודה!

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד,כיף לראות חברי פורום שעוזרים כך!

היום:מיצובישי ספייס סטאר 2014 CVT וגם רנו קליאו 2012

לפני: פיאט פנדה 2011 ידני.

פעם: פיאט דובלו JTD 2002 ידני.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

המשתמש השני הוא asafasaf, שני המייסדים האגדיים של כנופיית הטיפולים השוטפים.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

החיסכון שלך - ההנאה שלנו !

איפה הקאץ' ?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אסף- כניראה שזה asafasaf מהפורום, עזר לי בהחלפת שמן גיר היה איתי לאורך כל הדרך, בן אדם מדהים.

תודה!

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה חבר'ה, לי רועי עזר .

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אסף היה מאוד נחמד, גם בדקו לי את האיזור של הבולמים, באמת שיצאתי בהרגשה מצויינת והכל בזכות הפורום הזה, במקום ללכת למוסכים בשביל דבר כזה ולחפש אנשים אחרים שלפעמים גם אתה מרגיש שעושים טובה בכלל שבודקים , כל הכבוד לשניכם ולכל מי שבקארספורום עוזר ככה.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בכיף אושר...אתה יכול להרגיש כמו בן בית..כל בעיה אתה מוזמן לקפוץ.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי אסף עזר מאוד אם זה תחת שמש קופחת ואם זה תחת גשם זלעפות! בנאדם תותח שאין כמוהו! ומחכה בקוצר רוח לעזרה של מאור, גם לי יש בעיה ברצועות המנוע :)

2017 Citroen C3 Shine

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב:)

עכשיו גם למדתי עוד משהו, שרצועה מחליקה יכולה לגרום להתנגדות בהגה. אמנם למדתי את המקצוע קצת אבל יש דברים שרק עם השנים לומדים ועם כל מה שעבדתי במוסך, לא נתקלתי בבעיה הזו שהיה קשה לסובב נורא את ההגה בגלל רצועה.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

זה עוד כלום,

בקש מאסף לסנכרן לך את האייפון למסך ברכב תוך כדי פריצה של המכשיר ושידרוג גרסא, זה בכלל חוויה :wink:

את אושריקו אני לא מכיר אבל על אסף יש לי להגיד רק מחמאות ותודות!

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי מאור עזר! אומנם לא פיזית כי יש לי מי שמטפל לי ברכב, אבל במציאת החלקים ודאג למחיר טוב!

תודה!

עריכה אחרונה על ידי ROEi1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין שגם לי אסף עזר עם הרכב בתקלות שהיו אצלי קטנות ונמרחו הרבה זמן , כמו קפיצות בהאצה שהתבררו כחוט הצתה גלוי , בעיות קטנות פה ושם שנתנו לי המון עזרה בהיבט הכללי על הרכב , תותח אמיתי.

KIA Magentis '10 CRDI 2.0L 150HP 6SPD |Ford Fiesta '14 5SPD|Peugeot 204 '72 1L 2Slow 4SPD

Past: Hyundai - Getz '05, Lantra '99, Accent '96

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין משהו.

יש להם מוסך (אם כן היכן), או שהם עוזרים מחוץ לשעות העבודה ?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מאור עזר לי המון, בעיקר עזר לי להתגבר על מחסום פסיכולוגי של לטפל ברכב לבד(ועם זאת אני מטפל לבד רק טיפולים קטנים שלא נוגעים למערכות בטיחותיות)

אז שוב המון תודה ומי שרוצה ללמוד ולהיכנס קצת לעולם המכונאות הבסיסת אני יכול רק להמליץ בחום.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
שימו לב! השרשור הזה בן 1988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.
Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• Create New...