Jump to content

ORrrr

 • הודעות

  625
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

1 עוקב

הנקודות של ORrrr

נהג נמרץ

נהג נמרץ (4/14)

10

מוניטין

 1. ORrrr

  אז קניתי סיטרואן C3...

  הרכב שלי מיוני 17 וקיבל 5 שנות אחריות
 2. כמו שארז כתב, אף אחד פה לא חשב שמקיף כולל בתוכו חובה. בתעשיה ובכל חברות הביטוח תמיד החבילות הנפרדות האלה באות כבאנדל. חובה פלוס מקיף או חובה פלוס צד גימל כברירת מחדל. ולכן כשמישהו נכנס לאתר לקבל הצעת ביטוח, למרות הסעיפים הנפרדים, תמיד מסתכלים על השקלול של שני הביטוחים כשבוחרים הצעה ומשווים אותה, ולכן כשמישהו היה בחרה מסויימת ורכב כך את הביטוח יש סבירות כלשהי גם אם לא גבוהה, כשהוא בוחר בביטוח מקיף הוא מצפה שכך גם יקרה עכשיו וניתן לפספס. אם זה לא היה המצב בשאר חברות הביטוח לא היה פה בכלל דיון, אבל יש סטנדרט מסויים לו רגילים וכאשר מישהו חורג מהסטנדרט הזה, בעיקר במקרה הספציפי הזה, ניתן לפספס ולטעות.
 3. ORrrr

  שאלות? השקת קיה אקסיד

  האמת שעניין אותי הרכב עד שראיתי שלארץ מביאים גרסה עם מסך קטן שנראה מיושן עם שוליים ענקיים לעומת הגרסה האירופאית עם מסך מודרני גדול יותר.. ממש turn off
 4. ORrrr

  קיה XCEED מתקרבת...

  אותי מעניין מתי תגיע גם הגרסה ההיברידית לארץ וכמה היא תעלה
 5. הלא לשם מקרים כאלו בדיוק נועדה האחריות הניתנת לצמיג?
 6. מיהו יצרן הצמיג ומה גילו? הגומי נראה יבש יחסית בטח בשביל צמיג בן חודש וחצי
 7. קח בחשבון שאם נוקשות מפריעה לך, אולי גם ויברציות שמגיעות עם המנועים של ה 208/c3 יפריעו לך.
 8. צילמתי את אחת הפעמים שזה קרה לי, בסרטון זה קורה לצד שמאל אבל זה קרה לפעמים גם לצד ימין.
 9. גם לי בc3 הייתה את התופעה הזאת לא ממזמן אבל בנתיים נראה שפסקה. אצלי גם נבדק אויר בצמיגים והכל היה תקין
 10. ORrrr

  וולוו S80 V8

  כשבן אדם רושם משפטים עם הרבה סימני קריאה זה כבר מראה שהוא לא רציני ויש מקום לחשוד
 11. גרסאת הביקורת לא נראית להיט אני מניח בגלל האבזור, הצבע והטאסות, אבל הגרסה המאובזרת נראית לדעתי מעולה ואני אוהב את המראה הסולידי יחסית.
 12. גם ב208 של אבא שלי יש את התופעה הזאת לפעמים. לו היא לא הפריעה והוא לא שם לב אליה עד שאמרתי לו. אגב גם בדאצ׳יה סנדרו של אישתי גם הסלד לא יציב לפעמים בסרק, אבל היות וזה לא מנוע 3 צילינדרים, אין רעידות מטרידות. בסי3 שלי בת ה9 חודשים התופעה לא קיימת, אבל כן בכל עצירה סלד הסרק יכול להתייצב על קרוב ל900 או קרוב ל750, כאשר לרוב הוא קרוב ל900 ואם הוא על 750 הרכב רועד בצורה לא נעימה. כנראה יש משהו אצל הצרפתים שהם אוהבים ויברציות
 13. ORrrr

  סיטרואן C3, האם אכן רועדת?

  אני מודה שאני אכן רגיש יותר, אבל נסעתי על לא מעט רכבים ובאף אחד זה לא הגיע לרמה המעצבנת הזאת, אפילו לא ביונדאי גטס עם תושבת מנוע גמורה. אפרט: בנסיעה ברכב, הרכב רועד כולו לרמה שהמגש האחורי מרעיש. בנסיעה רגילה על אוטומט, הרכישה של הגלישה דווקא פחות מפריעה לי, כי היא מאוד קצרה. אבל הרעידה שמורגשת עד כ 2000 סלד(במיוחד בערב) היא מאוד לא נעימה ומרגשת בעיקר בהגה. כשמאיצים קצת יותר ונמצאים מעל 2000 סלד יש רעידה לא נעימה שמורגשת בעיקר כרעידה של הרכב מצד לצד וכמגיעים ל2500 סלד הנסיעה כבר נעימה. בנהיגה במצב ידני שאני מעביר את ההילוכים בסביבות השעה 2800 סלד בשביל שלא יירד מ 2000 הנסיעה נעימה. אני מאשים בעיקר את הגיר דווקא ולא את המנוע שכן ישנם תופעות נוספות שלא קשורות לרכישות כמו: כשמגיעים להילוך שלישי ומאטים, הגיר לא ירד לשני עד כ 1000 סלד, כאשר האצאה בפחות מ 1500 סלד גוררת רעידה של כל הרכב, חוסר סחיבה ותחושה שהרכב עמד להכבות. לפעמים בצורה רנדומלית יש קפיצות או דפיקות בהעברת הילוכים. במצב ידני, אם מורידים הילוך באזור ה 1800-2100 המנוע צועק לשניה כאילו הוא נותן גז עם קלאטש מנותק. תופעה יחודית קבועה נוספת היא שרק בהילוך רביעי בין 1900 ל 2200 סלד בערך יש רעש נוסף שמגיע מאזור המנוע כאילו משהו שם לא מחובר טוב. ב10% מהזמן הרכב מתנהג בצורה נעימה גם במקרים שפירטתי ואין רעידות. כשהלכתי למוסך הוא הסכים שיש רעידות לא תקינות ואמר שבמקרה הזה הם חושבים שהשמן לא היה טוב וגם למצתים להתפחם. החליפו מצתים ושמן ואמרו שעכשיו הכל בסדר, אבל זה לא סידר כלום למעט תחושת האצה נעימה יותר למשך יומיים שלושה, אבל הרעידות נותרו.
 14. ORrrr

  סיטרואן C3, האם אכן רועדת?

  אני הגעתי לפני כמה ימים לקילומטר ה 9000 שלי עם הרכב. כנראה זה עניין של מזל והרכב שלי כנראה לימון, אבל אצלי יש לו הרבה בעיות קטנות ומציקות כמו חריקות קרקושים וכן גם רעידות שלאט לאט הלוכות ונהיות גרועות יותר. בהתחלה היו לו רק ממש בתחילת נסיעה ועם הזמן הרכב כבר רועד גם ב2000 סלד, וכמובן רק עם בהאצה מתונה, אם מאיצים קצת חזק יש גם רעידות לא נעימות ב 2200-2300. אה וגם המגב הימני קידמי שלי כבר יבש, מרעיש ומורח. בקיצור, אם אתה קונה תקווה שלא נפלת על לימון.
×
×
 • תוכן חדש...