Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה לפרגן למאור30 (וגם למתן, אסף, רועי ושאר חברי כנופיית הטיפולים, שירשור מאוחד)

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 3368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מבין משהו.

יש להם מוסך (אם כן היכן), או שהם עוזרים מחוץ לשעות העבודה ?

תלחץ בחתימות שלהם על "איפה הקאץ'" ותבין הכל.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 301
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כיף לשמוע ולדעת שיש אנשים כאלו בפורום, בזמנו מאור30 עזר לי בשרשור על רכב מתחמם, כרגע ברכב הוכחי הכל תקין אז עד שיגיע הצורך של משהו :D

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון המון תודה חברים מחמם את הלב שיש את ההערכה והכבוד הזה. מטרת הפורום מבחינתי לפחות ומבחינת הקבוצה הקטנה שפועלת כמוני היא לעזור אחד לשני לא רק מההיבט המילולי והעיוני אלא גם מעשית ובטח שלא למטרות רווח. אני שמח שיוצא לי להכיר פה אנשים ואין ספק שאכיר עוד בהמשך...אתם באמת איכותיים אחד אחד. שוב תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מגיע לו לפחות טיפ :)

ואם כבר העלת את זה, באמת אני מבקש מי שפונה אליי בפרטי בבקשה לא להציע תשלום כי אני לא ייקח בשום פנים ואופן אפילו אגורה. מי שרוצה לשלם שיילך למוסך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם כבר העלת את זה, באמת אני מבקש מי שפונה אליי בפרטי בבקשה לא להציע תשלום כי אני לא ייקח בשום פנים ואופן אפילו אגורה. מי שרוצה לשלם שיילך למוסך!

כמה כיף לראות אנשים כמוך תבורך או כמו שחיים אומר יצאת צדיק אורגינל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז רק אחרי שנטקו הפנה את תשומת ליבי לחתימה עם "איפה הקאץ" הבנתי עד הסוף את ה"אני מאמין" של הכנופיה.

יש לי 2 דברים להגיד על כך:

1. אתם תורמים להורדת יוקר המחיה בצורה המדהימה ביותר שאפשר לחשוב עליה.

2. אני מעריץ אתכם על כל הנתינה-וכל חברי הפורום צריכים גם הם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה חבר'ה, לי רועי עזר .

תודה על הקומפלימנט.

ותודה לכם חברים על התודות והתגובות אתם מעלים לנו את הרצון לעזור.

ותודה למנהלי הפורום על הפורום המדהים הזה שבלעדיו לא היינו פוגשים אתכם.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רוצה להודות למאור - לא ביקרתי אצלו עדיין אבל רק על הייעוץ הטלפוני הסבלנות והנכונות לעזור. שאפו !

זה ממש לא מובן מאליו שאדם מפנה מזמנו הפנוי על מנת לעזור לאחר בתחום שבו יש כאלה שעושים הון על עבודות כאלו.

אגב, סיפרתי על הכנופייה לחברים בעבודה והם פשוט לא מאמינים שזה בפועל קורה לא משנה כמה שניסיתי לשכנע אותם ולהראות להם את מסמך "איפה הקאץ"

חבל שהתרגלנו כישראלים שאם אנחנו מקבלים משהו בחינם אז כנראה דופקים אותנו בצורה אחרת.

שאפו למאור וכנופייתו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מי שמכיר את מאור (לא אישית, רק דרך הפורום) משהו כמו 7-8 שנים, אני רואה את ההתקדמות המאוד מאוד משמעותית שלו מבחינה מקצועית.

לפעמים אפילו לא מאמין שזה אותו בן אדם [emoji3]

גם את שאר חברי הכנופיה אני מכיר רק דרך האתר, אבל מתוקף תפקידי כמנהל פורום אני עוקב די צמוד וקורא את רוב ההודעות בטכני, כולכם אנשים ברמה גבוהה ומתקדמים מהר מאוד.

יוזמה יפה ולחלוטין יוצאת דופן, גם לי היה קשה מאוד להאמין שזה אמיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...