Jump to content

carbonfiber

 • פרסום הודעות

  559
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

10 נייטרלי

אודות carbonfiber

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)
 1. למסירה סאב וופר ביתי Graetz AST3, כנראה הוא חלק ממערכת קולנוע ביתי. דורש מגבר חיצוני. לא מתחייב שעובד, לא יצא לי לבדוק. בנוסף - ספר רכב של הונדה ג'אז עד 2009. למעוניינים - 052-4-75-25-50 אני מחיפה.
 2. מצבר בן שנה, נבדק לפני ההחלפה - הראה תקינות של 100%. 200 ש"ח. תשאירו הודעה פרטית אם רלוונטי.
 3. ללא תאונות, נסועה עד 100KKM. אם רלוונטי, לשלוח הודעה פרטית או בטלפון: 052-4-75-25-50
 4. חדש לחלוטין, הופעל פעם אחת בלבד כדי להבין שלא מתאים לשימוש שתכננתי עבורו. T9 Ultra Android 9.0 Quad Core 4GB RAM 64GB Storage 6K 2.4G/5G WIFI Smart TV Box מחיר 100 ש"ח. טל:
 5. שלום, הייתי שמח לשמוע חות דעת על המצבר הנ"ל. לא מוצא מידע ברשת כלל. מדובר על מצבר שאמור להתאים למערכת start-stop. תמונה להמחשה בלבד:
 6. שלום, אנו לפני הזמנת מטבח חדש בסגנון כפרי בהיר. מתלבטים אם להזמין חזיתות צבועות (שלייפ-לק - יקר יותר) או ציפוי פולימר. כרגע נוטה לכיוון הפולימר. אשמח לשמוע מבעלי ניסיון עם דלתות פולימר - האם מחזיק לאורך שנים? האם הצבע נשמר ולא מצהיב? האם אתם מרוצים או שהייתם בדיעבד בוחרים אחרת? תודה מראש וחג שמח!
 7. בזבוז כסף. אצלי אפילו התזת חומר "יעודי" של BG ישירות אל תוך בית המצערת לא הזיז כלום. אני יודע כי תקופה קצרה אחרי זה פירקתי סעפת והיה מלא ג'יפה.
 8. לאחר בירור מול המוסך המרכזי אשר טוען שמחליפים גם לפי זמן, בסוף החלטתי להחליט את המצתים. דגם המצת הוא DIFR6D13 של NGK, מחליף את המק"ט המקורי DIFR6A13G. אם תחפשו החלפת מצתים בג'אז ביוטיוב, תראו פירוק די מסיבי של פלסטיקה ומנוע מגבים ועוד על מנת לייצר גישה לפירוק מצתים. הסיבה העיקרית לעידכון - לציין כי ניתן להחליף את המצתים ללא בעיה מיוחדת בלי לפרק שום דבר. נכון שרוב העבודה היא לפי מישוש, אבל הכל די straight forward ויש מספיק מקום לתמרון של כלי העבודה. בנוסף עשיתי ניקוי של היקף פרפר בית מצערת, החלפת שמן ופילטר. תגובת הרכב מרגישה מעט יותר טוב בנסיעה. שבוע טוב!
 9. TechnoRate לדעתי כדאי לך להמנע ממברשות ברזל שכן יש סיכוי טוב לשרוט את השסתום. מנסיון - מברשת שיניים + חומר ממס כמו ספריי קרוברטורים (בהנחה שארוכה מספיק) מספיק. אם יש לך גישה נוחה לפירוק סעפת - התזת קליפות אגוז (Wall nut shells) ע"י קומפרסור וכלי התזה ייעודי ייתן תוצאה יפה. לא לשכוח לדאוג לכך ששסתומי היניקה אטומים בצילינדר שעליו עובדים. בהצלחה!
 10. פתח device manager ותבדוק אם יש רכיב שלא מותקן כראוי. ראיתי את זה קורה במחשב של אבא שלי, הבעיה היא שעדיין לא מצאתי לכך עדיין פתרון.
 11. שלום, ברכב בן 8 עם נסועה של כ30K ק"מ, האם יש צורך להחליף מצתים? האם החלפת מצתים נדרשת כל x ק"מ או y שנים? או שהזמן הוא לא פקטור במשוואה? מדובר על הונדה ג'אז 2010 1.2 ידנית. תודה!
 12. יש רביעיית Michelin מסוף 2016 במצב ממש טוב. אני אחדד טיפה את העניין - ההגה כן חוזר לאחר פנייה, אבל לא לחלוטין, המירכוז מפסיק כ 20 מעלות לפני המרכז. לאחר מכן יש למרכז ידנית. בנוסף - התרגלתי מרכבים אחרים שבכביש ישר, אם אני מסיט מעט את ההגה שמאלה או ימינה, ברגע שאעזוב את ההגה הוא ישר יתמרכז. בג'אז הרכב פשוט ימשיך בכיוון שאליו הסטתי את ההגה. לאחר שוטטות באינטרנט, ראיתי עוד דיווחים על העניין מבעלי Jazz/Fit אחרים, לכן אני חושד שזה לא באג, אלא פיצ'ר. אשמח לעוד פידבק מבעלי ג'אז תודה
×
×
 • Create New...