Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה לפרגן למאור30 (וגם למתן, אסף, רועי ושאר חברי כנופיית הטיפולים, שירשור מאוחד)

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 3370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 301
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אמנם אני לא מכיר את הנפשות הפועלות, אך מקריאת השרשור והתובנות ממנו אני חייב להגיד שאפו. כל הכבוד על העזרה הלא מובנת מאליה, באמת שכל הכבוד וההערכה!

ו... ניפגש בשמחות אה? :)

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוקב מקרוב בפורום, ויצא לי מעט לשוחח בטלפון.

יוזמה מבורכת, וחברה תותחים. שאפו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קחו רק בחשבון חברי הכנופיה והנעזרים בה כי למרות העזרה לחברים ומעשה הצדקה מדובר בפעילות לא חוקית

היית רוצה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת עובדה

ביצוע עבודות מכונאות רכב שלא בשטח מוסך מסודר זאת עברה על כמה וכמה תקנות וכללים

ביצוע טיפולים שוטפים ולקיחת אחריות על מכולי בטיחותית ללא מנהל מוסך בעל הכשרה והסמכה זאת עברה פלילית

אם רכב יעשה חלילה תאונה עם נפגעים בגלל כשל בטיחותי אחרי שעבר אצל החבר'ה האלה מישהו ישב בכלא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה זה טיפול שוטף? לא מפרקים בלמים לבדיקה ? ואם הם שחוקים הם לא מחליפים ?

מעבר לזה יש עניין הטיפול ברחוב או בחצר שהוא גם לא חוקי גם אם אתה מכונאי מוסמך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות מה שמפמפמים ומדקלמים באיגוד המוסכים, בעל רכב אינו מחוייב לספק הכנסה שנתית למוסכים מורשי משרד התחבורה, אלא בתנאים מאוד מסויימים.

כל עוד מדובר בעזרה חברית ולא בעסק, וכמובן לא מדובר במכלולים בטיחותיים על פי חוק (מעצור, היגוי וכו') וכן מדובר בהחלפת מסננים, נורות, רדיאטור חימום פנימי וכו', למיטב ידיעתי הכל חוקי למהדרין, למרות שאני מבין את האינטרס להפחיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חוקי ולא נעליים גם אם נעשה בהתנדבות וזה אחד הדברים הרישונים והבסיסים שלומדים במנהל מוסכים

שנית אן שום קשר פה לאיגוד המוסכים וזה אינטרס של משרד התחבורה המחייב כי בעל רכב יתחזק את ריכב במוסך מסודר ומאושר

אין לי שום אינטרס להפחיד אלא להציג את הדברים כפי שהם גם אם לא נשמעים לך נוחים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נציג איזור צפון - מאור

נציג איזור מרכז - אסף

נציג איזור ירושלים - רועי

נציג איזור דרום - מתן

מחכים למצטרפים חדשים. הגיוס בשיאו.

כמו שכתבתי לך בהודעה פרטית , אם אסף הוא נציג באיזור המרכז (בת ים , חולון , ראשון , תל אביב) בזמני הפנוי הייתי שמח מאוד להצטרף אליו , ללמוד , לעזור ואפילו עם הזמן אחרי שנלמד מכם קצת , להצטרף לקבוצה. הייתי רוצה לראות את הקבוצה גודלת ומגדלת מקצוענים.

דוד

החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...