Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

EliC25
שימו לב! השרשור הזה בן 3341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה, שלום לכולם!

שוב ג'וני לא יכול לעבור שבוע אחד בלי תקלות.. האמת שלי כבר אין כל כך זמן לטפל בדברים האלו, אחרי שאסף מהפורום (asafasaf) היה עוזר לי עם דברים קטנים בחודשים האחרונים, אני חושב שהתקלה כאן קצת יותר בעייתית ודורשת טיפול מוסך

אז בשביל שלא יצ'קלפו אותי ולא יעבדו עליי:

במהלך נסיעה עלה חום מנוע, בדיוק הגעתי הביתה אז העמדתי את הרכב וראיתי נזילה שמגיעה מצד שמאל של המנוע - ליד רצועות הטיימינג ( מה שאומר לי שכנראה זו משאבת מים שנהרסה )

א)

לפני שבועיים אסף החליף אצלי את הטרמוסטט - האם יש קשר בין השניים או צירוף מקרים מהיר במיוחד?

ב)

כמה יכול לעלות סיפור של משאבת מים?

ג)

האם בד"כ הטיפול הוא רק במשאבת המים או גם ברצועות הטימינג?

כנראה שמתקרבת השעה שלו להתחלף ברכב חדש יותר.. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש צורך בטיימינג או לא זה תלוי מתי עשית פעם אחרונה, אם אתה צריך להחליף טיימינג עוד שנה לדוג' ואתה כבר מפרק עכשיו הכל אני הייתי מציע לך כבר עכשיו להחליף אותו ביחד עם המשאבת מים.

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש צורך בטיימינג או לא זה תלוי מתי עשית פעם אחרונה, אם אתה צריך להחליף טיימינג עוד שנה לדוג' ואתה כבר מפרק עכשיו הכל אני הייתי מציע לך כבר עכשיו להחליף אותו ביחד עם המשאבת מים.

ואם אני מתכוון למכור את הרכב? :evil::lol:

מצורף סרטון של הנזילה, הליפטרים עושים רעש מאוד מציק, כשאסף פתח גילינו שאחד מהם משוחרר, כרגע הרעש התחזק, יכול להיות שעוד אחד השתחרר..??

לא ראיתי את אסף מאז שהתקנו תרמוסטט בכל אופן

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א - אם באמת משאבת המיים עצמה נוזלת אין שום קשר להחלפת הטרמוסטט. וכיוון הנזילה אכן מצביע על משאבת המיים.

ב - משאבת מיים עצמה נעה סביב ה 200 ש"ח+- אך אם העבודה נעשית במוסך העלות יכולה להגיע כולל המשאבה לסביבות ה 600-800 ש"ח.

ג - בכל מיקרה יש צורך לגעת ברצועת הטיימינג למרות ששהמשאבה מונעת על ידי רצועת האביזרים מכיוון שהברגים שלה ממוקמים מאחורי הרצועה עצמה ממה שזכור לי.

ד - גם תיקונים שכאלה מבצעת הכנופייה ללא שום בעייה וללא שום חשש וברשותם את כל הכלים המתאימים כך שאין לך כלל ממה להיבהל ובטח שלא לגשת למוסך ולשלם ביוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הברגים נמצאים מאחורי הרצועה, ואי אפשר להוציא את המשאבה עצמה בלי לפרק את רצועת הטיימינג, כשאמרתי שאין טעם לגעת בה הכוונה הייתה שאם היא הוחלפה לפני שנה למשל, אין עם להחליפה שוב, אבל אם היא הוחלפה לפני 4 שנים- כדאי כבר להחליף.

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לשניכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

טוב , אז ASAFASAF מהפורום עזר לי עם התקלה הזו ואני חייב לציין את הבחור לשבח, חסך לי לפחות 400 שקל!

קנינו משאבה ב150 שקל,

הוא פירק, במשך שעות ובצורהמאוד יסודית, את הרצועות אחת אחת, טיימינג, הגה וכו'. הוא הגיע למשאבה הישנה , פירק אותה וממה שמסתמן יש לה חור ביקורת כשהיא כבר שחוקה והיא מתחילה לנזול.

אחר כך הוא הרכיב את החדשה כמו שצריך, סגר עם סיליקון בסבלנות וחיכה שיתייבש כדי לשים עוד שכבה, שיהיה איטום ב100%,

הייתה לי תמונה של כל החלקים מפורקים אבל אני כרגע לא מוצא אותה, אז לבינתיים הרי לנו תמונה של המשאבההישנה לעומת החדשה.

מה גם שהרעש הנשמע מכיוון המנוע בסרטון - היה בלתי נסבל או פוסק ואחרי ההחלפה הרכב חזק להיות שקט כרכב בן יומו.

IMG-20150212-WA0017.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הדרך החלפת טיימינג?

היו קצת שחוקים האמת אבל אין לי צורך להחליף מאחר ואני נפרד ממנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותו של אלי אני אחדד:

הבנאדם חייל, וביקש לתקן את התקלה במינימום הוצאות האפשרי.

הרצועה ראתה ימים טובים יותר, אין ספק.

יבשה ומתחילים להתפתח בה סדקים, אבל היא לא על סף קריעה, ומאחר והוא מוכר את הרכב, הוחלט לא להחליף ולטפל רק במשאבת המים.

הוא הבוס :D

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...