Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 1491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בבוקר ביקרתי אצל מאור המקצוען, כדי להעביר את הרכב טיפול 10 אלף.

הוחלף שמן, פילטר שמן, פילטר אוויר, פלאגים ואפילו פילטר דלק שהיה תקוע במקום מאוד בעייתי.

אז אומנם מסתבר שהרכב שלי קצת עקשן גם בגישה, גם בצורה וגם בהוצאת החלקים שחלקם ישבו כנראה הרבה שנים במקומם, אבל מאור עשה הכל בכיף ולא נכנע לשום דבר ובסופו של דבר הכל הסתדר ובצורה הכי טובה שיש.

באמת שהיה כיף להיות שותף (בקטנה ביחס להתמדה של מאור :-P) ולראות את היחס שניתן לרכב שלא רק שלא שייך לו, אלא גם ללא תמורה כלשהי.

תודה רבה! אין כמוך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 741
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז מה היה לי עם אסף בחצי שנה שאני מכיר את הבחור?

זה התחיל באקסנט 96 שלי, מצא שהבולם קרוע, ציפה לי חוט הצתה ובכך גרם לתום הבעיה של ה'קפיצות' בלחיצה על הגז.

אחר כך הייתה החלפת פילטראוויר, תרמוסטט, ועוד כמה דברים שאני בטוח כבר שכחתי, בסופו של דבר לפני המכירה הוא פירק לי את כל הרצועות והתקין לי משאבת מים חדשה חדשה.

היום עם הגטס 2005 שלי , רכב שהוא מכיר מקרוב ( ;) ) החליף לי רצועת טיימינג, עזר לי לגרור אותו כשהראש מנוע הלך לעולמו, החליף לי נורות של המזגן, ועוד דברים מבורכים שאני בטוח שיוכל לעזור לי איתם בעתיד, אבל הכי הכי חשוב - בזכותו אני יודע הרבה יותר עלרכבים ממה שידעתי לפני חצי שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה גדולה ליגאל על הזמן וההכנה המוקדמת שנדרשה על מנת להחליף ברכבי חיישן נקישות.

עדיין לא מאמין שלא דורשים כלום בתמורה..

קצת תמונות:

IMAG1079.jpgIMAG1080.jpgIMAG1081.jpgIMAG1084.jpgIMAG1085.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום נפגשתי עם מאור עם הונדה סיויק של המשפחה בביתו ופשוט פתר לי בעיה שמאוד עיצבנה , רעשים מההגה כן !

פשוט מרח על המסרק הגה גריז וזה הסתדר מה שבמלא אבל מלא מוסכים הטעו אותי בכל מיני שטויות כדי לפתור את רעשי ההגה

מאור אתה אלוף עבודה יסודית ומקצועית , ובנוסף עזר לי עם איזה משהו במזגן והפנה אותי לאדם מתמחה ,

בקרוב ניפגש גם עם הפולו שלי שנעשה לה טיפול

מאור אין כמוך !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי עכשיו (מרוצה מאוד) הביתה, ורוצה לפרגן למאור!

הייתה לי בעיה של חריקות בהגה במאזדה לנטיס, ומאור ניסה לעזור ולאתר את הבעיה דרך הפורום. בסוף קבענו להיפגש איתו, והיום בבוקר מאור קיבל אותי אצלו בבית. ברגע שהוא קלט איפה בדיוק הבעיה, נסענו להביא חלק (שמחירו זניח, ביחס למה שאמרו לי במוסך, שהם גם לא ידעו איפה בדיוק הבעיה), החלפנו את החלקים ועל הדרך עשינו טיפול לרכב. הכל תוך כדי הסברים וטיפים מצידו של מאור.

רק ביאס אותי קצת שהוא לא היה מוכן לשמוע שום דבר על תשלום כלשהו :roll:

אז באמת תודה רבה לך! על היחס המקצועי שלך לרכב, ועל היחס שלך כלפיי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לאסף התותח!

בקרוב ממשיך אצלו טיפול 90k לסוזוקי אלטו.

לא הבנתי עדיין איך זה ללא תשלום בכלל..

נדיר שקיימים אנשים כאלה במדינה שלנו.

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי לא מזמן מטיפול אצל רועי בירושלים ברנו מגאן הנושנה.

מדובר ברנו מגאן I טורבו דיזל 100 כ"ס סדאן 5 דלתות אוטומטית מודל 2001. לרכב 274,000 ק"מ.

הרכב נקנה לאחר (ולמרות...) ההתייעצות הזו :

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?554813-%D7%A8%D7%A0%D7%95-%D7%9E%D7%92%D7%90%D7%9F-%D7%93%D7%99%D7%96%D7%9C-%D7%90%D7%98%D7%9E%D7%95%D7%A1%D7%A4%D7%A8%D7%99-%D7%90%D7%95-%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%91%D7%95-dTi-%D7%9E%D7%95%D7%9C-dCi

הרכב המדובר נסע 10,000 ק"מ בארבעה חודשים ללא שום בעייה עם תצרוכת דלק נאה של 1:18.5 בנסיעות שרובן בין עירוני.

היות ועבר 10,000 ק"מ מטיפול אחרון הגיע הזמן לטיפול בסיסי.

לאחר יצירת קשר עם רועי עוזרי מהכנופייה נפגשנו היום.

רועי התגלה כבחור נהדר - מקצוען אמיתי ופדנט. מסתבר שכמוני הוא חובב צרפתיות ישנות.

היה תענוג לראות את גישת העבודה שלו מבחינת הקפדה על איכות ותשומת לב לפרטים קטנים אך חשובים.

תודה גדולה מגיעה לו רק לו אלא ל"חבר הטלפוני" יגאל זלצר שסייע בעיצות מקצועיות מניסיונו באחזקת מגאן I טורבו דיזל.

IMG_20150507_102418.jpgIMG_20150507_102426.jpgIMG_20150507_102434.jpgIMG_20150507_102605.jpgIMG_20150507_103333.jpgIMG_20150507_111034.jpgIMG_20150411_174324.jpgIMG_20150411_174350.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני דין , תודה על הדאגה. לידיעתך מדובר ביצרן קוראיני איכותי שמייצר פילטרים שונים OEM להרבה יצרני רכב.

ראה כאן :

http://www.knc-filter.com/eng/e_knc.pdf

לא אין מה לדאוג ולך יש.

בעבר השתמשו בפילטר מסוג ראביט חברות ליסינג ורכבים היו מגיעים עם בוצה ורעשים והיה צריך לשפץ מנועים. ברגע שעברו למקוריים של רנו נגמר הסיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיעה תודה ליגאל, שעזר לי להתקין חיישני רוורס בגטס.

עבד בסבלנות ופדנטיות אין קץ, ולא ויתר על אף בורג וקליפס עד שהכל חזר למקומו, על אף שהיה יום שישי.

תודה ליגאל, לאסף שהיה שם כשהיה צריך אותו, ולכל החברים שעוסקים במלאכת הקודש הזאת, ללא שום תמורה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...