Jump to content

Paprika-Metuka

 • הודעות

  310
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי Paprika-Metuka

 1. אהלן, השינויים שאני הייתי מבצע: 1. במקום הכיסוי ניקל במראות, מזמין מראות בצבע הרכב (שחור) עם איתות לד 2. וינקרים מושחרים LED (עולים כ80 שח לזוג מהAliexpress) 3. פנסי DRL מושחרים מקדימה (לשים לב שחייב להיות מוטבע תקן E על הפנס אחרת לא יעבור במכס) 4. פנסי LED מושחרים מאחור לא הייתי שם body kit
 2. מעדכן למען האחרים, מסתבר שיש בפוקוס מודול שאחראי על נעילה מרכזית ופתיחה של תא מטען וכו'. כל מה שהיה צריך לאפס אותו - להוציא את 2 הקונקטורים שלו למשך כ15דקות והחזרה פתרה את העניין. ניתן לחפש בגוגל "gem module ford focus mk1"
 3. שלום, הרכב עמד כחודשיים ונפרק המצבר עמוק מאד, החלפתי מצבר אבל יש לי עכשיו תופעה מוזרה מאוד שבה בזמן שמושכים את הידית פתיחת דלת מצד הנהג זה גורם לנועל להיסגר במקום להיפתח/לעבור למצב פתוח. המנגנון הזה התחיל לעבוד הפוך ורק לאחר פריקת המצבר. ניסיתי להחזיק את הנועל של הדלת בזמן משיכת הידית לפתחית הדלת אבל הייתה התגדות גדולה ופחדתי לשבור משהו. אם פותחים עם הידית החיצונית - זה לא משנה את המצב. מישהו מכיר את הפיתרון לבעיה? תודה ושבוע טוב
 4. תודה על התגובה, האייפד פחות רעיון טוב עבורי: * כל חיינו עם אנדרואיד. * יש כמה יישומי סינכרון(גיבוי) ושיתוף בין המחשב למכשירי הAndroid השונים. אבל לא חשבתי שהאיפד כל כך עמיד ושולט בשוק הטבלטים. ראיתי דגם 8 עם מסך 10.2 שעולה חדש 1500. אין בעיה למתוח את התקציב כל עוד יש תמורה.
 5. שלום לכולם, גם זמני הגיע לרכוש טאבלט. מיועד לשימוש משפחתי (ילדים - משחקים ולמידה, מבוגרים - קריאת ספרים, אינטרנט מייל וכו') שניתן יהיה לרכוש מגן Armor כנגד נפילות + מדבקה למסך. אז שוטטתי לי ברשת וגיבשתי דרישות: 1. מצלמה קדמית סבירה חובה (שיחות Zoom) 2. 4 GB זיכרון פנימית (נועד להריץ אפליקציות ומשחקים של ילדים בני 6 ) 3. עם אפשרות לכרטיס הרחה או לפחות 128GB זיכרון. 4. סוללה לשימוש ארוך (נניח 4 שעות בשימוש אינטנסיבי). 5. גודל מסך גדול ככל האפשר (10 אופטימלי) 6. מוצר כמה שיותר אמין לשימוש טווח רחוק (כ3 שנים). בינתיים אני חשבתי על דגמים של Lenovo ושל Galaxy בטווח של 1K שח. מה אתם מציעים?
 6. בבעלותי פוקוס 02 (מזה כ8 שנים) שערכה די דומה, הרכב כמעט ולא נוסע (לפני הקורונה כ5K בשנה, השנה בערך 2K) וגם לי הייתה דילמה אם לעשות טיימינג (מוחלף כל 5 שנים או 120KKm) + משאבת מים + אטם מכסה או למשוך עד שהמנוע ימות. אך רצה הגורל והתחילה נזילת מים ממשאבת המים ואני הייתי בדיוק בדלמה שלך כי אני כבר מחפש את המחליפה בפועל - אך החלטתי להחליף כל מה שצריך היות ואני לא הייתי רוצה להתקע באיזה כביש בחורף או בזמן פיזור הילדים בגשם. בפירוק הראו לי את רצועת הטיימינג שהייתה במצב ממש לא טוב והתחילה להתפורר - מזל שהוחלפה. בהסתכלות לאחור, ההחלטה שלי הייתה נכונה וזה שווה לי את חוסר הלחץ באיתור הרכב הבא.
 7. דלתות חמדיה אקוואדור סיילנס. יש אטם מקורי. דלת כבדה מאוד
 8. לצערנו התקינו לנו את הדלת הכי בסיסית מבלי לשאול אותנו על השדרוג - תכננו זאת, אך לא הצלחנו לאתר את הספק וההתקנה בוצעה ממש מוקדם מן הצפוי. הדלתות הפנימיות שודרגו לאקוסטיות(כולן) וזה ממש משמעותי! אנחנו מתכננים לשדרג דירת מגורים לכן לא מעוניינים להחליף דלת, לכן בינתיים הזמנתי גומי D - אעדכן בהבדלים.
 9. אהלן, יש לנו בעיה עם הדלת שהיא ממש לא אוטמת וזה ממש מטריד אותנו (שומעים ה-כ-ל!! בלובי). פלדלת של רב בריח הבסיסית ביותר (דירת מקבלן). היה איש פלדלת שקצת כיוון את הדלת, אמר שהגומי המקורי זה לפי התקן ושנחיה עם זה. זאת הגומיה המקורית: גומי אטימה לדלתות פלדה המרחק בין הדלת למשקוף בסיגרה הינו 0.4ס"מ, איזור המגע עם המשקוף הוא 1.5ס"מ (רוחב הגומיה המקסימלי) אני מחפש פיתרון aftermarket, דהיינו אולי גומיה P? או D? או E? אולי לשים פס סיליקון ברוחב מסויים על המשקוף עצמו? לפי האתר הבא: גומי בהדבקה --> הגומי שמתאים לי הוא P, עד 5מ"מ איטום. או שאולי D שהוא מ5מ"מ? בחלק התחתון יש את המברשת המקורית. היא אכן נוגעת היטב ברצפה אך אין איטום (עושים רוח מבחוץ וזה נכנס פנימה). האם יש פתרון לכך? תודה רבה על עזרתכם
 10. השוק של הורסו מאוד חזק ועם נתונים אלה הרכב ייחטף. אבל אני לא הייתי משלם 11K מעל על אקזמפלר זה, אבל כן משלם 5K-7K יותר. אני לצערי מחפש גם חודשים, ואין לי בעיה לשלם 5K יותר על רכב שמור במידה ואמצא. לדעתי תבוא למוכר עם מחירון של לוי יתחק משוקלל, תסביר לו שאם עכשיו אתה עושה תאונה/גונבים את הרכב אתה מפסיד במקום 11K, שיבוא לקראתך באמצע ותסגרו על 5.5K מעל המחירון המשוקלל וזהו.
 11. ה joying יוצא ב1500שח (ללא אחריות, היות והזמנה מחול). הפיוניר 3000 שח. בכ1000 שח ניתן להביא DSP יד 2 במידת הצורך. תודה.
 12. שלום לכולם, מעוניין להתחיל עם הרדיו דיסק. אני מעוניין בהמשך להוסיף מגבר 4 ערוצים (1500~ שח) + סאב (800~ שח) + איטום הדלתות וקומפוננט מקדימה (1800~ שח) + חיווט (300~ שח). מתכוון להשקיע סה"כ כ6-7K (כולל הרדיו דיסק). קודם כל אציין שהרצתי חיפוש באתר, ראיתי המון פוסטים (בפורום הזה) היה פוסט שבחור מאוד רציני שניצל את היציאה האופטית של הjoying אך בו בזמן ציין שעדיף כבר פיוניר למי שלא רוצה להתעסק. ראיתי בעוד פוסט שמשתמש רשם שאין תחליף סיני ראוי לפיוניר + מסגרת (ללא הסבר). האופציות הן הבאות: 1. https://www.eonon.com/Android-Car-GPS/Vehicle-Specific-GPS/Eonon-Mazda-3-Android-10-Car-Stereo-9-Inch-IPS-Full-Touchscreen-Car-GPS-Navigation-Radio-with-Built-in-CarPlay-and-DSP.html 2. https://www.joyingauto.com/mazda-3-2004-2008-9-inch-android-car-stereo-upgrade-music-system.html 3. האם קיים Pioneer עם יכולת שליטה דרך הכפתורים בהגה + android auto + דיבורית? תודה רבה
 13. לא מבין איך סעיף 5 מגיע לידי ביטוי בדוגמא הציורית שסיפרת. גם אני לא הייתי חותם על המסמך בגלל סעיף 5. הייתי מעדיף לחכות עוד זמן. זה כאילו אתה תעזור לעיוור לחצות את הכביש אבל אתה בעצמך לא שמת לב למדרכהכי הסתכלת על משהו ומסובב את הקרסול. מה עכשיו, אתה תובע את הזקן על אובדן ימי עבודה ונזק שנגרם לך כתוצאה מהעזרה שהגשת?
 14. בתחום של ההייטק התראיינתי המון, היו כאלה שהתקשרו (בראיונות המתקדמים) והיו כאלה ששלחו מייל והיו שנעלמו. * בזמן שהוא לא הקורונה (לא עבודה מהבית) - אני לגמרי הייתי מעדיף לקבל מייל עם אפשרות לפנייה לקבלת משוב. היות והחיפושים היו דיסקרטיים. * בזמן הקורונה (עבודה מהבית) או המועמד לא עובד (סטודנט, עבודה ראשונה) - נחמד לקבל שיחת טלפון קלילה עם "שמחתי להיפגש איתך אבל X Y Z..." אבל במידה ואתה חושב שלא תצא מהשיחה הזאת בלי עצבים (בהתאם למועמד) - כנראה שבמקומך הייתי מוותר על השיחה הזאת ושולח מייל.
 15. אני הסרתי פסים מחזירי אור עתיקים בעזרת SAG B4. היה מדובר על צבע לבן - היו הבדלי דהייה אך הצבע לא נפגע. אצלך זה צבע שחור, אז לפני שאתה מנסה אולי תנסה ליצור קשר עם https://sagncs.co.il/shop/ ולראות אם יש להם פתרון עבורך.
 16. לדעתי האישית, המתינו עם זה עד לחזרת האישה למעגל העבודה, עוד מעט היא תהיה בחופשת לידה והרכב יעמוד בחניה. לאחר שיהיה תינוק, זה די ברור שתצטרכו 2 רכבים וכל חצי שעת שינה טורף את הקלפים.
 17. האם הייתה צוואה? במידה וכן - רק על היורש. במידה ולא: פתרון זול: אתה יכול לגשת לבית הדין הרבני עם כל היורשים (אמא, אתה ושאר האחים שלך) + 2 עדים שמכירים את משפחתך שאכן יאשרו שרק אתם המשפחה היורשת. לפני שניגשים ממלאים טפסים שבהם אתם מפרטים מה למי. פתרון יקר: עו"ד
 18. מזל טוב! אבל אין לה מע' בטיחות אקטיביות וזה היה אצלך ברשימה. (נכנסו לטוסון רק משנת 2018).
 19. בקשר לשאלה בפתיחת הפוסט: שאלתי לפני הסגר בבית קפה מלצרית ואמרה "עדיף מזומן כי באשראי לא תמיד מגיע אלינו". בקשר לתרבות הטיפים - בעבר (לפני הקורונה) הייתי מביא לכל שליח (צי'טה, פיצה, המבורגר) 5-10 שח, אך כעת בגלל שהתדירות של ההזמנות שולשה אז הפסקתי לתת. ובגלל שלאשתי לא נעים מהמצב אני זה שפותח את הדלת ומקבל את המשלוח. אם אני לא בבית, אישתי מביאה 5-10 שח כי לא נעים לה. הקורונה עשתה לי שינוי בתפיסה, ופעם היה לי גם לא נעים - אבל אני רואה את התגובות של השליחים והשד לא נורא...
 20. שלום לכולם, קיימת נזילה ממשאבת המים, מסתבר שצריך להוריד את הטיימינג ועל הדרך להחליף. אחליף גם אטם מכסה שסתומים לחדש בעקבות נזילה. רציתי לשאול: 1. יש עוד משהו שצריך להחליף על הדרך? כמו מותחן? מחזיר שמן? 2. איפה באיזור הוד השרון/כפר סבא/רעננה/פתח תקווה מומלץ לבצע את זה מבחינת עלויות ומקצועיות שלא יעשו נזק? תודה רבה.
 21. Paprika-Metuka

  חניה במכפילים

  אני אגיב לסעיף 2 מניסיון: אין שום מניעה להשכיר חניה גם לאנשים מחוץ לבניין. בדקתי את זה בעבר משפטית - אתה יכול להשכיר מחסן או חניה לכל מי שתחפוץ.
 22. שוחחתי איתו לפני כמה זמן, הוא מבקש את כל התשלום מראש לאיתור הרכב. מי מבטיח לך שהוא לא יעלם לך? (אני נכוותי מנגר ששילמתי לו 3k ורדפתי אחריו שנה!! עד שהביא לי משהו חצי נורמאלי ופשוט התייאשתי).
×
×
 • תוכן חדש...