Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 1492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני הצטרפתי לחברי פורום מרוצים מהטיפול של הכנופיה ורציתי להודות על גבי הפורום.

חיפשתי מישהו שיטפל ביונדאי אקסנט המזדקנת של אישתי.

דרך חבר פורום משותף, קישרו אותי ליגאל, אשר הדריך אותי לגבי רשימת הקניות הדרושה, הכל לפי מפרט של הרכב כמובן, החלפים המתאימים ביותר.

יגאל הגיע אליי, בחרנו מקום מתאים (פחות או יותר) ליד הבית שלי והוא התחיל לעבוד.

על הפרק היה טיפול טיימינג, החלפת נוזל קירור, החלפת פלאגים והחלפת פילטרים ושמן מנוע.

העבודה נעשתה בצורה מאוד מקצועית, יגאל הסביר לי על כל שלב ושלב שבוצע והיה מאוד סבלני ואדיב.

אפילו קיבלתי משימות אחדות, על מנת לעזור ולתרום למאמץ.

כל הטיפולים לקחו לנו די הרבה זמן. המון כבוד ושאפו ענק על כך שחברי הכנופייה מוכנים להשקיע מזמנם ולעזור לחברי הפורום.

טיפול הטיימינג בוצע בסדר מופתי ובסלנות רבה, אפילו שהיה צורך לפרק ולהרכיב את המותחן הסורר מספר פעמים.

במהלך הטיפול למדתי המון על התהליך וראיתי גם שהשד אינו נורא.

כבר בהנעה הראשונה של הרכב, הורגש שינוי ומאז הטיפול אישתי מדווחת כי הרכב הרבה יותר נעים :)

אז שוב, תודה רבה ליגאל ולפעילות של חברי הכנופייה.

נקווה שניפגש בעוד הזדמנויות.

יואב

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 741
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טוב אז הגיע תורי לומר תודה, והתודה היא למאור התותח!

בשבוע שעבר שלחתי למאור הודעה עם השאלה האם יש לו ציוד מתאים להחלפה מלאה של נוזל בלמים למיצובישי שלי, כמובן שנעניתי בחיוב.

המשכנו לדבר קצת בוואטסאפ וחיש מהר מצאתי את עצמי מתייצב היום בחדרה אצל מאור לא אחרי שהסכמנו ביחד שגם נעשה את הטיפול הקטן שתכננתי לבצע. חבל שהמעטתי בתמונות.

מתייצב ב-8:30 עם הפציינטית אצל מאור וכבר מתכוננים לפרוצדורה הרפואית...

IMG_0679.jpg

IMG_0680.jpg

מאור מתחיל לטפל ברכב במהירות, במקצועיות ופשוט שמח להסביר ולהראות כל שלב בתהליך, פשוט כיף!

מסיימים עם ריקון השמן, החלפת פילטר שמן והחלפת הפילטר אוויר ועוברים למילוי שמן שמתבצע במדויק ולא "פשוט לשפוך" את כל המיכל כמו שקרה לי בעבר במוסך.

עוברים לשלב שלשמו התכנסנו כאן היום - החלפת הנוזל בלמים.

מאור מגיע עם מכשיר חדש שרכש לריקון נוזל בלמים והמיצובישי תהיה הראשונה שתבוצע בה העבודה, יותר מזה, אני אהיה הראשון שיפעיל אותה :wink:

IMG_0687.jpg

IMG_0686.jpg

כאן למרבה הצער מאור גילה כי הניפלים אצלי במיצובישי לא מתאימים לחיבור של המכשיר.

לא התייאשנו, מאור מיד הציע שנחליף את נוזל הבלמים כשתגיע אליו המשאבה הידנית בימים הקרובים :-)

לקראת סוף הטיפול, אבא שלי שהיה סקפטי מאוד כששמע שיש חבר'ה שעוזרים ומטפלים מתוך רצון ואהבה מבלי לקבל תמורה, הגיע מחיפה והתרשם מאוד ממאור ומהמקצועיות שלו.

אחרי שסיימנו מאור הגדיל ועבר על כל פרט ברכב והראה לי דברים שגם בטסט פספסו כמו גומיות הגה שעשו את שלהן, ורצועת אביזרים ותושבת מנוע שמראות סימני עייפות.

יותר מזה, אפילו הסביר לי את כל השלבים לביצוע כדי שאוכל להחליף את הרצועות בעצמי אם ארצה.

עשינו רשימת קניות לפעם הבאה, מאור שלח אותי לחנות חלקי חילוף שקיבלתי בה שירות ומחיר מעולים בזכותו, פשוט אלוף.

אז מאור, תודה רבה רבה על הטיפול המקצועי ועל הסבלנות, הכרתי בן אדם תותח ושמחתי להעביר איתך בוקר שלם, מעריך את זה מאוד!

עריכה אחרונה על ידי Michael_N

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להודות למתן היקר .עזר לי בטיפול 10,בעיות חשמל, התקנות פנסים,ואין סוף התייעצויות בטלפון בהודעות בפנים מול פנים.עבודה מקצועית עם מענה להכל,איש מדהים בנוסף לכל.על כסף ודאי שהוא לא מוכן לשמוע

מלח הארץ,תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיף מוטי, תבוא כל יום :-D

אני רוצה להודות לאסף, על שעזר לחבר שרכש ממני את הפונטו 98 שהייתה לי.

הזמנתי את החבר אלי לטיפול + פתרון בעיית טעינה שחזרה אחרי שטיפלתי בה לפני חצי שנה. החבר לא הצליח להניע כדי להגיע אלי לבאר שבע.

אסף התותח קפץ אליו לרמת גן ועזר לו בסבלנות רבה, אפילו יותר ממה שאני הייתי עוזר :lol:

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצרפתיה המזדקנת שלי, לקוחה ותיקה של חברי הכנופיה, חזרה שוב לאתגר.

בשישי האחרון לאחר תדלוק סרבה להניע. מתח על המצבר תקין ושקט מוחלט מכיוון הסטרטר. התקשרתי לאיציק נ. לייעוץ טלפוני (תודה איציק :lol:) שהנחה אותי למספר בדיקות כדי לאבחן את מקור התקלה. האבחון הלקוי שלי (קפצתי מהר למסקנה) שהסתבר בהמשך הצביע על תקלה בסטרטר. חשבתי להתקשר ולהמתין לשירותי דרך אבל איציק שכנע אותי בקלות שזמני יקר וכדאי שאניע בדחיפה ונחשוב בהמשך על פתרון בחנית הבית, וכך עשיתי.

בהמשך התקשרתי להתייעץ גם עם יגאל שישר הציע לקפוץ ולנסות לעזור. בין לבין כבר ראיתי איך אני גורר את הרכב למוסך ומחליף/משפץ סטרטר במקרה הטוב.

עם יגאל בדקנו את הסטרטר בכבלים ישירים מהמצבר והוא נמצא תקין (הסתובב והסולונואיד תפקד). לאחר מכן בדקנו מתח על החיווט של הרכב בזמן ניסיון הנעה וגם הוא נמצא תקין. לבסוף הגענו לבדוק את הארקות (מחלה ידועה ברכבים ישנים) והתקלה נמצאה.

בהמשך, פורק גוז'ון קטן שמוברג לגיר ועליו 2 נעלי כבל של מינוסים. יגאל שלף את הברזלית הידועה שלו ועבר עליו עד שהבריק. חיברנו הכל בחזרה והדקנו.

הבעיה נפתרה. הסטרטר מגיב נהדר ומניע מהר.

כשקשקשתי עם יגאל בזמן שהחזרנו הכל למקום ציינתי בפניו שבנסיעה מתחנת הדלק הביתה (נסיעה של 3 דק) שמתי לב שהמאווררים לא נכנסו לפעולה. אמורים להיכנס ב90 מעלות במהירות נמוכה אבל כבר הגעתי לחניה ב100 מעלות ועדיין לא נכנסו.

אני חושב שאם הייתי מציין את העובדה הזאת לפני היינו יכולים לקצר את האבחון ולהתחיל בבדיקת ההארקות. (לאחר חיזוק המינוס המאווררים נכנסים כמו שעון).

אז תודה שוב ליגאל ולחברי הכנופיה שהכירו לי אותו. הבחור מקצוען ולמרות שלא מכיר את הרכב שלי מניסיונו מרגיש תוך דקות כמו דג במים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי היום שוב אצל מתן,לאחר שהפיוז שוב נשרף.עוזר בהודעות שיחות ו כמובן שהזמין אותי גם היום.למרות שהבעיה לא נפתרה עדיין,מאור פנים סבלנות ורצון לעזור שלא נתקלתי בו. תודה רבה על היום,שלוש פעמים בשבוע וחצי זה לא רגיל.תודה רבה מתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לפרגן למתן על העזרה היום בהחלפת שמן ופילטר שמן, בדיקות חשמל שונות וההסברים המפורטים. עכשיו אני מבין שאפשר לעשות טיפולים בסיסיים לבד בלי לשלם מחירים מופקעים למוסך.

מתן, אני אעבור על המדריך להכנת המפתח

;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת היכן ניתן ליקנות את המיכל הזה במרכז, בינתיים אכסנתי את השמן המשומש במיכל 5 ליטר של השמן הקודם שניגמר.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי שהמשתמש עליבאבא פרסם פעם למכירה מיכלי שמן 18 ליטר ריקים למכירה.

יש מיכלי שמן בנפח 20 ליטר של וולוולין שאפשר לקנות ולחכות שיגמר.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיכלים רגילים אני מכיר, אני מדבר על המיכל המיוחד הזה שמתאים לריקון שמן מתחת לרכב כמו שראיתי כאן בתמונות, ניראה הרבה יותר נוח לנקז ישירות לתוכו מאשר למיכל פתוח ואז לתוך מיכל גדול.

לא ראיתי בל.כ כזה מיכל, ולא ממש יודע היכן לחפש, חנויות מקצועיות דיי קשה לימצוא בראשון.

עריכה: כזה אני רוצה :-)

attachment.php?attachmentid=427704&d=1434611819

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה :-), לא הכרתי את החנות הזו, התווסף למועדפים ואקפוץ בזהדמנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...