Jump to content

e_r

 • הודעות

  196
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של e_r

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

14

מוניטין

 1. צריך לשלוח את הלוח שעונים לשיםוץ בארה״ב. מה התהליך הבירוקרטי הנדרש כדי להימנע מבלאגן מול המכס שיכול להיגרם אחרי שמי שמשפץ ישלח לי את זה חזרה?
 2. כי זה מאוד תלוי בסניף. לי היה חשבון במזרחי טפחות ולא ספרו אותי. בפפר כולם מקבלים אותו יחס.
 3. גם לקוח של פפר וגם לקוח של לאומי. החוויה בפפר הרבה יותר טובה מהאפלקציה של לאומי בכמה רמות החל מהעמלות, מענה על שאלות על ידי נציג, נוחות ועוד. למה יש לי גם וגם? כי לצערי, חשבון פפר לא יכול להיות חשבון משותף ולא תומך במט״ח אם היו תומכים, הייתי נוטש את לאומי ועובר רק לפפר.
 4. יש את "חוק הפקס" אבל אני לא זוכר אם כללו בו את הבנקים או שהחריגו אותם. בכל מקרה, יש את "נמאס מהפקס" שאוהבים לעשות שיימינג לבנקים שעדיין דורשים דברים בפקס: https://www.mako.co.il/nexter-consumerism/Article-72656be8f5c3c61026.htm
 5. "להדוף מי שמתפרץ או נכנס לבית המגורים" - הרכב שנגנב זה טנדר שגורר קארוון שבו ישנו אריה ואישתו. עורכי הדין יבקשו להרחיב את הפירוש ויגידו שהקארוון נחשב בית מגורים. האם זה יעזור לו? אי אפשר לדעת, כי בישראל כל שופט מכריע לפי השקפת העולם שלו והחוק זה רק "תירוץ" עבורו להצדיק את מה שכבר החליט... כמו שאומרים - לבית המשפט אתה יודע איך אתה נכנס, אתה לא יודע איך אתה יוצא. ממליץ לצפות בסדרה של כאן 11 על שופטי בג"ץ
 6. לקחת למכון אחר? לבקש יעשו שוב? מה אתה ממליץ?
 7. קרוב משפחה מחזיק ברכב שקיבל מהעבודה דרך חברת הליסינג. הוא הנהג היחיד על הרכב ועכשיו שעברו 3 שנים הוא רוצה לקנות את הרכב מחברת הליסינג. הוא לקח את הרכב לבדיקה בקומפיוטסט ונכתב שיש "בלאי מנוע" רק לא ברור אם זה כסת"ח או סיבה רצינית לא לרכוש את הרכב.
 8. DVR - תוודא שיש לו אפליקציה שתואמת לטלפון שלך. אני פחות אוהב כל מיני DVRs סיניים כי המערכת הפעלה/אפליקציה לא תמיד נוחה ועובדת כראוי. יש את provision בארץ שנותנים תמורה יחסית טובה למחיר מול איכות. לגבי מלצמות, זה תלוי ב-DVR ובתנאים שיש לך בחוץ (יש/אין תאורה, כמה שטח צריך לכסות וכו'). מצלמות אפשר לקנות בארץ/חול אבל אני חושב שתצליח למצוא גם בארץ במחיר סביר אם מדובר במצלמות חוט.
 9. זה בתחום התוכנה או החומרה או גם וגם? הקהל יעד זה אנשים פרטיים (B2C) או עסקים (B2B)? אתה רוצה לממן את זה בעצמך או ע"י משקיע/ים חיצוני/ים? אתה מסוגל להרשות לעצמך להיות מספר חודשים ללא משכורת? יש הרבה שאלות שאתה צריך לענות לעצמך (אתה מוזמן ליצור קשר בפרטי אם אתה רוצה לשמוע על עוד שאלות 😉) לפי שמתחילים דבר כזה. אבל רק שתדע שמה ש-hans כתב הכי מדוייק - בניגוד למה שחושבים, לרעיון עצמו יש כמעט ערך אפסי.
 10. e_r

  ביטוח הראל סוויץ

  אני קיבלתי מהם הצעת מחיר זולה (אני עושה פחות מ-5K ק"מ בשנה) וליברה נתנו לי הצעה זהה (בטלפון) + ביטול השתתפות עצמית ברגע שאמרתי להם כמה הציעו לי בהראל סוויץ'. אצל ליברה גם לא צריך להתקין איתורן ואין קנס אם עוברים את הק"מ שהצהרת.
 11. יש צ'וק ידני אבל זה לא יעזור בהתנעה אחרי עמידה של שבועיים.
 12. נכון, מדובר על קרבורטור. אני לא רוצה לבטל את המשאבה המכאנית מטעמי אותנטיות וגם בגלל שהיא עובדת תקין. הבעיה היחידה היא שקשה לי להתניע (אחרי עמידה של שבועיים) בגלל שהיא צריכה לשאוב את הדלק מהמיכל לקרבורטור - רכב אמריקאי אז יש הרבה מרחק, מה שדורש כמה פעמים סטרטר כדי להצליח להתניע.
 13. ברכב קיימת משאבת דלק מכאנית ולכן שאני בא להניע את הרכב לאחר שבועיים ללא תזוזה, אני צריך לתת כמה פעמים סטרטר עד שמגיע דלק למנוע. אני מעוניין להוסיף משאבה חשמלית שתופעל באצמעות סוויץ' כדי למשוך דלק, ואז לכבות אותה ושהמשאבה המכאנית תעבוד כרגיל. שתי שאלות אחרי שקראתי קצת על הנושא: 1) איך אני יודע כמה PSI המשאבת דלקת החשמלית צריכה לספק? 2) האם בגלל שאני מוסיף משאבה חשמלית על הצינור דלק זה לא יפריע לפעולה השוטפת של המשאבה המכנית?
 14. אתה אולי מתכוון הורדה במקום העלאה? אני עם פרטנר LTE ובדקתי עכשיו וקיבלתי 13.76M הורדה
×
×
 • תוכן חדש...