Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 1522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעוניין לעזור בכלי עבודה...

יש לי מפתח ברגים על בטריה, כמו פטיש אוויר רק על בטריה עם מומנג חזק מאד של מילוויקי. מוכן לתת אותו למי שירצה מהחבורה באהבה מתי שיצטרך ועוד כלי עבודה.

כמו כן מוכן לעשות מגבית ולהשתתף לקנות לכל אחד מהם אחד כזה או כל מה שהם צריכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 741
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

http://m.ebay.com/itm/Milwaukee-M18-Fuel-1-2-inch-High-Torque-Impact-Wrench-With-Friction-Ring-Kit-/400824238322?nav=SEARCH

זאת הכלה.

אם מישהו מעוניין להכיר טובה ולהצטרף נארגן אחד כזה לכל אחד מהחברים

בארץ המחיר כפול.

זה אחד הכלים הכי חזקים וטובים שיש היום

מוכן לשים 400 על החשבון כרגע בשביל הסיפתח.

עריכה אחרונה על ידי yanivnn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כמה שבועות שחשבתי להחליף את השמן במגאן לאחד בלי תוספות החלטתי שבאמת הגיע הזמן.

קניתי פילטר שמן מקורי ושמן איכותי. פניתי לדוד ותיאמנו ליום שישי. מאחר ולא היה לו את המפתח\בוקסה לפתיחה של בורג הקרטר (צרפתיות :roll:) בילה את שעות הבוקר בחיפוש אחר אחד כזה. לצערי לא מצא, דחינו את הטיפול. בסוף יום הצלחתי לאתר אחד כזה אצל חבר ודוד אמר שאין בעיה לעשות את הטיפול למחרת.

הגעתי אליו, והעבודה בוצעה מהר ובמקצועיות.

רציתי להודות לדוד על הרצון לעזור בכל יום ובכל שעה ועם תיאום מהיום למחר!

תודה לכם חברים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרוב אבצע אצל אסף טיפול באלפא מיטו שלי.

לחוץ מאוד, התלבטתי המון (בכל זאת-זה לא מגבים של השמשה), הסתכלתי על הפן שכשארצה למכור זה ישמע מצחיק שהחלפתי חלקים אצל "איש זר בחצר שלו".

תרום-תודה :)

עריכה אחרונה על ידי SmartCoupe

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להודות לאסף על הטיפול היסודי שהמגאן שלי עברה אתמול בזכותו, הטיפול כלל מסנני שמן, סולר, ומזגן(מסנן אוויר הוחלף עוד בחנות החלפים שקניתי בה הכל).

השמן הוא WOLF בעל תקן RN710 כנדרש.

אסף החליף הכל ביסודיות עם החיזוקים הנדרשים ואפילו דאג לכך שהשמן ינוקז עד הטיפה האחרונה.

הלוואי ובמוסכים היו עובדים כאלה כמו חברי הכנופיה.

שוב תודה! :wink:

להלן לקט תמונות ממהלך העבודה:

1. zewmdhmfmzmy.jpg

cnjzyyyo0utm.jpg

5mz2teyy3qgj.jpg

myaz2je4oydt.jpg

jadzgkkmrnzz.jpg

rnjhjyxwunyy.jpg

on4gljzjdivj.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרוב אבצע אצל אסף טיפול באלפא מיטו שלי.

לחוץ מאוד, התלבטתי המון (בכל זאת-זה לא מגבים של השמשה), הסתכלתי על הפן שכשארצה למכור זה ישמע מצחיק שהחלפתי חלקים אצל "איש זר בחצר שלו".

אם היו אומרים לי משפט כזה עכשיו, הייתי קופץ על האוטו!

אם המוכר יגיד לי "טיפלתי אצל כנופיית הטיפולים השוטפים", אני אדע שיש לרכב תו איכות! :lol:

אסף ושות' - אתם עושים עבודת קודש, ואם תצטרכו עזרה בכל דבר אני בכיף קופץ לעזור.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה שוב להודות לאסף, ולרועי (היה נעים סוף סוף להיפגש איתך) שביצעו טיפול גדול ברכב של אח שלי.

מדובר בסוזוקי בלנו ידנית שנת 99, עם המון קילוממטרים.

אסף ורועי ביצעו טיפול רגיל שכולל פלאגים פילטר אויר פילטר שמן מנוע, ושמן מנוע.

ובנוסף החליפו רצועת טיימינג, משאבת מים, ורצועות אביזרים.

כמובן שהכל נעשה במקצועיות ובאדיבות שרק הם יכולית לתת. עם הסברים בתהליכים, ואפי' עם כל השאלות שלי, הם ענו על כולם בסבלנות ועם הסברים מפורטים.

תוך כדי הטיפול התגלו עוד בלאיים ותיקונים שצריך לטפל, וייקבע בהמשך, טיפול נוסף.

אז תודה ענקית לאסף ורועי, אלופים אמיתיים, ואנשים מדהימים.

היה תענוג לפגוש אותכם, מקווה שניפגש שוב בקרוב.

כמה תמונות, ואני מתנצל שלא צילמתי קצת יותר, פשוט הידיים היו... והייתי עסוק בלהפריע להם אז...

שימו לב למשאבת מים..

Ag8nPQlQpioOrI4O0y2X-Q4QuHeC4VsURCHogrScXJ7J.jpgAjVuZUVvCVukn6GissJHG_mKxZdoRU9IvFPdwIJLBqBz.jpgAuJhENIzCE9CVe-cRZCnY2REi6BwiZU2Mtk1UxoLT3hR.jpg

עריכה אחרונה על ידי Uriya nagar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי גם ביום שיש האחרון להחלפת שמן ופילטר שמן, רועי ואסף היו באמצע עבודה קשה וארוכה על הבלנו שבתגובה מעליי, תוך כדי אסף החליף אצלי שמן ופילטר שמן ובדק כמה דברים נוספים עם הרבה רוגע וסבלנות וכל זה כשיש את הבלנו שחצי מפורקת ובורג מסויים שמסרב להיפתח.

אחלה אסף ורועי, אנשים מדהימים ואמשיך לשגע אתכם עם טיפולים מורכבים יותר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לאסף מהכנופיית הטיפולים

ביום שישי בצהריים נתקעתי עם הרכב (מזדה 626) נקרעה לי רצועת אביזרים שמחברת את האלטרנטור ואת המשאבת מים.

הצלחתי איכשהו להגיע הביתה בלי שהרכב התחמם לי יותר מידי.

רציתי מכונאי שיבוא הביתה בלי לגורר את הרכב וכאבי ראש וחבר שאמר לי שראה פוסט על הכונפייה, אמרתי יאללה נחפש אותם דיברתי עם אסף ביום שישי שכבר ביום שישי בערב רצה לעזור אבל לא היה איך להשיג רצועה. אז קבענו תאמת לפי מה שהיה נוח לי, לאסף לא הפריע מתי לבוא אז קבענו בחמש בערב אסף עם כלים יותר מאובזר ממכונאי בדרכים של שגריר בדק עשה שבר את הראש למה הרצועה נקרעה בסוף החלפנו את שני הרצועות ועל הדרך החלפנו תושבת ועשינו טיפול קטן לאוטו בחלקים שהיו בתא מטען כבר כמה שבועות. והכל בחיוך ברוגע ובידע רב פשוט תענוג .

אפילו לא רצה לקחת שקל לרמות שהתחננתי. עשיתי סיבוב ברכב ועכשיו הרכב נוסע באמת כמו רכב חדש

תודה תודה רבה לאסף מי הכנופיה שעזר לי מאוד וואלה עשה לי חיוך שעוד קיימים אנשים כאלה :]

IMG_20150830_185515.jpgIMG_20150830_184025.jpgף IMG_20150830_185040.jpgIMG_20150830_175653.jpgIMG_20150830_175642.jpg

עריכה אחרונה על ידי Nitzann
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים,

כבר פעם שניה שאני מגיע לאסף, הפעם לטיפול 60k לסיאט לאון 1.8 2011.

הגעתי עם החלפים כשבתוכנית:

שמן מנוע- קסטרול אדג' 5w40

פילטר שמן- mann

פילטר דלק- mann

ולקינוח 4 פלאגים- NGK אירידיום

פשוט כיף אדיר עבדנו יחד על הרכב, אסף כמו בפעם שעברה היה סבלני, מקצועי ופשוט תותח. תודה!

תוך פחות משעה וחצי סיימנו את הטיפול וכך זה היה נראה:

טיפול2.jpgטיפול3.jpgטיפול4.jpgטיפול1.jpg

מימין לשמאל: החלפת פילטר שמן, החלפת פלאגים, סתם תמונת ישבן של הלאון והחלפים. (התמונה של החלפת פילטר דלק התפלקה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום שוב הגעתי לאסף, רועי ודויד להחלפת גומיית צירייה, פילטר דלק ובדיקת בלמים שכללה גירוז רפידות.

הם עבדו על 3 רכבים במקביל עם המון סבלנות ומקצועיות, לכולנו היו שאלות ובעיות כאלו ואחרת והם ענו והסבירו כל תהליך.

תודה רבה על הכל!

faff0ed903891b47942051930fc140ea.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה טויוטה:wink:.

שאלה אליך ולתותח אסף וחבריו, האם חובה בדגם הזה להוציא את כל הצירייה?

הרי אם יש את המכשיר המוזר הזה ... ?

פשוט לדעתי זה פוגע בפרונט, לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...