Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 1522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגעתי היום לאסף לטיפול טיימינג לגטס שלי ושם התלווה אליו רועי.

הגטסית שלי קיבלה מסור ואהוב משני אנשים אדיבים בצורה יוצאת מן הכלל!!!

הטיפול כלל החלפת רצועה+מותחן משאבת מים וסט רצועות אביזרים. אסף ורועי קרעו את עצמם בתנאי מזג אויר לא נעימים בכלל (היה חם מאוד), שניהם טיפטפו מים וביצעו עבודה פיזית לא פשוטה כלל.

לקראת סיום העבודה רועי גילה שרצועת אביזרים אחת מתוך השלושה גדולה במידה שלה ומיד שניהם קפצו מהר להביא את הרצועה לפני שהחנות תיסגר (לקראת 17:30).

כל הכבוד לצמד הזה על עבודה קשה ומסורה ולא הסכימו לקחת שקל למרות החפירות שלי שאולי בכל זאת... פשוט עקשנים!! לא ידעתי איך להודות להם!!!

תודה רבה אסף ורועי שה' יברך אתכם! כמה טוב לב...

והנה כמה תמונות מהטיפול המסור:

zmyyomwa1m4j.jpggxzmm0qyenj5.jpg

yjmatmlmxixz.jpgznddgwcimjmm.jpg

outm2aj3mj0m.pngzjzyeyzi2njj.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 741
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עברתי על כל השירשור ואני רוצה להגיד לכם שאפו!

לי כבעל מקצוע ותיק לא היה את האומץ הנדרש לבצע חלק מהתיקונים האלו על הרצפה ללא תנאים.

ברור לי שזה נובע מאהבהת רכב ומקצוע המכונאות, ואהבת אדם גדולה ולכן אני מציע לכם את עזרתי

כל חבר כנופייה שהסתבך עם תיקון כלשהו, או שצריך עזרה בביצוע עבודה שאפשר לעשות רק במוסך (שימוש בפרס, רתכת חולץ וכו..) מוזמן לפנות אלינו לאורן שרותי רכב ונשתדל לעזור ככל שניתן.

בהצלחה

אורן בן סימון

איזה מלך

ראיתם פעם בחורה עושה טיימינג ?! :mm_wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי להודות לאסף שבא עד אלי בחמישי בלילה להחליף פילטר אוויר, פילטר מזגן (שהתגלה כעבודה לא פשוטה בכלל, שדורשת גמישות וזוויות עבודה לא נוחות בכלל) ובדקנו שאין גם נזילה מהגיר.

תודה רבה אסף - אין עליך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע תורי להודות לאסף על זה שטיפל ברכב ההורים של חברה שלי אתמול במשך שעות טיפול שכלל בתוכו:

החלפת שמן מנוע ופילטר,החלפת פילטר אוויר,רענון נוזל בלמים והחלפת אטם מכסה שסתומים.

אציין שרמת המקצוענות עליה שום מוסך לא יוכל להגיע עקב הצורך להרוויח כסף.

גיליתי שהמוסך השתמש בפילטר שמן ואוויר סיני ופלגים לא לפי הספר.

קבענו לחזור להמשך טיפול על מה שלא הספקנו ולא היה לנו את החלפים במקום.

לסיכום תודה רבה.

והנה קצת תמונות:

IMG_20151003_113329.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף הכוכב קפץ היום לידידה שלי.

החליף לה שמן פילטר שמן פילטר אוויר פלאשים מכסה שסתומים ואטם, מקווה שלא שכחתי משהו , עשה בדיקה לבלמים וחלקי המתלים השונים וכל זאת מהיום למחר.

האמת...

מתחילות להגמר לי המילים על חברי הכנופייה האלו שפשוט המונח כנופייה עושה עימם עוול .

אני מציע להתחיל לחפש שם יותר חיובי לחבריה הללו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד משהו, היום יגאל ורועי באו אלי לבדוק את נושא הטורבו.

המנוע מתריע על תת גדישה.

פתחנו מגן חום של הטורבו וראינו שחסר בורג אחד בסעפת, ייתכן ובורח משם לחץ מסויים ולכן הטורבו לא גודש מספיק.

ממשיכים לבדוק את העניין אם זה הגיוני לפני שנפרק סופת כדי להחליף אטם ולהוסיף את כל הברגים.

אז גם להם מגיע תודה ענקית על הרצון לעזור ועל העבודה הקשה בפירוק של החלקים הלוהטים הללו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף הכוכב קפץ היום לידידה שלי.

החליף לה שמן פילטר שמן פילטר אוויר פלאשים מכסה שסתומים ואטם, מקווה שלא שכחתי משהו , עשה בדיקה לבלמים וחלקי המתלים השונים וכל זאת מהיום למחר.

האמת...

מתחילות להגמר לי המילים על חברי הכנופייה האלו שפשוט המונח כנופייה עושה עימם עוול .

אני מציע להתחיל לחפש שם יותר חיובי לחבריה הללו.

חבורת מלאכי (מלשון מלאך) הטיפולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי להודות לאסף אשר ביצע טיפול גדול ורציני לרכב שלי ושל אשתי יונדאי סנטה פה ויונדאי I30.

בעקבות המלצה של חבר שהפנה אותנו לאסף קבענו להיפגש בגבעת שמואל.

אסף הגיע עד אלינו ועבד על הרכבים קרוב ל-4.5 שעות.

בסנטה פה החלפנו 6 פלאגים,ראדיאטור,חוטי הצתה,תרמוסטט,צינורות מים,שמן גיר ונוזל קירור.

העבודה בוצעה בצורה מקצועית ובסבלנות מדהימה.היה המון עבודה להחליף את הפלאגים האחוריים.

ביונדאי I30 הוחלפו פלאגים,שמן מנוע,פילטר אוויר,ושמן גיר.

כמו שאמרתי הבחור פשוט מקצוען ברמות.הגיע עם כל הכלים שצריך ועבד בצורה מקצועית על הרכבים תוך שהוא מפגין ידע בכל פרט.כל בורג נסגר לפי מומנט של ספרות יצרן.

גם אני וגם אחי היינו בהלם שהוא היה לא מוכן לקחת שקל על כל העבודה.הרגשנו ממש לא נעים אבל אפילו נסיעות הוא לא הסכים לקחת.לא מבין את זה זה משהו בלתי נתפס.

אין מילים להביע את התודה ואת ההערכה על כך.כל מילה רק תקטין את התודה.

IMG-20151006-WA0026.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לאסף על שבהתראה קצרה של שעתיים נענה לבקשתי להחלפת רפידות קידמיות יש לציין שהרפידות היו עם שחיקה לא אחידה ואחת אפילו הייתה כמעט במצב גמור,ניתן לומר שאסף הציל את הרכב מהחלפת דיסקים גם כן.

והנה תמונה:

IMG_20151007_210852.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני שוב רוצה להודות ליגאל. והפעם לא רק לו אלא גם לרועי!

הגיעו עד אליי בערב החג, מצויידים בכל הכלים הדרושים, והכי חשוב עם המון סבלנות ורצון לעבוד מהלב!

הוחלפו פילטר מזגן, פלאנג' וצינור, נוזל קירור - הכל מקורי אגב.

בשל הזעה קלה הוחלט גם להחליף את אטם מכסה השסתומים.

הכל בוצע בסבלנות אין קץ ותשובות לכל השאלות שלי, ואפילו הסברים שמעבר.

ועל מנת לסיים דבר קטן שלא ניתן היה לעשות ביום ראשון, הגיע היום יגאל שוב, עד אליי.

ופשוט נענתי בלא כשניסיתי להציע תשלום כלשהו.

חברים - אתם פשוט צדיקים אמיתיים, מחזירים את הצד החיובי לעולם המכונאות שהפך ברובו לעולם תחמני.

ואסף - לא שכחתי אותך! תמיד שם כדי לענות על כל שאלה - מומחה הגטסים הידוע :)

הקמתם דבר מדהים, ואני מאחל לכם המון הצלחה, בתחום הזה, ובכל התחומים בחיים - מגיע לכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב... אז אני רוצה להודות ל... מתן היקר!

שעזר לי במשהו מסוים, באהבה ובסבלנות וגם הסביר לי על הדרך "מה,כמה ולמה"

מדובר בבחור ענייני, מקצועי ובעל נתינה - כמו ה"אלה של פעם" שחסרים בנוף של היום

ה"כנופיה" שלכם... אין מילים לתאר כמה הרעיון הוא אדיר, כל הכבוד לכם, לכולכם.

ו... מתן, תודה שוב אחי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מצטרף לכלל המגיבים והמפרגנים!

לפני כשבועיים הייתי אצל אסף על מנת להחליף נוזל בלמים, כשכל התהליך בוצע על ידיו בקלילות, חריצות ומקצועיות!

כמו כן שבוע לאחר מכן הייתי אצל דוד על מנת להחליף שייבה בבורג של אגן השמן, גם פה הכל התנהל ללא דופי ובמהירות.

מומלץ :)

IMG-20151002-WA0011.jpgIMG-20151002-WA0019.jpgIMG-20151002-WA0028.jpgIMG-20151002-WA0032.jpgIMG-20151002-WA0034.jpgIMG-20151002-WA0038.jpg

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...