Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 1536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטרף לפירגון והפעם לרועי עוזרי היקר.

החלטתי לעשות טיפול לבד ורכשתי את החלפים למעט שמן ופילטר שמן. פילטרים החלפתי ללא בעיה, אבל עם הפלאגים והחלפת השמן רציתי שמישהו שמבין יבצע ויתן לי טיפים.

אז פניתי לרועי היקר, בחור נחמד ומבריק עד כאב :-) הוא רכש עבורי את החוסרים - פילטר שמן ושמן ובמחיר ממש מעולה. קבענו אצלו לביצוע והביא איתו את כל הכלים הנדרשים ותוך פחות משעה הרכב היה מוכן ונשמע מעולה. רועי בהחלט יודע מה הוא עושה ועם המון אהבה לתחום, הייתה לו גם סבלנות להסביר לי בפירוט איך הוא מבצע כל פעולה ולמדתי המון.

תודה רבה רועי :wink:

הרכב פיקס!

עריכה אחרונה על ידי Barney

חבר טוב נמדד בכמה השקעה הוא מנער את הרגליים לפני שהוא נכנס לך לאוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 741
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טוב אז אחרי שהתחממתי והתייבשתי גם אני מצטרף לתודות לחבורת הכנופייה ובתוכם רועי התותח!

כבר כמה חודשים שהוא מחפש לי את החלקים הכי טובים לטיפול במחירים הכי אטרקטיביים.

הגעתי אליו אתמול, הבחור פשוט תותח, יש לו את כל הידע והכלים הדרושים לביצוע כל פעולה, גם הגשם שירד לא הפריע לו בכלל והוא צלל מתחת למכונית בתוך השלוליות וביצע את הטיפול עד תומו בהאהבה ומסירות למקצוע ולרכב.

תוך כדי הטיפול כבר קלט בעיניו את רצועת האביזרים שצריכה החלפה והתריע בפניי. אין ספק שמקצוען אמיתי!

שוב תודה רועי על כל העזרה אתה תותח!

Toyota Yaris TS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל חברי הכנופייה ניזונים מתחושת הסיפוק שבנתינה ובעזרה הזו בתחום הכל כך מעניין הזה. מבחינתנו החיוך והתודות של האנשים שאנו מטפלים בהם שווה את הכל ואין יותר טוב מנתינה שלא תלויה בדבר!

מאמץ ללבי כל מילה. אין כמו נתינה מבלי לחכות לתמורה. זה הבסיס שמנחה אותי כל החיים.

חיזקו ואימצו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי חצי שנה עם ה"ספארק" שלי, התוודעתי לראשונה לשניים מחברי הכנופייה: דוד ושלומי, שהסכימו באהבה לעשות טיפול 60 אלף. אני רוצה להודות לשני אנשים זהב טהור (ואין לי ספק שגם שאר החברים אותם לא פגשתי, עשויים מאותו החומר), על העבודה, ההסברים, החיוך והסבלנות. ראיתי בעיניים שלהם איך הם נהנים לטפל ולהקדיש את מלוא תשומת הלב לכל בורג וכל פרט קטן. נשבע לכם, מעולם לא נהנתי לצפות וללמוד כמו שנהנתי בחברתם. תותחים, תודה רבה. מעריך מאוד!

רועי אסף.

:king::king:

(מימין, דוד ושלומי המלכים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול נתקלתי רק בשרשור המקורי הנעול, אז למען הסדר הטוב ארכז כאן את הפרגון של חבר שהפניתי השבוע לטיפולו המסור של אסף, ממייסדי הכנופיה.

בהתחשב בכללים וכיוון שאינני יודע באיזה מוסך מדובר, אותו חבר הגיע למוסך באזור השרון, שם נדרש ממנו להיפרד מסכום מופקע שמגלם מאות שקלים רק על עבודה של חמש דקות (החלפת סליל הצתה). אותי אישית ההתנהלות הזאת של חלק מהמוסכים מקוממת.

להלן דבריו של החבר:

מבקש להודות ולפרגן לאסף (ושלי) שהגיע בהתרעה קצרה וטיפל במקצועיות ובאדיבות רבה ברכב שלי, החליף סליל הצתה (קוייל) והעניק טיפול 10000 לרכב שלי אצלי בבית בחינם! שלי הביאה את כל החלקים והחלפים הדרושים כך שאפילו לא יצאתי לרכוש אותם בעצמי! תודה ענקית וישר כוח! החזרת לי אמון בבני אדם ושמת כל מחווה שלי כלפי אדם זר בפרספקטיבה.

ותמונה שלא משאירה מקום לספק: חברי הכנופיה פועלים באש ובמים. הפעילות שלכם באמת מעוררת השראה!

IMG-20151109-WA0008.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על הרצון לעזור גם בגשם ובמזג אוויר גרוע.

אגב, מה זה האור הכחול ?

אינקובטור [emoji39]

אין ספק שככה הם דואגים לרכבים- כמו תינוק שרק נולד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

אני רוצה לפרגן בענק למאור שהיום , הגעתי אליו בשעות הצהריים המוקדמות עם הרכב שבחתימה , שהיו לו כמה תיקונים לא קלים והבן פשוט יצא אלוף ולהלן הפירוט :

בשעה 13:00 פגשתי את מאור שהרים את הרכב על שני משולשים בזריזות , ובמקצועיות שלא מביישת בעל מקצוע של 30 שנה, שלף את הצירייה החליף את הגומיה שהייתה קרועה , והחזיר אותה חזרה .

אח"כ עבר לתפוחי הגה שהיו גמורים ותוך דקות החליף כל תפוח - כמובן דואג לסמן במדויק את מיקום החיבורים כדי לשמור על זווית הגה מושלמת וכך היא נשארה

המשיך עם החלפה של 4 פלאגים של דנסו , בפירוק גלגלים אחוריים בגלל ידית הנד ברקס שעולה מעלה מדי , ואבחנה תוך דקות את מהות הבעיה וגם מתן פתרון מקצועי.

לקינוח , החליף שמן + פילטר שמן כשכבר היה חושך .

נהניתי לראות אותו עובד , יש לו שיטת עבודה מסודרת מאורגנת ובעיקר מקצועית.

לסיכום : שירות יוצא מהכלל , אדם יוצא מכלל וכל הכבוד שעוד יש אנשים כאלו .

בהצלחה בהמשך !

לנסר 2007

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, אחרי יותר משנה שהכנופיה פועלת אני מתרשם שהם חסכו לחברי הפורום במצטבר עשרות אלפי שקלים

לי באופן אישי, אסף חסך מעל ל2000-3000 ש"ח, ככה שמצטרפים עוד עשרות חברי פורום הסכומים גדלים וגדלים.

כל הכבוד לכל אחד מחברי הכנופיה, אני מקווה שכל האנשים שמקבלים ממכם עזרה מחזירים טובה בתחומים אחרים שהם טובים בהם בחיים, לאנשים אחרים שצריכים זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לפרגן לאסף ויגאל מהכנופיה.

פניתי ליגאל בכמה שאלות על טיפול קטן לניסאן אקו מיקרה, 2012. ענה באדיבות ובדק כל מה שהיה צריך.

הוא היה עמוס קצת בעבודה ולכן לא יצא לקבוע במשך שבועיים, והסיבה שאני מציין זאת היא שהוא זכר לשלוח לי הודעה ולשאול אותי אם אני מעוניין לבוא לעשות את הטיפול, כלומר הוא זה שרשם לעצמו לדבר איתי כשייצא לו זמן ולא הייתי צריך להציק ולהזכיר לו כל הזמן. מדהים.

אז קבענו היום, הלכתי ורכשתי את החלקים והשמן הנדרש, ונסעתי לכתובת שניתנה לי, מצאתי את אסף ויגאל מרכיבים בולמים למאזדה 3 (אני בטוח שחסכו לבעל הרכב לא מעט כסף).

יגאל התפנה אליי, בדק הכל, כולל את מצב המצבר עם מכשיר מדידה, מצב נוזל הקירור, מצב הרצועות מנוע, ביצע את ההחלפות הנדרשות. כל זה ביעילות וזריזות מרשימה, והסברים לשאלות שהיו לי.

חייב להגיד שהוא חסך לי לא מעט כסף, במוסך רצו על הטיפול הזה יותר מפי 2 מהמחיר ששילמתי על החלקים.

אז קודם כל אני מקווה שניפגש שנית, ואם תפתח מוסך, אני הראשון שאגיע!

ואל תשכח אותי, יש לי סקודה חמודה שממתינה לך ;)

תודה תודה תודה.

עריכה אחרונה על ידי m.l
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי להחליף את הפלאגים ונוזל הבלמים שלי בקליאו

קבעתי עם רועי.

"הנה זה הכלים שלי תשתמש,אני הולך לאכול מרק תימני"

רגע רועי אין לי מושג איך לפרק סעפת יניקה, או להשתמש בראצ'ט :|

-אתה תסתדר אני סומך עליך... אם יש בעיה תקרא לי.

אז אם הבנתם, רועי נתן לי לעבוד לבד ולהתנסות בעצמי, שמחתי מאוד על ההזדמנות... כל פעם שנתקעתי קראתי לו והוא מצא את הפתרון תוך רגע, גם כשהתייאשתי והוא התחיל לעבוד הוא עצר ואמר "יופי,עכשיו אתה תעשה את זה"

יצאתי מיום ארוך ומעייף עם המון ידע, את הסעפת יניקה שפירקתי באיטיות ובקשיים הרכבתי חזרה בעצמי ללא בעיה (כמובן שפספסתי צינור ושניה לפני ההנעה רועי עלה על זה...איך לא.)

את הנוזל בלמים השארתי לרועי כי אני התעייפתי והוא לא הראה סימני עייפות.

מודה לרועי על יום מלמד וחוויתי... בחור מקצועי מאוד שמוצא פתרון לכל בעיה (וזו צרפתיה,יש המון)

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב פעם אני אצל הכנופייה :)

לפני כחודשיים הייתי אצל אסף וחן לביצוע טיפול ואסף שם לב שהבולם זעזועים קד' ימני נוזל והמליץ להחליף את שני הבולמים בהקדם,

קניתי שני בולמים של קיובה ודיברתי עם יגאל קבענו ביום שישי,

הגעתי למקום שקבענו ויגאל ואסף התחילו ישר לעבוד על הרכב,

הוחלפו שני הבולמיים ולאחר ההרכבה היה רעשים מהמיסב של הבולם,

וקפיצה קטנה לאבי חלפים והגעתי עם מייסב חדש,

כרגיל הם עבדו בזריזות ומסודר ופירקו שוב את הבולם עם המייסב הרועש והחליפו את המייסב,

בתור חייל הם חוסכים לי ממש הרבה כסף, תודה ענקית!

כמה תמונות :

פירוק הבולם:

image4.jpg

הבולם הישן:

image6.jpg

image7.jpgimage3.jpgimage2.jpgimage1.jpg

עריכה אחרונה על ידי yoelb00

Mazda 3 2006 1.6L - SOLD

Hyundai Coupe 2008 2.7L Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להודות שוב למאור שעזר לי להכין את האוטו לטסט.

החלפנו גומיות ציריה קרועות - מאור לא מפחד להתלכלך בהמון גריז, אפילו שזה נורא מגריז.

והכי חשוב - העבודה בוצעה בכיף וביסודיות :)

ושוב - תודה רבה למאור חבר הכנופיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...