Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 1537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה רבה למתן, על שלקח על עצמו פרויקט שמוסכים הרימו ידיים, ניקוי כל החייוט והקומבינות, ועבודה על הכל מחדש. רק הניקוי לקח 4 שעות ותכנון עוד שעה. הכל בחיוך ובמקצועיות. "על הדרך" החלפת רדיאטור סידור מכסה טיימינג וסטארטר. אלוף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 741
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני רוצה להודות לרועי עוזרי.

דוד שלי רכש רכב מאזדה ישן, מוזנח ולא מתוחזק. אתמול בערב רועי הקדיש 3 וחצי שעות לטפל ברכב. בדק את מצב הרכב בכל המובנים, וטיפל בו טיפול יסודי במקצועיות וביסודיות.

במסגרת הטיפול הוחלפו: שמן, פילטרים, נוזל בלמים מכל הגלגלים, ונבדקו הבלמים ושאר המערכות ברכב. כמו"כ, רועי הסביר לדוד שלי איך לתחזק רכב ישן, בסבלנות ובמקצועיות, ונתן לו את ההמלצות שלו לתחזוקת הרכב. עכשיו הרכב נוסע הרבה יותר טוב.

זו באמת ההזדמנות לומר לו ולשאר חברי הכנופיה תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

ברצוני להודות לאסף מהכנופיה על טיפול מקצועי וראוי להערכה, זאת הפעם השנייה שאסף מטפל לי ברכב. בפעם הראשונה הותקנה מצלמת דאשבורד, והפעם נעשה טיפול 45,000 ק"מ לרכב מדגם קיה פורטה 2012.

בטיפול הוחלפו החלקים הבאים:

שמן, פילטר שמן, פילטר אוויר ומצתים.

בנוסף לזה, הוא גם טיפל לי בשפריצרים שהיו חסומים לחלוטין כתוצאה מאבנית שהצטברה בכל הצינורות, היה צורך בפירוק של הווישרים וחלק מהפלסטיקה תוך כדי שימוש בחומץ כדי לשחרר את האבנית, עבודה שלקחה זמן ונעשתה בצורה סבלנית ומקצועית!

תודה אסף על שירות יוצא דופן ולא ברור מאליו, שאפו לך ולכל חברי הכנופיה!

מצורפות תמונות של כל תהליך הטיפול שנעשה ע"י אסף 8)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברה, אני רוצה להודות לרועי מהכנופיה,

הגעתי אליו היום בפעם הראשונה עם סיוויק היבריד לטיפול תקופתי (שמן ופילטרים).

ההתרשמות שלי מהעבודה מאוד חיובית, רועי הקפיד לסגור כל בורג במומנט הנדרש ודאג שמפלס השמן יהיה במצב האופטימלי.

בנוסף, לבקשתי בדק את הבלמים הקמיים והאחוריים והמליץ לי על חלפים לטיפול הבא.

תודה רבה ובאמת שפו על המקצועיות :mm_yeah:

IMG_20151024_155030.jpgIMG_20151024_161616.jpgIMG_20151024_161624.jpgIMG_20151024_155037.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

ברצוני להודות לאסף, על טיפול 120K לפורד פוקוס של אשתי.

במהלך הטיפול החלפנו שמן מנוע, פילטר שמן ופילטר אוויר על פי הספר.

בנוסף, בוצעה בדיקה כללית וגילינו שהמשאבה של השפריצרים תקולה.

כמו בכל פעם, הטיפול בוצע במקצועיות ובמיומנות.

תודה רבה

20151024_193419.jpg20151024_193443.jpg20151024_194803.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב להודות לאסף , בחור זהב.. שאני לא מבין איך הוא באמת שורד עם כל השאלות שלי , החפירות שלי והרבה תלונות שלי על הרכב

בטיפול על סוזוקי בלנו שנת 2002, רואים שהוא יודע הרבה הרבה הרבה(!) מאוד ויש לו מלא ידע וניסיון

פשוט בחור זהב !

תודה ענקית לכנופייה !

Suzuki Baleno 2002 1.6 - נמכרה | Mazda 6 Premium 2007 2.3 - נמכרה | VW Passat 2016 1.8T - נמכרה | VW Polo 1998 1.4 - נמכרה | Toyota Verso 2017 1.8 - לא נוהג | Mercedes C180 2019 - נוהג.. לאט ובפחד. | Lexus IS250 - נמכרה בכאב לב. | Hyundai Getz 2008 1.4 - דיילי לדיילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שבועות בערך הטלתי משימה לא פשוטה על אסף ומאור:

סיאט איביזה -

החלפת שמן\פילטר שמן

החלפת פילטר אויר

החלפת פילטר דלק

החלפת נוזל ברקס

פיאט גרנדה פונטו:

החלפת שמן\פילטר שמן

החלפת פילטר אויר

החלפת פילטר מזגן

החלפת נוזל ברקס

החלפת טיימינג + משאבת מים

החלפת נוזל קירור

החלפת טרמוסטט

החלפת תושבות מנוע וגיר

החלפת רצועת אביזרים

פלאגים

רנו קליאו:

החלפת שמן\פילטר שמן

החלפת פילטר אויר

החלפת פילטר דלק

החלפת נוזל ברקס

החלפת טיימינג + משאבת מים [ שלא הספקנו לעשות ]

אסף התייצב בשעה עם חברת פורום חדשה בשעה 10 וחצי וזה מה שחיכה לו:

tipul1.jpg

tipul2.jpg

והנה קצת תמונות רנדומליות מאותו יום:

IMG_4464.jpgIMG_4474.jpgIMG_4487.jpgIMG_4496.jpgIMG_4501.jpgIMG_4503.jpgIMG_4514.jpgIMG_4515.jpgIMG_4516.jpg

ולא הייתי יכול להישאר חייב והודעתי לחברה הכנופיה מראש שתהיה ארוחת צהריים, אז הדלקתי מנגל, חתכנו סלט ועשינו ארוחת צהריים לתפארת.

בסופו של דבר מה שהכי חשוב שזה שכולנו נהננו, אסף ומאור עבדו יום שלם והרכבים ירדו משולחנות הניתוחים שלמים ובריאים.

אני רוצה להודות לכם, באמת אתם עושים עבודת קודש, היה לי לעונג לארח אתכם אצלי ואני בטוח שזאת לא תהיה פעם אחרונה :)

מקווה שנהנתם לפחות כמוני אם לא יותר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לחבריי הכנופייה - באמת עבודת קודש - אני כל פעם מתפעל מחדש מהזמן וההשקעה שאתם עושים וכל זאת ללא עלות.

יום אחד עוד יעשו עליכם כתבה !!

שאלה קטנה : בתמונה של הפלאגים של הפיאט (נראה לי) בתמונה זה נראה שההברגה לא באותו אורך , יכול להיות ? או שזה סתם נראה בגלל השייבה שטרם "נמחצה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה נראה אותו אורך :x מה שבטוח זה שזה אותו פלאג בדיוק, שתיהם מקוריים של פיאט עם אותו מק"ט עליהם. אז לא נראה לי שיהיה בהם משהו שונה.

אני סומך על זה ששמתם מקוריים ובידיוק מה שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להודות לאסף שייעץ לי לפני כשבוע, כיצד להחליף את האקטואטור שבדלת הנהג של הגטס שלי.

פירקתי את הדיפון הפנימי של הדלת והיו חסרות לי בוקסות לפתיחת מס' ברגים בדלת וזה היה כבר 0:00 בלילה, אסף אמר שישמח לעזור אם אקפוץ אליו עם הרכב.

בסופו של דבר, יום למחרת השגתי מקרוב משפחה את הבוקסות והחלפתי את החלק הסורר :lol:

למי שלא יודע, זה החלק שבד"כ עושה את הבעיות בנעילה המרכזית (מק"ט יונדאי: 957351C010).

ניתן להזמין ב-EBAY בכ-130 ש"ח כולל משלוח: http://www.ebay.com/itm/GETZ-02-10-GENUINE-FRONT-LEFT-SIDE-DOOR-LOCK-ACTUATOR-957351C010-/111376046754

או דרך היבואן המקביל של יונדאי וקיה, במחיר גבוה משמעותית מ-EBAY אך עדיין זול יותר מהמוסך המרכזי של יונדאי.

לא רק שחסכתי כמה מאות שקלים טובים, גם נהנתי מאוד מהעבודה עצמה :)

עריכה אחרונה על ידי fusion-x
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להודות ליגאל התותח שעזר לי לבצע טיפול לא פשוט של : פילטר דלק, שמן גיר ופלאגים בהונדה סיויק האצבק.

מקצוען אמיתי , עבד ביסודיות וטיפל לי ברכב ברוגע ולא דאגתי לרגע :) וגם על הדרך הסביר לי המון דברים.

באמת שאתם עושים עבודת קודש- אני יודה גם באותה הזדמנות גם לעומר שהיה לו כוונה לעזור ועזר בבחירת החלקים.

תודה רבה , אין לכם מושג כמה אתם עוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...