Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משוחרר מיואש מחפש יח' מילואים

NivStyle
שימו לב! השרשור הזה בן 3679 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

הסיפור שלי הוא כזה. השתחררתי בספטמבר 13' אחרי שלושה חודשי קבע.

במילואים הוצבתי במאגר חירום, אך ביקשתי לעבור להיות מוצב ביח' האם שלי.

לאחר הרבה פקסים וטפסים, הועברתי ליח' האם שלי במילואים.

אני מעוניין לעשות מילואים, אך בדיעבד התברר שאת התפקיד שלי לא צריך כל כך במילואים (התפקיד הצבאי היה מר"מ, אך בפועל תפקדתי במספר תחומים מחשוביים עם אחריות בלעדית על מספר מתקנים של היחידה).

וזה לא נאמר לי מלכתחילה, אלא רק השלו אותי שאמרו שאין בעיה נזמין אותך בקרוב ובשיחות טלפון עם הרע"ן ועם המפקדת שלי, אני מרגיש מסובן גם אחרי מקלחת.

אני התייאשתי מהמצב ועם כל הצער שבדבר, אני מחפש לעבור ליח' מילואים שאכן תפעיל אותי (ולא רק בשעת מלחמה חלילה).

(אני אציין שהייתי מתנדב בצבא, כך שגם למילואים לא הייתי מחוייב להתגייס. אך בכל זאת אני רציתי לעשות זאת).

אני שירתתי במודיעין ובמשהב"ט.

אני אשמח לקבל פרטים על יח' שיהיו מוכנות לקבל אותי.

יש לי סיווג סב"ק צבאי וכמו כן סיווג של משהב"ט.

אז, אם יש פה מישהו שביכולתו לעזור, אני אודה מאוד על העזרה.

ניב.

To Drive, Or not to Drive. That is the question.

Hell with it, Drive 'till you Die :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמוני כמוך, אבל לצערי זה לא עובד ככה.

אתמול היתה לי שיחה עם קצינת הקישור המסכנה שלי, אין לה מה לעשות.

בנאדם רוצה להתאמן, לא בא לי להקרא בצו 8 למלחמה הבאה בלי שהתאמנתי לפחות פעם אחת בשנתיים האחרונות, אבל זה לא עובד ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן לעשות מילואים במקומי

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על קצינת הקישור של היח' שלך.

אני דיברתי על הנושא של אין לי מה לעשות במילואים בכלל אצלי ביח', נראה לי שגם בעת מלחמה לא יזמנו אותי כי יש את ה"כח האורגני".

ואאל"ט, זה שונה קצת אצל מילואים של קרביים ומילואים של ג'ובניקים. שאצלכם זה אימון של הגדוד/חטיבה ואצל ג'ובניקים זה גם זימון פרטני (אני יודע מחבר אחר ששירת איתי אבל בתפקיד "נדרש" ביחידה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הקיצוצים רוב יחידות המילואים משחררות אנשים צעירים ממילואים (35 ומעלה למשל), ככה שעכשיו זה לא הזמן לבקש לעבור

כשיעברו הקיצוצים זו תהיה שעת כושר לעבור

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה להגיע לאיזו אוגדת מילואים, שם במילואים יהיה לך מה לעשות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך עושים את זה? אני צריך שיפנו אליי ויזמינו אותי לראיון וכו'.

אני לא מכיר את הפרוצדורה של המעבר, כל המעבר הפעיל הק. מילואים של משהב"ט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא מבין במילואים ממש, זה רחוק ממני ב10 חודשים, ואני אשתבץ כנראה ביחידה שאני נמצא בה עכשיו (אוגדת מילואים כלשהי).

מה שכן ראיתי בתרגילים שהמר"מניקים עובדים ועושים כל מיני דברים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי. טוב, בהצלחה לך.

בכל אופן, אצלי זו גם סוג של "בעיה" להשתבץ לכל אוגדה בגלל הפרופיל הרפואי וגם בגלל שהיה לי פטור ממדים בסדיר ובקבע, גם בנוגע למילואים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משוחרר כ 8 שנים. ומעולם אבל מעולם לא קראו לי.

חוץ מטלפון אחת לשנה-שנתיים מה זה צבא?

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמור להלן לא נכתב בשביל לתקוף אדם ולא לגופו של אדם, אלא באופן כללי.

כשהייתי במילואים, סטודנט ואח"כ בעבודה רק קיוויתי שמישהו ישכח שאני קיים. באמצע החיים/הלימודים/העבודה, ובמשך 20 שנים בערך - ללכת לרדוף אחרי ילדים בטול כרם/עזה/קלקיליה/בית סאחור/ בית לחם/ יו ניים איט - לא היה נחמד.

הצבא מגייס על פי דרישה, מוסיף עוד קצת, מעגל למעלה ומכפיל ב 2. לא קראו לכם - כנראה שבאמת באמת לא צריך אתכם.

תרפו. תניחו לצבא. זה לא מוסד טיפולי. יצטרכו אתכם - יקראו לכם. תהיו בטוחים.

ממש רוצים להתנדב למשהו - תמצאו משהו שקרוב ללבכם ותתנדבו.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הריצה הזאת אחרי למה לא קוראים לי, כנראה שלא צריך באמת, חבר'ה כולנו רוצים להיות גיבורי ישראל, בפועל גם ככה המערכת הזאת מסורבלת, כולנו רוצים לתרום, אפשר לעשות את זה גם במישורים אחרים, הצבא של היום מנוהל ע"י חבורת עסקנים פוליטיים שחושבים על המינוי הבא באזרחות עיינו ערך דן חלוץ, שמכר את מניותיו שעתיים לפני הכניסה ללבנון ב2006, או פרשת אשכנזי.

הארגון מסואב להחריד וצריך סדר וארגון מחדש, צריך לקצץ אותו בטירוף, עומדים בראש מערכות אנשים שברמתם האינטלקטואלית יכלו להיות סדרני סחורה בשוק בירוחם, ובמקרה הטוב מנהלי משמרת בסניף של אווזי.

יתחילו להעיף אנשים אח"כ נדבר על עוד מילואים.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומדים בראש מערכות אנשים שברמתם האינטלקטואלית יכלו להיות סדרני סחורה בשוק בירוחם, ובמקרה הטוב מנהלי משמרת בסניף של אווזי

אתה בטוח? אתה יודע כמה ריכוז צריך, כדי לשים את הירקות על המדף ולא על הרצפה? עם ניהול משמרת באווזי אני בכלל לא מדבר :-P

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...