Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת עבודה לבחורה ללא תואר, מכירים משרה טובה?

yaniv572
שימו לב! השרשור הזה בן 3745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני אספר בקצרה את הסיפור...

חברה שלי עבדה במשך שנה וחצי בחברת אופנה גדולה, התפתחה לאחראית משמרת, עשתה עבודה מעולה ובגלל סכסוך עם מנהל חדש ( על כך שהיא היחידה שלא הסכימה עם דעותיו וגם בגלל שהיא התחילה ללמוד ) הוא פיטר אותה.

היא התחילה ללמוד לתואר ולאחר חודשיים הבינה שזה לא התואר בשבילה.

מפה לשם מתגלגלים ממשרד למשרד בלי למצוא משהו אמיתי לעסוק בו.

הבעיה שהיא גם לא מוצאת כיוון ללימודים אקדמאיים כרגע והמצב ממש מתסכל.

לצערי בנוגע לבחירת תחום לימוד אין איך לעזור לה, זה תהליך שהיא צריכה לעבור עם עצמה.

אבל לגבי המשרה אני מאמין שבמקומות הנכונים אפשר למצוא משרה טובה. הרעיון הוא באמת להרגיש מיצוי בעבודה, כלומר לא לבוא ולבהות בתקרה במשך חצי יום ולקבל על זה 6 אלף, אפשר לההגדיר את זה כ"כסף קל" אך תחושה מהירה יותר של שחיקה ( גם לדעתי וגם לדעתה ).

אז כאמור היא כרגע שוב מחפשת משרה, אפילו אחת כזו שתיתן מעט "טעם" ממקצוע כלשהו שיהיה אפשר אפילו לבחור בתחום דומה לעשות תואר.

היא פחות מעוניינת בשירות לקוחות ובמשרות טלפוניות כאלו ואחרות.

מה הסיכוי למצוא משרה "מאתגרת" באזור המרכז ( בת ים, חולון, ראשל"צ, ת"א והסביבה תופסים )? מכירים מקום שמחפשים בו עובד נמרץ לתפקיד גם בלי ניסיון? יש לכם רעיון לאיזה סוג של משרות לכוון אותה?

כי בעקרון כל המשרות באינטרט / עיתון חוזרות על עצמן עם שירות לקוחות / מכירות / אבטחה / עבודה משרדית לא מעניינת.

האמת שגם כרגע השכר הוא משהו שולי, היותר חשוב זה הסיפוק מהעבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עזוב עבודה - שתלך להתחיל תואר, זה הדבר באמת יפתח לה דלתות בחיים בתחום המקצועי.

אני עברתי 3 תחומי לימוד עד שמצאתי את התחום שדיבר אלי, ובסוף סיימתי אפילו תואר שני בהצטיינות, אז תגיד לה שלא תתיאש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שתפור עליה עבודה משרדית מעניינת כלשהי. ממליץ לבדוק בלשכת התעסוקה הקרובה לביתה (או באתר האינטרנט הרלוונטי) אם נפתח בקרוב קורס מקצועי של שילוח בינלאומי, לוגיסטיקה או משהו בסגנון - זו יכולה להיות קריירה מעולה למישהי שאין לה כיוון בחיים אבל אוהבת להגדיל ראש ולעבוד בפול גז. אופציה נוספת באותו כיוון היא לבדוק מה מציעים בחברות הקורייר הגדולות - FedEx, UPS, DHL, TNT ופליינג קרגו. לפעמים יש להם קורסי הכשרה עם אופציה לחוזה עבודה בהמשך ואף לעתודה ניהולית.

בשביל קריירה מצליחה במקצועות הלוגיסטיקה והמשיקים לה אין צורך בתואר, אבל אם היא תרצה לשדרג לתואר בהמשך זה יכול לפתוח לה אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות לקידום.

עריכה אחרונה על ידי Derish
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה היא אוהבת ומה מעניין אותה.

היא יכולה להתעסק במכירות, שיווק, טיפול בילדים, גננות (בגינה. לא בגן ילדים) ועוד.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב עבודה - שתלך להתחיל תואר, זה הדבר באמת יפתח לה דלתות בחיים בתחום המקצועי.

אני עברתי 3 תחומי לימוד עד שמצאתי את התחום שדיבר אלי, ובסוף סיימתי אפילו תואר שני בהצטיינות, אז תגיד לה שלא תתיאש.

נשמע סיפור מעניין, אתה יכול לספר?

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך היא בעולם המחשוב?

קורס QA (ג'ון ברייס, היי טק או מכללות אחרות) נמשך חצי שנה ואז יש לא מעט משרות עם שכר נחמד והרבה לחץ ואחריות.

אין צורך בהבנה מעמיקה, לרוב צריכים להבין מה הדרישות ממערכת כלשהי, איך מתפעלים אותה ולהריץ בדיקות

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך היא בעולם המחשוב?

קורס QA (ג'ון ברייס, היי טק או מכללות אחרות) נמשך חצי שנה ואז יש לא מעט משרות עם שכר נחמד והרבה לחץ ואחריות.

אין צורך בהבנה מעמיקה, לרוב צריכים להבין מה הדרישות ממערכת כלשהי, איך מתפעלים אותה ולהריץ בדיקות

זו עבודה נורא משעממת.

מה עם הנהלת חשבונות?

Infiniti G37-Sold

Toyota Corolla 2014-חזרה לאלבר

Ford Focus 1.5 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

QA זה משעמם והנה"ח זה שיא האנדרנלין, ממש מאבטח אישים בשב"כ או נהג פורמולה 1 :?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה היא אוהבת ומה מעניין אותה.

היא יכולה להתעסק במכירות, שיווק, טיפול בילדים, גננות (בגינה. לא בגן ילדים) ועוד.

בשביל גננות גם צריך תואר, אלא אם היא רוצה להיות עוזרת גננת כל חייה ולהרוויח משכורת רעב.

בכל מקרה, אם לבחורה אין ניסיון והתמחות ספציפית בתחום מסוים (או לחילופין משהו שהיא ממש טובה בו) והיא לא מעוניינת ללמוד, הייתי ממליץ לה לחפש בעל עשיר. כי אחרת כל תחומי ההתעסקות מוגבלים לשכר נמוך, תחום העיסוק עצמו לא יהיה מעניין (לדעתי) והיא פשוט תהיה תקועה ככה לכל חייה.

בא לה להיות מזכירה? אם לא, שתילך ללמוד. אם לחילופין שתלך למשטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל האהבה שלי לאנשים פה,

אתם מסתכלים על העניין בזווית האישית שלכם ולכן כל ההצעות שעולות משעממות.

אני מחזק את הרעיון של קורס בלוגיסטיקה דרך משרד העבודה או עבודה במשרדים של חברת שילוח.

אני חושב שללכת לעשות תואר סתם זו כמעט הטעות הכי נוראית שהיא יכולה לעשות.

הרי היא לא סגורה על עצמה , ובתחילת כל תואר לומדים את הקורסים הכי לא קשורים , וזה יכול לעשות לה אנטי ממקצוע שאולי היא תואהב.

עם יש לה ראש למתמטיקה היא יכולה לבדוק את האופציות של הנהלת חשבונות וכלכלה.

אבל באמת שתעשה לעצמה טובה ולא תלך ללמוד איזה תואר שקר כלשהוא, חבל על הזמן.

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את תחום התוכנה,,,?

א. אז תחפש לעצמך עבודה אחרת בתחום התוכנה.

ב. נדמה לך שאתה מכיר את תחום התוכנה.

ג. אף אחד לא באמת מכיר את תחום התוכנה.

ד. תחום התוכנה כל כך רחב שאתה יכול להשתעמם ממשהו אחד אבל לאהוב משהו אחר.

ה. אל תזלזל בתחום התוכנה, גם במכוניות פורמולה 1 יש תוכנה, וגם במוסד ובשב"כ יש תוכנות.

ו. את כמות האנדרנלין שאני עברתי בתור מתכנת אני לא חושב שאתה יכול למדוד בכלל.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי מאד גם במבנה האישיות שלה.

האם היא בנויה להיות שכירה? (לעבוד תחת בוס ולבצע משימות שניתנות לה מבלי צורך לקחת סיכונים/לפתח תהליכים?)

האם היא בנויה להיות עצמאית לחלוטין (ליזום, להלחם על לקוחות, לנהל מו"מ, לא להיות "מכורה" לתלוש הבטוח בסוף החודש?)

אם התשובה לשאלה הראשונה היא "לא ממש" והתשובה לשאלה השניה היא "בטח, למה לא?", כדאי לה לשקול קריירה בתחום הנדל"ן.

בדיוק מסיים עכשיו עסקה של מכירה+קנייה של בית, בליווי של שני סוכני נדל"ן צעירים וכריזמטיים מאד (שממש לא עונים לסטיגמת המתווך הקלאסית), שהרשימו אותי מאד ושינו את דעתי על התחום.

מדובר על בחורה בת 27 (במכירה), קצינה בצה"ל לשעבר, אינטילגנטית ואשת עסקים חריפה, שיודעת "לסגור קצוות", לדבר בצורה משכנעת, ולהביא עסקאות (כשהיא כמובן גוזרת מהן קופון של עשרות אלפי שקלים) ועל בחור בראשית שנות ה30 לחייו (בקנייה) הנדסאי בניין שהתייאש מהמשכורות העלובות בתחום, ופנה לתחום הנדל"ן.

האנשים הללו, בניגוד לסטיגמה הרווחת הם אנשי עסקים לכל דבר, מקצועיים ואמינים, ובעצם, למרות ה"גבורה" הישראלית הידועה של "אני אסתדר בלי מתווך, למה מה הוא יודע שאני לא?", רוב העסקאות נסגרות היום דרכם.

הוצאת רשיון תווך הוא הליך מהיר, לא יקר ולא מסובך.

במשרדים הגדולים (לפי דברי המוזכרים לעיל) משלמים לסוכן 50-60% מהעמלה שמתקבלת מהקונה+מוכר.

הסוכן הוא עצמאי לכל דבר ומשלם את כל הוצאותיו בעצמו.

סוכן טוב וכריזמטי עשוי להשאר בסוף החודש (לפי חישוב פשוט ולא מחייב שלי) עם כ-15-20K ש"ח ביד.

שעות העבודה הן נוחות וגמישות (אם כי מס' השעות החודשי הכולל לא קטן כלל) ואין לך בוס על הראש.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו עבודה נורא משעממת.

מה עם הנהלת חשבונות?

QA זה משעמם והנה"ח זה שיא האנדרנלין, ממש מאבטח אישים בשב"כ או נהג פורמולה 1

אהבתי!

וכמו שאקסטרים כתב בהמשך, אתה יכול להתעסק בתוכנה בדברים מעניינים ומטורפים, תלוי בחברה

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...