Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הדרך הטובה ביותר לעשות עם סכום כסף המיועד בעתיד לקניית דירה?

samg
שימו לב! השרשור הזה בן 3301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 113
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה "היתרון" בדירות ישנות יותר החדרים לא פיצים. ממ"ד חשוב גם מעביר אותך לדירות "חדשות" יותר.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממ"ד היא דרישה שקיימת בדירות שאושרו מתחילת שנות ה-90, כלומר בנות 20 ומטה. עדיין רות מהן מצריכות שיפוץ לא קטן.

samg, לא ענית לשאלה האם ה-1.2 מיליון כוללים גם את התוספות הנדרשות, כיון שאם כן - התקציב האמיתי שלך הוא בעצם בין 1-1.1 מיליון ש"ח, מה שמצמצם מאד את האפשרויות שלך, - או לדירה קטנה, או לדירה במיקום פחות רצוי וקרוב לודאי שני הדברים (אני מדבר על חיפה). ממליץ לך לבחון את האפשרות לקחת הלואה יותר גדולה על מנת לרכוש דירה יותר מתאימה לדרישותיך + אפשרות לשיפוץ\שיפורים, עדיין תהיה מתחת ל-50% מימון. ברכישה האחרונה שלי לקחתי במכוון הלואה גדולה מהנדרש על מנת להיות גמיש בשיפוץ, וכאשר השיפוץ הסתיים החזרתי את העודף (ההלואה היתה כולה קל"צ בריבית נוחה מאד, כך שלמעט עמלות תפעול של 60 ש"ח על כל תשלום שהקדמתי לא שילמתי קנסות).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...
הקפצה ..

רועי , עדיין אחרי קצת יותר מחצי שנה עומד מאחורי ההצעה שלך ?

בזמן ההמלצה המניה הייתה באיזור ה 375

כיום עומדת ב 287 (ירידה של כ 24% ) ללא חלוקת דיבידנד בתקופה

באותה תקופה הדאו גונס עלה בקצת יותר מ 2%

אמזון ב 24.3.2014 היו שווים $360

אמזון שווים היום כמעט $440 למניה - מי עושה חשבון?

אם אתה לא מבין למה ההצעה שלך לגבי פות"ש לא הייתה רלבנטית כנראה שכבר לא תבין.

לגבי המניה עצמה, אתה מבין יותר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה בעזרת קשרים להגיע לפרויקטים שאינם עוד בעלי אישורים

זמן ההמתנה ארוך, ואין עוד דירה לדוגמא אבל הפער במחירים עצום.

גברת פורטונה תופסת תפקיד נכבד בכך שהפרויקט יצא לפועל בכלל

הסיכון היחידי הוא להעמיד 7% מהדרישות הכספיות לחשבון נאמנות של עו"ד

לפני כשנה הגעתי לפרויקט כזה חדש שנבנה כיום בהרצליה ממש על כביש החוף, 1,650 רצו על הדירה זה היה הרבה מעל היכולות שלי, אממה היום כשהם בשלבי הבניה זה נמכר סביב ה2.1M

לגבי המניה עצמה, לשים הכל על מניה אחת זה שווה ערך ללקפוץ מהגג ולבדוק מה יקרה אי אפשר להשקיע ללא פיזור בשוק ההון, כלומר אפשר אבל זוהי התאבדות

עריכה אחרונה על ידי Yony_S

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוכמה בדיעבד.

כמו למלא טופס לוטו עם המספרים של אתמול.:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואמזון רכשו את החברה הישראלית Annapurna Labs בסוף ינואר, תסתכלו על הגרף מאז, דברים מעניינים קרו.... (לא שאני נותן לאנאפורנה קרדיט על כך, אבל זה עדיין די מגניב)

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

samg, הייתי בנעליים שלך לפני שנה וחצי, וכשאני אומר בנעליים שלך אני מתכוון לכך במובן הכי מילולי שיש: אותו תקציב, אותם אזורי חיפוש (תחילה חיפה, לאחר מכן יקנעם). רכשנו דירה לפני שנה וחצי (לא בחיפה), ושנינו מאושרים מאוד - גם אני, וגם אשתי החיפאית שלא יכלה לדמיין את עצמה גרה במקום אחר (קטע כזה של חיפאים).

אני לא אתחיל לחפור לך כאן כי אני לא מסיונר, אתה יכול להסתכל בפרופיל שלי ולראות את השרשור הלפני-אחרון שפתחתי באוף טופיק ('סיוע ב...'). אם תרצה עזרה כלשהי, אז אתה מוזמן בכיף.

שיהיה בהצלחה!

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...