Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כשמזמינים גרר מהביטוח, האם אני חייב להסכים שמכונאי רכב שלהם ינסה לתקן את האוטו?

Eli90
שימו לב! השרשור הזה בן 3776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

בגלל הצורך להזמין גרר מהביטוח בקרוב בגלל תקלה ברכב, אני רוצה להיות מוכן למקרה שתיארתי בכותרת.

אז דיברתי עם המוסך שלי שאני מאוד סומך עליו ואמרתי שאני כנראה שולח להם את הרכב, ואני לא רוצה להיקלע למצב שמכונאי הרכב של חברת הגרר, שאני לא מכיר ולא סומך עליו, יבוא ויתחיל להתעסק לי עם האוטו. יש לציין שמרחק הגרירה הוא כ- 46KM

אז האם יש לי זכות לדרוש שיביאו לי גרר שיעביר את הרכב מ-A ל-B בלבד בלי שמכונאי רכב שלהם ינסה לתקן?

תודה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי החוזה לא. הם רשאים לשלוח מכונאי ואם אתה לא מסכים שיבדוק לך את הרכב הם לא מחויבים לשלוח לך גרר (מניסיון של מספר פעמים).

מה שכן- לא תמיד שולחים טכנאי, מה התקלה ברכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה אומר להם בדיוק מה הבעיה ושאין סיכוי לתקן את זה הם שולחים גרר, נגיד צינור מים קרוע , כבל קלאטש' קרוע , אבל אם תגיג להם רכב לא מניע בדר''כ ישלחו חילוץ.

אני לא רואה בעייה שמחלץ יתעסק לי ברכב כמובן על עוד זה בגדר הסביר ולא מתחיל לחתןך לי חוטים וכאלה.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם מנסים להניע את הרכב ולאפשר לך לנסוע למוסך באופן עצמאי. (ע"ע מצבר גמור. מניעים לך ותסע לאן שאתה רוצה.)

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, תודה :-)

מה שכן- לא תמיד שולחים טכנאי, מה התקלה ברכב?

הרכב עצמו מניע ומדובר בגיר ידני,

כשאני מכניס להילוך ראשון הרכב מרגיש כבד ולא סוחב (כמו התחושה לשים הילוך 5 ולנסות להתחיל לנסוע מאפס קמ"ש)

כשאני מכניס לריווירס, האוטו מתחיל לנסוע קדימה, עם סחיבה דומה לזו של הילוך 1.

ויש לציין שאין כרגע אפשרות לריווירס

(הבחנתי את זה רק בנסיעה של כ10 מטר מאיפה שהרכב חנה, ומאז השארתי אותו שם)

לסיכום, יש משהוא שהתפקשש שם עם כל ההילוכים (מהסתכלות ברשת יכול להיות שזה gear linkage), אני מעדיף לא לנסוע איתו כך משתי סיבות, הראשונה היא כדי לא לגרום נזק גדול יותר, והשנייה היא שאין לי ריווירס כך שאם אתקע בדרך במקום שאצטרך ללכת אחורה אז הלך עליי :oops:.

בכל מקרה אני לא יודע אם ההילוכים עדיין רציפים כמו בדרך כלל ...

עריכה אחרונה על ידי Eli90
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי גם אני צריך להזמין גרר השבוע... :-(, הרובוט של הגרנדה שלי שוב חולה, מעניין מה עכשיו -אם זה רק חיישן מלוכלך כמו בפעם שעברה אני ארקוד משימחה :-).

ניראה מה הגרר יגיד לי...

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני מכניס להילוך ראשון הרכב מרגיש כבד ולא סוחב (כמו התחושה לשים הילוך 5 ולנסות להתחיל לנסוע מאפס קמ"ש)

לסיכום, יש משהוא שהתפקשש שם עם כל ההילוכים (מהסתכלות ברשת יכול להיות שזה gear linkage), אני מעדיף לא לנסוע איתו כך משתי סיבות, הראשונה היא כדי לא לגרום נזק גדול יותר, והשנייה היא שאין לי ריווירס כך שאם אתקע בדרך במקום שאצטרך ללכת אחורה אז הלך עליי :oops:.

מצב כמו שתארת לא מאפשר נסיעה תקינה של הרכב, במקרה הזה אי אפשר לעזור לך להניע בשטח ולשלוח אותך לדרכך בכל מקרה.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד דורש בטלפון שישלחו גרירה ולא מכונאי. אף פעם לא הייתה בעיה עם זה בשום חברה. תתאר את התקלה באופן שהם יבינו שלא כדאי להם להתעסק.

בנוסף אני דורש שישלחו גרר שמרים את הרכב בהרמה מלאה של 4 גלגלים (שלא יהיה תלוי מאחורי המשאית על 2 גלגלים).

לעומת זאת כשאני יודע שיש סיכוי שמכונאי יצליח לעזור לי - אני מסכים. פעם היה לי סטרטר מנותק והוא מצא את זה תוך שנייה.

מה שמעורר הרבה יותר ויכוחים הוא יעד הגרירה - כשאני רוצה שיגררו לי את הרכב הביתה על מנת לתקן אותו בעצמי, מזהירים אותי 7 פעמים שכדאי לגרור רק למוסך כי הביטוח לא מכסה 2 גרירות על אותה התקלה.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שאכן התפקשש משהו עם החיבור של הידית לגיר עצמו.

יש לך ראשון (איפה שאמור להיות הרוורס)

יש לך שלישי (איפה שאמור להיות הראשון)

וכנראה שיש לך גם רביעי (איפה שאמור להיות השני) וחמישי (איפה שאמור להיות השלישי)

כלומר חסר הילוך שני + סדר ההילוכים משונה.

אני במקרה הזה הייתי בכיף נוסע למוסך (רצוי בשעה ללא עומסי תנועה שאפשר לנסוע רגוע וזורם).

מיודענו sronis פעם נסע למוסך עם תקלה יותר קשה שהשאירה אותו עם שלישי+רביעי בלבד... (בחר שעת בוקר מאוד מוקדמת ותיכנן מסלול ללא עצירות כמעט כי לא היה לו ראשון וקשה להתחיל משלישי)

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו ברכב מעבודה ערבית, כנראה 5 זה רוורס.

כשהגיר שלי גמר קריירה (406), שלחו לי גרר.

שהלכה לי משאבת דלק הזמינו שירותי דרכים אבל הוא לא הצליח לעזור.

סך הכל שירותי דרכים מנסים לאתר את התקלה כדי שלא תצטרך גרר אלה תיסע לבדמלמוסך, ובכך לחסוך כסף.

עריכה אחרונה על ידי nir100
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמעורר הרבה יותר ויכוחים הוא יעד הגרירה - כשאני רוצה שיגררו לי את הרכב הביתה על מנת לתקן אותו בעצמי, מזהירים אותי 7 פעמים שכדאי לגרור רק למוסך כי הביטוח לא מכסה 2 גרירות על אותה התקלה.

גם למוסך לא יגררו פעמיים על אותה תקלה ויבקשו לראות חשבונית על התיקון.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאל"ט, 3 חודשים לאחר הגרירה הראשונה כל גרירה על אותה תקלה לא מכוסה, לטענתם המוסך המטפל צריך לשאת בעלות במסגרת האחריות לתיקון.

ניידת שירות שולחים כשזו בעיה פשוטה או מתיאור התקלה עולה כי יש טעם לנסות לתקן מבלי לגרור, אם תתאר תקלה רצינית בפני "היועץ הטכני" של חברת שירותי הדרך הוא ישלח לך גרר. פשוט תבקש לדבר איתו (או לשקר ולהגיד שנקרעה רצועת הטיימינג)

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאל"ט, 3 חודשים לאחר הגרירה הראשונה כל גרירה על אותה תקלה לא מכוסה, לטענתם המוסך המטפל צריך לשאת בעלות במסגרת האחריות לתיקון.

ניידת שירות שולחים כשזו בעיה פשוטה או מתיאור התקלה עולה כי יש טעם לנסות לתקן מבלי לגרור, אם תתאר תקלה רצינית בפני "היועץ הטכני" של חברת שירותי הדרך הוא ישלח לך גרר. פשוט תבקש לדבר איתו (או לשקר ולהגיד שנקרעה רצועת הטיימינג)

מה שמוכיח שקניית שרותי גרירה היא חסרת טעם.

אפשר להזמין לבד שירותי גרירה ושלא ידחפו לך את האוטו עם עוד שניים אחרים כשהוא קופץ על גלגלים אחוריים..

שלא יביאו איזה ילד שיהרוס את האוטו - גם זה קרה לי. שלא תצטרך להמתין פעמיים, שלא תחכה ש הגרר יגיע מהמרכז.

לעשות הכנה מראש של שירותי גרר טובים ב 5 נקודות בארץ - לשמור בטלפון - ולא צריך את הקשקוש של הביטוח

Kia Niro 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...