Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

כן. זה הרגיל.

בכלל, זה קטע מוזר.

DHL - שירות רע ואיטיות בלתי נסבלת.

DHL Express - חברת השילוח הכי טובה שיש לטעמי, זריזים ושירותיים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משלוח UPS הגיע ב-1 בדצמבר לתל-אביב ומאז אבדו עקבותיו. מייל ל-UPS גילה פתאום שהוא עבר לחברה אחרת - חברת בת של UPS...שהעבירה את החבילה לדואר ישראל (שיט). מספר מעקב משני ב-UPS הוכנס למעקב דואר - אין עדיין שום מידע.

מקווה שרק יקח זמן והחבילה תצוץ כך פתאום...ולא "תלך לאיבוד" לאחד העובדים או משהו. זה לא שיש למישהו אחר מה לעשות עם מתאמי רצועת שעון מיוחדים.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי 17TRACK החבילה מסין נמצאת במכס . איך יתכן שהיא Undelivered ?

Undelivered

China4PX

Israel

2020-12-20 09:48

TLV, Customs Cleared

2020-12-20 09:42

TLV, CheckIn

2020-12-20 09:42

TLV, Beyond Delivery

2020-12-10 11:10

TLV, HAWB Received from XML

2020-12-10 01:28

HKG, shipment departed from airport of origin country

2020-12-08 19:28

HKG, Hand over to airline.

2020-12-07 19:45

Domestic Air Cargo Termina,Shenzhen,China, Depart from facility                     to service provider

2020-12-03 16:35

深东凤岗仓, Shipment arrived at facility and measured.

2020-12-03 16:34

深东凤岗仓, 4PX received shipment.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה קורה איתם או עם המכס.
חבילה שהגיע לארץ כבר בנובמבר. רק באמצע דצמבר היא קיבלה סטטוס שהיא בעיר מגוריי לקראת הפצה.
מאז הסטטוס לא השתנה.
הלכתי לבזבז זמן בסניף המרכזי, נאמר לי שם שהיא יצאה הרגע למשלוח לאיזה חנות באמצע העיר שבכלל לא קרובה אליי, אבל היא תחזור לסניף מאוחר יותר כי היא מעוכבת במכס.
לא הבנתי למה היא יצאה לחנות הזו. לא הבנתי איך היא הגיעה לסניף בעיר אם היא מעוכבת. לא הבנתי למה הסטטוס שלה לא מתעדכן.
מאז עבר עוד שבוע. הסטטוס לא התעדכן. הזנתי מספר מעכב באתר המכס, נאמר שהיא מעוכבת ומחכה שהגורם המטפל (דואר ישראל) ישלח מסכים מתאימים.

מתי כבר יסגרו את הגוף הארור הזה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתיחת דיספיוט באליאקספרס?

יש מוצר שהוזמן באמצע נובמבר, שולמו 4 דולר על משלוח מהיר.

אכן המשלוח נשלח עם מספר מעקב  RSxxxxx6Y   , סוג המשלוח שבדר"כ מגיע תוך שבועיים 

וגם תמיד מקבלים SMS ומייל עוד שהמוצר בסין.

אז זהו .. שבמוצר הזה לא התקבל SMS , מספר המעקב לא מזוהה בשום מקום.

ואפילו באליאקספרס הוא תקוע במחסן בארץ המוצא, כלומר לא הועבר בכלל לחברת המשלוחים.

השאלה האם לפתוח עכשיו דיספיוט? או לחכות שיגמר כל זמן ההמתנה שלהם ? 

image.thumb.png.1ba91e7dff5ba9c96aebb9edfdd43c62.png

image.thumb.png.b0f4724299b9c6e3a48740cb9bc6431e.png

image.png.962b011280fa9167e8060091d745b447.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם (אולי פספסתי?) מקטרים בשרשור הזה על קבלת משלוחים. אני אציג את הצד השני, לא פחות הזוי.

ב-29/11 (יום ראשון) נכנסתי לסניף הדואר השכונתי, עם גליל קרטון עטוף יפה, עם מדבקה גדולה עם פרטי הנמען, ומדבקה קטנה יותר עם הפרטים שלי. בגליל עצמו, תמונה משפחתית, מגולגלת, על כל ענפי המשפחה, בסגנון "עץ שורשים" משפחתי, שנשלח אל גיסתי בארה"ב.

כמה עולה לשלוח? יש משלוח שנקרא Echo post, שעולה 100 ש"ח, מסירה תוך ארבעה ימים, 43 ש"ח, מסירה תוך שבעה ימים, ועוד אופציה, לא זוכר עלות, עד חודש למסירה.

בחרתי באפשרות של Echo post, מסירה תוך שבעה ימים. קיבלתי מספר מעקב.

אחרי שבוע, כשלא שמענו כלום מגיסתי, נכנסתי לאתר הדואר לבדוק לפי המספר. "נמסר בסניף... בתאריך...". אמרתי טוב, הגיע כל כך מהר, לא הספיקו לעדכן, וגם בטח יום ראשון בארה"ב, אין חלוקת דואר.

אחרי יומיים-שלושה, שום שינוי בסטטוס.

ב-9/12, טלפון ל-171, "דואר שלום". מספר את הסיפור, מנסה להבין למה לא הייתה מסירה במועד, למה אין מעקב משלוח. "לא ניתן לברר לפני שעברו 14 ימי עסקים".

אחרי כמה ימים, פותח פניה מקוונת, ומקבל תגובה אוטומטית "נחזור אליך בהקדם".

מחכה בסבלנות במשך שבועיים נוספים, רק בודק באתר סטטוס. ללא שינוי, "נמסר בסניף....".

ב-31/12 מקבל מסרון (sms) מדואר ישראל: "דבר דואר שמספרו xxxx שנשלח לבריטניה, יצא מהארץ ב-30/12".

קראתי שוב, ועוד פעם... יצא רק אתמול? אחרי חודש? ולאן? לבריטניה. אבל שלחתי לניו יורק, ארה"ב.

התקשרתי שוב ל-171. מה קורה עם המשלוח שלי? למה נשלח ליעד לא נכון? אני כבר לא מדבר על זה שהיה תקוע היכן שהוא חודש.

"נבדוק, אני רואה שיש לך פניה פתוחה, אבקש מהם לחזור אליך בהקדם". 

"אבל למה לבריטניה?"

"נבקש מהם שיעבירו לארה"ב..."

"ממי תבקשי? יש לך דיבור איתם בכלל?"

"אבקש שיבדקו ויחזרו אליך".

אחרי כמה שעות קיבלתי מסרון, שב-15/3 פרסמו ש"חברת דואר ישראל אינה יכולה להבטיח זמנים במשלוחים בינלאומיים...".

כן? לא ידעתי.

טלפון ל-171, מספר לה על המסרון האחרון. "כן, פורסמה הודעה כזו".

"יופי, אז למה הפקיד בדלפק, עובד של דואר ישראל לא מיידע אותי? למה הוא מוכר לי אשליות לגבי זמני משלוח, ועוד בעלות רגילה?"

"אני אבקש מקרן שתבדוק ותחזור אליך"

"מי זו קרן? מה יעזור שהיא תחזור אלי? שלחתם את זה לבריטניה, איך זה יגיע ליעד הנכון?"

"אדוני, יש עיכובים, אין טיסות, זה יצא רק עכשיו"

"יצא עכשיו? נגיד שבסדר, אבל למה לבריטניה? לא מדובר על חור נידח, אני בטוח שטיסות לארה"ב היו זמינות קודם, אפילו הרבה קודם"

"טוב, נבדוק ונחזור אליך"

זהו, נשברתי, פרקתי. אם החבילה הזו בכלל תגיע ליעדה, אפילו עוד חודש או יותר, אני אראה בזה נס גלוי.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך סימן מזהה על החבילה שזה כבר מעולה. אישית עיצבתי לעצמי מין "לוגו" שאני שם על כל החבילות ודואג שישימו על כל החבילות החשובות שנשלחות אלי, משהו יחודי ומבדל. במקרים רבים זה יהיה ההבדל בין אם ימצאו את החבילה שלך או שהיא תלך לאיבוד לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, pasat04 כתב:

כולם (אולי פספסתי?) מקטרים בשרשור הזה על קבלת משלוחים. אני אציג את הצד השני, לא פחות הזוי.

ב-29/11 (יום ראשון) נכנסתי לסניף הדואר השכונתי, עם גליל קרטון עטוף יפה, עם מדבקה גדולה עם פרטי הנמען, ומדבקה קטנה יותר עם הפרטים שלי. בגליל עצמו, תמונה משפחתית, מגולגלת, על כל ענפי המשפחה, בסגנון "עץ שורשים" משפחתי, שנשלח אל גיסתי בארה"ב.

כמה עולה לשלוח? יש משלוח שנקרא Echo post, שעולה 100 ש"ח, מסירה תוך ארבעה ימים, 43 ש"ח, מסירה תוך שבעה ימים, ועוד אופציה, לא זוכר עלות, עד חודש למסירה.

בחרתי באפשרות של Echo post, מסירה תוך שבעה ימים. קיבלתי מספר מעקב.

אחרי שבוע, כשלא שמענו כלום מגיסתי, נכנסתי לאתר הדואר לבדוק לפי המספר. "נמסר בסניף... בתאריך...". אמרתי טוב, הגיע כל כך מהר, לא הספיקו לעדכן, וגם בטח יום ראשון בארה"ב, אין חלוקת דואר.

אחרי יומיים-שלושה, שום שינוי בסטטוס.

ב-9/12, טלפון ל-171, "דואר שלום". מספר את הסיפור, מנסה להבין למה לא הייתה מסירה במועד, למה אין מעקב משלוח. "לא ניתן לברר לפני שעברו 14 ימי עסקים".

אחרי כמה ימים, פותח פניה מקוונת, ומקבל תגובה אוטומטית "נחזור אליך בהקדם".

מחכה בסבלנות במשך שבועיים נוספים, רק בודק באתר סטטוס. ללא שינוי, "נמסר בסניף....".

ב-31/12 מקבל מסרון (sms) מדואר ישראל: "דבר דואר שמספרו xxxx שנשלח לבריטניה, יצא מהארץ ב-30/12".

קראתי שוב, ועוד פעם... יצא רק אתמול? אחרי חודש? ולאן? לבריטניה. אבל שלחתי לניו יורק, ארה"ב.

התקשרתי שוב ל-171. מה קורה עם המשלוח שלי? למה נשלח ליעד לא נכון? אני כבר לא מדבר על זה שהיה תקוע היכן שהוא חודש.

"נבדוק, אני רואה שיש לך פניה פתוחה, אבקש מהם לחזור אליך בהקדם". 

"אבל למה לבריטניה?"

"נבקש מהם שיעבירו לארה"ב..."

"ממי תבקשי? יש לך דיבור איתם בכלל?"

"אבקש שיבדקו ויחזרו אליך".

אחרי כמה שעות קיבלתי מסרון, שב-15/3 פרסמו ש"חברת דואר ישראל אינה יכולה להבטיח זמנים במשלוחים בינלאומיים...".

כן? לא ידעתי.

טלפון ל-171, מספר לה על המסרון האחרון. "כן, פורסמה הודעה כזו".

"יופי, אז למה הפקיד בדלפק, עובד של דואר ישראל לא מיידע אותי? למה הוא מוכר לי אשליות לגבי זמני משלוח, ועוד בעלות רגילה?"

"אני אבקש מקרן שתבדוק ותחזור אליך"

"מי זו קרן? מה יעזור שהיא תחזור אלי? שלחתם את זה לבריטניה, איך זה יגיע ליעד הנכון?"

"אדוני, יש עיכובים, אין טיסות, זה יצא רק עכשיו"

"יצא עכשיו? נגיד שבסדר, אבל למה לבריטניה? לא מדובר על חור נידח, אני בטוח שטיסות לארה"ב היו זמינות קודם, אפילו הרבה קודם"

"טוב, נבדוק ונחזור אליך"

זהו, נשברתי, פרקתי. אם החבילה הזו בכלל תגיע ליעדה, אפילו עוד חודש או יותר, אני אראה בזה נס גלוי.

תגיד תודה שזה לא נשלח דרך דואר תימן ,  או דרך דובאי.  

אם הכתובת רשומה כמו שצריך אז זה יטייל קצת, אבל סוף יגיע.

אצלי הייתה פעם חבילה מ ebay של 150 ש"ח, היא נשלחה מסין , ובמעקב היה כתוב שהיא בדרך לברזיל. 

לקח לה חודש להגיע לברזיל , היא נסרקה שם שעברה את המכס ומעוברת למיון.

ואז במיון בברזיל שלחו אותה לישראל ואכן בסופו של דבר היא הגיעה לארץ.

ולקינוח עוד סיפור טרי משבוע שעבר. 

הייתי צריך לשלוח משהו בדואר רשום. 

מכין את המעטפה,  הכל מסודר,  קובע תור לסניף דואר באיזור תעשייה (כאילו סגר).

מגיע בזמן , הסניף ריק..

מוסר לפקידה את המעטפה ומבקש לשלוח בדואר רשום... היא עושה את כל מה שהיא עושה.

מדביקה,  מדפיסה .. ואז מבקשת 18 ש"ח. 

האם נשמע קצר יקר.. פעם אחרונה ששחלתי דואר רשום זה היה סביב ה 10 שקלים 

שאלתי האם התעדכן המחיר.. ענתה כן.. וזהו.

בבית בדקתי את מספר המעקב .. הXונה שלחה לי בדואר רשום מהיר שעולה 18 ש"ח במקום 11.8 דואר רשום רגיל. 

תשאלו האם שווה להוסיף 6.2 ש"ח לדואר מהיר? 

אולי .. אבל נכון לעכשיו 4 ימים מאוחר יותר, עדיין רשום התקבל פריט דואר מהיר למשלוח ביחידת הדואר. 

בקיצור... הם מצליחים להוציא עוד כסף מאנשים , אבל מאחרי הקלעים .. המערכת עובדת רגיל 

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, pasat04 כתב:

אם היא הולכת לאיבוד, או "נופלת בין הכסאות" (או בין המטוסים), שום סימן או לוגו לא יעזרו כנראה.

חד וחלק לא נכון, מנסיון של יותר מחבילה אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה לוגו שמת? 

של אירגון מאפיה מוכר?  

של ה CIA ? 

של פיראטים ? 

אולי של חומר ביולוגי ? או גרעיני? 

אם תדפיס לוגו של חברת אפל, רוב הסיכויים שיותר חבילות יעלמו לך 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...