Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

ב 11/11 עשיתי הזמנה מאלי של מספר פריטים באופן מרוכז, כדי לנצל קופון. 

מסתבר שאחד הפריטים הגיע ונאסף בעיר אחרת. לא קבלתי סמס או מייל כמו בכל שאר הפריטים.

פתחתי דיספיוט באלי, הם סגרו אותו כעבור כמה ימים בטענה שמספר המעקב מראה שהפריט נאסף. דואר ישראל בנתיים לא מגיב להודעות ששלחתי.

לא ברור לי איך יכול לקרות מקרה כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@gollu

המשלוח נשלח לסניף דואר או לעסק כלשהו?

אמא שלי הייתה צריכה לקבל משלוח מצ'יטה משלוחים, והם שלחו לה לינק שתבחר איזו נקודת איסוף היא מעדיפה. בחרה כמובן את האופציה הכי קרובה, איזה מחסן נעליים במרחק הליכה.

כשקיבלה את המייל שצריך ללכת לאסוף, הלכתי במקומה, ושאלתי את אחד העובדים איפה איסוף החבילות. הוא הצביע לי על איזה מקום בסוף המחסן. הלכתי לשם, ראיתי שאין אף אחד, חזרתי אליו, ואמרתי לו שאין שם אף אחד כדי לתת לי את החבילה.

מה הייתה התשובה שלו?

"לא הבנת, החבילות שם זרוקות על הרצפה. תחפש את השם שלך ותקח".

היו בערך 40-50 חבילות, וכשמצאתי את השם שלה על החבילה, זה אפילו לא עניין את הבחור. אבל כמובן שאני אזרח טוב אז שאלתי אותו אם הוא לא רוצה לבדוק את החבילה שלקחתי, לסרוק או משהו. אז הוא עשה לי טובה שצילם את זה בטלפון שלו ואפילו לא טרח לבדוק ת.ז / שם על החבילה או לא יודע מה. 

ומה אם זה לא היה מוצר זול? מבחינת השולח אספו את החבילה אז אחריותו נגמרה פה. 

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר, אבל לא מפתיע. נקודת האיסוף של צ'יטה ועוד כמה חברות שאליה אני מגיע היא הטמבוריה השכונתית, והחבילה לא נמסרת לי לפני שחתמתי על מסך הטלפון של הטמבוראי באפליקציה המיועדת לכך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר סיפר שבקיוסק שממנו הוא אוסף חבילות, הוסיפו שלט בכניסה - "תינתן עדיפות ללקוחות קונים". הוא אומר שגם לפני הם היו עושים פרצופים ועושים טובה לאנשים שהיו באים לאסוף חבילות והוא גם רב עם בעלי הקיוסק יותר מפעם אחת. זה בכלל חוקי? הם הרי לא עושים את זה מתוך אלטרואיזם ובטוח מקבלים תמורה כלשהי מהדואר (מעבר לתנועה מוגברת של אנשים לעסק)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקבלים 30 אגורות לחבילה. אני לא יודע על מה הפרצופים, כל בעלי העסקים שאני מכיר מהאיזור שלי עם נקודות חלוקה מאוד שמחים על המהלך. לא מרוויחים מהחבילות בגלל עלות נוספת לעסק (יש כאלה שהרחיבו בשביל מידוף) אבל התנועה הרגלית עוזרת להם מאוד

Sent from my iPhone using Tapatalk

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו, בעל הקיוסק לא נשמע כמו העיפרון הכי מחודד בקלמר (התנסחתי בעדינות).

הקושי מס' 1 של עסק פיזי בסגנון מכולת/קיוסק הוא לגרום לאנשים לצעוד פנימה דווקא. מספיק שאחוז קטן מאוספי החבילות יקנו איזה משהו קטן על הדרך רק בגלל ש"הם כבר נמצאים שם" כדי להפוך את השותפות לרווחית.

לגבי "תינתן עדיפות" - אם זה יוצר אצל בעל הקיוסק מצב שהוא מקפיץ אנשים בתור, שיהיה לו בהצלחה ולבריאות עם הלקוחות, אין משהו שמשגע את הלקוח הישראלי יותר מהקפצת מקום בתור...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול חוברת שהזמנתי באמזון גרמניה יצאה לכיווני בדואר אוסטרלי!

מספר המעקב הוא לא בפורמט שניתן להזין לאפליקציה של דואר ישראל.

טוב שיש אחריות של אמזון..

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השימוש של אמזון בחברת הדואר האוסטרלית חדש יחסית.

יותר איטי מ-dhl, כצפוי, אבל בסוף זה מגיע עד הבית עם ארמקס. זה לפחות הניסיון שלי.

הבעיה העיקרית היא מספר המעקב שבאמת לא ניתן להזין בשום מקום, וניסיתי ה-כול.

צפה לשבועיים וקצת, בקיצור.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות השרשור המקביל על חברת שליחויות - לפי כ-10 ימים הגיעה אלי חבילה קטנה מליטא. למרות שנשלחה בדואר רשום הונחה בתיבת הדואר שלי, כנראה שדווחה כנמסרה, כי זה מה שמצאתי באיביי.

ואם בחתימות עסקינן - אתמול קיבלתי חבילה באמצעות Flying Cargo. השרות היה מצויין - בבוקר קיבלתי הודעה כי החבילה יוצאת לדרכה ובצהריים היתה בידי, אבל למרות שמדבור במוצר בשווי כ-1400 ש"ח לא נדרשתי לחתימה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש התקדמות.bca57376e1e8b5658a52a1469a5b7d87.jpg
מעדכן שלאחר המון חפירות מול הדואר החבילה סוף סוף הגיעה אליי.
חבילה נוספת שנשלחה ליעד אחר גם כן בדרכה לכתובת הנכונה.

3212e87ce4cfc1e814a949019a67a188.jpg

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

image.thumb.png.15dc794c5cfaa35fd6b3653e8afdb95a.png

אני תקוע על הסטטוס הזה כבר חודש, משלוח מגרמניה, יש למישהו רעיון איך להמשיך מכאן? 

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להמתין בסבלנות. הדואר הרגיל מגרמניה איטי להחריד, עם או בלי קורונה או חגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה DHL דווקא, האם זה הדואר הרגיל אצלם?

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...