Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

רגיל לחלוטין מגרמניה.

עברו רק שבועיים.

הזמן כרגע עומד על סביבות חודש.

לפני שנה היה 3 חודשים.

זה שיפור.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור,זה דואר גרמניה רגיל,לארץ הוא יגיע בזמן יחסית בסדר (אם לא כבר פה)

הבעיה היא בדואר פה,עם התעדופים...תחזיק מעמד :)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכו חכו.

עשיתי טעות והזמנתי בשביל חבר דרך אמזון ארה״ב, ממוכר פרטי.

אחרי חודש וחצי של המתנה והתכתבות קצרה עם המוכר (אפס תלונות לגביו, ענה במהירות הבזק)

קיבלתי מספר מעקב מתוקן, שהוביל אותי ל... דואר ההולנדי.

איך apc בארה״ב הצליחו לשלוח לישראל משהו מניו ג׳רזי דרך הולנד - לאלילי המשלוחים פתרונים.

בירור זריז הוביל אותי לערימת תלונות באינטרנט, ולהכרה שהדואר ההולנדי מתחרה כנראה בישראלי

בכל הקשור לאימפוטנציה, או בקיצור, עד שתגיע החבילה אני מוזמן לחכות...

סיכום ביניים:

בינתיים, מכל הקומבינציות האפשריות שיצא לי לנסות (יצא לי בערך את כולן כשאני חושב על זה) -

האופציה הכי מהירה ב-2020 זה DHL בתנאי שהחבילה המקורית איננה מגרמניה.

או במילים אחרות - כל מה שצריך כדי שהחבילה מסין / ארה״ב / בריטניה / צרפת / קזחסטן / גיאורגיה תגיע מהר ועם שליח עד לבית,

זה שהיא במקרה תנותב למחסן של dhl בלייפציג.

נדמה לי שזה פשוט ענף ספורט חדש, והרבה יותר מתוחכם מהכדרוגל המקומי. רק צריך לשלב לתוכו את טופס הטוטו ויש לנו מנצח.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, hans כתב:

חכו חכו.

עשיתי טעות והזמנתי בשביל חבר דרך אמזון ארה״ב, ממוכר פרטי.

אחרי חודש וחצי של המתנה והתכתבות קצרה עם המוכר (אפס תלונות לגביו, ענה במהירות הבזק)

קיבלתי מספר מעקב מתוקן, שהוביל אותי ל... דואר ההולנדי.

איך apc בארה״ב הצליחו לשלוח לישראל משהו מניו ג׳רזי דרך הולנד - לאלילי המשלוחים פתרונים.

בירור זריז הוביל אותי לערימת תלונות באינטרנט, ולהכרה שהדואר ההולנדי מתחרה כנראה בישראלי

בכל הקשור לאימפוטנציה, או בקיצור, עד שתגיע החבילה אני מוזמן לחכות...

סיכום ביניים:

בינתיים, מכל הקומבינציות האפשריות שיצא לי לנסות (יצא לי בערך את כולן כשאני חושב על זה) -

האופציה הכי מהירה ב-2020 זה DHL בתנאי שהחבילה המקורית איננה מגרמניה.

או במילים אחרות - כל מה שצריך כדי שהחבילה מסין / ארה״ב / בריטניה / צרפת / קזחסטן / גיאורגיה תגיע מהר ועם שליח עד לבית,

זה שהיא במקרה תנותב למחסן של dhl בלייפציג.

נדמה לי שזה פשוט ענף ספורט חדש, והרבה יותר מתוחכם מהכדרוגל המקומי. רק צריך לשלב לתוכו את טופס הטוטו ויש לנו מנצח.

ה DHL הגרמני זה כמו דואר ישראל שלנו, זה פשוט הדואר הרגיל שלהם, זה לא DHL Express שאנחנו מכירים

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשך שנים, עיקר הרכישות שלי מעלי היו של פריטים קטנים וזולים יחסית, לרוב במשלוחים זולים/חינם, ללא מעקב. רק המיעוט היה במשלוח יקר, רשום עם מעקב (בד"כ של פריטים יקרים יותר או כשלא היתה אופציה אחרת).

הפריטים הזולים היו מגיעים לתיבת הדואר (בישוב שלי חלוקה לתיבות חלוקה) והרשומים נאספו בסניף הדואר המקומי.

הסיבות היו שמחיר המשלוח הרשום לעיתים הכפיל ויותר את מחיר העיסקה, שמשלוח רשום היה לרוב איטי עוד יותר, ואחרון, שעות השירות והתורים הארוכים בסניף הדואר.

בשנתיים האחרונות החבילות נותבו ל"פיצוציה" במקום לסניף.

בתקופה האחרונה שמתי לב שרוב ההזמנות שלי, גם אם אינן aliexpress standard, מנותבות כמעט כולן ל"פיצוציה" וכמעט אינני מקבל חבילות לתיבה. חלקן עם מעקב וחלק מקבלות מספר ישראלי YY.

עוד לא החלטתי אם זה עדיף. מצד אחד יש מעקב על חלקן ואני חושב שאחוז האבידות ירד, מצד שני הטרחה לגשת לפיצוציה בשעות הפעילות שלה.

מה שמעניין הוא שהדואר העביר את חלוקת עיקר הדואר ל"פיצוציה", כולל משלוחים זולים (קיינאו סופר אקונומי ואחרים) שזוכים למעקב משלוחים ועל הדרך ל"איחוד חבילות". 

אז נחמד לי שמסתדר win-win-win בו כולם נהנים - הסינים ממכירות יפות והפחתת עלויות משלוח (איחוד חבילות) והקטנת אחוז החבילות האבודות, הדואר נהנה מהקטנת עלויות המיון והחלוקה, ה"פיצוציה" מתנועת הלקוחות, ואני, משיפור השירות.

(לא זוכר את עצמי חיובי כ"כ בנושא הדואר... צריך ללכת להבדק לקורונה? זה סימפטום? )

עריכה אחרונה על ידי yuvk
  • אהבתי 1
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, yuvk כתב:

(לא זוכר את עצמי חיובי כ"כ בנושא הדואר... צריך ללכת להבדק לקורונה? זה סימפטום? )

חוסר טעם 🤣

• מצחיק 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אפשר לעשות עם תופעה של גניבה ככל הנראה של מוצרים שמגיעים לדואר? בעיקר לנקודות חלוקה.

מדובר בעיקר במוצרים אלקרטוניים, פעם קודמת "איבדו" לי כונן NVME יקר, עכשיו מקלדת מכאנית שקיבלתי מתנה מאמזון אחרי ששלחו לי מוצר לא נכון, ומדובר על מקומות שנמצאים ממרכז השליחה אלי בראשון לציון במרחק של אולי 2-3 ק"מ רדיוס.

בכל פעם אני מקבל הודעה ששולחים את המוצר לתחנה קרובה אלי, והמוצר נמצא שם, אבל שאני מגיע / בודק עם המקום "החבילה נעלמה / לא הגיעה / אבדה".

נמאס לי כבר מהדבר הזה בכלל שאני משלם על המשלוח.

מה אפשר לעשות במקרים כאלו יש משהו?

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילות מאמאזון מגיעות עד הבית (לפחות אצלי), מדוע הן מגיעות אצלך לנק' חלוקה?

ובכל מקרה, כשהחבילה מגיעה לארץ, אתה מקבל SMS לבחירת נק' חלוקה. פשוט תבחר באחרת שקרובה אליך..

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@liav12

תתעקש שהחבילות תגענה לכתובת מגוריך.

רק אם אתה בוחר יעד אחר - זה צריך להגיע לפיצוציה או תחנה אחרת.

מישהו אחר מחליט במקומך לאן החבילות מגיעות ? נשמע לי מוזר.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, carsgo כתב:

חבילות מאמאזון מגיעות עד הבית (לפחות אצלי), מדוע הן מגיעות אצלך לנק' חלוקה?

ובכל מקרה, כשהחבילה מגיעה לארץ, אתה מקבל SMS לבחירת נק' חלוקה. פשוט תבחר באחרת שקרובה אליך..

זה בדיוק העניין, קיבלתי SMS שהחבילה הגיעה לארץ ועוברת לנקודת החלוקה שהיא בתחנת דלק פז שאחראית על החבילות בראשון לציון כנראה, זה היה ב 29/10 שם נאמר ש"יצרו" עימי קשר בימים הקרובים למסירה, אך כשבדקתי מה קורה עם זה עם הסניף בטלפון שלהם נאמר ש "הם לא יודעים איפה החבילה", למרות שכתוב שזה הגיע, אז מה עשו? פתחו פניה בפניות הציבור ונתנו לי מספר פניה. 

לא שולחים לעבודה אצלי כי זה רחוב חדש שלא מופיע במאגר שלהם עדיין - נפלאות הטכנולוגיה, לבית זו בעיה כי אני לא נמצא בבית עד השעה 18:30. אין מי שיקבל את החבילות.

החבילה שנשלחה מאמזון היא חבילת פיצוי לכן לדעתי לא שלחו אותה ב DHL אלא בשילוח רשום רגיל, שגם בפעם הקודמת היה משהו דומה שככה נעלמה לה החבילה של ה NVME שהזמנתי.

הסניף נמצא קרוב אלי אלך הערב לבדוק את זה בעצמי אם זה שם

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

יש לי שאלה לפני הקניות של 11.11.

החוק אומר שאחרי 75$ ערך חבילה יש מיסים, מה יקרה אם שתי אנשים שונים מאותו הבית יזמינו משתי חנויות שונות כל אחד חבילה בשווי 70 דולר יהיו מיסים?

עריכה אחרונה על ידי Electron

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילות אליאקספרס עם מעקב RS-Y

מגיעות מהר, כביכול טוב מאוד - נותן גם לבחור את נקודת האיסוף

אממה - אתה מזין נקודת איסוף והדואר פשוט שולח את זה לנקודת איסוף לבחירתו בלי קשר למה שהזנת...

קרה ב 2 חבילות שונות.

#כיף בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, Electron כתב:

שלום לכולם,

יש לי שאלה לפני הקניות של 11.11.

החוק אומר שאחרי 75$ ערך חבילה יש מיסים, מה יקרה אם שתי אנשים שונים מאותו הבית יזמינו משתי חנויות שונות כל אחד חבילה בשווי 70 דולר יהיו מיסים?

מישהו?? 

שאלה על מס' מערב:

הזמנתח שתי חיבלות באותו היום משתי חנויות שונות באליאקספרס לשתיהם היה משלוח  "AliExpress Standard Shipping",

חבילה אחת קיבלה את המספר מעקב RS-Y והגיעה לפני שבוע והחבילה השנייה עם מס' מעקב LB-G עדיין לא הגיעה והעדכון האחרון לגביה היה לפני חודש.

אני לא בקיא בכל הקשור למס' מעקב אשמח להסבר מהמומחים פה אך יכול להיות שלאותה שיטת משלוח יהיו מס' מעקב שונים,

תודה.

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...