Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

נראה שלא עומדים בעומס של יום הרווקים.
שתי חבילות שונות שלי הגיעו ליעד הלא נכון. אחת לסניף הדואר ביבנה והשניה לסניף הרצליה.
אני בכלל מאזור הדרום.
בתחילת השבוע פניתי ל171 וגם פתחתי קריאה דרך המערכת הממוחשבת שלהם. עד כה ללא מענה יעיל - "זה עדיין בבדיקה..."

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח שאיחדו בארץ ולא בסין?

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה משהו שהכריזו עליו לפני חודשים ספורים, בינתיים נראה שזה ממשיך.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שלא עומדים בעומס של יום הרווקים.
שתי חבילות שונות שלי הגיעו ליעד הלא נכון. אחת לסניף הדואר ביבנה והשניה לסניף הרצליה.
אני בכלל מאזור הדרום.
בתחילת השבוע פניתי ל171 וגם פתחתי קריאה דרך המערכת הממוחשבת שלהם. עד כה ללא מענה יעיל - "זה עדיין בבדיקה..."

יש התקדמות.bca57376e1e8b5658a52a1469a5b7d87.jpg

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2-3 שבועות. לפחות הם מודעים לקבועי הזמן שלהם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוצפה שלהם נשגבת מבינתי- "מצאנו את הדברים שלך, אמורים להעביר את זה לסניף שלך" , דבר שתכלס פשוט. יודעים איפה זה, למה לעזאזל שילך לאיבוד?

ואז מגיע "יש מצב שנמשיך לא לשים קצוץ על הרכוש שלך ונאבד את החבילה שלך, אם זה קורה אל תציק לנו, תפנה למוכר ותדאג שעוד מקום לא ירצה לשלוח לישראל"

נהדר.

על הדרך, חבילה ששלחו לי מארה"ב הגיעה לארץ תוך 3 ימים, נחתה אתמול. בואו נראה כמה זמן יקח לחבילה לעשות ת"א-עמק יזרעאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שיבנו את שדה התעופה בעמק ויהיו טיסות מנתב"ג 😟

די מדהים - הזמנתי כמ חבילות בסוף אוקטובר, אלה מסין הגיעו (ברובן), דווקא חבילה מאנגליה לא הגיעה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, Pika007 כתב:

החוצפה שלהם נשגבת מבינתי

לא חושב שזה לא צפוי או נשגב, פשוט מרתיח נורא כל פעם מחדש. שילוב מופלא של מונופול הסתדרותי old fashioned עם מנטליות הפארטאץ' הישראלית הקלאסית.

עד שמישהו would go postal באיזה סניף דואר.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד חבילה שלי איבדה את דרכה, וזו הגיעה לרעננה במקום לישוב מגורי. אני יכול לנסוע לשם אבל אני חושש שהשם שעל החבילה איננו שלי (לא קיבלתי SMS לגביה).

שלחתי עוד פנייה לדואר ישראל.

אני מבין שמוכרים סינים עושים קומבינות ונותנים מספרי מעקב שגויים. אני לא מבין איך דואר ישראל משתתף בקומבינה (החבילה ב MYPOST שלי).

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החבילה שהגיעה לרעננה אכן שלי, ועליה מתנוססת הכתובת שלי. למזלי, הגעתי בזמן וב"פיצוציה" הרשו לי לאתר אותה בשק (!) הענק של ההחזרות בגלל הנתיתוב השגוי (הם הבחינו בכך לפני שהגעתי והיא היתה אמורה לחזור למחרת למודיעין).

בינתיים אסתר מדואר ישראל עונה לי לשאלה איך חבילה משוייכת למספר הטלפון שלי ועדיין מגיעה לכתובת אחרת ו SMS נשלח לטלפון אחר:

שלום רב,

היתה טעות בהקלדה בנייד ולכן ההודעה נשלחה לניידך בטעות

פרטייך מזוהים עם מס הנייד שלך ולכן ההודעה נשלחה על שמך כבר.

בברכה,

אסתר

בקיצור, לדבר אל הקירות. כמובן שלא היתה טעות בהקלדה - החבילה שוייכה אליי עוד על ידי קיינאו בסין.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משלוח מעלי עם מספר מעקב כזה

LX786612345TW

לפני 15 יום ומאז נעלם. כנראה הוא הרבה איטי מRS.

מישהו מכיר את שיטת השילוח הזאת?

כמה זמן בערך לוקחת?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שזה נראה כרגע, בדואר ישראל החליטו שבימים אלו עובדים רק על דואר פרמיום. 

מספר חבילות שלי שהוזמנו בסוף אוקטובר או בתחילת נובמבר, הסינים מדווחים על נחיתה שלהם בארץ.

והדואר לא מקדם אותם לשום מקום.

לעומת זאת חבילות מאלי אקספרס או חבילות שיש להם מספר מעקב ברמה גבוהה יותר. מגיעות כשבוע לאחר הנחיתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע אם יש משהו עם דואר סינגפור?

אחי הזמין מוצר מאלי ב100 דולר, תוך יום נתנו לו מספר מעקב, הראה שיצא מסינגפור ב17.11 אבל שום דבר לגבי ישראל. הוא שאל את המוכר באלי מה קורה, אבל מקבל בחזרה את אותו העתק הדבק של "התחייבנו למשלוח עד 55 יום לכן אם המשלוח לא מגיע עד אז דבר איתנו".

אני זוכר בשנים קודמות שקיבלתי חבילות ממש מהר מהם, אבל יכול להיות שקרה שם משהו?

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...