Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

@korolaולא גבו עוד 2 ש"ח על SMS? גם זה תרגיל נפוץ, הדואר מתנהל כאילו הוא חברת סלולר לפני 15 שנה, דוחף לך תוספות שלא ביקשת ובלי לעדכן אותך.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יודעים מה הכי מדהים אותי כאן?
אנשים מספרים שהם יצרו קשר עם 171 וכו' וכו'.

כאילו דיברו עם הדודה שלהם, ענין של מה בכך.
רק זה בפני עצמו - כבר פנטסטי בעיני. מדהים שבכלל הצלחת לשוחח איתם...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.1.2021 בשעה 16:34, sperial כתב:

@korolaולא גבו עוד 2 ש"ח על SMS? גם זה תרגיל נפוץ, הדואר מתנהל כאילו הוא חברת סלולר לפני 15 שנה, דוחף לך תוספות שלא ביקשת ובלי לעדכן אותך.

כנראה הקופאית לא הייתה גרידית, הצליחה לעקוץ ב 6.2 ש"ח אז ויתרה על עוקץ ה-2 ש"ח.

או שבכלל דואר רשום מהיר כולל גם את ה SMS,  כי היא כן ביקשה מספר טלפון.

כנראה מיותר לציין , אבל אציין זאת בכל מקרה. 

נכון לעכשיו עדיין מופיע - פריט הדואר התקבל למשלוח ב 28/12..וזה אין שום מ=עידכון מעבר לזה.

וגם ב mypost , יש לשונית -  שלחתי -  הדואר הרשום המהיר ..לא התעדכן שם - כמעט שבוע עבר. 

כבר היו פריטים מאליאקספרס שעלו פחות מ 18 ש"ח (כולל המשלוח) , ונשלחו בדואר הרשום המהיר שלהם ..והגיעו תוך שבוע. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.1.2021 בשעה 17:31, save כתב:

סיפור הפוך : הזמנה מעלי אקספרס ב 22/12 הגיע אלי ב 29/12 . משלוח חינמי.

אליאקספרס ודואר ישראל חתמו על שת"פ לא מזמן ומאז השירות נהדר באופן מפתיע מאוד. החבילות שלי מגיעות תוך פחות משבוע וחצי ואני מקבל עדכונים מדואר ישראל בשניה שאני מזמין מאליאקספרס. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מיותר לציין שאין שום עדכון לגבי הדואר הרשום המהיר שנשלח ב 28/12. 

לגבי נושא אחר,   לא יודע אם זה כבר עלה לדיון פה. 

אבל משלוחים באליאקספרס קיבלו גם את הצורה UZ0xxxxxx6Y'

הצורה הזאת דומה לצורה של המשלוחים המהירים שלהם   RS0xxxxxx6Y

בבדיקה אחורה הם גם הופיעו פחות או יותר באותו זמן.

ככה נראה מספר מעקב כזה למוצר שנשלח ב אוקטובר  UZ00095xxxx6Y

וככה הוא נראה למוצר שנשלח בימים האחרונים    UZ00445xxxx6Y

17track  לא מזהה את המספרים של UZ  , אבל מערכת המעקב של אלי מזהה אותם ובסין הם נשלחים באותה מהירות כמו המשלוחים של ה RS.

ממש אין הבדל בהתנהלות בסין, הם מגיעים למטוס באותה מהירות , נראה שכל ההבדל במשלוחים האלה זה עדיפות בדואר ישראל. 

ה RS  מיוחס, מקבל תור קצר , ואילו ה UZ נכנס לתור שרק שיש זמן פנוי מטפלים פה. 

לי זה מרגיש שדואר ישראל לקח את הבעיות שלו ועשה מהם כסף.

כאילו רק בגלל הטיפול הלקוי שלהם,  הם מחייבים אותנו בעוד כמה דולרים על כל משלוח. 

שלב הבא שלהם , זה לאבד הרבה חבילות מהסוג של UZ , ככה שאנחנו נפתח הרבה דיספיוטים.

ואז מוכרים בסין לא יסכימו לשלוח מוצרים במשלוח חינם מסוג UZ. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי איזו הזמנה אחת או שתיים מעלי עם UZ בסוף. מגיע דרך אוזבקיסטן ולא מהר במיוחד. יש לי אחת כזאת כבר חודשיים בדרך.

כל הRS..Y מגיעים תוך פחות משבוע לארץ, החלוקה לוקחת יותר זמן.

כבר יותר מחודש לא מגיע כלום מגרמניה. שאלתי את החבר מהדואר הוא טוען שהרבה ממדינות אירופה בסגר בגלל הקורונה ולא מוציאות שום דואר בחודש האחרון.. לא יודע אם זה נכון, אבל שום דבר לא מגיע.

• רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, שינצלו את הסגר ואת העובדה שלא מגיעות חבילות מאירופה לרוקן את התורים. 

יש לי כמה חבילות שתקועות בארץ כבר כמעט חודש. 

לפחות לפי הדואר הסיני הן כבר נחתו בארץ. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, shachar187 כתב:

חבילה שנחתה בארץ 13/12, אבל עדיין לא הגיע לסניף דואר שלי.

מדהים בעיני שלוקח לחבילה להגיע לארץ מסין בפחות משבועיים, אבל פה נתקעת.

יש לי גם אחת מ14.12 ואחרת מ25.12 בארץ.

כנראה יקח עוד הרבה זמן עד שהן יגיעו ליעד.

אגב בסגר החלוקת דואר עובדת כרגיל? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.1.2021 בשעה 13:40, pasat04 כתב:

ב-31/12 מקבל מסרון (sms) מדואר ישראל: "דבר דואר שמספרו xxxx שנשלח לבריטניה, יצא מהארץ ב-30/12".

קראתי שוב, ועוד פעם... יצא רק אתמול? אחרי חודש? ולאן? לבריטניה. אבל שלחתי לניו יורק, ארה"ב.

קיבלתי היום מייל משרות הלקוחות של דואר ישראל, בצירוף קובץ וורד עם לוגו שלהם.

"פנייתך מתאריך 9/12/2020 שבסימוכין נתקבלה בתודה.
החל ברור מול  מנהל הדואר בארצות הברית ועם קבלת מענה  יושב לך מענה בנושא."

מה אתם רוצים שמינהל הדואר של ארה"ב יגיד לכם? הרי בגלל הבלאגן אצלכם, דבר הדואר נמצא בכלל בדרכו לבריטניה.

מי יודע, אולי עובדים שם כמו בארץ, ועד שהוא יענה להם, החבילה תגיע מבריטניה לארה"ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתמול קיבלתי חבילה שכנראה נחתה בארץ מסין ב 13/12 (המריאה מסין ב 10/12)  ,  מספר מעקב מסוג  SYxxxxxxxxx33

והיום חבילה המריאה  מסין ב- 9/12 , מאז לא היו יותר עידכונים , מספר המעקב מהסוג   UJxxxxxxxxxCN 

והיום פתחתי דיספיוט לחבילה שנחתה בישראל ב 6/11 ומאז נעלמו עקבותיה     מספר המעקב נראה ככה  UDxxxxxxxxxxYP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון ... החבילה של הדיספיוט הופיעה היום בתיבה , בלי שום התראה על המעקב, אפילו בלי שיוך למספר הטלפון ה mypost,

אז בוטל הדיספיוט והמוכר עודכן שהחבילה הגיעה, הפריט הוזמן ב 26/10/2020 ,  נחת בארץ ב 6/11 (לפי המעקב הסיני) , והגיע ב 7/1/21 . 

המוכר ציין זמן הגעה עד ה 17/12 , ebay  נותנים הגנה עד 30 יום מהמועד האחרון להגעה..  

והיום 2 חבילות מאלי אקספרס שבחרתי במשלוח החינמי (הוזמנו באותו יום)  ,  חבילה אחת בשווי של 2 דולר וחבילה שנייה בשווי של 4 דולר.

בשלב ההזמנה המוכרים רצו עוד 4 דולר ו 2 דולר על מנת לשדרג למשלוח המהיר , כלומר להכפיל את העלות. 

כל מוכר שלח את החבילה שלו וקיבלתי מספרי מעקב  מסוג UZ00095xxxx6Y, החבילות הגיעו למחסן המרכזי ואוחדו לחבילה אחת במשלוח מהיר RS0xxxxxx6Y.

עכשיו למדתי,  לאסוף פריטים זולים (עד 75 דולר) ולהזמין אותם באותו זמן. 

ככה זה נראה במעקב של אלי 

image.png.05a8afe3a90f83b4b159ac0df53a4dd9.png

עריכה אחרונה על ידי korola
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...